Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3174566 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7340 dnia: Sierpnia 16, 2005, 08:18:46 pm »
AAAAA... Panel Admina na stronie głównej jest mega syfiasty. Teoretycznie mogę wszystko, a praktycznie nic kuźwa nie mogą. Zrobić dział poza jRPG? Nie da się. Zrobił dział w dziale? Ni cholery. Wstawić html w tytuł działu? Da się, owszem, ale potem są jakieś błędy kretyńskie... dajcie mi poprostu wejść na FTP SquareZone'u na loginie innym niż Annymous, to już ja zrobię z tym wszystkim porządek.... wtedy faktycznie miałbym władzę... a z tym Panelem Administracyjnym, to ja nigdzie nie zajdę...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2005, 08:19:53 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7341 dnia: Sierpnia 16, 2005, 08:31:22 pm »
Cytuj
Zerwalem z Dziewczyna i jakos mi ulzylo ze nie musze jej oszukiwac ze ja kocham. Wreszcie jestem wolny :)
to gratulacje... ciekawe czy się bedziesz męczył.. podobno to była twoja weeelka miłość... jak nie będziesz się męczył to gratulacje jesteś jednym z tych facetów którzy mają szczęscie i se żyją lajtowo bez montów... bo mi od 10 miesięcy tak srednio się udaje ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #7342 dnia: Sierpnia 16, 2005, 09:16:26 pm »
Grzybek - prwadziwa milosc zaczyna sie tak okolo "po gimnazjum"... wiec poczekaj jeszcze.. wszystko przed toba ;]

reszta - łach... ale mi kumpel niefajna akcje odjebal.. wracamy z wina, a ten, że "ja niemoge teraz do domu, machol wpusc mnie do siebie" noto zajebiscie =/ cala rodzinka siedzi na chacie a ten debil mi obrzyguje parapet... zaraz go wyjebalem i teraz sie musze tlumaczyc ze on jest pojebany a ja "tylko 2 piwka wypilem"..
ale wsumie niejest zle, bo moja mataka mowi "jesli wy robiliscie to samo, to z niego jest pipa jakich malo, patrzac na ciebie, naprawde"  ;]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7343 dnia: Sierpnia 16, 2005, 09:19:38 pm »
hahahaha dobra akcja ;]
w chu* jakby mi parapet obrzygał to raczej nie elo ;/
anyway jakie winka pijecie jakie lipne Sophie drogie czy coś fajnego taniego... jak tak to pamiętasz jakie czy taką bombe macie że nawet nie wiecie już co piliście ;]
chyba że to Self Made

lipa bo Gackt chyba image zmienił i tak na serio mieszka w polsce ;/
http://www.fotka.pl/osoba.php?id=93083

Cytuj
reszta - łach... ale mi kumpel niefajna akcje odjebal.. wracamy z wina, a ten, że "ja niemoge teraz do domu, machol wpusc mnie...
reszta? czyli grzybek jest jednak w chu* nie elo i nie może czytać fajnych tekstów fajnych ludzi... dobrze ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #7344 dnia: Sierpnia 16, 2005, 09:24:16 pm »
nie bo to gowno kosztowalo 3.50 za litr ;] ja tego debila jutro wypatrosze =/ mimo ze to moj najlepszy przyjaciel z ktorym nawet "braterstwo krwi" jak na dałnairskich filmach robilismy, zabije jak psa... starzy mi teraz dałniarskie pytania w stylu "co wy teraz ćpacie" rzucają, a ja po tym jednym winie trzezwy jestem... normalniez nimi gadam itp.. ale przez tego "miglanca" dalej przejebane... wesolo....

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #7345 dnia: Sierpnia 16, 2005, 09:25:15 pm »
Wahahaha byłam na Jarmarku i się obłowiłam ;P,warto jest jednak wyjść czasem z domu

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7346 dnia: Sierpnia 16, 2005, 09:26:53 pm »
Łahahaha.... Yuzu poszła z bejsbolem i się "połowiła" w kilka komów... ja bym się nie przyznawał na twoim miejscu dziewczyno... może się trafić tu ktoś z policji, nie mówiąc jużo tym, że twój wizerunek może zostać nadwyrężony ehehehehhhehehehe

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #7347 dnia: Sierpnia 16, 2005, 09:28:21 pm »
szit aja nalipne winiacze chodze zamiast na jarmark od turrystow komy zgarniac ;] Yuz - gratuluje ;]  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7348 dnia: Sierpnia 16, 2005, 09:30:27 pm »
za 3.50? Boże to już chyba lekka przesada ;]
Ja wam mówie wacławy wskaujcie do żabki i kupujcie wino marki "Wino" koniecznie smaku brzoskwiniowego jest z taką etykietą w żółto białe paski + czarny napis wino... i koniecznie w zielonej butelce lub przezroczytej, bo w brązowej jest nagorszy smak.. niby nie powinno być różnicy ale uwieżcie mi kolor butelki daje różnice... to tak jak picie piwa z puszki i butelki. noi winko może jakoś mocno nie trzepie ale za to w smaku pyszniutkie ;] Ja już normalnie z moją hip hopófką wale z lampek ;]
aha wino kosztuje 4.25 + 70 gorszy kaucja ;]

na jarmarku się obłowiłaś? Przeca na jarmarku się ważywa kupuje chyba ne? Załapałaś jakiego selera w promocji?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2005, 09:31:07 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #7349 dnia: Sierpnia 16, 2005, 09:34:02 pm »
anie, sory Gipson <po konsultacji z kumplem ktory kupowal i tak jak ja nie obrzygiwał uczciwym obywatelom parapetów> kosztowalo cos ponad 4 zeta a nazywalo sie wlasnie "WINO" tyle ze wisniowe, a nie brzoskwinowe...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7350 dnia: Sierpnia 16, 2005, 09:42:41 pm »
o fak wiśniowe lipa w ciul ;/ ej nie śmiej sie z twojego kumpla ;/ ja zawsze piłem rzoskwiniowe i raz po jednym brozskwinioowym zażyczyłem sobie zakup czerwonego trak co by się zasmakowac w czym nowym bo podejżewałem że skoro żółte dobre to i czerwone wtpas będzie... no i wypiłem... pamiętam że gdzieś na meście na placu krakowskim, a później pamiętam już tylko że rano się obudziłem w łóżku i coś mi śmierdziało... gdy się obrudziłem szczaiłem zek oło mnie leży gołąbek który jadłem poprzedniego dnia na obiad ;/
To czerwone gó*no jest tak syfiaste że możecie wybaczeć koledze który heftował na parapet ;/


a harajuku girls ma jednak dałna ;/ z tym że gwen całkiem ładnie śpiew gdy sobie tak mruczy, tak cihutko śpiewa ładnie ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #7351 dnia: Sierpnia 16, 2005, 09:44:53 pm »
Cytuj
na jarmarku się obłowiłaś? Przeca na jarmarku się ważywa kupuje chyba ne? Załapałaś jakiego selera w promocji?
Na Jarmarku Dominikańskim XD...trochę biżuterii się zebrało hehe ;P

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #7352 dnia: Sierpnia 16, 2005, 09:47:30 pm »
ooo moii naaaszuuu teeediii nooobuuu

no własnie tymbarziej mu niewybacze, bo przez cale picie walił głupie teksty w stylu "ja mam mocniejszą głowe" itp... no wlasnie widac...  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7353 dnia: Sierpnia 16, 2005, 09:49:32 pm »
przyznać się hołoto kto zgrywał na YSI taki zjebany track:
09 - starving in the belly of a whale

jakiś czarnuch tam śpiewa coś że jest "Hungry" ;/ miałem to na pulpicie więc pewnie musiałem zassać z SZ...

Yuz:
pierwsze słysze o takim ;] Biżuteria heh szkoda że moja dziewczyna była chłopakiem bo przez to nienosiła biżuterii i nie mam pojęcią czy to fajnie czy nie jak dziewczyna ma biżuterie czy jakie lipne kolczyki ;/

EDIT::::
aha tak jak i mol wale pozadki z muza ;]
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2005, 09:50:28 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #7354 dnia: Sierpnia 16, 2005, 09:58:42 pm »
Cytuj
szkoda że moja dziewczyna była chłopakiem bo przez to nienosiła biżuterii i nie mam pojęcią czy to fajnie czy nie jak dziewczyna ma biżuterie czy jakie lipne kolczyki ;/
nowlasnie - z jednej strony fajnie jak sie tam cos ladnie błyska, a z drugiej - po1 niektore dziołchy z bizuterią przesadzają i noszą ja w znacznym nadmiarze, a po2 fajno by bylo "raz na rok" np. na jakies urodzinki jej jakiegos "kolczyka" kupic...
no chyba ze czyims priorytetem sa max miesięczne związki, to juz niewnikam...

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7355 dnia: Sierpnia 16, 2005, 10:00:12 pm »
Mhm...No czarnuchem to on chyba nie jest...A i kawałek też nie jest na YSI :F . I tu Cię mam Gipson :F  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7356 dnia: Sierpnia 16, 2005, 10:05:50 pm »
Cytuj
Cytuj
szkoda że moja dziewczyna była chłopakiem bo przez to nienosiła biżuterii i nie mam pojęcią czy to fajnie czy nie jak dziewczyna ma biżuterie czy jakie lipne kolczyki ;/
nowlasnie - z jednej strony fajnie jak sie tam cos ladnie błyska, a z drugiej - po1 niektore dziołchy z bizuterią przesadzają i noszą ja w znacznym nadmiarze, a po2 fajno by bylo "raz na rok" np. na jakies urodzinki jej jakiegos "kolczyka" kupic...
no chyba ze czyims priorytetem sa max miesięczne związki, to juz niewnikam...
no lipa jak jest za dużo ;/ moja hip hopófka nie nosi b w pewym okresie życia wskoczyła jej alergia na metal czy coś tam ;/ że jak cały dzień nosi kolczyki i inne dupsy to ma jaką wysypke chyba... anyway nie ma żadnych kolczyków już, a w uszach 4 dziurki ;/ pierscionki, łancuszki.. nic nie nosi.. nawet zegarka nie może.. ma taki specjalistyczny... albo nawet ortopedyczny żeby jej krzywe rączki prostował ;]
mi to w sumie nawet pasował bo nic mi zbędnego nie latało koło ryja ;]


Cytuj
Mhm...No czarnuchem to on chyba nie jest...A i kawałek też nie jest na YSI szczerb 2.gif . I tu Cię mam Gipson szczerb 2.gif
ty mi jeszcze powiedz że to w Genialnej piosence było? ;]


a jak już takie cwaniaki z was to jeszcze powiedzielibyście mi czemu jak robie pożadki z muzyką to znalazłem u siebie na kompie folder "Barry White" i jeszcze się teraz gibam przy jego rytmach ;]
w c***j ja chyba kocham Ally Mc Beal bardziej niż japońskich chłpków jednak ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #7357 dnia: Sierpnia 16, 2005, 10:06:55 pm »
Cytuj
Cytuj
szkoda że moja dziewczyna była chłopakiem bo przez to nienosiła biżuterii i nie mam pojęcią czy to fajnie czy nie jak dziewczyna ma biżuterie czy jakie lipne kolczyki ;/
nowlasnie - z jednej strony fajnie jak sie tam cos ladnie błyska, a z drugiej - po1 niektore dziołchy z bizuterią przesadzają i noszą ja w znacznym nadmiarze, a po2 fajno by bylo "raz na rok" np. na jakies urodzinki jej jakiegos "kolczyka" kupic...
no chyba ze czyims priorytetem sa max miesięczne związki, to juz niewnikam...
No wiecie ten jarmark jest raz na rok i do tego trwa 2 tygodnie tylko ;P,poza tym faktycznie jeśli dziewczyna nosi birzuteri w nadmiarze to to nie za fajnie wygląda...mogą ją jeszcze okraść albo cóś...no ale wiecie ;P jak na jarmarku taniocha to się oprzeć nie mogłam XD [ta nakupuję a potem nie noszę XD]
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2005, 10:08:29 pm wysłana przez Yuzuriha »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #7358 dnia: Sierpnia 16, 2005, 10:08:13 pm »
łach... kij ze juz 1000 razy wracalem na chate 1000 razy bardziej pijany i nic..., teraz kumpla przyuwazyli i dalej maja problemy chociaz ja znimi na luzie gadam... niema to jak ludzie niepotrafiacy nic ukryc... nobo wsumie to omnie ktos powiedzial "po jego zachowaniu niepoznałabyś nawet że umarł o ile on by tego niechciał" =p

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7359 dnia: Sierpnia 16, 2005, 10:14:41 pm »
Cytuj
ty mi jeszcze powiedz że to w Genialnej piosence było? ;]
Hehe...i znowu Cię mam :F . Ale spokojna głowa, to było apropos ossobliwych wokali i piosenek. Bynajmniej tego nie słucham, choć czasem może wpaść w ucho. Jednym słowem beczkowate jest...

Heh...Mol, znam człowieczka, który wracał do domu w takim stanie, że padał na twarz jak mamusia mu drzwi do domu otworzyła :F ...Heh...A potem haftował kolorowy wzorek jak była u niego w pokoju, także nie bój nic, jeszcze u Ciebie tak źle nie jest :F
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2005, 10:15:45 pm wysłana przez de'Belial »