Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3174618 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #7300 dnia: Sierpnia 15, 2005, 10:24:28 pm »
Mnie jedno zastanawia, poco się rejestrują jak niepisza nawet jednego posta, ja zarejestrowałem sie bo chciałem sie udzielać :P

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7301 dnia: Sierpnia 15, 2005, 10:56:13 pm »
chwała ci za to... well... o ile dobrze popatrzyłam, jest około 918 kont, w tym kilka z minusową ilością postów... meh...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2005, 10:56:28 pm wysłana przez Goha »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #7302 dnia: Sierpnia 15, 2005, 11:07:06 pm »
Marv, czy ktoś inny z modów musiałby zrobić porządek z tym....

Cytuj
chwała ci za to... well... o ile dobrze popatrzyłam, jest około 918 kont, w tym kilka z minusową ilością postów... meh...
A ile z nich jest używanych?? heh napewno połowa

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #7303 dnia: Sierpnia 16, 2005, 12:10:03 am »
eetam... wsumie - co z tego? miejsca na serverze to zajmuje tyle co nic, a przynajmniej lepiej jak mamy wyrzsze statystyki =p

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #7304 dnia: Sierpnia 16, 2005, 12:17:58 am »
ten problem juz był przedstawiany i wyszło na to że nie warto ich usówać choćby ze względu na te statsy... zgadnijcie na jakie forum ktoś zajży, na tym gdzie jest 100 userow czy na tym co jest 10000 :>

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #7305 dnia: Sierpnia 16, 2005, 12:21:47 am »
Widziałem większe fora od waszego, jednak tutaj zaglądam najczęsciej bo są świetni userzy, i tak ogółem forum spox, a pozatym
Cytuj
usówać
usuwać jak już, wiem że sie czepiam, ale dzisiaj jakoś tak mam =P

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #7306 dnia: Sierpnia 16, 2005, 12:22:59 am »
ejjjj to ja zdałem mature czy ty :F sugerowałem sie zasadą -ów

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #7307 dnia: Sierpnia 16, 2005, 12:26:05 am »
Mi do matury jeszcze troszka brakuje, powiedzmy że jesteś bardziej wykształcony bo zdałeś mature :F  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #7308 dnia: Sierpnia 16, 2005, 12:26:43 am »
Cytuj
sugerowałem sie zasadą -ów
która sie raczej tyczy końcówków ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #7309 dnia: Sierpnia 16, 2005, 12:28:18 am »
Heh albo mi sie wydaje, albo jestem najmłodszy z was (chodzi mi o tych co w  miare piszą posty)??

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #7310 dnia: Sierpnia 16, 2005, 12:41:39 am »
hmm a ile masz lat tak właściwie? wsumie możliwe, bo GPM i Selphie zaglądać przestali, to teraz najmłodsi to chyba Serczej, Heti i reszta wesołej ekipy =p

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #7311 dnia: Sierpnia 16, 2005, 12:43:49 am »
A ile dalibyście mi oceniając po postach?? pozatym jest takie coś jak profil uzytkownika

EDIT

Dobra przyznam sie, jestem smarkaczem w porównaniu do was, mam "tylko" 15 lat. Jak Gipsi sie pojawi to zacznie pisać jakie to ciepłe są 15-sto latki tongue.gif
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2005, 01:01:10 am wysłana przez Morchol »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #7312 dnia: Sierpnia 16, 2005, 01:02:40 am »
nieno, żebym jeszcze posty ci edytowac musial? ;] dbajmy o porzadek =p
a co do wieku - to luz, sporo userow ma własnie ciepłą pietnastke raczej ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #7313 dnia: Sierpnia 16, 2005, 01:05:45 am »
Z tym postem to był wybryk, postaram sie już niepowtarzać takich błędów, o porządek trzeba dbać :P

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #7314 dnia: Sierpnia 16, 2005, 01:08:30 am »
i zeby mi to bylo poraz ostatni... ;]

=p

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #7315 dnia: Sierpnia 16, 2005, 01:11:02 am »
Już będe grzeczny panie Morchol ;]
=P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7316 dnia: Sierpnia 16, 2005, 01:18:25 am »
Co do wieku, to mam wrażenie, że młodsi od Musiolika są Serge, Heti, Little, Grzybek, Neccer i jeszcze by się kilku znalazło, jakby dobrze poszukać...

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7317 dnia: Sierpnia 16, 2005, 03:22:28 am »
Cytuj
o porządek trzeba dbać

O tak! ORDNUNG MUSS SEIN!!!

A skoro już takie klimaty to przypomniał mi się fragment z "Family Guy the Movie" z Waltem Disney'em...Tak bezczelny, że aż go kocham :F .

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7318 dnia: Sierpnia 16, 2005, 05:07:36 am »
Cytuj
a tobie Zellinku na serio się nie podoba?
na serio bo brzmi jak sasza i morswin...

Cytuj
ale trza było go słucghać bo za każdym odcinkiem w endingu były inne scenki...
OŻ?!?! damn... od ktorego odcinka tak jest? i dlugie one sa?

Cytuj
damn, tam były dyskografie jakichś wiejskich zespołów których wzyciu 2 piosenki slyszalem =p
tak to jest jak sie sciaga co popadnie nawet bez sprawdzenia jakiegos zespolu... czad...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7319 dnia: Sierpnia 16, 2005, 07:22:21 am »
lipa w chu* ;/
pozedłęm se do tego lipnego gwarka...
2x 5 zł na wino : 2 osoby (hip hpofka and me) + 2 zł. wstęp + 50 zł. mandatu za sikanie w imejscu publicznym wieczorem daje nam bardzo drogi wypad do chu*owej dyskoteki... ;/
lipa czyli że bo wypad ogólnie był spoko pierw na chacie obaliliśmy winko późniejna mieście, późiej wyslziśmy na jeszcze jedno ale mi się wcześniej zachciało sikać i mnie pały drapły ;/ lipa bo oni już nawet "lodówy" mają tajniackie i w chu* ta lodówa wyglądała jak jaki ważywniakowy furacz;/ później hip hopófka zafundowała na własną kieszeń kolejnego winacza na spółe, później spotkało się jakiego kucharza co dał mi zajebistego "cebularza" czy cos takiego co smakuje i wygląda jak mała pizza, i wogóle o jakih tabletah sapał i wina łyknął ;] później jakie lipne bakanie ;/ a fu! ;/ później powrót na hate.. kumple autobusem do domu a jan ajpierw odprowadzić hip hopófke.. około 20 min odpoczołem na jej wiejsiej chacie i d domu.. do domu zb uta ofkoz ok. 40 minut drogi, lipa bo po ok. 5 minutach zaczeło lać jak sam skur*ysyn i zmokłem jak mega dałn... jebi* mnie ten mandat, w dupie go mam... najgorsze jest to żej est mi zimno... cholernie zimno.. mocno zimno.... łeb mi peka z zimna ;/ a co najgorsze tak jak fajka w ryju i wpatrywanie się w zdjęcie taki ten lipny deszcz i pizgawica jak sam sk... sprawiły że zachciało mi sie myśleć o jakich pierdołach...w chu* znowu coś mi dało do myłśenia.. ostatnio jesstem chyba jakiś taki elo do myślenia na tematy zaebiście ważne w moim życiu i chyba sobie powoli zaczne wszystko jeb*ć i będe całymi dniami azjan mówisy oglądał i na forum seidział ;]

15 ma wielu, a nawet i miej... takie wielkie chodzące wodogłowie jak Grzybek ma chyba mniej, Sergey też coś tak a little już ma wiecej chyba.. 16 albo coś ;]

Cytuj
OŻ?!?! damn... od ktorego odcinka tak jest? i dlugie one sa?
tak jak i inne endingi pewnie około 1.5 minuty... pokazują sobie takie jakby życie Death Godów -kapitanów i luitanentów -takie jakby to było spojżenie na "bad guysów " z dobrej strony.. to takie typowo japońskie... nic mega specjalnego ale mi się fajnie oglądało.. żeby tylko muza byłą inna >.< a od odcinka nie wem którego....

a UVERworld ci się nie podoba bo nie oglądasz pewnie opennga... jakbś oglądał za każdym razem to by ci się podobał... mnie tam te 1.5 minuty nie zbawiało...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?