Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3174570 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7320 dnia: Sierpnia 16, 2005, 01:49:43 pm »
Hahahahaha..... ale to dziwne. Wstaję rano (znaczy 10 minut temu) z łóżka, robię coś przy kompie i nagle czuje, że moja warga nie jest taka, jaka powinna. Idę do lustra i widzę w nim, że mi dolna warga spuchła do nienaturalnego rozmiaru i o tego czuję, jakby mi jąktoś znieczulił... najśmieszniejsze jest to, że ja nie wiem skąd się to wzięło, a w nocy nic nie czułem.... dziiiiiwne...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #7321 dnia: Sierpnia 16, 2005, 01:51:37 pm »
damn.. człowieku... niekumam cie... ma przerzuty i sie z tego cieszy... ;\


This sce-nery is eeveergreen... łach.. ładna nutka niemaco...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2005, 01:55:26 pm wysłana przez Morchol »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7322 dnia: Sierpnia 16, 2005, 02:10:45 pm »
Cytuj
ale jednak te 30 zł. to nic w sumie nie ejest.
to mi mozesz przelewac na konto 30 zl... tak z 2x na tydzien... bo jak dla ciebie nie ma znaczenia czy bedziesz 30 zl bogatszy czy biedniejszy to mozesz sie podzielic, nie?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7323 dnia: Sierpnia 16, 2005, 02:17:51 pm »
Ty nic to nie jest w porównianiu z takimi cenami jakbyś na necie kupował... kiedyś widziałem to artbooki tak chulały po 160 złotych ;/ Na kij mi takie coś... a Ten Artbook co widziałem jest full color ;/ i ma pełno stron i jest duży format... jest rubszy od mangi i większy o wiele i ma wszystkie strony kolorowe, a kosztuje tylko 2 razy tyle lub nawet mniej... nie łap mnie za słówka zjebie ;] jak bym miał te 30 złtych to bym już miał na połowe mandatu ;/

Cytuj
This sce-nery is eeveergreen... łach.. ładna nutka niemaco...
się śmiejesz? a w łep chcesz? z Hyde się nie śmieje :( damn dlaczego wszyscy się śmieją z Hyde solowej płyty ;/ chciał zrobić coś melanholijnego i zrobił, kolejna płyta solowa byłą mocno rockowa... kór*a nie wiem czemu wszyscy się śmieją ;/ jeszcze rozumiem bambiego bo on ma dałna i się śmieje żeby mnie powkurwiąć ;/ ale ty... ty Molu? w chu* już ci nigdy nie zgram żadnych lipnych anime 5 minutowyh łobuzie ;]

EDIT:::
hyba że nie zczaiłem i to jednak nie byłą  wyśmiewka... ale ta pochyła czcionka jakaś taka podejżana ;] a ja już jestem przewrażliwiony na temat opini Hyde solo ;]
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2005, 02:19:32 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #7324 dnia: Sierpnia 16, 2005, 02:20:27 pm »
ijjjjj ja sie niesmialem tylko nucilem sobie ;f mow co chcesz ale ta piosenka akurat jest fajna ;] mi sie owiele bardziej podoba niz takie np. shining over you czy cos ;]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7325 dnia: Sierpnia 16, 2005, 02:27:56 pm »
ehh przewrażliwiony jestem bo Bambi mi pyhike zrył ;] on jest okropny i wie że kocham Hyde to specjalnie porównuje go do ddziwnych osób.. ostatnio sobie znalazł takiego mieczysłąwa i wkręca im w chu* że jest podobny do Hyde i mi przesyła jego zdjęia.. a tym mieczysłąwem jest.. nie nie moge tego nawet powiedzieć bo mi smutno jak on ich porónuje ;/

ale audio scrobber to jednak dorba rzecz można zobaczyć że nie którzy ludzie mają dałna i chce im sie jakie lipne piosenki przesłuchiwać hińskie ;/

ej macieje macie omysł jak 50 złoty nastukać? i wie ktoś może gdzie się wogóle płaci mandaty z policji ;/ bo chyba na poczcie ale zapomniałem zapytac kolesia ;/

aha a tak BTW to hyde najlepsze to i tak jest "Hello" ;]
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2005, 02:28:24 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #7326 dnia: Sierpnia 16, 2005, 02:31:36 pm »
nowlasnie na poczcie.. a kase.. hmm nic prostszego... zawsze cos sie znajdzie... np. jakos w tym tygodniu ide do antykwariatu z podrecznikami moimi i siostry z ostatnich 3 lat bodajże ;] troche kaski wleci ;] szczegolnie ze moje to w wiekszosci jak nowki są ;]  a co do tych hińskich piosenek to wlasnie wczoraj w czasie sprzatania w mp3 znalazlem elegancki folder z takimi piosenkami co od ciebie i z kitto nippon ciągałem a ani razu niesłuchalem jeszcze ;]

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7327 dnia: Sierpnia 16, 2005, 03:00:14 pm »
damn... wpadlem na dobry pomysl... sciagne dyskografie placebo... khihihi
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7328 dnia: Sierpnia 16, 2005, 03:03:42 pm »
oo antykwariat! Dobry pomysł. musze zobaczyć czy mam jakie książki... z tym że raczej lipa bo jak pamiętam to w tamtym roku nie kupowałem właśnie bo potrzebowałem kase ;]

Zell:
Dyskografie Placebo? Przecież ty słuchasz zamkowej muzyki...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #7329 dnia: Sierpnia 16, 2005, 03:10:14 pm »
łee zell sie chyba z mojego "zamilowania do dyskografi"  nabija okrutnie =p a placebo ma spoko piosenki.. takie np. Pure morning wymiata ;]

Gipsi - weź zarzuc może Hyde - Hello... wiem ze od ciebie kiedys juz sciaglaem z siga i nawet przesluchalem ale musialo sie gdzies zgubic =p

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7330 dnia: Sierpnia 16, 2005, 03:19:58 pm »
ja tez lubie dyskografie... (ale najpierw musze przesluchac pare kawalkow danego zespolu :P co sobie bede na jakies lipne dyskografie transfer miesieczny zzeral...)

a co do placebo - bitter end jest zajebiste, pare kawalkow jeszcze slyszalem bo siostra kiedys w kolko sluchala, no i tak mi sie przypomnialo o tym zespole jak dzisial widzialem teledysk timo maasa (cos w tym stylu w kazdym razie) do kawalka "first day of the rest of your life" i tam brian molko czyli wokalista placeba spiewa... i glos to ma zajebisty...

btw. zamkowa muzyka to czad :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7331 dnia: Sierpnia 16, 2005, 03:22:33 pm »
ja za to mam zamiłowanie do ściągania singli... uwielbiam je i zawsze wole zassać singiel niż jakiś album... najczęściej z 2 może 3 tracki -i co najważniejsze według artysty to jego jeden z lepszych song skoro wydaje je do promocji przyzłego albumu i nie musze się męczyć z lipnymi trackami jakimiś z albumu tylko słucham te które jego zdaniem  są najlepsze... wtedy jak mi się podobają ssam album, no i zajebiste jest to że jest sobie 1 track który później będzie na albumie, a 2 to na przykład remix albo jakaś tam wersja zmieniona czegoś, albo wersja live, albo poprostu piosenka która na albumie już się nie znajdzie bo jest unikalna dla singla... tylko chciałbym żeby na przykład więcej japońce roili takich akcji jak Hyde raz zrobił że na singlu "Horizon" 2 trackiem był cover do piosenki Beatlesów "Lucy in the Skies with Diamonds" bo coveró bym se posłuchał...
Inna sprawa że jakoś na rynku amerykańskim chyba nie bardzo wydaje się coś takiego jak maxi single co? Albo mój Soul Seek ma dałna bo jak wpisze zawsze w nim jakiś zespół choćby i Placebo czy Muse to tak nie bardzo widze single a same albumy... tak samo było jak sszukalem ostatnio zespołu Arena czy Treshold

hajdowski maxi-singiel Hello:
http://www.megaupload.com/?d=40CA1CNF

lipa pewnie ale kij sam chciałeś ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7332 dnia: Sierpnia 16, 2005, 03:29:00 pm »
ja te pierwsze piosenki ktore sciagam zanim sciagne dyskografie to wybieram po teledyskach... sciagam wszystkie mp3 do ktorych dany zespol zrobil klipy i jade (gorzej jak nie zrobil... wtedy sie trzeba po znajomych popytac)... i w sumie przewaznie tytulowy utwor z singla ma teledysk* wiec w sumie tak samo robimy :F

* tak przynajmniej w zamkowej muzie robia
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2005, 03:32:20 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7333 dnia: Sierpnia 16, 2005, 04:06:34 pm »
Ej Morchol widze że Smolika przesłuchujesz... poelciłbyś jakieś piosenki? B keidyś mi się jego kilka mp3 srasznie podobało, zassałem całą płyte jakąś i... i okazała się lipna i większość mi się nie podobała.. masz jakieś fajne d polecenia?

Cytuj
ja te pierwsze piosenki ktore sciagam zanim sciagne dyskografie to wybieram po teledyskach... sciagam wszystkie mp3 do ktorych dany zespol zrobil klipy i jade (gorzej jak nie zrobil... wtedy sie trzeba po znajomych popytac)... i w sumie przewaznie tytulowy utwor z singla ma teledysk* wiec w sumie tak samo robimy szczerb 2.gif
No w sumie mniej więcej tak samo... z tym że jeśli już jesteś fanem jakiegoś zespołu to o wiele lepiej jest jak Zespół wyda album i po 3 miesiącach dajmy na to nowy singiel który w przyszłości będie dopiero na kolejnym albumie... czyli dajmy na to SOAD wyda album w tym samym momencie co Deg. Po jak będzie premiera albumu to SOAD do TV wrzuci klip dajmy na to do Byob, później po jakimś powiedzmy do Cigaro, później do Radio/Video a w tym czasie Deg wyda kompletnie nowego singla którym ja się będę cieszył, i se słuchał wraz z albumem który wyszedł tak z 3 miechy temu... w chu* mi się podoba ten japoński system wydawania mp3 ;]
 


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #7334 dnia: Sierpnia 16, 2005, 04:43:12 pm »
nowłaśnie ja też sobie jedna płytke ściagnalem tylko... i z tego co tam najfajniejsze jest to chyba "Dig i Din", "Who told you" "kremowa rewolucja" noi "Home made"... ogólnie Smolik jest spoko, ale nie do normalnego słuchania tylko na chillout totalny ;] jak sie wraca zrana z imprezy to wtedy Smolik jest dobrym wyborem ;]

aa i thx z tego Hyde'a ;]

EDIT
tak BTW to co sie dzieje z Kitto Nipponem? tam zawsze tak cicho czy tylko dlatego ze ja sie pojawilem =p bo od 2-3 dni praktycznie zero nowych postow...

EDIt
k, ide włosy wysuszyc i na jakies male winko/piwko chyba pojde, bo juz zdrowy praktycznie jestem...paaapaaaapaaaa całuski stodwa =f
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2005, 04:50:13 pm wysłana przez Morchol »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7335 dnia: Sierpnia 16, 2005, 04:57:53 pm »
Ej, ej ! Ja też jestem na last.fm zarejestrowany! Nick to ofkoz DarkButz. Teraz wszyscy będą mogli zobaczyć jakiej **ujowizny slucha wasz osobisty chłopczyk do bicia.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7336 dnia: Sierpnia 16, 2005, 05:03:08 pm »
No to ja miałem tę samą płyte.. mnie jwiecej e same nuty mi się podobały... ale musiałbym skąd jakąś inną płyte zassać bo w jakiejś reklamie słyszałem zajebistą piosenke właśnie jego i nie było jej na tej płycie...

a co do Kitto Nippon to nie ma Kinojiego bo jest na wakacjach i Maya (aka Japanese Modernist) też wyechała to w sumie chyba si ę niechce nikomu pisać narazie ;] my tam głównie sie dzielimy jakimi plikami wiejskimi japońskimi więc jak nie ma Kinojiego to mi się nawet wżucać nic nie chce, bo później jak wróci dziad bedzie chciał i trza będzie od nowa, zresztą to takie małe forum dla zapalańców japlandu i bardziej mieczysławów z kilku for, coś totalnie udnergoundowego ;D tylko dziwi mnie skąd tam się Mortus wzioł ;] To nie SZ gdzie mamy 1200 użytkowników ;] ale mi sie podoba ze ostatnio mało piszą bo na początku nie nadążałem z czytaniem postów i sprawdzaniem wszystkich tych filmików z popkultury czy innego działu...

Wogóle to miałą powstać strona o Japonii i pod nią mialo być podpiete to forum, ale Teeniak nie ma nikogo kto y mu skrypty dobre zrobił... miał robić na spółe z Kinojim tego sajta, ale ten mietek coś stwarza że mu się nieche, jam iałem pisać pełno recenzji i miałę m zaząć od praktyki... ale mi się odechciało jak zczaiłem ze praktyka jest męczaca w ciul a nie olewką wielką ;/ i tak strony hyba nie będzie ;] Bo ci inni od pisania to też im się zbytnio niechce... ale to wszystko wina tych jeban*ch skryptów ;]

EDIT:::
Morchol to ty masz włosy? ;/
ehh ja se chyba obejże asiana bo jeszcze nic dziś nieoglądałem ;/ a taki byłem zaparty po wczorajszym deszczu że będe cały dzień w łóżeczku oglądał cosik ;/
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2005, 05:05:42 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7337 dnia: Sierpnia 16, 2005, 07:17:44 pm »
Zerwalem z Dziewczyna i jakos mi ulzylo ze nie musze jej oszukiwac ze ja kocham. Wreszcie jestem wolny :)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7338 dnia: Sierpnia 16, 2005, 07:36:03 pm »
Czyli jednak miałem rację z tą miłością.... cóż.... poczekaj pare lat, aż np. pójdziesz do szkoły pogimnazjalnej... wtedy się zacznij rozglądać za dziewczynami.... tak będzie chyba najlepiej

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7339 dnia: Sierpnia 16, 2005, 07:37:00 pm »
Denerwowalo mnie to nawet sie spotkac nie chciala :/