Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3174578 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7260 dnia: Sierpnia 15, 2005, 03:24:28 pm »
Cloud Strife? a co to jest nick Rydzyka na forum trzynastki?
a Zell ma dałna i mu się nie podoba growl w Dead Tree ;/

hahahah a wiecie co zauważyłem moja teoria qiaxowa jest dobra... czy tylko ja zauważyłem że qiaxowy avatar zanika? Jest jakby troche lekko rozmazany.. bardziej niż wtedy... czyli tak jak to było ostatnio aż wkońcu zniknął ;/

a ten mój akszyn ze stroną Finala to chyba ty6lko jakiś błąd był niestety ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7261 dnia: Sierpnia 15, 2005, 03:30:45 pm »
Cytuj
Cloud Strife? a co to jest nick Rydzyka na forum trzynastki?

Nie.. mówię o głównym bohaterze FF7... taki blondyn z większym od siebie mieczem... troche sklerotyk i paranoik.. ciągle chodzi naćpany i łąpie filmy z Sephirothem i Jenovą... musiałeś o nim słyszeć...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7262 dnia: Sierpnia 15, 2005, 03:31:59 pm »
Cytuj
zauważyłem moja teoria qiaxowa jest dobra...

Przyjeżdża chłop wozem do wsi i woła:
- Węgiel przywiozłem!
Na to koń który prowadził wóz odwraca się i mówi:
- Tak, kur**, ty przywiozłeś!!!

 
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7263 dnia: Sierpnia 15, 2005, 03:35:34 pm »
Cytuj
Nie.. mówię o głównym bohaterze FF7... taki blondyn z większym od siebie mieczem... troche sklerotyk i paranoik.. ciągle chodzi naćpany i łąpie filmy z Sephirothem i Jenovą... musiałeś o nim słyszeć...

a czyli ten imetek z mojego avka?
-buahhahahahahah w tym miejscu całe SZ się śmieje bo Gipsi zażuca żarcikami na lewo i prawo i nagroda największego gawędziaża i komikaża będzie już tylko jego bo ładnie na to pracuje... ehh moje Prince Polo, jeszcze troche i cię wygram ;/

Cytuj
Przyjeżdża chłop wozem do wsi i woła:
- Węgiel przywiozłem!
Na to koń który prowadził wóz odwraca się i mówi:
- Tak, kur**, ty przywiozłeśexcl.gif
w chu* macieju ty żeś tylko powiedział że to qiax a ja już powody wymyśliłem łobuzie ;/ i do tego widze że ci się żarcik wyostrzył bo to już 3 twój dofcip dzisiaj który słysze od ciebie ;/ (pewnie zaraz napiszesz -nie "3 dowcip który słysze", tylko "3 dowcip który czytam" i nagroda najlepszego komika gawędziaża będzie twoja bo cie wszyscy polubią :()
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2005, 03:36:59 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7264 dnia: Sierpnia 15, 2005, 03:48:32 pm »
Cytuj
Gipsi zażuca żarcikami na lewo i prawo
khihihi cientki jestes... to trza jeszcze do przodu, w tyl, na ukos i pod katem 37,8 stopnia

Cytuj
i do tego widze że ci się żarcik wyostrzył bo to już 3 twój dofcip dzisiaj który słysze od ciebie
e tam... to w sigu sie nie liczy bo to wczoraj dalem...

Cytuj
bo cie wszyscy polubią
cholerny optymista...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #7265 dnia: Sierpnia 15, 2005, 03:54:45 pm »
takie pytanie - czy defragmentowanie dysku daje cokolwiek? wiecej miejsca/szybsze dzialanie/batonika? bo tak sobie wlaczylem a teraz sie zastanawiam na c***j mi to =/

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7266 dnia: Sierpnia 15, 2005, 03:56:07 pm »
wiecej miejsca/szybsze dzialanie/batonika
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #7267 dnia: Sierpnia 15, 2005, 03:58:42 pm »
ale nudne to =/ w starszych wersjach windowsa bylo duzo kolorowych kwadracikow i one sie zamienialy miejscami i zmienialy kolory, a w XP tylko dwa takie roznokolorowe paski =/

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7268 dnia: Sierpnia 15, 2005, 04:01:33 pm »
damn...ty naprawde nie masz co robic tylko gapic sie jak sie defragmentuje co i tak pigmej ci da?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #7269 dnia: Sierpnia 15, 2005, 04:05:19 pm »
nie, pozatym słucham sobie plyty Gwen Stefani i pije bodajze piątą kawe...
a i pamietajcie dzieci - nierobcie pompek jak macie dosc szerokie rozciecie na ramieniu na ktorym dopiero co sie strup zrobił =/  damn, teraz znowu krwawie =/

a Gwen Stefani śmierdzi =/ z No Doubt było pare fajnych piosenek a teraz sie zrobiła taka britnejka =/ jeszcze Hollandback Girl daje rade jako tako... B-A-N-A-N-A-S =F
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2005, 04:07:17 pm wysłana przez Morchol »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7270 dnia: Sierpnia 15, 2005, 04:08:40 pm »
hollaback girl daje rade?!?!?! czlowieku ty chyba nie wiesz co ty mowisz albo zla piosenke sciagnales... szczerze mowiac to gwen stefani sie zeszmacila strasznie :-/ dzizaz... hollaback girl jest jedna z najgorszych kawalkow jakie ostatnio w telewizji lataja :-/ gwen spiewa tak jakby sie jej nie chcialo, muzyka skomponowana pewnie w 3 minuty i to ma byc piosenka? i jeszcze to bananas... dzizaz... tego sie mothoplor po tobie nie spodziewalem :-/
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7271 dnia: Sierpnia 15, 2005, 04:10:09 pm »
meh -_-

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #7272 dnia: Sierpnia 15, 2005, 04:10:51 pm »
i oto chodzi ;] bo ogolnie ta plyta cala brzmi jakby parodiowala hmm niewiem co.. samą siebie?
Harajuku girls you've got a wicked style, i like the way that you are, i'm your biggest fan ;] <nananana>

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7273 dnia: Sierpnia 15, 2005, 04:12:44 pm »
no tak... ale trzeba widziec gdzie sie konczy dobra parodia a gdzie zaczyna kicz...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #7274 dnia: Sierpnia 15, 2005, 04:14:25 pm »
własnie ładuje na MegaUpload "Harajuku Girls" bo to jest cos czego nikt przegapic niemoze :lol: dawno takiej dałniarskiej piosenki nie słyszałem... chyba od czasu jak Gipson sie takim śmiesznym hińskim teledyskiem podniecał ;]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7275 dnia: Sierpnia 15, 2005, 04:21:30 pm »
"What You Waitng for" dla mnie jest bardzo fajne;/ może ja jestem głupi ale ta piosenka mi się podoba... ajjjj kent łejt to gooooo beeeek into japan, gave me lots of brand new friends, osaka, Tokyo you harajuku girls damn youv got some whicked style ;]

aha całą płyte słuhałem raz, ale mi jakoś chyba nie bardzo podeszla i chyba ją wyjeb*łem ;]
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2005, 04:22:35 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #7276 dnia: Sierpnia 15, 2005, 04:23:20 pm »
http://www.megaupload.com/?d=27C08V2K łach.. ściągajcie ;] oglnie cala plyta ma mocno japonski theme... hmm... to chyba wlasnie miala byc parodia kiczowatego jpopu... łotewer... jest fajno ;] wesole i pozytywne toto jest ;]  
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2005, 04:25:07 pm wysłana przez Morchol »

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7277 dnia: Sierpnia 15, 2005, 04:28:30 pm »
czyli:
<ała, ała, skreeeecz>
nie bardzo XD

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7278 dnia: Sierpnia 15, 2005, 04:39:03 pm »
Cytuj
"What You Waitng for" dla mnie jest bardzo fajne

Ty wiesz co? Dla mnie też... przez długi czas tego słuchałem.... booorn tu blaaaaaasaaaaaaam, bloooooooom tuuuuu perriiiiiiiiisszzzz......

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #7279 dnia: Sierpnia 15, 2005, 04:40:30 pm »
łach... wracamy do normalnego świata...
ajm just veeeejl in the siiiilver shiiining, asaaaanoo kaaagaajaakiwaaaaa <naaanaaanaaa>