Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3174554 razy)

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7240 dnia: Sierpnia 15, 2005, 11:40:05 am »
walić cenzurę. popraw ortografy ^^

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7241 dnia: Sierpnia 15, 2005, 11:43:30 am »
ehmmm skoro o waleniu mowa to wiesz Goha... ehmmm.. yy zdjęcie już mi się znudziło.. może by tak... ehem <kaszle>

a co do ortografów to mówiłem że jestem z gastronomika i u mnie nie ma czegoś takiego jak ortografia czy odmienianie końcówków ;] Ja się nie wybieram na studia jak ty więc ortografia not for me ;]
hurek, churek, hórek, chórek? ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7242 dnia: Sierpnia 15, 2005, 11:47:23 am »
mogę toto na mp3 nagrać...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7243 dnia: Sierpnia 15, 2005, 11:55:13 am »
ja mogę najwyżej toto w jakim lipnym anime oglądnąć Tonari no Totoro od studia Ghibli ;/
a tak na serio to najwyżej se moge na dyktafonie nagrać bo tyle jest z moich umiejętności hakerskih ;/
zapuściłem strone od nowa... czekam 14 minut i nic.. chce sprawdzić po jakim czasie to się staje... anyway to jest lepsze niż te wszystkie dupsikowate flashe co się patrzy na łąke albo na jakie morze i jest spokój a po kilkunastu sekundach jest krzyk i wychodzi jakaś twarz qiaxa dziewczyny czy tam Zella zdjęcie z bierzmowania ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7244 dnia: Sierpnia 15, 2005, 11:57:51 am »
moze to ci sie przywidzialo cos :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7245 dnia: Sierpnia 15, 2005, 11:59:31 am »
Czekaj, której dziewczyny? <przegląda zdjęcia...>

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7246 dnia: Sierpnia 15, 2005, 12:01:19 pm »
nie nieprzwidizało... siedziałem na stronie przez około pół godziny... na początku sprawdzałem co jest i takie dupsiki... później dałem na pasek i se zasiadłem na SZ.. i pisałem w Total offtopic i nagle właczyła się reklama Heyah ze śpiewającym kapturkiem... brrrr;/ widze że siedzisz na oficjalu po poście z FFVIIAC więc zżuć na pasek i sobie rób co innego na kompie i słuchaj churku to te usłyszysz czerwonego kapturka chyba... fajny motyw.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7247 dnia: Sierpnia 15, 2005, 12:01:22 pm »
meh?

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7248 dnia: Sierpnia 15, 2005, 12:04:10 pm »
Gipsi, jestem wzrokowcem.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7249 dnia: Sierpnia 15, 2005, 12:12:33 pm »
Cytuj
Gipsi, jestem wzrokowcem.
a ja lubie zupki chinskie knora

anyway musze moje investigejszyn od nowa zacząć bo Goha mi dała pewien cynk... i możliwe że jednak zrobił się błąd na stronie bo to muzyka z innego działu się w łączyła... ale ja miałem na pasku wtedy oficjal sajta i na pewno tam nie wszedłem w ten dział... zresztą jak ta muza wszedł i si przestraszyłem żeby zobaczyć co jest to miałem otwartą strone główna... może coś się  spieprzyło nie wiem.. ale motyw byłświetny...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7250 dnia: Sierpnia 15, 2005, 12:16:25 pm »
Cytuj
a ja lubie zupki chinskie knora

Na sucho, czy z wodą?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7251 dnia: Sierpnia 15, 2005, 12:25:27 pm »
z mikrofali na półsłodko, polane ketchupem


edit - i syropem cytrynowym
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2005, 12:26:02 pm wysłana przez Goha »

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7252 dnia: Sierpnia 15, 2005, 12:29:02 pm »
To ja pozostanę w tym wypadku konserwatywny, jeśli chodzi o jedzenia... <"dzień dobry, chciałbym zamówić wegetariańską... tak, dużą, na grubym cieście">

EDIT!!: by qiax

Pizze. Okrągłą.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2005, 12:30:17 pm wysłana przez qiax »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7253 dnia: Sierpnia 15, 2005, 12:31:18 pm »
ej dzisiaj jest jakieś świeto.. i ludzie nawet do kościoła idą... te qiax ty nie powinieneś dopiero dziś wrócić na SZ? ;] przybyłeś kilka dni wcześniej ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #7254 dnia: Sierpnia 15, 2005, 12:33:41 pm »
łeee delikatna równowaga wszechrzeczy poraz kolejny została zachwiana... jak mogłes....

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7255 dnia: Sierpnia 15, 2005, 12:35:33 pm »
Normalnie.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7256 dnia: Sierpnia 15, 2005, 12:53:30 pm »
oż...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #7257 dnia: Sierpnia 15, 2005, 12:55:51 pm »
lach... a ja musze teraz 28 stron jakiejs oferty handlowej drukowac i zajebiscie wolno to leci i komp jeszcze zamula przez to =/

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7258 dnia: Sierpnia 15, 2005, 03:14:30 pm »
co do drukarki to zauwżyliście że na stronie mamy stałe reklamy Drukarki i Perfum? ;] Dzisiaj to dopiero zauważyłem i te reklamy to aż chyba za bardzo żucają sie w oczy ;]

a pozatym to Zell coś mi na GG pisał że to qiaxa pewnie wina z tym że się forum pieprzy i trzeba kilka razy klikać (o czym pisze w temacie co jest?), i w sumie ma racje, bo mi się wydaje że qiax zmienił oprostu strategie, zawsze wracał na święta a teraz wziął nas z zaskoczenia i przybył wcześniej a zniknąć chce właśnie w dzień jakiegoś święta i przy okazji zrobić wielki bum i rozjeb*ć SZ ;]

a tak BTW jakie dziś święto? ;/ Rocznica zakupu przez Rydzyka Majbaha? Bo to kościelne jakięs chyba dziś...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7259 dnia: Sierpnia 15, 2005, 03:20:52 pm »
Dzisiaj jest Wniebowzięcie Najświętszej Marii Panny ty komunistyczny bezbożniku.... a za 4 dni będą 29-te urodziny Clouda Strife'a...