Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3173132 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6440 dnia: Lipca 12, 2005, 01:22:37 pm »
hihi...tant pewnie zaraz sie pochwali tym ze dostal sie na studia...ale zapomnial ze ma raka wodoglowia i nie dozyje [poczatka studiow hihi
« Ostatnia zmiana: Lipca 12, 2005, 01:23:12 pm wysłana przez S&S »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6441 dnia: Lipca 12, 2005, 01:22:54 pm »
Byłem dzisiaj na polibudzie, spojrzeć jak stoję na liście i żeby dać ludkom z dziekanatu oryginały świadectw. No i co widzę? Swoje nazwisko na pozycji nr.23 na liście przyjętych na Enviromental Protection and Management. Mwahahahah.. i do tego z moją punktacją dostałbym sięna dowolny kierunek na wydziale Chemicznym, za wyjątkiem Biotechnologii..... łaaa... ale jestem debeściak....

PS. dziwna sprawa.... włączam kompa, patrze na guzik Start mojego Win98SE i co widzę?


Widzę, że ktoś tu był i mi go porysował cyrklem... a nowy lakier miałem.... a tak serio, to on chyba nie powinien tak wyglądać, co?
« Ostatnia zmiana: Lipca 12, 2005, 01:27:07 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6442 dnia: Lipca 12, 2005, 01:23:39 pm »
a jednak sie pomyliliem ;/

Wyjazd z mojego posta! :P
« Ostatnia zmiana: Lipca 12, 2005, 02:51:19 pm wysłana przez S&S »

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #6443 dnia: Lipca 12, 2005, 01:56:45 pm »
Tant to 98 nie wiem co ty sie dziwiwsz... ja już takie wybryki tam widziałem że aż se dałem z nim spokuj :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6444 dnia: Lipca 12, 2005, 01:58:03 pm »
odwal się od 98... to jest najfajniejszy Windows... widzisz? Nigdy nie wiesz co i kiedy się z nim stanie.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6445 dnia: Lipca 12, 2005, 02:52:23 pm »
za chwile Tant przeczyta na monitorze napis "Prepare to autodestruction"

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6446 dnia: Lipca 12, 2005, 04:57:05 pm »
też mam 98,ale chyba jakąś trefną wersję,bo nic nieprzewidzianego się tam nie dzieje....no może poza tym,że komp w pewnej chwili przestał się wyłączać i tzreba go zamykać mechanicznie...ale to nikomu nie przeszkadza :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6447 dnia: Lipca 12, 2005, 09:38:27 pm »
Hmmm... zabawne.... moje łącze ma zawał. Najpierw zaczął się wieszać IE, potem IE szlag trafił na dobrę, a potem się sypnął eMule i GG. Teraz jestem na Dial Up'ie i się zastanawiam KtoMnieTakUżądził.... podejrzewam ludków od Chello, ale nie mam dowodów ich winy... zadzwonię i w trakcie czekania na wyniki ekspertyzy, zainstaluję sobie jeszcze raz sterowniki do karty sieciowej (nie żebym to umiał zrobić, ale szybko się uczę hihihi)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6448 dnia: Lipca 13, 2005, 12:58:37 am »
wstawanie o 1 to czad...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6449 dnia: Lipca 13, 2005, 12:18:27 pm »
<chowa nozyce ktorymi przecial Tantowi kabel>...tak Tant...to z pewnoscia Ci od Chello

ej ej ej...kto bedzie fajny i nagra mi VP/FFVII/FFVIII/FFIX ?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6450 dnia: Lipca 13, 2005, 04:55:36 pm »
Cytuj
hehehe...dobre. Choć tant wygląda właściwie jak zwykle po spacerku w słoneczny dzień

Właśnie się doturlałem do domu.... matka się mnie zapytała czy jestem  trzeźwy, ale powiedziałem że to tylko niewinny udar słoneczny i przegrzanie głowy... teraz siedzę przed kompem w samych majciorach, ciesząc się względnie niską temperaturą..... od razu lepiej...

Ale nie mów Hisoka, że marudzę... ja mówię, że zawsze chętnie się gdzieś przejdę, bez względu na warunki pogodowe.... co z tego, że opalę/opiękę się na TAKI KOLOR, co z tego, że mi czacha będzie dymiła.... tłumaczyłem ci już moje priorytety, a po powrocie do domu człowiek potrafi się cieszyć najprostrzymi rzeczami, jak np. kran z zimną wodą...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6451 dnia: Lipca 13, 2005, 04:59:09 pm »
wow...może w ten sposób zmuszę cię żebyś się wykąpał...ale ok.Miałam być mniej niemiła <przełamuje się>

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6452 dnia: Lipca 13, 2005, 05:00:44 pm »
<Prowokacja MODE ON> Ojej... poświęcasz się dla mnie i przełamuje stare przyzwyczajenia.. jak to miiiło z twojej strony <Prowokacja MODE OFF>

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6453 dnia: Lipca 13, 2005, 09:54:57 pm »
<JEB> sory Tant...ten kamien na prawde nie mial trafic Cie w glowe...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6454 dnia: Lipca 14, 2005, 04:55:55 am »
Dziwna sprawa.... piąta rano, a tu nikogo na SZ.... gdzie wszystkich wywiało, co?
« Ostatnia zmiana: Lipca 14, 2005, 04:56:08 am wysłana przez Tantalus »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6455 dnia: Lipca 14, 2005, 08:44:40 am »
ja od dzisiaj musze chodzić z sąsiadki psem bo ta wyjechała na wakacje ;/
czyli że pierwszy lot o 9 rano to już nie bardzo moge iść o 7 spać ;/
 


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6456 dnia: Lipca 14, 2005, 10:45:17 am »
Widze,że jakoś forum zamarło...hm...myślałam,że jak mnie nie będzie z kilka dni to będę mieć zaległośći,a tu nic...
Wogóle ostatnio nie mogę się oderwać od FF8 heh wciągneło mnie jak nic^^.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6457 dnia: Lipca 14, 2005, 10:56:08 am »
Cytuj
Cholera... a ja waże 75 i czuję się przy was jak spaślak... ale...

[Napinanie się treningiem Mode On]

Od miesiąca ćwiczę codziennie, bo mi Hisoka kazała. Robię 2x50 brzuszków, 2x50 przysiadów i 4x25 pompek (raz na pięściach, drugi raz znowu na pięściach, ale inaczej, trzeci raz pompki wąskie, a czwarty raz pompki z szeroko rozstawionymi dłońmi). Strasznie to męczące, w szczególności przysiady, no ale daję radę... jeszcze trochę i mi się krata pojawi na brzuchu, to się dopiero będę mógł w bikini wozić.... aha... a od dwóch tygodni zwiększyłem intensywność ćwiczeń... zamiast 50 przysiadów/brzuszków, robie 60 a pompki po 25 każda seria... ale się ze mnie maczo robi.. jeszcze trochę to będę wyglądał jak Chuck Norris.

[Napinanie się treningiem Mode Off]

A z innej beczki... własnie wróciłem z egzaminu z agielskiego, od którego zależy, czy się dostanę na studia. Czy to dobrze, że test przeznaczony na 1h napisałem w 20 minut i wyszedłem pierwszy z sali? Bo ludzie się na mnie dziwnie patrzyli.... może jakiegoś zadania nie napisałem? heh...
Mam pytanie do kolegi kulturysty ;]

jako że ćwiczysz już ponad miesiąc a jak gdzieś tak z tydzień... jesteś moim pudzianem senseiem... "ćwiczysz" to brzmi jakbyśmy koksili ;]
nie no jak mówiłem robiłem 2 x 20 pompek, póxniej przeczytałem co napisałeś i zacząłem walić jeszcez 40x przysiady i 40xbrzuszki, od dzisiaj robie tak że robie 20x pompki, -2 minuty przerwy- 20x pompki; 40x brzuszki; 40 x przysiady -7-10 min. przerwy- 40 x brzuszki; 40x przysiady 20xpompki -2 minuty przerwy- 20x pompki

no cóż zaniedługo i ja się będe wbikini woził ale pierw jeszcze musze poćwiczyć i dogonić ciebie z ilością ;]

tylko mam py5anie robisz jakieś przerwy minutowe tak jak ja? czy ty walisz od razy bez przerwy te 4x 25 pompek ;o?



EDIT::::::::
Cytuj
Widze,że jakoś forum zamarło...hm...myślałam,że jak mnie nie będzie z kilka dni to będę mieć zaległośći,a tu nic...
Wogóle ostatnio nie mogę się oderwać od FF8 heh wciągneło mnie jak nic^^.
ja se znalazłem forum ogólnie  o japonii (krajobrazy, ludzie, miasta, kultura, pliteratura, muzyka, film, anime, manga) i moze przeżywam hwilowy zahwyt i zaniedbałem sz ;/
« Ostatnia zmiana: Lipca 14, 2005, 10:57:20 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6458 dnia: Lipca 14, 2005, 11:33:05 am »
Cytuj
Cytuj
Widze,że jakoś forum zamarło...hm...myślałam,że jak mnie nie będzie z kilka dni to będę mieć zaległośći,a tu nic...
Wogóle ostatnio nie mogę się oderwać od FF8 heh wciągneło mnie jak nic^^.
ja se znalazłem forum ogólnie  o japonii (krajobrazy, ludzie, miasta, kultura, pliteratura, muzyka, film, anime, manga) i moze przeżywam hwilowy zahwyt i zaniedbałem sz ;/
No widzisz ty znalazłeś inne forum,a ja stwierdzam,że nie mam narazie po co pojawiać się na forum...jakoś nie ma co na nim robić,tym bardziej,że większość albo gdzieś wyjechała,albo nie ma czasu...z resztą teraz wciągnoł mnie FF8 i nie chce mi się od niego odrywać ;P(poza tym mam jeszcze inne ciekawe zajęcia,a i na plaże wybieram się jak sójka za morze....nawet moja kuzynka zaczeła nazywać mnie młynarzem,bo blada jestem jak nic XD)

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #6459 dnia: Lipca 14, 2005, 01:02:10 pm »
Cytuj
Wogóle ostatnio nie mogę się oderwać od FF8 heh wciągneło mnie jak nic^^
łeeee ja 2 dni temu zaczołem grac a mnie tak nie wciąga ;/ fakt faktem że jak zobaczyłem pierwszego summona to krzykłem "WTF?!" :F (akurat to był ten Qazacośtam :P)
Ha wiem zrobie se kilka gifów z summonami XD


Cytuj
nawet moja kuzynka zaczeła nazywać mnie młynarzem,bo blada jestem jak nic
mnie tak nazywaja od dziecka :F to dlatego że mam blda cere i skóre wrażliwą na słońce...
« Ostatnia zmiana: Lipca 14, 2005, 01:03:12 pm wysłana przez MarvelliX »