Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3173165 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6460 dnia: Lipca 14, 2005, 02:03:53 pm »
Cytuj
Widze,że jakoś forum zamarło...hm...myślałam,że jak mnie nie będzie z kilka dni to będę mieć zaległośći,a tu nic...
Wogóle ostatnio nie mogę się oderwać od FF8 heh wciągneło mnie jak nic^^.

Świetnie cię rozumiem.... chciałem to dać Hisoce, jako jej pierwszego finala, bo to się dobrze asymiluję i już dzięki temu tytułowi jedną koleżankę nawróciłem na jRPG... no ale niestety nie chciało u niej zaskoczyć, więc zaczęła od FF9, który akurat nie jest tak dobrze wchłanialny jak "ósemka", przez ludzi, którzy nie znają jRPG ani troszku. No cóż.... możliwe, że przez to, że mi się nie udało w końcu dać jej FF8 ver. PC, można dzisiaj powiedzieć, że ją straciliśmy, bo zatrzymała się w FFIX przy końcu wioski Dali (+/- 3h gry) i nawet nie raczy do tego wrócić >_<. Ja zaczynałem od FFVIII i wiem, że ten fajnal się na start nadaje najlepiej z całej serii.

Cytuj
tylko mam py5anie robisz jakieś przerwy minutowe tak jak ja? czy ty walisz od razy bez przerwy te 4x 25 pompek ;o?

Nie... u mnie to wygląda mniej więcej tak:

25 pompek na pięściach Mode A (dwa knykcie)
60 brzuszków
25 pompek na pięściach Mode B (trzy knykcie)
60 przysiadów
25 pompek wąskich
60 brzuszków
25 pompek szerokich
60 przysiadów

Ilość przerwpomiędzy ćwiczeniami jest zrużnicowana..... zdaża się, że ze wzystkim uwijam się w ciągu 10 minut, a czasem się z tym wlokę pół godziny.. ostatnio ćwiczę koło 1 w nocy i sobie zapuszczam 4fun TV, a wtedy akurat leci Rebel. Dlatego też w trakcie teledysku uwijam się z jedną lub dwoma rundkami, a potem kładę się na łóżku oglądam Rebel'a (koło 5 minut trwa) i jak znowu puszczą teledysk to wracam do ćwiczeń, czekając na kontynuację....

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #6461 dnia: Lipca 14, 2005, 02:34:29 pm »
Cytuj
Ja zaczynałem od FFVIII i wiem, że ten fajnal się na start nadaje najlepiej z całej serii.
To powiedz to mojemu brejdakowi -__- .... wiem dlaczego nie moge sie wciągnąć w gre... stoi mi taki imbecyl i nażeka żeby nie grac w jego obecności bo mi wyrzuci gre a jako że z niego hłyp hłapowiec to nie da sie go do niczego przekonac zawsze na swoje wyjdzie

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6462 dnia: Lipca 14, 2005, 07:42:53 pm »
Na historię się nie dostałam....damn it.
Jutro mam egzamin na prawo....damn it!
Jutro wyniki z polonistyki...damn  it!
Jest cholernie gorąco...damn it! ...wentylacja mode on...przynajmniej temu teraz dobrze

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6463 dnia: Lipca 14, 2005, 08:15:22 pm »
nyu?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6464 dnia: Lipca 14, 2005, 10:32:35 pm »
Cytuj
Hm...w środę moja siostra wyjeżdża do Nowej Zelandii...na zawsze chyba...NIE, nie jest mi fajnie, że będę miał nowy pokój, NIE, nie jest mi fajnie, że będę mógł głośno muzyki zawsze słuchać (to dla tych, co by próbowali być "Ha ha")...żyję z nią od 16-tu (prawie 17-tu lat)...teraz wyjeżdża...nie jest mi fajnie ani nie jest mi smutno. Nie wiem czemu...
WCALE nie jest mi fajnie :/
heh mój brat wyjeżdżał do Angli (ale nie na zawsze tylko na nieokreślony czas) to w dzień wyjazdu w c***j mi się smutno zrobiło i chyba nawet mi łza poleciałą jak wyszedł z domu... a zajebiście jest to dziwne bo byliśmy raczej tak jak większość braci... często się wkur*ialiśmy na siebie, kłócilismy się, kiedyś wam pisałem jak mi zajebał i mi krew z ucha leciałą i miałem kape pod okiem ;], niby wcześniej cieszyłem się że pokój z kompem i zajebistym sprzętem RTV będzie mój ale w dzień wyjazdu jakoś mi tak było w c***j dziwnie, bo jednak jak wyjeżdża ktoś z kim spędzasz całe życie to jest zajebiście dziwnie... później to przeszło oczywiście całkowicie i ciesze się pokojem i kompem i konsolą ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6465 dnia: Lipca 14, 2005, 10:53:04 pm »
heh.....nyu....Tant ma jednak dalna zeby dawac His bawic sie jego GG XD

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6466 dnia: Lipca 15, 2005, 12:39:23 am »
Łatwo ci mówić Serge...

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6467 dnia: Lipca 15, 2005, 12:57:05 am »
odeszłam z gameexe... nie mam zamiaru kłócić się z idiotą, który sądzi, że jeśli w polsce panuje bezprawie, to można sobie ot tak robić burdel na forum, na którym się jest adminem i pod nieobecność głównego admina robi się totalny chłam... do regulaminu dopisał punkt:

"Do ekipy moderatorów :
Na forum obowiązuje ZAKAZ edycji bądź usuwania postów napisanych przez adminów."

a potem:

"Do regulaminu dodano nowy punkt dotyczacy uprawnień ekipy moderującej (bez wyjątków).
Każdy moderator powinien zapoznać się z tym punktem i nie powinien zapomnieć odmawiać go przy wieczornej modlitwie."
 
usunął mi moda w dziale jRPG, mimo iż na całym forum byłam jedyną osobą miejącą pojęcie w tym temacie... wywalił nawet mój post pożegnalny... a teraz wali tematy typu "jakie zestawienie kolorów najbardziej lubicie..." taaak. fuzja była do niczego, Nazin... do niczego...

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #6468 dnia: Lipca 15, 2005, 01:55:17 am »
niah to ja tez może taka zasade dopisze XD
a ile on ma lat... 12? :F bo to by pasowało

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6469 dnia: Lipca 15, 2005, 08:05:34 am »
z tego co o sobie napisał, 18... dopóki Nazin nie wyjechał na wakacje, odzywał się trzy po trzy... zostawiłam tam sporo fajnych ludzi. przez jednego idiotę, który zaczął łamać wszelkie możliwe zasady i siać pogląd typu "w polsce panuje bezprawie, w sądach nie ma sprawiedliwości, co mnie więc obchodzi, jakie rzeczy udostępniane są na forum, kto co komu mówi" i tepe...
szkoda mi. czekan na powrót Nazina, bo może trzeba będzie wjaśnić sprawę, ale na forum nie wrócę.

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6470 dnia: Lipca 15, 2005, 10:14:54 am »
Cytuj
Cytuj
Widze,że jakoś forum zamarło...hm...myślałam,że jak mnie nie będzie z kilka dni to będę mieć zaległośći,a tu nic...
Wogóle ostatnio nie mogę się oderwać od FF8 heh wciągneło mnie jak nic^^.

Świetnie cię rozumiem.... chciałem to dać Hisoce, jako jej pierwszego finala, bo to się dobrze asymiluję i już dzięki temu tytułowi jedną koleżankę nawróciłem na jRPG... no ale niestety nie chciało u niej zaskoczyć, więc zaczęła od FF9, który akurat nie jest tak dobrze wchłanialny jak "ósemka", przez ludzi, którzy nie znają jRPG ani troszku. No cóż.... możliwe, że przez to, że mi się nie udało w końcu dać jej FF8 ver. PC, można dzisiaj powiedzieć, że ją straciliśmy, bo zatrzymała się w FFIX przy końcu wioski Dali (+/- 3h gry) i nawet nie raczy do tego wrócić >_<. Ja zaczynałem od FFVIII i wiem, że ten fajnal się na start nadaje najlepiej z całej serii.
Ja zaczynałam od FF7^^,bo w sumie miałam tylko tą część dostępną od kolegi i nawet mnie wciągneło(teraz mam już własną^^).Potem dorwałam FF9 i jakoś tak średnio mi przypadła...A dopiero teraz również od kolegi mam FF8 i chyba ta część najbardziej mi się spodobała^^(choć w sumie przyznaje się,że kiedy zaczynałam z poprzednimi finalami było podobnie,ale mam nadzieje,że ósemka nie znudzi mi się tak szybko)


HELP LUDZIE HELP!!!!Niech mi ktoś pomoze w FF8,bo utknełam i nic nie da się zrobić......(po dokładniejsze informacie zajżyjcie do działu Help FF8....)
« Ostatnia zmiana: Lipca 15, 2005, 11:23:31 am wysłana przez Yuzuriha »

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Total offtopic
« Odpowiedź #6471 dnia: Lipca 15, 2005, 12:43:20 pm »
Cytuj
HELP LUDZIE HELP!!!!Niech mi ktoś pomoze w FF8,bo utknełam i nic nie da się zrobić......(po dokładniejsze informacie zajżyjcie do działu Help FF8....)
Zajrzane i odpisane :)  

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6472 dnia: Lipca 15, 2005, 01:39:15 pm »
łaaał... za mną z forum odeszło jeszcze z 5 osób...

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #6473 dnia: Lipca 15, 2005, 02:45:28 pm »
dawaj ich tutaj przyda sie świerze mięso XD

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6474 dnia: Lipca 15, 2005, 06:43:21 pm »
lol O_o kwasna czekolada to czad...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6475 dnia: Lipca 15, 2005, 07:19:42 pm »
łaaał, robi się nas koło 10... łaaał, wszystkie nasze posty pożegnalne poszły się walić za sprawą tego kretyna....  

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6476 dnia: Lipca 15, 2005, 08:14:46 pm »
nyu....ale mam walnięty humor....cholernie gorąco i egzamin na prawo. Na oudytorium było tak gorąco,że wszystkie gajerki się porozpinały i rozkrawaciły.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6477 dnia: Lipca 15, 2005, 09:10:40 pm »
Nudy... absolutnie nic mi się nie chcę i czuję się jakby mnie ktoś wrzucił do zmywarki naczyń..... argh..... jak mi to szybko nie przejdzie to zrobię coś, czego nie zrobiłem od baaaardzo dawna, czyli pójdę spać przed 1:00.... no ale może udzieliło mi się to, że wczoraj nie spałem (musiałem komuś coś udowodnić heh).... idę coś zjeść, a potem się zmuszę do robienia czegoś.... damn... jestem leniwy jak cholera....

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6478 dnia: Lipca 15, 2005, 09:26:33 pm »
eeeeee.....mi tez sie nic nie chce....i jakos z tym zyje

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6479 dnia: Lipca 15, 2005, 09:29:06 pm »
masz wodogłowie i brak ci kończyn i jakoś żyjesz.... z tego się bardziej możesz chwalić...