Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3173135 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6420 dnia: Lipca 10, 2005, 04:43:31 am »
siedzi na działce i zajada maliny i ma nadzieje że mama niezauważy że uciekł z domu...

a po za tym to może... może dorasta?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6421 dnia: Lipca 10, 2005, 05:07:33 am »
Fuck... tutaj za dnia nie ma czasem takiego ruchu.... hmm.... chyba zaraz pójdę spać z czystej nudy.... to jest główny powód dla którego wogóle zasypiam... fakt, że mi się nie chce nic innego robić...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6422 dnia: Lipca 10, 2005, 05:12:04 am »
pograj na Playstation 2 jak ci się nudzi.... a zapomniałęm... ty nie masz playa 2 ;]

damn i'm a bitch ;D


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6423 dnia: Lipca 10, 2005, 05:13:49 am »
Damn you..... los sobie ze mnie zakpił okrutnie i jeszcze nie mam.... ale za to mam dwie nóżki takiej samej długości i umiem klaskać khihihihihi

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6424 dnia: Lipca 10, 2005, 05:30:46 am »
kupcie se gitare to bedziecie mieli co robic przez najblizsze (szacuje) 37 lat :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6425 dnia: Lipca 10, 2005, 05:47:02 am »
przy okazji... zawsze mnie zastanawiało czym ty grasz na tej gitarze jak jesteś kadłubkiem? Dobra... wiem, że powiesz, że językiem, ale jestem ciekawe czym struny do tych no.... progów dociskasz, jak językiem szarpiesz o tej grubszej strony...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6426 dnia: Lipca 10, 2005, 06:00:04 am »
mam po prostu zwinny jezyk i gram nim legato :F (i tak wiem ze nie wiesz co to znaczy :F popisac sie chcialem muahahahah tant looser z ciebie)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6427 dnia: Lipca 10, 2005, 08:31:10 am »
o raju raju... słońce wzeszło.... najwyższa pora iść spać

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6428 dnia: Lipca 10, 2005, 08:39:39 am »
damn... a mnie to na gg klamie ze 2 godz temu mial isc spac... co za bamber
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6429 dnia: Lipca 10, 2005, 01:46:17 pm »
slonce wzeszlo o 4:50...i dla tego wlasnie poszedlem spac...shit!...jestem wqrwiony...text mojej mamy "nie zgadzam sie na pistolet bo to jest niebezpieczne"...qfa...co mi moze zrobic kulka do piantballa? O_o srednica 6 do 11mm

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6430 dnia: Lipca 10, 2005, 01:57:24 pm »
To wy jak wampiry XD idziecie spać kiedy słońce wschodzi...szkoda,że ja też tak nie moge...

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #6431 dnia: Lipca 10, 2005, 02:18:26 pm »
kurde gdzie wy mieszkacie u mnie słońce o 3 wstaje :F (a przynajmniej swita :P)
ja chodze o swicie spac jak brejdaka nie ma bo tak to sie przyczepia ze mu spoac nie daje i około 1 musze sie zmywać :F


hmmm zdaje sie ze Yuzuriha i ja jestesmy klonami jak Cloud i Sephirot ;F

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6432 dnia: Lipca 10, 2005, 03:35:34 pm »
zastrzel go...albo nie...to zbyt pospolita metoda...polam mu konczyny i kaz zrobic szpagat :F

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #6433 dnia: Lipca 10, 2005, 03:56:40 pm »
ta gdyby nie fakt ze jest odemnie 3 razy wiekszy :F (choc niższy o 2cm :P)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6434 dnia: Lipca 10, 2005, 04:16:26 pm »
eee...no tak...wiesz...dochodze do wniosku ze lepiej bedzie jak go jednak zastrzelisz :P
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2005, 04:16:46 pm wysłana przez S&S »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6435 dnia: Lipca 11, 2005, 09:09:29 pm »
Łahahahahahahaha.... ale dodałem wpis do Encyklopedii.... przeczytajcie... to rozwieje wszystkie wasze wątpliwości i sprawi, że życie stanie się łatwiejsze: LINK...

Chciałbym zaznaczyć, że ja to tylko zedytowałem... jako link dodał to genialne hasło autor artykułu o LoM'ie.... nie mogłem się powstrzymać, żeby pochwalić się wiedzą i zedytować linka...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6436 dnia: Lipca 11, 2005, 09:12:49 pm »
o kur**...Tant...skad Ty bierzesz takie informacje/....ja mam wtyki w CIA, FBI, Samoobronie, McDonald's ale o tym nie wiedzialem O_o  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6437 dnia: Lipca 11, 2005, 10:21:31 pm »
Widzisz... chodzę na japoński, to mi nauczycielka powiedziała to, jako ciekawostkę... też mam wtyki, nie ma co...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6438 dnia: Lipca 11, 2005, 10:37:28 pm »
dziś gonitwa po sklepach ciąg dlaszy....ale jak zawsze są łupy. Nie znoszę łazić po sklepikach itp....ale ostatnio coś się nie mogę oprzeć [idę na odwyk bo całą kasę przepiję :P]  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6439 dnia: Lipca 11, 2005, 10:47:43 pm »
O_o tant masz moze jeszcze jakies takie fajne ciekawostki?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"