Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3172748 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6060 dnia: Czerwca 24, 2005, 09:59:03 pm »
Cytuj
gipsi a nie mugl bys raz dla normalnych prostych ludzi takich jak ja napisac o co chodzi a nie robic 3,5 linijkowe wywody
eee... whatever
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6061 dnia: Czerwca 24, 2005, 10:01:12 pm »
Cytuj
spox...mam to rozumieć jako zawieszenie broni,czy znowy [jakże wyszukaną] ironie?
zawieszenie... jak już móiłem nie miałem n myśli żadnego konfliktu... jakbym miał zamiar jakiś konflikt wywołać to bym cie małpował... nie robiłem tego.
aha i to nie była ironia z tą inteligencją... czytałem kółko filozoficzne.

Glen:
Ja być miły już od tej pory mmkey?

było wprost?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6062 dnia: Czerwca 24, 2005, 10:01:49 pm »
olol...to Fast wstail te shitowa reklame?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6063 dnia: Czerwca 24, 2005, 10:03:40 pm »
nom :] no to spoxik a teraz udam sie na spoczynek i ogółem cze  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6064 dnia: Czerwca 24, 2005, 10:04:12 pm »
i tak chyba przez 99% czasu przebywania na forum gapisz sie na posty a nie na logo :-/ a fastowi zapewne to cos daje, wiec co ci to przeszkadza?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6065 dnia: Czerwca 24, 2005, 10:13:27 pm »
<Tant odstawia popcorn> Hmm... oo... już się skończyło zamieszanie? To dobrze... Ja chyba wracam do Jade Cocoon, bo mnie wciągnął ten jRPG ostatnio...

Cytuj
spox...mam to rozumieć jako zawieszenie broni,czy znowy [jakże wyszukaną] ironie?

Nie nie nie... w kwestii inteligencji to Gipsi miał rację. Swoją błyskotliwością odbijasz sobie na tych którzy cię znają to, że ci, którzy cię nie znają mają cię często za idiotkę. Damn them (czemu te wyrazy brzmią tak samo?!)...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 24, 2005, 10:13:47 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6066 dnia: Czerwca 24, 2005, 10:15:10 pm »
mie to brzmi jak "tandem"... taki rower z dwoma siedzonkami... jak sie odkreci obydwa to bedzie 2x wieksza przyjemnosc...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #6067 dnia: Czerwca 24, 2005, 11:01:26 pm »
wesołą dyspute tu sobie przeprowadziliscie kiedy ja jak głupi na małej domowce siedzialem zamiast tak sie fajnie kłocic chociaz odrazu odpoczatku wiadomo kto ma racje ;] a najlepszy element spektaklu to byl Sergey burzacy sie na Gipsa jakby ten mu rodzicow zjadl conajmniej ;]  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6068 dnia: Czerwca 24, 2005, 11:08:10 pm »
eee... przeciez wtedy to by gipsowi siergiej stopy wylizal...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6069 dnia: Czerwca 24, 2005, 11:23:22 pm »
nie mam stop dałnaiczu...galezie maja galazki! a nie stopy!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6070 dnia: Czerwca 24, 2005, 11:32:15 pm »
Hahahahaha..... forum ma dałna. Jedno okno mam otwarte z pisaniem nowego posta, w drugim otworzyłem listę zalogowanych użytkowników, zeby sprawdzić z ciekawości jaką będę miał ostatnią akcję. Patrzę, a tam koło swojego nicka widzę napis "Ogląda stronę głowną". Hehehehe.... jakiś skrypt chyba nie mógł się zdecydować i wybrał to, co było pomiędzy...

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #6071 dnia: Czerwca 24, 2005, 11:40:13 pm »
Cytuj
a no i może Marv to zobaczy i zechce mi dać bana co było by bardzo miłe dla nie i że tak powiem "reliefowe" wieć prosiłbym o nieusuwanie ;]
co gdzie jak... a ja nawet nie rozumiem o co sie kłucicie :F




<niebo spowiły czarne chmury, w oddali słychać grzmoty> MWAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!! MWAHAHA!!! MWAHAHAAHAHA!!! <nagle rozległ sie mroczny smiech> :devil:  :devil:  :devil:  :devil:  :devil:  :devil:  :devil:

[New Abilitty Aquaried] :shifty:  

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #6072 dnia: Czerwca 25, 2005, 01:32:16 am »
ahahahahah ahahahahahahaha ahahahahahaha ahahahahahahaha ahahahahaha ahahahahahaha ahahahahahaha ahahahaha mam dalna :] w c***j se pilem dziś bronków siedem, żadne tam mocne tylko żywce wsyztskie było odpowiednio shłodzone i powypicu ich i spaleniu kilku fajek kture powodują umnie zamulenie zabrałem sie za rozmontowywanie szafy i ona mnie elegancko pżygniotla i leżalem 20 minut bo nihuja nimoglem sie podnieść i musialem czekac na stara ;/. w c***j ta akcja byla niewpożo i mam zipskładowe paski odbite na nodze i na ręce i bede miał je z 2 tygodnie ;D. Kocham remont i updejt swego pokoju, ciekawe co mnie jutro czekam, kompa pżenosze, maluje caly pokuj i po nową kanape jade.  


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6073 dnia: Czerwca 25, 2005, 10:35:20 am »
olol....20 minut pod szafa :F...a ja se odcisk zrobilem c[@:::^F

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6074 dnia: Czerwca 25, 2005, 11:16:16 am »
Marv, było u ciebie słychać osiemnastkę u Seby??

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6075 dnia: Czerwca 25, 2005, 01:44:29 pm »
siedzę sobie właśnie na konwencie fantasy i magica ^_^ Miałam zamiar spylić troche kart,a już sobie plakat kupiłam....zysk 0....damn

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #6076 dnia: Czerwca 25, 2005, 02:21:50 pm »
Cytuj
Marv, było u ciebie słychać osiemnastkę u Seby??
no siakieś wzaski i i msze voodoo słyszałem :F ale ogólnie zagłuszone było przez moja muze :P więc tylko w trakcie wyciszenia coś tam krzykło, smiechło sie...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6077 dnia: Czerwca 25, 2005, 02:46:11 pm »
A tak  baj de lej... jak myślicie, kto ma szanse???;) ja stawiam na Starcrafta, zaszli imperium z dwóch stron... teraz imperium nie zkontratakuje...
http://www.supremestarcraft.com/images/sta...ft_starwars.gif
Kame Hame Ha

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #6078 dnia: Czerwca 25, 2005, 03:52:11 pm »
jeee molu właśnie z konwentu wrocil bo blisko bylo to podjechalem z kumplami autobusem ;] ale tylko na turnieju magica zostałem bo ogolnie nuda była... a w turnieju itak niegralem tylko kumpla wspieralem bo mam dałna i kart niewziąłem =/

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6079 dnia: Czerwca 25, 2005, 03:57:38 pm »
Hahaha... Hisoka tam była.... może ją widziałeś? Mnie nie było, bo mi nawet nie powiedziała, że gdzieś idzie --_--... damn her...