Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3172713 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6020 dnia: Czerwca 24, 2005, 09:03:37 pm »
eee... gips jest na kapie czy tylko mu sie jakis deruku emu wlamal na konto? :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6021 dnia: Czerwca 24, 2005, 09:04:28 pm »
no co ty! To nasz Gibsi! Nie poznajesz?!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6022 dnia: Czerwca 24, 2005, 09:10:10 pm »
jakiej kapie? ja tyko postanowiłem pisac na forum bo przecież:

Cytuj
jak na razie,to na rorum pojawia się po pare postów dziennie-ciekawe czego/kogo to wina.
i jako że to jest moja wina że jakoś nie bardzo jestem za pisaniem pierdół które nic nie wnoszą dyskusji i które były jeszcze za czasów ARDa katowane i dostawało się warny za takie coś (choćby i ban dla sergeya za pisanie w temacie o hip hopie że "hip hop jest fajnny", "Peja okey", "zip squad ma luz piosenki")... więc jako że czuje się winny ze przeze mie forum podupada postabowiłem pisac dużo żebyśmy mieli o czym podyskutować... wiecie po co wejść na czata....


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6023 dnia: Czerwca 24, 2005, 09:11:21 pm »
Wah W_W mnie z postem wyprzedził do NSH2...damn a dziś myślałam by coś napisać i wszystko poszło se hen daleko....
 
« Ostatnia zmiana: Czerwca 24, 2005, 09:12:02 pm wysłana przez Yuzuriha »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6024 dnia: Czerwca 24, 2005, 09:12:16 pm »
co innego jak prowadzi się dyskusję,a co innego jak ktoś dla jaj i na złość pisze durnoty....

Zdaję sobie sprawę,że to co było w Naruto sondzie wyszło poza sztywne ramy tematu,ale uważam,że nie byłoto jeszcze coś za co powinno się tępić...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6025 dnia: Czerwca 24, 2005, 09:15:22 pm »
Mała sprzeczka.... nie zwracajcie uwagi, nie wychylajcie się, nie róbcie gwałtownych ruchów i najlepiej się nie wtrącajcie, dopóki strony się nie zmęczą lub nie dojdą do porozumienia..

EDIT::

Cytuj
Zdaję sobie sprawę,że to co było w Naruto sondzie wyszło poza sztywne ramy tematu,ale uważam,że nie byłoto jeszcze coś za co powinno się tępić...

Gdyby ktoś to postanowił tępić, to by się warny posypały... ja cię tylko upomniałem, tak jak Gipsi (on trochę dosadniej).
« Ostatnia zmiana: Czerwca 24, 2005, 09:16:37 pm wysłana przez Tantalus »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6026 dnia: Czerwca 24, 2005, 09:16:10 pm »
tu sie z tantem zgodze bo inaczej bendzie kuku

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6027 dnia: Czerwca 24, 2005, 09:17:29 pm »
jakie kuku...Gibsi wzbogaca forum i wyrabia sobie ironię. Oby tak dalej!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6028 dnia: Czerwca 24, 2005, 09:18:47 pm »
Gipsi...masz dalna w c***j...nie...w c***j to w c***j za malo zeby okreslic Teojego dalna...ajk to ujal Heciak (zreszta o Tobie Gipusu) "jego dałna nie wyraza słowa :F
"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6029 dnia: Czerwca 24, 2005, 09:19:07 pm »
Cytuj
co innego jak prowadzi się dyskusję,a co innego jak ktoś dla jaj i na złość pisze durnoty....

Zdaję sobie sprawę,że to co było w Naruto sondzie wyszło poza sztywne ramy tematu,ale uważam,że nie byłoto jeszcze coś za co powinno się tępić...
wszedłem na GG i widze że podobno jest jakiś konflikt... ja żadnego konfliktu nie propaguje... poprostu chce pokazać że niby nie spamując można spamować jak najętym  , a że sobie piszecie w sondzieo  Naruto posty typu

" no rzeczywiście-naruto będzie lepszy,bo sakura ma syfny kolor włosów"


i teraz pomyśl sobie ile tematów jest na forum ile gier omawiamy ile anime ile filmów ile zespołów...
jakbyśmy przy każdym tytule takie rzeczy pisali wyszło by nam forum bravo girl a że zawsze byliśmy forum treściwym na który mietki sobie wchodziły zeby czytać nasze posty a nawet nie napisali nigdy ani jednego tylko czytali jako ukryci, to mi to nie jest za bardzo łatwe do przyjęcia że nagle widze że ty co chwila piszesz że ten bohater anime jest ądny (prince of tenis) ten wyglada na babe i hyba nia jest (FMA) ten by sie nadawal na męza (Naruto..) jesli z kazdym postem o anime bedziesz pisala 12 ostow o tym ze ktos sie nadaje na meza to bezie syf maxymalny....


ale spoko... w sumie moglem nie ukazywać jak to wygląda... mogłem poprostu dać warna.. potem drugiego... trzecieggo... czwartego.. piatego... i bana.. a pozniej by mnie wszyscy najezdzali że Hisoce daje warny...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6030 dnia: Czerwca 24, 2005, 09:21:02 pm »
Gipsi...i tak przesadzil...i to przesadziles w c***j...nie wazne jakie wytlumaczenie masz, to dla mnie powiniens dostac bana

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6031 dnia: Czerwca 24, 2005, 09:21:49 pm »
HA! bana? Za co synu? Powiedz mi gdzie jest spam? Gdzie nie pisalem na temat danej gry?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6032 dnia: Czerwca 24, 2005, 09:23:53 pm »
Cytuj
(choćby i ban dla sergeya za pisanie w temacie o hip hopie że "hip hop jest fajnny", "Peja okey", "zip squad ma luz piosenki")
za dokladnie to samo co ja wtedy :]
« Ostatnia zmiana: Czerwca 24, 2005, 09:24:17 pm wysłana przez S&S »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6033 dnia: Czerwca 24, 2005, 09:24:43 pm »
sorry gips, nie czytam topica "naruto sonda" wiec jakby nie zaczailem o co chodzi na poczatku....
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6034 dnia: Czerwca 24, 2005, 09:25:18 pm »
klkiknij "pokjaz nowe posty" na samej gorze - tak...to robota  Gipsowy jednolinijkowcow
« Ostatnia zmiana: Czerwca 24, 2005, 09:25:50 pm wysłana przez S&S »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6035 dnia: Czerwca 24, 2005, 09:27:24 pm »
więc co dajemy też bana His za to?
bo jak mówie można komuś dawać warna a można kogoś czegoś nauczyć i mu to uświadomoć... ja wolałem wybrać ten drugi wariant....

zresztą twoje posty wtedy były typu "Diabeł wiadaomo ze ty Hip hopu nie lubisz a ja sobie mysle "jakby to bylo" a ty sobie posty nabijasz...."
a ja pisze teraz o grach... z tym że pisze o grach dużo postów... powiedz mi czym się opone różnią od tego co pisze Glen czy ktoś tam?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6036 dnia: Czerwca 24, 2005, 09:28:36 pm »
Cytuj
" no rzeczywiście-naruto będzie lepszy,bo sakura ma syfny kolor włosów"
To było apropos twojego "Naruto ma ładny kolor spodni"

Cytuj
ten bohater anime jest ądny
ądny? nie znam takiego słowa

Cytuj
ten by sie nadawal na męza
Temat mężów zaczęłam nie ja...nie moja wina,że się ruszył


no wiesz... ty miałaś w życiu tego tematu dość spory udział - Adam Małysz
« Ostatnia zmiana: Czerwca 24, 2005, 09:30:48 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6037 dnia: Czerwca 24, 2005, 09:29:57 pm »
nie...ale...to co piszesz to w zasadzie poza tym ze piszesz w innych tematach nie wiele sie rozni...poza tym....ja wtedy mialem 11 lat i gowno wiedzialem...Ty masz 19 i jestes do k***y nedzy modem! Czy to jest zachowanie godne moda? Sam sobie odpowiedz

 

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6038 dnia: Czerwca 24, 2005, 09:31:08 pm »
ądny? też nie znam takiego słowa... ale potrafie się domyśleć że jego autorowi chodziło o "ładny"... poprostu pisał pewnie szybko i zrobił literówke... ahahahahah debil z niego ";F'

Cytuj
Temat mężów zaczęłam nie ja...nie moja wina,że się ruszył
no i spko... napisałaś jednego posta ale nie trzeba było pisać poźniej jeszcze 10 w stylu "Chouji też jest fajny"... poprostu trza wiedzieć kiedy skończyć...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6039 dnia: Czerwca 24, 2005, 09:31:47 pm »
nie chce byc po czyjejkolwiek stornie ale serdzej ma racje
a propo wieku ja mam 17 i chce byc modem :D kto na mnei zaglosuje??