Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3172707 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6040 dnia: Czerwca 24, 2005, 09:32:02 pm »
a ja 5 sekund temu bylem 5 sekund mlodszy i bachor bylem bez odnoz i z wodoglowiem
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6041 dnia: Czerwca 24, 2005, 09:33:10 pm »
dalej jestes bez odnoz i z wodglowiem c[@:::^F

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6042 dnia: Czerwca 24, 2005, 09:34:30 pm »
Cytuj
nie...ale...to co piszesz to w zasadzie poza tym ze piszesz w innych tematach nie wiele sie rozni...poza tym....ja wtedy mialem 11 lat i gowno wiedzialem...Ty masz 19 i jestes do k***y nedzy modem! Czy to jest zachowanie godne moda? Sam sobie odpowiedz
jasne że jestem modem... i dlatego próbuje coś z tym robić! Człowieku dałbym Hisoce warna i co by t dało? Tyle co ostatnio... musiałbym jeu sunąć bez powodu bo nic by się nie zmieniło a przecież nie dam jej bana....

ja swoje posty później usunę więc co się trzęsiesz? To tak jakby dać bana Marvovi za to zezrobił żart typu niedziałające forum na pryma aprilis.. on zrobił coś dla żartu ja dla edukacji usera...


i co z tego ze mam 19 lat? To nie moge pisać że innate white ma mocne uderzenie i potrafi leczyć? Czyżby to że pisze zawsze pierdoły które pisze bo słucham muzyki, i nikogo one nieinteresują i są na 10 linijek oznacza że nagle nie moge pisać posta na 1 linijke?  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6043 dnia: Czerwca 24, 2005, 09:35:01 pm »
cholera.... odrazu sie skapnalem ze cos jest nie tak jak chcialem zaczac pisac na klawiaturze rekami zamiast jezykiem  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6044 dnia: Czerwca 24, 2005, 09:35:33 pm »
teraz napisales na 6 nie 10 :P
i fastie zrobil porządek  
« Ostatnia zmiana: Czerwca 24, 2005, 09:37:26 pm wysłana przez Glenn »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6045 dnia: Czerwca 24, 2005, 09:37:19 pm »
topic o sondzie posprzątany w rozsądnej granicy...cóż to też jest rozwiązanie-zamiast pisać rozrzuconą stertę kretyństwa wystarczy napisać,a potem ewentualnie usunąć....miłego sptrzątania Gibsi ^^

Glenn-ty mógłbyś być modem,ale tylko po to,żebyś sam swój spam wyrzucał  :P  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6046 dnia: Czerwca 24, 2005, 09:38:01 pm »
Cytuj
jasne że jestem modem... i dlatego próbuje coś z tym robić! Człowieku dałbym Hisoce warna i co by t dało? Tyle co ostatnio... musiałbym jeu sunąć bez powodu bo nic by się nie zmieniło a przecież nie dam jej bana....
wlasnie chodiz mi o to ze w takiej sytuacji powinienes jej byl dac warna...jesli by sie to powtarzalo to oczywiscie ze dalbys jej bana...bo w takiej sytuacji nie ma znaczenia kto, jesli jets "niefpyte" to warny - a potem ban

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6047 dnia: Czerwca 24, 2005, 09:38:15 pm »
ale jestes :P modem juz kiedys chcialem byc ale jakos nie bylo sposobnosci  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6048 dnia: Czerwca 24, 2005, 09:40:10 pm »
spoko tak jutro posprzątam ;]


" Tidus to łądny chłopak i buzie ma niebrzydką... tylko nie jestem pewien czy to chłopak... to chyba Bishomon czy jakoś tak..."
tp było przegięcie...

aha miło by mi było jakbyście narazie nie sprzatli tego co pisałem... bądź co bądź większość jest na temat... a niech sobie jeszcze takie macieje typu sprinkings zczają jakie to posty....

a no i fajnie jakby się też Bambi M pośmiał ;]


a no i może Mav to zobaczy i zechce mi dać bana co było by bardzo miłe dla nie i że tak powiem "reliefowe" wieć prosiłbym o nieusuwanie ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6049 dnia: Czerwca 24, 2005, 09:44:18 pm »
a ja bym chcial zauwazyc wielki spisek tu gipsi chce byc 1 na liscie najwiekszej ilosci postów i burda jaka tu powstala chce ukryc swój plan HA widzialem ze cos sie za tym kryje :D :D :D

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6050 dnia: Czerwca 24, 2005, 09:45:06 pm »
Mały offtop na obecny topic- ta reklama jest...ehhhmmm...dziwna...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6051 dnia: Czerwca 24, 2005, 09:45:55 pm »
Cytuj
wlasnie chodiz mi o to ze w takiej sytuacji powinienes jej byl dac warna...jesli by sie to powtarzalo to oczywiscie ze dalbys jej bana...bo w takiej sytuacji nie ma znaczenia kto, jesli jets "niefpyte" to warny - a potem ban
pewny jesteś? Czyż nie dałem już His kiedyś 2 warny i jeden Tantowi i Grzybowi i komuś tam jesczze i były że tak powiem płacze i zgrzyty zębami i że tak powiem lekkie pretensje do mnie....
jeśłi bym nie ukazał jak takie rozmowy mogą wyglądać to po tym jakbym dał warna było by powiedziane:
"przecież mówiliśmy na temat..."
zrobi łem to właśnie dlatego że jestem modem.... tak bym si,ę nieodważył bo co mi do tego skoro nie jestem modem....


Glenn.... synu rozszyfrowałeś mnie damn;/


od teraz będe musiał moje posty w Asian Cinema i Japanese music i innych topicach dzielić na 10 postów i lajtowo będę pierwszy... a wtedy batonik Prince polo będzie tylko mój... juuuupi;]
« Ostatnia zmiana: Czerwca 24, 2005, 09:46:04 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6052 dnia: Czerwca 24, 2005, 09:47:41 pm »
SS born tytulu
a co do warnów to ja kiedys mialem 1 warna od ARDA a tooo byly czasy
« Ostatnia zmiana: Czerwca 24, 2005, 09:48:05 pm wysłana przez Glenn »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6053 dnia: Czerwca 24, 2005, 09:49:09 pm »
Jezu...Glenn....Gibsi się bawił...ty nie musisz [co to jest w topicu o reklamach..i nie tylko tam!? ]

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6054 dnia: Czerwca 24, 2005, 09:49:15 pm »
o cholera skad gipsi ma tyle postow? O_o ja go mialem zawsze za skrytego chlopaczka z kompleksami i mala kolekcja stringow od tanta... damn... biorac pod uwage dlugosc jego postow to chyba sie spisal wiecej niz wszyscy inni razem wzieci...
ja tam tez mialem warna od arda :F jestem fajny?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6055 dnia: Czerwca 24, 2005, 09:52:54 pm »
przesle ci krakersa poczta w kopercie :]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6056 dnia: Czerwca 24, 2005, 09:54:46 pm »
Cytuj
Jezu...Glenn....Gibsi się bawił...ty nie musisz [co to jest w topicu o reklamach..i nie tylko tam!? ]
ehrm.... Hisoka ty myslisz że to było tylko do ciebie? uwież mi ja ciebie mam za bradzo inteligentną osobe która mój gastronomiczny łeb bije dziesiątki razy swoją inteligencją... ja chciałem także Glenowi uświadczyć oco chodzi... twojep osty w narutosondzie i tak były o wiele lepsze niż Glenna... jeśłi bym chcił uświadczyć tobie tylko coś to bym wbił do tematu reklamy i jakieś tematy mangowe jeszcze... ale tego nie robiłem... dlatego chce żeby te posty zostały żeby jeszcze takie sprinkingsy czy grzybki widziały...  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6057 dnia: Czerwca 24, 2005, 09:55:41 pm »
milo mi ze zostalem uzyty jako przyklad dla potomnosci jesli dobrze zalapalem

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6058 dnia: Czerwca 24, 2005, 09:56:36 pm »
spox...mam to rozumieć jako zawieszenie broni,czy znowy [jakże wyszukaną] ironie?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6059 dnia: Czerwca 24, 2005, 09:57:59 pm »
gipsi a nie mugl bys raz dla normalnych prostych ludzi takich jak ja napisac o co chodzi a nie robic 3,5 linijkowe wywody