Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3167153 razy)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #60 dnia: Maja 22, 2004, 09:45:02 pm »
a wiesz co Dark_M ja myślę, że to dlatego, że po prostu te płytki z "pani domu" są zbyt dobrej jakości, żeby taki kiepski sprzęt mógł je odtwarzać ;)  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #61 dnia: Maja 22, 2004, 09:50:24 pm »
No niewiem.. ale Laser w PS2 jest bardzo wybedny... i gardzi takimi tanimi filmami. Xboks też ma z nimi często problemy.


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #62 dnia: Maja 22, 2004, 09:57:10 pm »
i co z tego wynika? Nie stawiaj roweru przy lodówce, bo ci go ukradną ;)
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #63 dnia: Maja 23, 2004, 09:11:05 am »
tiaaaa dark master dzieki za porade pojde do goscia 300 km :D pojechac pojade ale korzeniowski nie jestem zeby takie dystanse przechodzic na luzie ;)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #64 dnia: Maja 23, 2004, 12:48:14 pm »
300km lol.... hmmm pżerobiłeś konsole jakimś "ciemnym" czipem u jakiegoś ciemnego typa co mieszka 300km.. od ciebie.... sprytne... pżerub se ripperem  u jakiegoś gościa z twojego miasta albo kup chip na allegro i sam se go wmontuje.


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #65 dnia: Maja 23, 2004, 01:32:08 pm »
o to chodzi ze w moim miescie (znaczy sie dziurze) jest tylko jeden gosc ktory przerabia i to za 400 zl (slownie czterysta zlotych - nienormalny jakis), a tamten gosciu to jest znajomy siostry chlopaka i bral za 200 to wiadomo gdzie dam :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #66 dnia: Maja 23, 2004, 02:57:51 pm »
Chyba że przebycie 300km bedzie cię kosztować 200zł  :P bo to nie jessst mała odległość.

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #67 dnia: Maja 23, 2004, 04:19:38 pm »
Ja dałem za pżerubke hmmm... wyhodzi na to że 120zł razem z chipem(R2) ... a zapierwszym razem kupiłem sam chipa i tatuś mi wlutował:P... a 200zł za taki szajs jak go masz to ześ pzepłacił.... mówie ci kup na allegro chip  i wmontuj go sam ew. daj do "gścia co televizory montuje" poproś pży zakupie o shemat gdzie tża pżylutowaći zapłacisz 150zł i masz pewność że ripper odtwoży ci wszystko.  


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #68 dnia: Maja 25, 2004, 07:04:38 pm »
A ja wyskoczę tak z innej beczki... ma ktoś napisy do VanHelsing'a??? bo mam film z netu tyle że ..... z hiszpańskim dubbingiem. A tego języka nie mogę ni w ząb pojąć. żeby chociaż po angielsku. Jak coś wiecie o takowych do dajcie mi znać na Priva.
Kame Hame Ha

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #69 dnia: Maja 26, 2004, 02:31:44 am »


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #70 dnia: Maja 26, 2004, 08:08:57 am »
qrde zrobiłem dokładne testy i doszedłem do wniosku że moja konsolka nie czyta tylko Verbatimów... jakieś uczulenie czy co? :P a mam na tych verbatimach ffx-2, silent hill2 i defiance i nie moge sobie pograć ;(

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #71 dnia: Maja 26, 2004, 03:00:27 pm »
Hmmm... to niemożliwe ;p... verbatimy mają lepszą powłoke "jakąś tam" od większości DVDr , czyli jak nieczyta verbatimów to są źle nagrane, bo innych też wtenczas niemaprawa czytać :D


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #72 dnia: Maja 26, 2004, 03:11:05 pm »
hehe mamy do czyneinia ze zjawiskami paranormalnymi :D morchol a ine verbatiny oprocz tych co wymieniles nie dzialaja? bo te 3 to chyba od tego samego goscia masz bo pisales kiedys cos takiego :D  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #73 dnia: Maja 26, 2004, 04:58:14 pm »
jak mi ktoś podrzuci innego verbatima do sprawdzenia, to sprawdze ;) gostek przysięgał że sprawdzał ich działąnie, no ale chyba masz racje...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #74 dnia: Maja 30, 2004, 09:43:34 pm »
a ja dorzucę coś z innej beczki. Wchodzę sobie na http://emu-russia.km.ru/ i widzę, że news dodany został przez użytkownika o niku Marvel. A więc nasz Marvell dorabia na dwa etaty? nieładnie ;)
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #75 dnia: Maja 30, 2004, 09:56:09 pm »
Tak przy okazji...dzięki W_w za podanie nowego adresu Emu-Russii. Miałem stary i tamten przestał działać.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #76 dnia: Maja 31, 2004, 02:01:17 am »
Na russi jush niema romów... po co to komu?


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #77 dnia: Maja 31, 2004, 01:01:26 pm »
Cytuj
a ja dorzucę coś z innej beczki. Wchodzę sobie na http://emu-russia.km.ru/ i widzę, że news dodany został przez użytkownika o niku Marvel. A więc nasz Marvell dorabia na dwa etaty? nieładnie ;)
 :huh:  szto?? ja ni panimaju ruski :P  z takich wzgledów właśnie dopisałem jedno "L" na końcu nika  B) a czasmi dopisuje nawet "-lix"  ;)  

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwca 04, 2004, 05:49:16 pm »
Nbswfmm uz uv ojf lsfd...kfe{jft{ ob 3 gspouz- {njfnjbt{ lszxlj...pk njf mbeoif...ojf mbeofj :P ...txpkb esphb up ptubuoip cbse{p nbmp tjfe{f ob gpsvn j dizcb obmf{bmbz up {njfojd...dp xz ob up@@  :lol:    

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwca 04, 2004, 06:18:26 pm »
Blfż kb djf dbłlpxjdje sp{vnjfn ;)  Xjfn dp nbt{ ob mzśmj  :P