Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3170817 razy)

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5180 dnia: Maja 23, 2005, 08:49:40 pm »
fajnie :F dzisiaj taka pogoda ze tylko siedziec na polku i sie opalac :D najlepsze bylo dizsiaj spotkanie z dziewczyna :D

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5181 dnia: Maja 23, 2005, 08:52:39 pm »
ugh... jestem na dobrej drodze do wygrania 270 zl za 90 zl zainwestowanych... kocham tenis
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Neccer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #5182 dnia: Maja 23, 2005, 08:52:53 pm »
niezapomniej o jej siostrze bo była tam chyba jak sie patrzyłem.
Sie nawet cześc koledze nie powiedziało.

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5183 dnia: Maja 23, 2005, 08:54:16 pm »
nie ale dzisiaj wieczorem :D jak ja lubie wieczorne spacery :D no poprostu rewelacja neccer ja tez Cie widzialem ale mi sie tam nie chcialo isc
 

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5184 dnia: Maja 23, 2005, 08:55:57 pm »
FUCK! Dobrze się chłopaki bawicie w 3 Słowach?

Offline Neccer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #5185 dnia: Maja 23, 2005, 08:56:48 pm »
Cytuj
ugh... jestem na dobrej drodze do wygrania 270 zl za 90 zl zainwestowanych... kocham tenis
W życi bym takiej kasy nie zainwestował na takie zakłady. :F

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5186 dnia: Maja 23, 2005, 08:58:08 pm »
kto nie ryzykuje ten nie wygrywa... a jak spadac z konia, to z najwyzszego
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5187 dnia: Maja 23, 2005, 08:58:27 pm »
ja koncze dzisiaj :F nie mam sily na pisanie a fajnie sie bawilo w 3 slowach :D

Offline Neccer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #5188 dnia: Maja 23, 2005, 08:59:30 pm »
Tant mogło byc gorzej nie denerwuj się.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5189 dnia: Maja 23, 2005, 09:00:40 pm »
dobra smyki ja lece sie juz uczyc na serio, mam nadzieje ze mi sprawnie pojdzie i mam tez nadzieje ze mi tenis siadzie elegancko
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Neccer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #5190 dnia: Maja 23, 2005, 09:02:01 pm »
No juz chyba zeszliśmy z ciebie na 3 słowach.
A ty Zell sie ucz pilnie

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5191 dnia: Maja 23, 2005, 09:19:18 pm »
zell uczy sie a ja pisze posty XD  heh ja sie uczylem wlasnie :F  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5192 dnia: Maja 23, 2005, 09:20:53 pm »
heh chyba jednak nie bedzie tak zle, bede mial prawdopodobnie pytania :F tylko troche gorzej bedzie jak zmieni O_o w kazdym razie mapy i tak sie trzeba nauczyc
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5193 dnia: Maja 24, 2005, 01:18:46 am »
Wizard ma takie jedno pytanie. To może przekracza jego mozliwości logicznego pojmowania, ale dlaczego nawet grono moderatorskie ma warny?..... Wizard twierdzi, ze powinni świecić przykładem, a nie się obijać i warny dostawać :F
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5194 dnia: Maja 24, 2005, 02:16:46 am »
Przekombinowałeś z tym gronem moderatorskim.... z modów warna mam tylko ja.... a czy mi się należy, to nie wiem... skoro Gipsi tak uznał, to pewnie tak i poświecę przykładem czekając pokornie, aż mi go zdejmie... jeżeli jednak mogę coś dodać, to Hisoka dostała dwa warny właściwie za to samo.... nie wstawiam się za nią z powodów prywatnych, tylko zauważam, że oba jej spamy poszły tego samego dnia i gdyby konsekwentnie karać ją za każdy zaspamowany topic, to miałaby już pełen pasek warnów... jeden należy się jej z całą pewnością, ale nie mogę tego powiedzieć o drugim.... naturalnie szanuję decyzję Gipsi'ego i ja jej zdejmować nie będę, tak samo jak sobie. Zdejmie, kiedy to uzna za stosowne...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5195 dnia: Maja 24, 2005, 02:26:51 am »
Cytuj
Wizard ma takie jedno pytanie. To może przekracza jego mozliwości logicznego pojmowania, ale dlaczego nawet grono moderatorskie ma warny?..... Wizard twierdzi, ze powinni świecić przykładem, a nie się obijać i warny dostawać :F
a kto z moderatorów ma warna bo nie zauważyłem?;]

Cytuj
Przekombinowałeś z tym gronem moderatorskim.... z modów warna mam tylko ja.... a czy mi się należy, to nie wiem... skoro Gipsi tak uznał, to pewnie tak i poświecę przykładem czekając pokornie, aż mi go zdejmie... jeżeli jednak mogę coś dodać, to Hisoka dostała dwa warny właściwie za to samo.... nie wstawiam się za nią z powodów prywatnych, tylko zauważam, że oba jej spamy poszły tego samego dnia i gdyby konsekwentnie karać ją za każdy zaspamowany topic, to miałaby już pełen pasek warnów... jeden należy się jej z całą pewnością, ale nie mogę tego powiedzieć o drugim.... naturalnie szanuję decyzję Gipsi'ego i ja jej zdejmować nie będę, tak samo jak sobie. Zdejmie, kiedy to uzna za stosowne...
tutaj przekombinowałeś ty Tant... byłem pewien że nie dawałem Hisoce warna za to samo, ale jeszcze sprawdziłem żeby ci udowodnić:
pierwszego Warna Hisoka otrzymałą za spamowanie i offtopicowanie 16 maja:

http://squarezone.pl/forum//index.php?showtopic=1105&st=260

drugiego dostała 20 maja za to że znowu spamowała... było tego spamu troche, głównie chodizło mi o temat Szkoła gdzie z Hisoką i Grzybkiem szlaeliście ale nie tyko tam... acha spamowlaiście 19 maja i to było kilka dni po 1 jej warnie...

http://squarezone.pl/forum//index.php?showtopic=1055&st=100

 tu napisałem dlaczego... skoro nawet Zell zwrócił wam uwage to coś to znaczyć musiało...
nie mam nic do Hisoki i oczywiście jak wszyscy lubie czytać jej wypowiedzi i nie denerwują mnie tak jak kilku innych osób ale spam to spam... trzeba go usuwać i karać za niego... tak mnie nauczono... zresztą wcześniej i ty go bardzo mocno tępiłeś/tępisz więc pewnie za złe nie masz mi tego;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5196 dnia: Maja 24, 2005, 07:29:10 am »
Cytuj
skoro nawet Zell zwrócił wam uwage to coś to znaczyć musiało...
eee... nie wiem czy dobrze zrozumialem... ale czy ja jestem jakis inny?
a tak btw to mapa azji weszla mi gladko jak grysik w dziecko... nie spodziewalem ze w godzine bede wiedzial gdzie sa gory hindukusz czy gdzie plynie rzeka ob z irtyszem i ze wpada do morza barentsa... dostane cukierka w nagrode? jeszcze sie tylko trzeba tego cholernego klimatu nauczyc... dobrze ze gegra na 3 lekcji to mozna na 1 i 2 jeszcze w domu zostac :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5197 dnia: Maja 24, 2005, 07:55:52 am »
zell O_o oz ty jak mozesz nie isc na 2 pierwsze lekcje co :F ? ja sam bym tak zrobil ale ty masz isc :F ale ja jeszcze niegdy tego nie zrobilem O_o nie wiem dlaczego  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5198 dnia: Maja 24, 2005, 08:53:16 am »
Cytuj
Cytuj
skoro nawet Zell zwrócił wam uwage to coś to znaczyć musiało...
eee... nie wiem czy dobrze zrozumialem... ale czy ja jestem jakis inny?
a tak btw to mapa azji weszla mi gladko jak grysik w dziecko... nie spodziewalem ze w godzine bede wiedzial gdzie sa gory hindukusz czy gdzie plynie rzeka ob z irtyszem i ze wpada do morza barentsa... dostane cukierka w nagrode? jeszcze sie tylko trzeba tego cholernego klimatu nauczyc... dobrze ze gegra na 3 lekcji to mozna na 1 i 2 jeszcze w domu zostac :P
jak jeszcze będziesz wiedizał ile lat ma Hyde to wtedy dopiero może będziesz wporzo znawca azjatyckiego kontynentu ;]


a z tym nawet to chodziło oto że jak "zainterweniowałeś" to troche dziwne żen ie kontynuowałeś spamerstwa z Hisoką tylko upomniałe "towarzytwo"...
« Ostatnia zmiana: Maja 24, 2005, 08:54:15 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5199 dnia: Maja 24, 2005, 02:02:18 pm »
Cytuj
oz ty jak mozesz nie isc na 2 pierwsze lekcje co
instrukcja obslugi krok po kroku
1. wstac
2. nie isc na 2 pierwsze lekcje
dziekuje za uwage
Cytuj
troche dziwne żen ie kontynuowałeś spamerstwa z Hisoką
czy ja kiedykolwiek spamowalem z his? my tylko sobie po total offtopicu biegamy... czy ja wogole kiedykolwiek od czasu czystki sobie solidnie pospamowalem? :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"