Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166969 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #3120 dnia: Kwietnia 03, 2005, 01:43:41 pm »
Cytuj
Cytuj
Ja ostatno sie zdolowalem jak mi kota ciężarówka pżejehala ;/
pamięć na przyszłośść nie przywiązywać sie do issstot niższego rzędu :F
 
sam żeś jest nizszego rzędu paniekolego :P

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #3121 dnia: Kwietnia 03, 2005, 02:48:29 pm »
Zgadzam sie  :F panie co w signie masz hlopca z białą plamą na ustach.

Kiedyś mi pani od historji powiedziała że pżed papieżem mało kto wiedział co to jest polska,  podobno amerykanie i inne USAńczyki mysleli że to jakiś kraj afryki ;D. łah krutkomuwiąc

 


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #3122 dnia: Kwietnia 03, 2005, 03:01:40 pm »
ee przeca on dalej tak myślą ;] w myśl tej mapki "świat według hamerykanina" na europie tylko wielki napis "here be dragons" ;]

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #3123 dnia: Kwietnia 03, 2005, 03:03:46 pm »
Niejest tak źle skoro mamy makdonalda to znaczy że wiedzą że jest u nas życie


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3124 dnia: Kwietnia 03, 2005, 04:30:10 pm »
eee... to polska nie lezy w afryce? damn... znowu mnie oklamali...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3125 dnia: Kwietnia 03, 2005, 08:15:26 pm »
eh Zell Ty jestes cieńki....polska lezy w uastralii cieciu  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3126 dnia: Kwietnia 03, 2005, 09:44:43 pm »
a co to jest ta uastralia? bo ja to jestem chyba nawet cieńszy niż Zell bo nawet nie wiem że takie coś istnieje a co dopiero żeby tam jeszcze jakaś polska była


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #3127 dnia: Kwietnia 03, 2005, 10:41:31 pm »
Cytuj
a co to jest ta uastralia? bo ja to jestem chyba nawet cieńszy niż Zell bo nawet nie wiem że takie coś istnieje a co dopiero żeby tam jeszcze jakaś polska była
To chyba gdzieś w Afryce :F

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3128 dnia: Kwietnia 03, 2005, 11:15:04 pm »
ha!!! czyli mialem racje!!!
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3129 dnia: Kwietnia 03, 2005, 11:32:59 pm »
widać lubisz Geografię...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3130 dnia: Kwietnia 04, 2005, 12:41:27 am »
ej ej ej!!!! tant nie przestrzega regulaminu!!! nie wolno uzywac wulgaryzmow
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2005, 12:41:41 am wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3131 dnia: Kwietnia 04, 2005, 12:44:44 am »
ups... myślałem, że Marv to zafiltrował...  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3132 dnia: Kwietnia 04, 2005, 12:46:20 am »
marv z tego co wiem to filtruje z gipsonem
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3133 dnia: Kwietnia 04, 2005, 12:54:28 am »
ah ten Gipsi... rozwiązła dziołcha z niego...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3134 dnia: Kwietnia 04, 2005, 12:56:17 am »
"z niej" czlowieku... "z niej"... nie dosc ze na mapie sie nie znaja to ich trzeba douczac gramatyki jezyka polskiego... co za forum :-/
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #3135 dnia: Kwietnia 04, 2005, 08:00:20 am »
oooo cziłała

Ten post był cfany bo hciałem zobaczyć tóra jest godzina ;] bo niewiem zy mi zegarek w komputreże sie pżestawił ;/
---------------------------------------------------------------------
łał sie pżestawił i tera elegancko hodzi ;D.

kurde jak to czlowiekowi jest nudno z rana jak na wyjście do szkoly czeka a go komputer godzine zawcześnie obudzi ;/
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2005, 08:01:54 am wysłana przez Dark M »


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3136 dnia: Kwietnia 04, 2005, 12:57:28 pm »
ej ta uastralia to byla umyslnie ;) bo widizalem ten bla.....a uastralia lezy na aktrantydzie dałny :F

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3137 dnia: Kwietnia 04, 2005, 02:43:50 pm »
ale na antarktydzie północnej, czy południowej?

EDIT::


<FAMFARY>

JEEEEEEEEEEE!!!!!!!! WIWAT FAST I SHIRLEY!!!!!!!! WIWAT NOWA DOMENA!!!!!!!!!![/size]


EDIT2::

GOOD NEWS

Szkoda papieża, ale to ładny gest ze strony państwa..
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2005, 03:04:25 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #3138 dnia: Kwietnia 04, 2005, 03:18:22 pm »
qwa niemogłobyć pogrzebu w czwartek :/ w piatek mam taaakie hardkorowe lekcje że mi nierobi czy ide czy nie.. 2 informatyki, 2 polskie i jakies gowno jeszcze...

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3139 dnia: Kwietnia 04, 2005, 03:27:03 pm »
Nom. W czwartek by było lepiej. A to że nie idziemy do szkoły to ja sie z radia dowiedziałem :P.