Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3167154 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3160 dnia: Kwietnia 04, 2005, 05:58:12 pm »
ale ciekawa konwersaxja na GG

pwoiem jedno...Eligos jesli mnie slyszysz to powiem Ci czlowieq ze rzadzisz XD

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #3161 dnia: Kwietnia 04, 2005, 06:01:27 pm »
musze sprobowac pisac posty nosem, chyba wtedy tak wychodzi :P bo dla mnie ostatni poimprezowy post gipsona był jasniejszy niż ta zaszyfrowana wiadomosć od starozytnych wybrańców czy co to tam było ;]

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3162 dnia: Kwietnia 04, 2005, 06:05:17 pm »
ja tam tez jakos pisze posty nosem jak protezy sa na naoliwianiu a chyba mi tak nie wychodzi? damn... musze wiecej trenowac
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3163 dnia: Kwietnia 04, 2005, 06:17:55 pm »
a ja to co ponizej serio napsize nosem:
mravy ocenzxuowale juz gograie

łał niewyszlo tak zle tlyko troche powoli :F

a mialo byc Mravy ocenzurowales juz geografie

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3164 dnia: Kwietnia 04, 2005, 06:19:00 pm »
to jest pismo gipsona jak wroci z imprezy... eligiosowi to ty do piet nie dorastasz czlowieczku
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3165 dnia: Kwietnia 04, 2005, 06:19:42 pm »
Cytuj
musze sprobowac pisac posty nosem, chyba wtedy tak wychodzi :P bo dla mnie ostatni poimprezowy post gipsona był jasniejszy niż ta zaszyfrowana wiadomosć od starozytnych wybrańców czy co to tam było ;]
jakie starożytne wybrance? Ja z chęcią przeczytam fajny spalony tekst :D  a co do tego co ja napisałem na kapie to moge wam przetlumaczyc tylko pierw to znajde gdzies bo nie pamietam gdzie to bylo;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3166 dnia: Kwietnia 04, 2005, 06:28:48 pm »
Cytuj
maxckie niewiem co sie tu dzje w kazdym razie ja mam kape,... mega jkpe powineienm powiedziec bo silem kilka strongoew i spalilem mega good stuff niewertam byle akie mothoplor fajne zioala ale [poczciwa warke i soalos dpbru w hu*j stuff
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2005, 06:29:17 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #3167 dnia: Kwietnia 04, 2005, 06:31:06 pm »
niewertam :lol:
mothoplor :lol:
soalos :lol:


reszte kumam ;]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3168 dnia: Kwietnia 04, 2005, 06:39:55 pm »
Cytuj
Cytuj
maxckie niewiem co sie tu dzje w kazdym razie ja mam kape,... mega jkpe powineienm powiedziec bo silem kilka strongoew i spalilem mega good stuff niewertam byle akie mothoplor fajne zioala ale [poczciwa warke i soalos dpbru w hu*j stuff
ku*wa chyba jednak się niepodejme tłumaczenia :P  ale spróbóje

"maćki niewiem co sie tu dzieje w kazdym razie ja mam kape... mega kape powinienem powiedzieć bo spiłem kilka strongów i spaliłem mega good stuff nieżetam byle jakie (tu miało być "jak" ale pewnie zapomniałem wpisać) morhol, fajne zioła ale ("ale" miało być na początku ale byłem nietrzeźwy lekko i zpaomniałęm o składni zdania) poczćiwa warka i  soalos(soalos nie mam pojęcia co znaczyło :/ może chodziło mi o spoko...) dobry w c***j stuf...



teraz tylko pytanie co jest bardziej zrozumiałe... oryginał czy moje tłumaczenie?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2005, 06:41:19 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3169 dnia: Kwietnia 04, 2005, 06:42:48 pm »
Morchol w twoim języku to Mothoplor? No tak... czemu się od razu nie domyśliłem....

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3170 dnia: Kwietnia 04, 2005, 06:45:22 pm »
mothoplor buahahahahahahahahahahaahahahahahahahhahahahahahahahaha <i tak przez jakies 5 min> damn.... mam nadzieje ze to nie zadziala tak jak u cartmana z dupoglowymi :-/
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #3171 dnia: Kwietnia 04, 2005, 06:49:27 pm »
łaa chyba wykorzystam limit jedenj mozliwej zmiany nicka ;] :D

EdiT

a "byle jaki staff" to ty masz w majtach :F
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2005, 06:50:15 pm wysłana przez Morchol »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3172 dnia: Kwietnia 04, 2005, 07:00:57 pm »
Cytuj
EdiT

a "byle jaki staff" to ty masz w majtach :F
nieukrywam... 15 cm w zwodzie to jakiś tam szczyt ludzki nie jest... ytaki byle jaki, ale mi starcza

a na ten tekst robie sobie kupyrajta i zostanie moim fajnym tekstem:
soalos


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #3173 dnia: Kwietnia 04, 2005, 07:06:17 pm »
maciek zapomniales pecinka powinno być 1,5cm ;/
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2005, 07:06:34 pm wysłana przez Dark M »


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3174 dnia: Kwietnia 04, 2005, 07:10:43 pm »
Cytuj
maciek zapomniales pecinka powinno być 1,5cm ;/
eee sory ale nie mówimy teraz o twoim tacie który ostatnimi czasy dojeżdża cię w pupe kredkami ( ofkoz ukradzionymi rudemu z plecaka) bo zczaił że w miare jak cie jedzie tymi 1,5 to się coraz bardziej przyzwyczajasz i sprawia ci to mniejszą przyjemność:(
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2005, 07:11:12 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #3175 dnia: Kwietnia 04, 2005, 07:24:37 pm »
łooooooł jakis Gość sie wlasnie rejestruje ;] łoooooł :P

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3176 dnia: Kwietnia 04, 2005, 07:35:58 pm »
łooooł łoooooł
to pewnie jakis Zell Dincht pincet :F

a Ty Mothoplor czy jka Ci tam sie nie udzielaj bo my  tu mamy forum co jest duzzo aktywnych juzerow

EDIT:
Gold Namezis...łosz qrfa jaki nick XD
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2005, 07:37:14 pm wysłana przez S&S »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #3177 dnia: Kwietnia 04, 2005, 07:38:28 pm »
tiaa moze i udzielających sie duzo, ale "nowych" to tu praktycznie obce słowo jeśli nieliczyć rodzeństwa/kumpli/psów :F , zreszta łoteva ;]

EDIT

hardkor :]  
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2005, 07:39:43 pm wysłana przez Morchol »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #3178 dnia: Kwietnia 04, 2005, 07:39:48 pm »
Zell Dincht pincet? hmmmm... to jakas pincet razy madrzejsza wersja mnie? damn.... przeciez juz ja wystarczajaco oniesmielam was blyszczac swym intelektem a co dopiero taki moj upgrade...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #3179 dnia: Kwietnia 04, 2005, 07:42:01 pm »
jak sie pomnozy minus ilestam ptzez pincet to bedzie minus czy plus? O_o bonieweim czy to przypadkiem niebedzie jeszcze gupsza wersja =p