Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166548 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #260 dnia: Lipca 06, 2004, 11:58:36 pm »
no rzeczywiscie niezle sie tam prodkuja prawie tyle co ty :P i tak od dwoch stron hehe :D  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #261 dnia: Lipca 07, 2004, 12:02:18 am »
ej no bez jaj :P I'm out i tyle
byście widzieli miny moich kumpli jak im to mówiłem...
ale mam swoje powody :P bo to co sie dzieje z mózgiem po długim paleniu to jest masakra, może kilka przykładów:
ide sobie przez las do koleżanki na plaże i co chwile sie obracam, patrze czy coś mnie nie goni itp, po chwili zaczynam mieć jakieś schizy wydaje mi się że ktoś mnie woła, poprostu masakra - przypominam że był środek słonecznego dnia, a ja tego dnia nie paliłem
albo taki przykład - powiedzmy że zapalisz sobie w poniedziałek i we wtorek - do końca tygodnia możesz wtedy zapomniec o rozwiązanu jakiegokolwiek trudniejszego zadania z matmy, czy wykazania sie intelektem w inny sposób
a największym ostrzeżeniem były dlamnie "zombie" - ludzie którzy od 2-3 lat palą conajmniej raz na tydzień - uwierzcie że określenie zombie pasuje idealnie...

_EDIT_
no nie no nie pale jakieś 2-3 tygodnie, to odpoczątku wakacji to było tak orientacyjnie :P
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2004, 12:04:03 am wysłana przez Morchol »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #262 dnia: Lipca 07, 2004, 12:03:09 am »
Faqqq już 24 :huh:  :blink:  lol a ja jak wrocilem o 18 z meczu tak sie jeszcze nie wykąpałem... hahahah masakra mykam do wanny... dżizazz nie miejcie mnie za brudasa... 6 godzin po meczu na kompie sie dziec ujeba.... dzizzzzz :shu:

Moj brat z 3 razy dzinnie czasami.....
Z ta mata to faqt koles ktory wymiatal w mojej klasie z matmy jak sie rozpalil to masakra teraz juz nic nie czai oco chjodzi... ale przynajmniej ma fajne kapy w budzie :D  czasami nie tylko on :P  
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2004, 12:05:30 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #263 dnia: Lipca 07, 2004, 12:06:01 am »
morchol to ty jeszcze nie jestes zombie? czy juz? :P  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #264 dnia: Lipca 07, 2004, 12:07:23 am »
a co, na takiego wyglądam? :> :P
a tak może orientacyjnie - kto jeszcze z forumowiczów pali/palił?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #265 dnia: Lipca 07, 2004, 12:08:34 am »
yhym <kaszle> raz na jakis czas yhym<kaszle> okazyjnie raczej :D  oka ja mykam sie kapac papap sie zrobil chat dzisiaj :D

Wole sie schlac :D  
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2004, 12:10:29 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #266 dnia: Lipca 07, 2004, 12:10:15 am »
jesli ten avat alucarda to twoje zdjecie to... :P ja nie pale jeszcze i mam nadzieje ze nie bede... ale moj brat pali. dobra mykam na meczyk copa america peru z kimstam gra kto mi fundnie browca? bo jestem splukany a meczyk bez browca...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #267 dnia: Lipca 07, 2004, 12:13:25 am »
no to jak wszyscy spadają to ja też, obejrze Moon Childa :)
chat rzeczywiście dzisiaj :P

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #268 dnia: Lipca 07, 2004, 01:42:29 am »
Cytuj
kto jeszcze z forumowiczów pali/palił?
...ale co pali? <_<  :P  :P  :P  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #269 dnia: Lipca 07, 2004, 02:28:58 am »
marvel - to co morchol lubi najbardziej :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #270 dnia: Lipca 07, 2004, 08:05:58 pm »
A ja wiem co on lubi?  :P może lubi palić gumy w pojazdach, albo szkoły  <_<  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #271 dnia: Lipca 07, 2004, 08:14:48 pm »
Przeczytaj kilka ostatnich posto... podopowiem tylko że afromen o tym spiewał: "I was gonna clean my room but i got High... lalalap pap papa lap" :P

Ewentualnie sprawdż sygnaturke Morchola.. będzie łatwiej :P  
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2004, 08:16:18 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #272 dnia: Lipca 07, 2004, 09:25:06 pm »
Obejrzałem Moon Childa :D i musze przyznać że mi się podobał :D może to przez to że jestem chory :P ale mimo tego co mówiłeś Gipsi, film "trafił w mój gust" i to nie z powodu uwielbienia Hyde'a czy Gackta bo nawet nie wiem który to który ;)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #273 dnia: Lipca 07, 2004, 09:43:38 pm »
a moze z powodu tego kolesia z podobnymi zainteresowaniami w hawajskiej koszulce? :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #274 dnia: Lipca 07, 2004, 09:56:11 pm »
neee on był tylko przez chwile :P ale rybke miał fajną(kto oglądał wie o co chodzi) :D
tak troche goopio sie patrzało jak kolo sobie popala, aż nabrałem ochoty, ale musze twardo walczyć z nałogiem :D nie poddam się tak łatwo :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #275 dnia: Lipca 07, 2004, 10:04:08 pm »
jestesmy z toba :P (a przynjamniej ja :P)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #276 dnia: Lipca 08, 2004, 02:18:46 am »
A więc w takim razie ja pale :P ... wszystko co mi wpadnie pod łapy ale nigdy na trzeźwo ;)
Wszystko sie zaczeło od kiedy sssam ssstanołem w płomieniach i podsssumowało podpaleniem ssstodoły własssnego dziadka :devil: (wtedy byłem trzeźwy i [size=8]mały[/size] :) )
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2004, 02:19:39 am wysłana przez Marvell »

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #277 dnia: Lipca 08, 2004, 04:38:47 am »
no to ja sie przyznam...kiedys tam palilem...ale nie w duzych ilosciach...stwierdzialem jednak ze nic mi to nie daje...zawsze po pewnym czasie sie spiacy robilem i glodny...dlatego teraz nie pale....ale tez nie mam nic przeciwko temu...kazdy robi co chce....papierosow tez nie pale...od zawsze...

Morchol, a podobno marska jest safe :D

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #278 dnia: Lipca 08, 2004, 10:11:38 am »
nie jest safe, uwież, przekonuje sie o tym :P poprostu uzależnia baardzo powoli

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #279 dnia: Lipca 09, 2004, 01:20:57 am »
Cytuj
zawsze po pewnym czasie sie spiacy robilem i glodny...
Tak zwana faza gastro i zwała :D nie masz tego jeżeli robisz panierke z innego specyfiku... nie mówimy tu o mące :P
« Ostatnia zmiana: Lipca 09, 2004, 01:23:00 am wysłana przez De6v6il6 »
]