Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3160616 razy)

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28820 dnia: Maja 24, 2008, 08:00:49 pm »
Ej co ci się stało Chiefie żeś wrócił tak się zapytam z czystej ciekawości?(bo aż mnie zżera O.O)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28821 dnia: Maja 24, 2008, 08:10:11 pm »
A nic szczególnego.. jestem w domu teraz, mam trochę czasu wolnego (w sensie takim, że nic specjalnie mnie nie goni i mogę się w końcu nieco odprężyć) i tak pomyślałem, że wpadnę do was i zobaczę co tam nowego na forum :-) Bo tak mi jakoś brakowało trochę tego klimatu forumowego i tutejszych userów :)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28822 dnia: Maja 24, 2008, 08:12:18 pm »
kurna, nie ma mnie 4 godziny i jakiś hałas na forum... ////?? o co tyle krzyku? i co to za żydomason sie pojawił na moim forum :P

swoją drogą widzę, że mój stary sig sie na coś przydał ;f
Kame Hame Ha

emiel_

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28823 dnia: Maja 24, 2008, 08:13:37 pm »
o co tyle krzyku? i co to za żydomason sie pojawił na moim forum :P
JKM nie jest ani masonem ani Zydem Smogu :P

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28824 dnia: Maja 24, 2008, 08:14:58 pm »
JKM nie ale co do niejakiego Szefa Roberta, zwanego piweszczotliwie Ocerobertsem to ja takiej pewności nie mam ;f
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28825 dnia: Maja 24, 2008, 08:16:17 pm »
Bucu - http://erischan.pl/ znasz to? polski board który nie ssie :D

Cytuj
kurna, nie ma mnie 4 godziny i jakiś hałas na forum... ////?? o co tyle krzyku? i co to za żydomason sie pojawił na moim forum
No, ten smogu to dopiero kawał cyklisty i polakożercy

Cytuj
swoją drogą widzę, że mój stary sig sie na coś przydał ;f
Jakiżto sig?

Cytuj
JKM nie jest ani masonem ani Zydem Smogu
Nosek Korwin ma wybitnie semicki :-) I to nazwisko też takie.. zdeka niepolskie ;)

Cytuj
JKM nie ale co do niejakiego Szefa Roberta, zwanego piweszczotliwie Ocerobertsem to ja takiej pewności nie mam ;f
Mam przesłać fotę udowadniającą moją nieżydowskość?:D (chociaz tak szczerze, to wiem, ze to podpucha z tym zydem i tak naprawde to pragniesz tylko tej foty i mnie podpuszczasz ;) )

emiel_

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28826 dnia: Maja 24, 2008, 08:16:39 pm »
eee tam, to paskudna propaganda. Szef jest po prostu Polakiem o nietypowych pogladach ot co

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28827 dnia: Maja 24, 2008, 08:19:41 pm »
Ostatnio coraz więcej lubi zaczyna wielbić Korwina, zaczyna mi się to przejadać. Poza tym on też chyba nadmiernie pyszni się swoją popularnością i daje takie występy, że żal mi go słuchać. Szkoda, że Wojtuś z Popielnika ani Bojanowski nie przejmą steru, tylko siedzą wiecznie wpatrzeni w Mistrza jak w obrazek.
Program jest dobry. Tylko odciąć się od konserwy i kościoła i można iść po władzę. Elektorat młodzieży i studentów jest w ich rękach - a to wiele. Tylko dewoteria nie zagłosuje na UPR, renciści i komuchi, ale tymi nie ma się co przejmować, ja?

emiel_

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28828 dnia: Maja 24, 2008, 08:22:49 pm »
Ostatnio coraz więcej lubi zaczyna wielbić Korwina, zaczyna mi się to przejadać.
Szefie, ja zapisalem sie do UPR (najpierw jako sympatyk-darczynca) ladnych pare lat temu, wiec mam nadzieje,ze to nie do mnie te slowa. Poza tym prezesem jest Popiela a nie JKM (to tak miedzy nami).
Co do pogladow - wole posluchac wykladow S. Michalkiewicza, sa o niebo ciekawsze.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28829 dnia: Maja 24, 2008, 08:24:17 pm »
I co sie podniecacie? Czif tu codziennie zaglada, tylko ostatnio cos przycichly lamenty spowodowane jego brakiem, wiec postanowil wrocici na jeden dzien ;)

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28830 dnia: Maja 24, 2008, 08:24:32 pm »
Czasem, się zastanawiam czy JKM naprawdę zna się na rzeczach, które komentuje. Zawsze ma gotową receptę ma wszystko...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28831 dnia: Maja 24, 2008, 08:25:05 pm »
Cytuj
Jakiżto sig?
...tak mi smutno tak mi źle gdy Szefa nie ma na eSZe...


aż mnie o byciem EMO posądzono z tego powodu ;f

Cytuj
No, ten smogu to dopiero kawał cyklisty i polakożercy
wiadomo, w przyrodzie wszystko bez zmian. ale z cyklistą bym polemizował, bo już dawno sie nie woziłem na rowerze :P


Cytuj
Mam przesłać fotę udowadniającą moją nieżydowskość?Chichot (chociaz tak szczerze, to wiem, ze to podpucha z tym zydem i tak naprawde to pragniesz tylko tej foty i mnie podpuszczasz Mrugnięcie )

noż masz i znów będe musiał czekać zanim nadarzy sie taka okazja ;/ a już myslałem, ze teym razem... tym razem.... a tu takie rozczrowanie :(

Cytuj
komuchi
z tym to może niestety być problem, bo wiela tego jest jeszcze. a i nowe sie tworzą... nade mną to nawet jest pokój młodzieżówki PZPR, czy jak kto tam woli LSD


sld znaczy sie miałem napisać



a w ogóle to wą mi z polityką do stosownego działu :F
Kame Hame Ha

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28832 dnia: Maja 24, 2008, 08:28:06 pm »
Zastanawiam się kiedy mnie będzie można nazywać "starym userem". Za pięć lat ? ;F
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28833 dnia: Maja 24, 2008, 08:28:56 pm »
Tylko jeśli ta strona tyle jeszcze przetrwa...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28834 dnia: Maja 24, 2008, 08:32:56 pm »
Tylko jeśli ta strona tyle jeszcze przetrwa...

damy rade BOB?
damy rade
Kame Hame Ha

emiel_

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28835 dnia: Maja 24, 2008, 08:35:23 pm »
Ta strona miala juz swoje upadki,a jednak jakos przetrwala.

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28836 dnia: Maja 24, 2008, 08:36:36 pm »
Zawsze jakoś to było...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28837 dnia: Maja 24, 2008, 08:37:53 pm »
przeminą góry i lasy, doliny i takie tam... przeminą moje słowa, ale squarezone nie przeminie ;f
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28838 dnia: Maja 24, 2008, 08:38:49 pm »
Cytuj
Szefie, ja zapisalem sie do UPR (najpierw jako sympatyk-darczynca) ladnych pare lat temu, wiec mam nadzieje,ze to nie do mnie te slowa. Poza tym prezesem jest Popiela a nie JKM (to tak miedzy nami).
Co do pogladow - wole posluchac wykladow S. Michalkiewicza, sa o niebo ciekawsze.
Też chciałem się zapisać rok temu, ale poznałem parę osób którzy są, byli w UPR i nasłuchałem się nieco niemiłych rzeczy na temat tejże partii.
Prezesa znam - wszak napisałem o Popieli powyżej, ale on ostatnio ustąpił z funkcji.
Michalkiewicz właśnie jest kimś, kto powinien zastąpić Korwina. On jest cholernie kulturalnym i sympatycznym erudytą, a nie ekscentrycznym fanem Rothbarda. Ale on coś przebąkiwał, że odpuszcza sobie, bo jest po zawale. A wielka szkoda, bo brakuje takich ludzi jak Michał Stanisławkiewicz ;-)

Cytuj
...tak mi smutno tak mi źle gdy Szefa nie ma na eSZe...
Och, mój ty rycerzu :********

Cytuj
a w ogóle to wą mi z polityką do stosownego działu :F
Spokój mi tu :D Mnie już to tak nie rusza. Cytując Huxleya, "kiedyś chciałem zmienić świat, teraz wiem, że mogę zmienić tylko siebie"

Cytuj
Czasem, się zastanawiam czy JKM naprawdę zna się na rzeczach, które komentuje. Zawsze ma gotową receptę ma wszystko...
No właśnie, ostatnio Cejrowskiego wszędzie pełno i też mi tak się trochę z Cejrowskim zaczyna kojarzyć. No, ale cóż. Tylko ich mamy.

Cytuj
Czif tu codziennie zaglada, tylko ostatnio cos przycichly lamenty spowodowane jego brakiem, wiec postanowil wrocici na jeden dzien
Ej, to dajcie jakieś linki, przeca nie będę przeglądał całego TOTAL OFFTOPERS, bo mnie oczy rozbolą. I tak mnie już bolą.


Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28839 dnia: Maja 24, 2008, 08:41:54 pm »
Cytuj
Spokój mi tu Chichot Mnie już to tak nie rusza. Cytując Huxleya, "kiedyś chciałem zmienić świat, teraz wiem, że mogę zmienić tylko siebie"
;f
spoko luźno, ale od kiedy zmieniłem kolor nicka i dostałem plakietke moderator, to musze przynajmniej stwarzac pozory, ze pilnuje porządku na forum. i tak nóby i dzieci neo sie z tym nie liczą, ale przynajmniej nikt taki tu nie zagląda póki co. ot raz na jakiśczas furfag wpadnie sie przywitać. to my go grzecznie miotaczem ;f
Kame Hame Ha