Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3160585 razy)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28840 dnia: Maja 24, 2008, 08:42:00 pm »
Upadki ? A no raz niby nas niebyło co całe forum robiło joke'a tantowi ;]

emiel_

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28841 dnia: Maja 24, 2008, 08:42:46 pm »
Stanislawski jest po prostu nieziemski, on chyba poznal JKM w wiezieniu z tego co pamietam... tez mnie boli, ze to nie ten czlowiek kieruje partia, bo moglby odwrocic jej losy... JKM mimo wszystko szanuje, za jego dawne wystapienie w sejmie (chyba 1992) kiedy to komuchom ryje napuchly z oburzenia ;>

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28842 dnia: Maja 24, 2008, 08:44:16 pm »
Heh Chief nie pisze o czymś o czym pisał ostatnio, widać że coś sie zmieniło. Ale co powiedzieć ? Shit Happens ? ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28843 dnia: Maja 24, 2008, 08:45:12 pm »
Smogu cos od czasu do czasu przebakiwal, ze mu smutno, bo Cie nie ma. Ale Smog to EMO, jemu zawsze smutno :P

EDIT

Ale ogolnie Czifu szacun. Jak Cie nie ma, to w To pojawiaja sie srednio 3 posty na tydzien, a jak jestes to juz poszly 2 strony ;]
« Ostatnia zmiana: Maja 24, 2008, 08:46:30 pm wysłana przez Siergiej »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28844 dnia: Maja 24, 2008, 08:47:07 pm »
Smogu cos od czasu do czasu przebakiwal, ze mu smutno, bo Cie nie ma. Ale Smog to EMO, jemu zawsze smutno :P

teraz też mi smutno i z tego smutku wyciągne z lodówki pół litra sobie domowej wódki robionej i będe do ekranu i klawiatury pił ;f
Kame Hame Ha

emiel_

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28845 dnia: Maja 24, 2008, 08:47:39 pm »
Jak Cie nie ma, to w To pojawiaja sie srednio 3 posty na tydzien, a jak jestes to juz poszly 2 strony ;]
Dwie strony omdlen, radosci, niedowierzan i orgazmow ;p

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28846 dnia: Maja 24, 2008, 08:50:30 pm »
Jak Cie nie ma, to w To pojawiaja sie srednio 3 posty na tydzien, a jak jestes to juz poszly 2 strony ;]
Dwie strony omdlen, radosci, niedowierzan i orgazmow ;p

i "tysiąc" na biało zachlapanych klawiatur, przez "tysiąc" użytkowników forum sz ;f
Kame Hame Ha

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28847 dnia: Maja 24, 2008, 08:50:42 pm »
Trzeba rzucić jakieś ciekawe hasło. Ale pewnie już mało co potrafi to całe towarzystwo poruszyć.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28848 dnia: Maja 24, 2008, 08:52:06 pm »
ZLOT !!!111
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28849 dnia: Maja 24, 2008, 08:52:37 pm »
ZLOT !!!111
piejmy 1!!!!111Jenenjeden!!11
Kame Hame Ha

emiel_

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28850 dnia: Maja 24, 2008, 08:53:23 pm »
Kuzwa szefu, myslalem ze zartowales, ale wlasnie poczte odebralem ;/

Szanowni Państwo



Prezes UPR p. Wojciech Popiela podał się do dymisji. Wiedzą z pewnością Państwo o tym już od kilku dni. Decyzja ta jest wywołana m.in. niezarejestrowaniem kandydata UPR przez PKW w uzupełniających wyborach senackich na Podkarpaciu. Chciałbym jednak podkreslić, że p. Popiela jest najlepszym z dotychczasowych prezesów UPR. Dzięki jego działaniom Unia Polityki Realnej zdecydowanie zaczęła zmierzać w kierunku profesjonalnej organizacji. W partii zapanował porządek oraz dotąd niespotykany profesjonalizm. Oczywiście nie wszędzie było to widoczne, ale trudno obciążać prezesa partii za niedociągnięcia regionów. Partia uporządkowała też swoje sprawy finansowe – niektóre problemy ciągnęły się latami, przechodząc wręcz do legendy. Stoworzono TV UPR, która promuje nasze działania na serwisach typu “youtube”, nasza kampania wyborcza po raz pierwszy chyba zaczęła przypominać profesjonalną kampanię. Poszczególne okręgi sukcesywnie motywowane przez prezesa zaczynają również działać coraz lepiej (to jednak zależy też od nas, tu “na dole”). Prezes Popiela zorganizował zespół osób, które w konkretnych sprawach potrafią wspomóc działania partii i jej struktur lokalnych.

W moim odczuciu, zmiana prezesa partii może spowodować kolejny raz chaos i rozprzężenie organizacyjne, związane z być może inną wizją działania nowych władz, dlatego zwracam się z prośbą do Państwa o przesłanie załączonego listu do Konwentyklu. Dziś potrzebujemy konsekwentnej kontynuacji podjętych działań.


Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28851 dnia: Maja 24, 2008, 08:54:49 pm »
Cytuj
Heh Chief nie pisze o czymś o czym pisał ostatnio, widać że coś sie zmieniło. Ale co powiedzieć ? Shit Happens ? ;]
Dobra, nie będę owijał w bawełnę. Wtedy napisałem, to napiszę jak się skończyło. Wszystko walnęło, trudno pogodzić dwie silne osobowości, chyba zbyt autorytarne niezależne i tak to się skończyło. No, ale będę to miło wspominał. Też wiele się nauczyłem i dowiedziałem o sobie samym i trochę się zmieniłem. Chyba na lepsze :)

A teraz co? Nic, miałem trochę niefajny okres, przez który zawaliłem wszystko totalnie i miałem całkowicie na wszystko wyłożone, teraz się zbieram do kupy powoli.
« Ostatnia zmiana: Maja 24, 2008, 08:56:55 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28852 dnia: Maja 24, 2008, 08:55:52 pm »
I tak bym na tego kandydata co go nie zarejsetrowali nie zagłosował...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28853 dnia: Maja 24, 2008, 08:56:28 pm »
Cytuj
Heh Chief nie pisze o czymś o czym pisał ostatnio, widać że coś sie zmieniło. Ale co powiedzieć ? Shit Happens ? ;]
Dobra, nie będę owijał w bawełnę. Wtedy napisałem, to napiszę jak się skończyło. Wszystko walnęło, trudno pogodzić dwie silne osobowości, chyba zbyt autorytarne i tak to się skończyło. No, ale będę to miło wspominał. Też wiele się nauczyłem i dowiedziałem o sobie samym i trochę się zmieniłem. Chyba na lepsze :)

zawsze na lepsze. nie bede mądrzejszych tekstów rzucać, te zostawie dla Musiola f
Kame Hame Ha

emiel_

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28854 dnia: Maja 24, 2008, 08:56:38 pm »
trudno pogodzić dwie silne osobowości.
bylem w dokladnie takim samym polozeniu.

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28855 dnia: Maja 24, 2008, 08:58:52 pm »
A gdy do tego dochodzi jeszcze ambicja...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28856 dnia: Maja 24, 2008, 08:59:43 pm »
Temat zmierza w złym kierunku (znowu), to tak, żeby rozluźnić atmosferę dodam, że esej na 1 A4, który ma mi we wrześniu zapewnić 2 tygodnie urlopu w Japlandzie za friko, skończyłem właśnie pisać. Teraz muszę jeszcze wykrzesać z siebie list motywacyjny na 1k znaków (ktoś ma jakiś pomysł jak się to pisze?) i mogę się już zaczynać pakować...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28857 dnia: Maja 24, 2008, 09:00:35 pm »
Poza tym, wiecie, z początku to też tak że wróbelki i w ogóle fajnie wszystko. Ja do tego mam skłonności do nadmiernej egzaltacji, chociaż po mojej poprzedniej przygodzie, starałem się traktować wszystko na dystans i też zbytnio tego wszystkiego tak nie przeżywać.

Cześć tant, nawet się nie przywitałeś :( Porób fotki w tej Japonii.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28858 dnia: Maja 24, 2008, 09:01:41 pm »
Cytuj
Też wiele się nauczyłem i dowiedziałem o sobie samym i trochę się zmieniłem. Chyba na lepsze Uśmiech
A teraz co? Nic, miałem trochę niefajny okres, przez który zawaliłem wszystko totalnie i miałem całkowicie na wszystko wyłożone, teraz się zbieram do kupy powoli.
Heh, u mnie podobnie choć nie tak samo. ;]

trudno pogodzić dwie silne osobowości.
bylem w dokladnie takim samym polozeniu.
Przytulmy się wszyscy razem ! ;F

To jak Tant z tą walizką ?!
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28859 dnia: Maja 24, 2008, 09:03:15 pm »
Cytuj
Cześć tant, nawet się nie przywitałeś

Bo zemdlałem ze wzruszenia. Miało cię tu więcej nie być w końcu...