Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166131 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2520 dnia: Lutego 26, 2005, 07:49:09 pm »
mailem podbnie...chyba sie przewale na tlena znowu

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2521 dnia: Lutego 26, 2005, 08:56:01 pm »
jupijajej.. wiwat Scorpion, druga osoba, która osiągnęła rekordowy wynik -3 postów... wierzymy, że ta magiczna liczba będzie przekroczona....

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2522 dnia: Lutego 26, 2005, 11:12:32 pm »
Cytuj
to gg jest zjeb*ne jak pupa Zella...
ee tam nie przesadzaj do zjebania jak mojej pupy to gg jeszcze do piet nie dorasta
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2523 dnia: Lutego 27, 2005, 12:55:49 am »
A niech to... tak sie ucieszyłem, że mi siły wyższe pozwoliły modować dział SE, a tu się okazuje, że nie ma tam zbyt wielu topiców do kasowania.... a niech to... usunąłem tylko 2, bo reszta ma jakiś sens... szczęśliwcami były temat:
- 'I co dalej', czyli czemu bobanowi się nudzi w domu i o FFX bez summonów... nie skumałem o co chodziło
- "FFVII Ultimate Edition', czyli o znalezisku dziabła, które okazało się FFVII-wersją spachowaną... fascynująca historia z hepiendem, ale nie było tam nic głębokiego, czyli ją zkasowałem...

No... hmm.... a może od razu cały dział skasuję... co się będziemy rozdrabniać na pojedyncze tematy heeheheh

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2524 dnia: Lutego 27, 2005, 07:18:11 pm »
...maniak....

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2525 dnia: Lutego 27, 2005, 11:57:16 pm »
potrzebuje pierwszy ending do Full Metal Alchemist, nie ma ktoś może zapodać jakiegoś linka plis... podoba mi się zajebiście :D  pewnie będe miał z P2P ale to dopiero jutro, a jak ktoś ma może siakiś link to bylo by lepiej i szybciej...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #2526 dnia: Lutego 28, 2005, 08:06:03 am »
Dobże że przewidziałęm że hyba pierwszej lekcji niema w szkole bo bym musiał już dawno isć, a tak sobie pierogo wpierdalam, i sie zastanawiam czy są następne lekcje, lipa ostatni raz w szkole byłem 13 stycznia ;/


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2527 dnia: Lutego 28, 2005, 02:14:52 pm »
ja gdzieś miałem stronkę, gdzie można muzę z anime znaleźć... hmm.. gdzie ona jest....

SPRAWDŹ TĄ GIPSU
« Ostatnia zmiana: Lutego 28, 2005, 02:16:31 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2528 dnia: Lutego 28, 2005, 02:44:08 pm »
arigato Tantarusu ale szukałem i nie znalazłem :/ chyba jednak zasse se z Soul seeka tylko wk olejcem i się niechciało czekać.. ale fakt dużo tam stron i można na tym co podałeś wiele mp3 zassać z anime :)


Cytuj
Dobże że przewidziałęm że hyba pierwszej lekcji niema w szkole bo bym musiał już dawno isć, a tak sobie pierogo wpierdalam, i sie zastanawiam czy są następne lekcje, lipa ostatni raz w szkole byłem 13 stycznia ;/
ja nie wiem poco się wogóle zastanawiałeś przeca i tak nie mógłbyś iść.... co najwyżej mógłbyś pojechać bo na wózku inwalidzkim chyba trudno iść :/

ehhh chce mi może kupić ktoś z was coś takiego :( :
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=43126150
« Ostatnia zmiana: Lutego 28, 2005, 02:45:08 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2529 dnia: Lutego 28, 2005, 03:13:38 pm »
O_o ale zajebista okladka O_o
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2530 dnia: Lutego 28, 2005, 07:37:02 pm »
no fajna....Gipusu zastanawielm sie czy Ci nie pozyczyc kasy ale nawet jak bym ckial to nie mam jak :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2531 dnia: Lutego 28, 2005, 10:30:06 pm »
bishonen test

uroczy teścik... wyszło, że jestem.. hmm..... taki kolo:



zna go ktoś? Bo ja nie... liczyłem na to, że będę Kujasem, ale go chyba nie było uwzględnionego w odpowiedziach... no chociaż Rociel z AS... hmm.... spróbuję jeszcze raz...
« Ostatnia zmiana: Lutego 28, 2005, 10:33:04 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2532 dnia: Lutego 28, 2005, 11:12:01 pm »


O_o ja juz chyba lepiej pojde spac O_o

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2533 dnia: Lutego 28, 2005, 11:31:30 pm »
huhuhuhuhuhu  a kim ja mogłem być?... nawet nie miałem pojęcia że tam będzie Kamui patrzącna to co wy dostawaliście, ale już kiedyś mówiłem że on zrobił na mnie wrażenie i miałem pewne założenia życiowe jak on... wtedy Yuzuriha mnie dojechaął że moje życiowe poglądy to to co móił Kamui ;)



piszcie inne mietki jak chcecie, kim wy zostaliscie bo przeniose to później do stosownego działu w Manga & Anime dziale... topic "Mangowi Chłopcy"
« Ostatnia zmiana: Lutego 28, 2005, 11:32:09 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #2534 dnia: Lutego 28, 2005, 11:33:57 pm »


lipa w c***j ...
« Ostatnia zmiana: Lutego 28, 2005, 11:34:44 pm wysłana przez Dark M »


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2535 dnia: Marca 01, 2005, 12:19:34 am »
a ja jestem to cos co to gipson kiedys w sigu mial mwhahaha

« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2005, 12:20:16 am wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #2536 dnia: Marca 01, 2005, 12:39:00 pm »
Jak na moj gussst za mało obrazków mają :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2537 dnia: Marca 01, 2005, 12:48:13 pm »
Ja jeszcze widziałem Villian, którego reprezentował jakiś twarzowiec i jeszcze widziałem super hero, czyli Ruroni Kenshin... szkoda, że mi nie wyszedł Kamui....

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2538 dnia: Marca 01, 2005, 01:30:04 pm »
a z czego jest ten moj piekny intelektualista? :F

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2539 dnia: Marca 01, 2005, 06:58:23 pm »
pewnie z krwi i kosci :P