Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166182 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2560 dnia: Marca 03, 2005, 04:09:59 pm »
Zapytam się pani szefowej...

Shirley mówi, że narazie nie ma powodu, bo domenę zmieniamy na squarezone.pl. Pieniądze dla ludzi od .pl już poszły w tamtym tygodniu i czekamy teraz na zresetowanie konta i wiadomości od FastReda...
« Ostatnia zmiana: Marca 03, 2005, 04:25:05 pm wysłana przez Tantalus »

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #2561 dnia: Marca 03, 2005, 04:41:59 pm »
7cloud7 - jak widze jego opissssy GG to ssse myśśśle że gośśść sie nieźle w kimś bujnał...  :P
Fala, dark_cloud - przypuszczam że mają sesssje na ssstudiach choć Fala dodatkowo gra :F

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2562 dnia: Marca 03, 2005, 05:54:48 pm »
GP:
Cytuj
Klient: tak tak właśnie wtedy proszę pana nasz mariuszek przestał drukować...
Tech: przepraszam kto?
K: no mariuszek ah tzn nasze psc 1315 bo tak go nazwaliśmy...
hahhaha to było dobre ;]

Cytuj
Tech:
Proszę wyjąć tusze. I teraz wyłączyć urządzenie.
Klient:
Ale nie mogę wyłączyć bo karetka jeździ jeszcze, pewnie szuka kartridża.... Ah... jeszcze jeździ cały czas ale on nie znajdzie tych kartridży jak na stole leżą?
o.O
ejjj to już jest przegięcie to musi być ściema :P



Dark Cloud pewnie nie ma pojęcia że zmieniłą się domena bo by przynajmniej jego siostra i koleżani z bursy tu wpadały...

 
Cytuj
Lord Gumiś
say what??? on tu był kilka razy i dostał zjebe w ciul... tak btw to on też czasami owiedzał "Inner World" i ja też... ale oni chyba mają tki problem jak my bo od około miesiąca nie moge się dostać.. może też zmienili adres...

 


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #2563 dnia: Marca 03, 2005, 06:16:54 pm »
a sssama Spee (czyli Death Scythe :F) była już i prosiła o zmiane nicka ale nie moge zrobić czegośśś takiego osssobie która sssie żadko pojawia <_< a 2 sssprawa jak jest GPM to nie ma Spee :P i vice versa
« Ostatnia zmiana: Marca 03, 2005, 06:17:17 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2564 dnia: Marca 03, 2005, 06:53:46 pm »
Cytuj
a 2 sssprawa jak jest GPM to nie ma Spee  i vice versa
eee..... w sumie to nigdy nie myślałem o tym w ten sposób...... Jednakże nasówa mi się kilka wniosków:
1) Skoro nigdy nie pojawiają się razem, może to oznaczać, zę GPM i Spee to ta sama osoba...... :P
2) Skoro nie pojawiają się razem, może to znaczyć, że się nawzajem nie nawidzą, a ich równoczesna obecność na forum mogłaby spowodować nieokiełznany konflikt na bliskim wschodzi
3) To, ze nie pojawiają się wtym samym czasie, moze także oznaczać kosmiczny zbieg okolicznoości, który jak śmiem twierdzić, jest zapowiedzią rychłej iinwazji istot z innej planety
4) To, zę nie ma ich równocześnie może być tylko przykrywką i to takie działanie dla zmyłki, a tak naprawdę, to GPM i Spee, są w bliskich kontaktach koleżeńskich i pałają do siebie wielką przyjaźnią
5) To, ze nie ma ich równocześnie moze także znaczyć, ze korzystają z jednego komputera, czyli mieszkają w jednym domu, czyli są rodzeństwem/małżeństwem/nażeczęstwem/sektą/klasztorem .......

Po napisaniu niniejszych wniosków, śmiem twierdzić, ze:
1)GPM mnie oskalpuje/spali/powiesi/udusi/poćwiartuje
2)Mam chore poczucie humoru......

 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #2565 dnia: Marca 03, 2005, 06:59:29 pm »
5 jest hyba prawdą... oile wiem ;]


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2566 dnia: Marca 03, 2005, 07:00:05 pm »
Cytuj
1)GPM mnie oskalpuje/spali/powiesi/udusi/poćwiartuje
racja, szczegolnie za
Cytuj
GPM i Spee, są w bliskich kontaktach koleżeńskich i pałają do siebie wielką przyjaźnią
i
Cytuj
To, ze nie ma ich równocześnie moze także znaczyć, ze korzystają z jednego komputera, czyli mieszkają w jednym domu, czyli są
...
Cytuj
małżeństwem/nażeczęstwem

Cytuj
2)Mam chore poczucie humoru......
hurray!! w koncu wuwu przejrzal na oczy i stwierdzil ze ma chore poczucie humoru a my ze sie zawsze smialismy to dlatego ze on jest niewesolym kadlubkiem i mu nie chcielismy zrobic przykrosci no nie chlopaki?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2567 dnia: Marca 03, 2005, 07:01:15 pm »
eee no ja niewiem jakie jest twoje poczucie.. ale wiesz ze oni sa rodzenstwem?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2568 dnia: Marca 03, 2005, 07:03:15 pm »
jaaa..... co za gość..... wyjął fragmenty, które nie trzymają się kupy i poukłądał, zęby wyglądało, ze jestem jakimś psychopatą..... Zell, ty szatański pomiocie
 EDIT
Ty, oni naprawdę są rodzeństwem? O_o ..... niewiedziałem..... znowu okazuje się, ze dowiaduję się wszystkiego na końcu.....
« Ostatnia zmiana: Marca 03, 2005, 07:04:31 pm wysłana przez White_wizard »
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2569 dnia: Marca 03, 2005, 07:23:01 pm »
Cytuj
Ty, oni naprawdę są rodzeństwem?
naprawde... i to jest kolejny powod dla ktorego gp pala do spee taka nienawiscia (1 to ze ona jest kobieta...)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #2570 dnia: Marca 03, 2005, 10:22:41 pm »
Draczego rodzeńssstwo zawsze sie nienwidzi <_< fact factem że ja ssswojego bro tez nienawidze ale on ssssłucha HypHopa :gwizd: więc chyba rozumiecie :P

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2571 dnia: Marca 03, 2005, 10:38:33 pm »
ja tam nie woem... tak już chyba musi być. No bo ja mam młodszą siostrę i nienawidzę jej bo jest głupia..... Ale nie zrozumcie mnie źle, kiedy mówię głupia, to nie mam na myśli złośliwości, tylko fakt. No bo ostatnio moja 10 letnia siostra zaczęła szczekać, przyniosła mi kapcie w buzi i poczęła obgryzać mi spodnie. Zapytana "Co ci k***a odpier***a?" Odpowiedziała jednoznacznie, ze jest szczeniaczkiem..... Ale to nie jest odosobniony przypadek..... Moja siostra w wieku 10 lat pije jeszcze mleko z butelki..... no i do tego ma taki fenomenalnie denerwujący głos, ze nawet jak się jej posłucha, chce się ją zabić......
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #2572 dnia: Marca 03, 2005, 11:24:25 pm »
JA tam mam rudolfa lat ... 8 hyba i jest pżydatny, nagina do sklepu po płyty tudzież kolę, nagrywa płyty jak mi sie niehce skika na poczte i ogólnie pżydatny, tylka grac hce w c***j ... ;/
« Ostatnia zmiana: Marca 03, 2005, 11:25:20 pm wysłana przez Dark M »


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #2573 dnia: Marca 04, 2005, 09:04:25 am »
bla bla bla
Żeby ona usiadła do komputera to potrzebuje mojej pomocy bo sama nie potrafi włączyć nic.

BTW
GamePlay hits everybody on head with a heavy blunt.
!!!
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Total offtopic
« Odpowiedź #2574 dnia: Marca 04, 2005, 10:35:47 am »
Cytuj
Ludzie... może zwiększymy jakoś frekwencję na 4um, co? Bo nikt nie wie, że jest nowy adres i wogóle nie ma użytkowników z licznikiem poniżej 200 (no może kilku nielicznych jest np. Goha, czy Scorpion). Może skontaktujemy się ze stałymy userami, którzy mogą nie wiedzieć o pojawieniu się nowego adresu za pomocą maila lub GG.
Istotnie znalezienie tego forum graniczy z cudem odkąd zmienił się adres. Ja wiem o nim wyłącznie dzięki powiadomieniom i gg.  :) Na wyszukiwarce ludzie widzą stary nieistniejący adres.
Cytuj
tak btw to on też czasami owiedzał "Inner World" i ja też... ale oni chyba mają tki problem jak my bo od około miesiąca nie moge się dostać.. może też zmienili adres...
Też zmienili adres na pl i ustawiali serwer, ale cii....to przecież konkurencja. :)

Co do rodzeństwa to ja mam chyba szczęście wcale się nie kłócę z moim bratem. Wręcz przeciwnie. To on zaopatruje mnie w sprzęt elektroniczny i programy komputerowe no i jak się coś psuje to ma kto naprawić. :)  
« Ostatnia zmiana: Marca 04, 2005, 10:40:00 am wysłana przez Tamaya »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2575 dnia: Marca 04, 2005, 02:02:05 pm »
Cytuj
Draczego rodzeńssstwo zawsze sie nienwidzi
dupa.... ja mam zajebistego brata i zaj***sta siostre i sie z nich ciesze :F  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #2576 dnia: Marca 04, 2005, 02:07:06 pm »
Nie kcemy wiedzieć co z nim i w nocy robisz :F

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #2577 dnia: Marca 04, 2005, 05:37:46 pm »
moze ja powiem, Zell jest Gothem, jak my wszyscy (98%), wiec moze pija razem kreffff, albo jedza kozly, koty i inne. a moze nic nie robia, tylo sa fajnym rodzenstwem....... nie ma czegos takiego :P

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2578 dnia: Marca 04, 2005, 05:50:09 pm »
hmm moja starsza siostra<znaczy starsza od tej drugiej odemnie młodsza, ma 14 lat> raz jest spoko, a raz niedowytrzymania, zależy od humoru jej i mojego :P no ale mange czyta, na anime i granie mowi ze nie ma czasu, na książki fantazy sie od niedawna składa ze mną wiec luz =]
a ta młodsza - lat 5 czy 6 niewiem to jest wogole wypas ;] całymi dniami gra se na kompie albo oglada telewizje, na pokemonach zna sie lepiej niz ja<ale tylko pierwszych 151 dalszych niepuszczaja na fox kids chyba :P > i zawsze jak w coś gram to przychodzi popatrzeć, no chyba  że coś wybitnie krwawego mam to ja musze wyprosić :P jak jej ręce urosną na tyle że bedzie wygodnie pada trzymała to mi pewnie bedzie dupsko kopać w co popadnie bo talent to ona ma ;]

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #2579 dnia: Marca 04, 2005, 06:15:48 pm »
Hm...kogo ja widzę GP wrócił hehe

Tak apropo chyba nigdy nie napisałam tak długiego postu jak ten dzisiejszy do NSH...O.O