Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3161676 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23320 dnia: Maja 05, 2007, 11:35:37 am »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23321 dnia: Maja 05, 2007, 11:43:03 am »
Lol, niezly hardkor

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23322 dnia: Maja 05, 2007, 03:16:50 pm »
rbi rząsi ...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23323 dnia: Maja 05, 2007, 06:06:29 pm »
według priva, którego dostałem, junior boss to brat Rbi... worst case scenario... rozmnażają się przez podział komórkowy... za dwa dni będzie ich czterech, a za miesiąc mogą być tysiące....

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23324 dnia: Maja 05, 2007, 06:54:44 pm »
Ja myślę że ktoś sobie robi jaja, bo nie może być prawdą że ktoś pisze coś takiego. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23325 dnia: Maja 05, 2007, 07:03:28 pm »
tidus3k to tez według ciebie były czyjes jaja ?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23326 dnia: Maja 05, 2007, 07:07:54 pm »
Tego się nigdy do końca nie dowiemy i nie będziemy w 100% pewni. ;]

Edit:
worst case scenario... rozmnażają się przez podział komórkowy... za dwa dni będzie ich czterech, a za miesiąc mogą być tysiące....
To będziemy mieć więcej zarejestrowanych użytkowników heh.
Btw. Czyżby następny nowy na horyzoncie ? ;]
« Ostatnia zmiana: Maja 05, 2007, 07:28:16 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23327 dnia: Maja 05, 2007, 07:26:50 pm »
Cytat: gg
John Cage (19:20)
witam
Tantalus (19:20)
cześć
John Cage (19:20)
znasz sie troche na bankowości ??
Tantalus (19:21)
nie
John Cage (19:21)
chodzi mi o karty kredytowe
Tantalus (19:21)
nie znam się
John Cage (19:21)
szkoda

Damn it.. zawiodłem go...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23328 dnia: Maja 05, 2007, 08:27:30 pm »
Shit...widać, że to nie koniec fali noobów...jest RBI, jego braciszek i teraz jeszcze jakiś Cloud Strife, który też ma 2 konta ;/
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23329 dnia: Maja 05, 2007, 08:50:56 pm »
... i teraz jeszcze jakiś Cloud Strife, który też ma 2 konta ;/
Wiedziałem, wiedziałem ! ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23330 dnia: Maja 05, 2007, 08:53:34 pm »
Cytuj
Shit...widać, że to nie koniec fali noobów...jest RBI, jego braciszek i teraz jeszcze jakiś Cloud Strife, który też ma 2 konta ;/
Jak dla mnie to oznaka rychlego konca swiata.... W koncu "Powinno być dobrze - uśmiecha się Szatan."
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23331 dnia: Maja 05, 2007, 09:11:44 pm »
... i teraz jeszcze jakiś Cloud Strife, który też ma 2 konta ;/
Wiedziałem, wiedziałem ! ;]
On jednak się nie wykręci hasłem, że to konto jego mamy/brata/wujka/chomika/cioci/penisa, bo ma niemalże identyczne adresy mailowe (różnią się tylko jedną literką) ;] Jedyną jego obroną jest "Zapomniałem chasła do mojego kąta i nie ómjem wejźć".
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23332 dnia: Maja 05, 2007, 11:40:56 pm »
hmm soon ill see dead n00bs...

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23333 dnia: Maja 06, 2007, 09:17:11 am »
Can't create/write to file '/tmp/#sql_a66_0.MYI' (Errcode: 13)
 :D

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23334 dnia: Maja 07, 2007, 12:41:42 am »
Ej, ma ktoś jakieś streszczenie ostatnich dwóch stron Flamezone? O co chodzi teraz, bo zgubiłem wątek i jakoś mnie nie ciągnie do tego, żeby czytać te wypociny Yume i qiaxa.

Koniec łikendu psia go mać.... we wtorek na ósmą rano mam poprawkę testu z ekotoksykologii, muszę ją zaliczyć, bo inaczej będzie słabo.... będzie długa noc jutro, a dopiero co się wolne skończyło. Pomijając ból związany z tym, że jutro muszę się o 9ej obudzić, a przez ostatnich 10 dni nie chodziłem spać przed 3:00 i nie budziłem się przed 13:00...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23335 dnia: Maja 07, 2007, 07:42:56 am »
Ej, ma ktoś jakieś streszczenie ostatnich dwóch stron Flamezone? O co chodzi teraz, bo zgubiłem wątek i jakoś mnie nie ciągnie do tego, żeby czytać te wypociny Yume i qiaxa.
ahahahahahah raczej nikogo nie ciągnie ;]

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23336 dnia: Maja 07, 2007, 09:37:11 am »
Zaczęło się od wytknięcia świeżakowi, że nie potrafi jeszcze używać pewnych sformułowań, nie zna angielskiego na tyle, by zrozumieć fabułę gry i w ogóle brak doświadczenia z racji wieku. IMO qiaxa to po prostu musiało zakłuć w oko, bo raczej wie, że upominając jednego małolata, świata nie ocali. Jak to o nim świadczy, nie wiem, bo go nie znam, ale dysputa zmieniła się w coś w rodzaju  przepychanki typu "kto miał rację" i jeżdżenie po sobie w "kurturarny" sposób. Ale to chyba tu normalne...
« Ostatnia zmiana: Maja 07, 2007, 09:48:32 am wysłana przez Goha »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23337 dnia: Maja 07, 2007, 02:45:54 pm »
Tant - qiax znowu wypisuje swoje bzdury i z dupy wziete argumenty, nic nowego.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23338 dnia: Maja 07, 2007, 03:43:50 pm »
Cytuj
Tant - qiax znowu wypisuje swoje bzdury i z dupy wziete argumenty, nic nowego.

Same old qiax... pamiętam, jak na początkowych stronach Kółka Filozoficnzego też z nim gadałem ja Yume teraz. Potem mi już jakoś zapału zabrakło... no ale qiax jest w tej kwestii niezmordowanym weteranem.

Ej, są jakieś nowe, dobre gry na NDS'a? Jakoś nie mam w co grać ostatnio (zasysam coś, co się nazywa "Feel the Magic: XY/XX", czy jakoś tak)... jeszcze 18 dni do Settlers DS, więc coś by się przydało wrzucić na kartę...

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23339 dnia: Maja 07, 2007, 03:44:13 pm »
Hm, w sumie to zaczyna mieć sens, po przeczytaniu coraz to kolejnych cytatów (jednak zgodzę się z Tantem - jeśli ktoś chce to czytać to albo wydruk mu się przyda, albo streszczenie z podpunktami). Musiol - tylko kto się warnem przejmie?
Flejm zone = frustrat zone?