Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3165491 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2300 dnia: Lutego 05, 2005, 03:34:17 pm »
szit, dziwne bo u mnie dzialaly O_o

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2301 dnia: Lutego 05, 2005, 04:02:32 pm »
no wiem, powinny dzialac bo czarny ekran z napisem playstation whodzi a dalej nie czyta... spruboje nagrac na inne plyty bo moze moja konsola ma dalna...

a ja ide zaraz na lyzwy^^
Babam baBam -obibakokomon, babam baBAMBAM- obiba biba

tylko ze to bedzie moj pierwszy raz w zyciu na lyzwah, wiec bedzie "akcja dałn na tafli"


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2302 dnia: Lutego 05, 2005, 08:01:33 pm »
weź kamere!!!! to bedzie lepsze niz "świnia" :P
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2005, 08:01:45 pm wysłana przez Morchol »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2303 dnia: Lutego 06, 2005, 01:24:59 am »
hehehehe no właśnie wróciłem... kamery niestety nie wziołem, ale nawet jakbym wział to by nic fajnego, wogóle orłów nie zpaodawałem choć wyjeb*łbym się o jakiegoś dzieciaka bo leżał naziemi ew.bym go rozjechał, i ogólnie chamować zabardzo nie umiałem i jak chamowałem to zaawsze piruet waliłem, ale ogólnie jakoś tam jeżdzilem na luzaka bo jak się było małym dałnem to kiedyś coś takiego jak "rolki" było modne przez rok albo 2....

 


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #2304 dnia: Lutego 06, 2005, 03:53:08 am »
jak były modne rolki to co..? sie wpatrywałeś w kolegów jak na rolkah jeżdżą, i muwiłeś że tesz masz w domu ale narazie ci mama niepozwala wyhodzić nanie ?


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #2305 dnia: Lutego 06, 2005, 09:06:54 pm »
Ja na łyżwach byłam tylko raz w życiu,ale wtedy rolek jeszcze nie było ^^'(to chyba było jeszcze za czasu wrotek) więc nie raz orła wywinełam,a na rolkach lubię czasem pojeździć.

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2306 dnia: Lutego 06, 2005, 10:41:21 pm »
mwahahahahahaha a ja jutro na cały dzien do Aqua Parku jade :D :P hmm... nie wiecie co to? cóz......szkoda :F ja wam tego nie powiem :F



Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2307 dnia: Lutego 06, 2005, 11:26:57 pm »
Cytuj
hmm... nie wiecie co to? cóz......szkoda  ja wam tego nie powiem 
ty tu mala sikso nie proboj szpanowac i tak ci nikt nikt nie kupi kredek
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2308 dnia: Lutego 07, 2005, 12:27:18 am »
łeeeeeeeeee a ja tak liczyłem na te kredki  ;( a na plasteline moge liczyc?:F



Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2309 dnia: Lutego 07, 2005, 06:43:41 am »
wujek Zell to taka pedofilistyczna bestia że od niego co najwyżej możesz liczyć na plastikowego Dildo


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2310 dnia: Lutego 07, 2005, 03:16:39 pm »
Ta.... to lubię.. 15:12 dnia bierzącego.. na forum 0 gości, 0 niewidocznych, 0 użytkowników i 4 moderatorów pilnujących siebie nawzajem... jak w państwie policyjnym zaczyna to wyglądać....

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #2311 dnia: Lutego 07, 2005, 03:19:11 pm »
To dlatego że w danych wyszukiwarek jest podane .net i nikt nie znajduje tej ssstrony <_< a wśród użytkowników nie wszyssscy wiedzą że już działa :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2312 dnia: Lutego 07, 2005, 03:46:52 pm »
Cytuj
wujek Zell to taka pedofilistyczna bestia że od niego co najwyżej możesz liczyć na plastikowego Dildo

nie no co ty ty dostales plastikowego Dildo bo akurat byla wielkanoc ale tak nieodswietnie to moge najwyzej dac taka jedna malutenka plastelineczke (szescian 2cm x 2cm x 2cm)... napisz mi na priv jaki chcesz kolor (dostepne: rozowy, zielony(pasteloworazacy), buraczany, kolor kapusty kiszonej przeterminowanej o 2 miesiace z biedronki i zolty w czerwone kropki)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2313 dnia: Lutego 07, 2005, 06:43:38 pm »
e tam na priv powiem ci tutaj... poprosze hmm... ciezki wybór... hmmm... poprosze buraczany :F



MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #2314 dnia: Lutego 08, 2005, 12:17:35 pm »
Takie cośśś do fanfika powinniśście szczelic :F


Ehhh :/ kiedyś tętniące życiem forum teraz grobowiec ssstałych użytkowników <_<
taki tytuł powinien sssie w logo pojawić -_-

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2315 dnia: Lutego 08, 2005, 12:55:38 pm »
to "chyba" dlatego ze jako nieliczni "wybrancy" ten adres znamy :/

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2316 dnia: Lutego 08, 2005, 12:59:56 pm »
ehm.. ehmm... wracamy do gry Morchol? Bo właśnie miałem wyciągnąć swoją dwunastocalową różdżkę oburęczną i zacząć czarować

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2317 dnia: Lutego 08, 2005, 04:12:52 pm »
Cytuj
to "chyba" dlatego ze jako nieliczni "wybrancy" ten adres znamy :/
hakerem jestem nieprzeciętnym więc zapytam... dlaczego więc na starej stronie nie pokazuje się że strona zmieniła adres?... gdy wchodze na jakieś strony których już nie ma to często widze odnośik do nowego adresu...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2318 dnia: Lutego 08, 2005, 07:19:00 pm »
eee.... czemu gipsey odgrywa moja role?!?! poskarze sie tatusiom!!! <ucieka z placzem>
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2319 dnia: Lutego 08, 2005, 07:20:47 pm »
kto powiedział że odgrywam twoją rolę?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?