Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3165492 razy)

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #2280 dnia: Lutego 03, 2005, 03:09:20 pm »
Cytuj
Nie edytować. Bo hciałem być fajny i zażartować, i to był taki żart na 2 posty ale znowu sie nieudało ;/
Heh za późno :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2281 dnia: Lutego 03, 2005, 06:23:43 pm »
Cytuj
the roof, the roof the roof is on fire :P
we dont need no water let the motherfucker die :F

damn.... sz wrocilo... niech sie jeszcze tylko rozkreci to bedzie jak za dawnych dobrych czasow :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2282 dnia: Lutego 03, 2005, 06:50:13 pm »
Jupi... skasowałem Zellowego posta i mu się teraz odjęło jeden od licznika.. hurra..... na przyszłość mi tutaj dubli synku nie strzelaj, bo się banem skończy mwahahahahahahaha

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2283 dnia: Lutego 03, 2005, 06:51:28 pm »
skasuj mu jeszcze 1037 to dopiero smiesznie bedzie :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2284 dnia: Lutego 03, 2005, 06:55:04 pm »
Cytuj
Jupi... skasowałem Zellowego posta i mu się teraz odjęło jeden od licznika.. hurra..... na przyszłość mi tutaj dubli synku nie strzelaj, bo się banem skończy mwahahahahahahaha
buuuuuuuuu to nie moja wina ze ie jest taka super przegladarka.... faq mam -1 posta co ja teraz zrobie?!?!?!?! <bierze line> zegnam...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2285 dnia: Lutego 03, 2005, 07:18:14 pm »
a moze linijke?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2286 dnia: Lutego 03, 2005, 07:54:50 pm »
faq siergiej ty to zawsze wszystko musisz spieprzyc.... nie masz mowic "a moze linijke?", albo "a moze budyn?" tylko "smutno ci? a moze chcesz sobie powachac te stringi w kolorach teczy (prane byly jakies 5 miesiecy temu wiec nie beda az tak smierdziec tanta sikami (akcja "podaruj tantowi pieluszki"?) jak te twoje ulubione tantowskie stringi w kolorze rozowym z pastelowo-zielonym pomponikiem 3-letnie" ehhh jaka ta polska mlodziez niedoedukowana....
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2287 dnia: Lutego 03, 2005, 09:04:35 pm »
jej forumowy kaleka<znaczy ja :P>  znowu jest kure*sko chory a do szkoly musi chodzic bo mu grozi frekfencja ponizej 50% co sie konczy powtarzaniem roku >_< ale i tak jestem szczesliwy i radosny ale to juz ciii :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2288 dnia: Lutego 04, 2005, 01:45:46 pm »
Cytuj
jej forumowy kaleka<znaczy ja >
yyy.... to ja nim juz nie jestem? whoopie!!!  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2289 dnia: Lutego 05, 2005, 12:01:49 am »
heh to dziwne... ja... ja -ten sam koles ktory na tym forum niejednokrotnie pisal bzdury.. nie jednokrotnie takze pisal wielkie bzdury w postaci postow wielkosci ch*j wi jak dupn*j ze kocha 35 letniego japonczyka (od 29 stycznia juz 36 letniego) o imieni Hide ksywce Hyde, i ze placze przy jego piosenkah i inne dupsy nikogo interesujace... jakos tak mocno niejestem poruszony ze powrocilo SZ, ja bylem maniakiem, siedzialem tu caly czas, jak wylaczylem to za 10 sekund whodzilem znowu.... ale jakos niechce mi sie nic pisac, odzwyczailem sie to fakt... moze jestem zmeczony bo to pierwsyz tydzien po feriah wiec moze jestem zmeczony szkola, ale niehce mi sie pisac postow...
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2005, 12:04:05 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2290 dnia: Lutego 05, 2005, 01:45:22 am »
jakos sie chyba wszystkim nie kce pisac :P za dawnch lat to po 100 postów dziennie szło, a tera od kąd SZ działa to hmm..... 20? 30?:F



Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2291 dnia: Lutego 05, 2005, 02:19:29 am »
eee ale skoro i ty nawet Heti sie odzywasz to chyba nie jest aż tak źle... przecież ty jesteś takim wujkiem Zella co to tylko siedzi na forum i czaji na te małe dzieci i obserwuje żeby później wiedzieć którędy one wracają do domu i je zgwałcić... a teraz się odzywasz, i to nie na GG tylko na forum... łał... :)  
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2005, 02:21:30 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #2292 dnia: Lutego 05, 2005, 11:53:02 am »
Mnie się wydaje,że to dlatego bo forum nie było prawie miesiąc i wszyscy się odzwyczaili...ale może za jakiś czas wszystko wróci do normy...

A właśnie ludziska,co robiliście przez ferie?Albo co zamierzacie robić...bo jak się niemylę to chyba co niektórym się ferie zaczeły?Ja niestety miałam siostry na głowie i wsumie spędziłam ferie w domciu,ale czasem było nawet fajnie,jak gadaliśmy do późna w nocy,a później ciężko było rano wstać^^'
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2005, 11:58:47 am wysłana przez YUzuriha »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2293 dnia: Lutego 05, 2005, 12:19:31 pm »
hmm no sporo sie dzialo :P obejzalem duuzo filmow i animow, przeszedlem Legend of Mana, i Urbz :lol: no i sporo grania z kumplami w Metal sluga, parappe i um jammera, a w chwilach wolnych od wolnych chwil leczylem jaskrę i zapalenie stawów za pomoca "medycyny naturalnej" =]
ogolnie kolorowo bylo i sobie odpoczalem ale jakos tak za krotko...

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2294 dnia: Lutego 05, 2005, 12:55:31 pm »
Cytuj
przecież ty jesteś takim wujkiem Zella co to tylko siedzi na forum i czaji na te małe dzieci i obserwuje żeby później wiedzieć którędy one wracają do domu i je zgwałcić...
rozszyfrował mnie skubaniec...

Moje ferie( jeśli nie masz 18 lat nie czytaj tego )
Wstaje, włańczam kompa, robie sobie śniadanie, ubiram sie... włańczam UO( Ultima Online ) i graaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam gdzies do eee 1, 2 :F i tak w kółko bedzie az to końca ferii... fajniowsko nie?:F



Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2295 dnia: Lutego 05, 2005, 01:01:54 pm »
eee nodobra heti a tak serio :P bo ciezko mi jest uwiezyc w 2 tygodnie przed monitorem O_o ja bym "zszedl" chyba po 2 dniach max :P

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2296 dnia: Lutego 05, 2005, 01:04:42 pm »
oj cienka kondycja Morchol :P ja tak prawie całe wakacje spedziłem grajac w PT i w cos tam jeszcze :F
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2005, 01:05:26 pm wysłana przez heti »



Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2297 dnia: Lutego 05, 2005, 01:06:21 pm »
taa a zycie towarzyskie kfitnie :F

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2298 dnia: Lutego 05, 2005, 01:08:17 pm »
taaaaaa i to baaaaaaaaaaaaardzo :F



Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2299 dnia: Lutego 05, 2005, 03:26:24 pm »
ja po nocach siedziałem na kompie za dnia spałem do poludnia, czasami jakies anime ogladalem, i pewnie bym sobie pogral w um jammer lammy i parappa rappera, ale moja konsola ma dalna i nie odtwarza plyt od morhola... wskakiwal mi tylko znaczek playstation i ze to z europy a duga z ameryki ale dalej nic, ale bylem takim leniem ze niechciala i sie zgrac obraz plyty na kompa i od nowa nagrac, wieczorami hodzilem bardzo czesto do pubu, wreszcie bylem w koncu od dawna na karaoke i sie ciesze bo uwielbiam karaoke z kumpelami a juz dawno nie bylem, ogolnie szybko mi ferie minely, i byly to chyba najbardziej harakterystyczne ferie jakie w zyciu mialem.. wiele osob umieralo w te ferie -_-''


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?