Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3165521 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2320 dnia: Lutego 08, 2005, 07:22:05 pm »
Cytuj
mirian sopjrzała na mietka i stanowczo odpowiedziała: "Nie!, nie możesz iść"
i
Cytuj
(biała dama daje mu nawet buzi w jego trzecią nużke wyrastającą z barka)
-Witaj kochany - powiedziała lecząca dupa- od dziś będziesz stanowił z nami wesołą drużyne, mam nadzieje że mile spędzimy czas "owcojebie"-powiedziałą pieszczotliwie lecząca dupa...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #2321 dnia: Lutego 08, 2005, 07:37:24 pm »
Ja nadal uważam że powinno sie zrobić temat w w Fafiku i tam przenieść  odpowiednie posssty :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2322 dnia: Lutego 08, 2005, 08:07:45 pm »
Cytuj
Cytuj
mirian sopjrzała na mietka i stanowczo odpowiedziała: "Nie!, nie możesz iść"
i
Cytuj
(biała dama daje mu nawet buzi w jego trzecią nużke wyrastającą z barka)
-Witaj kochany - powiedziała lecząca dupa- od dziś będziesz stanowił z nami wesołą drużyne, mam nadzieje że mile spędzimy czas "owcojebie"-powiedziałą pieszczotliwie lecząca dupa...
heheh ty napewno zaznaczyłeś dobre wypowiedzi? :> w czym ja tam odgrywam ciebie o dzisiaj cięzko u mnie z myśleniem i zmęczony jestem -_-''


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2323 dnia: Lutego 08, 2005, 08:10:24 pm »
no bo żelu sie wczuł w leczaca dupe i juz sie do postaci przywiazal... nie odbierajcie mu radosci bycia dzieckiem ;(

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2324 dnia: Lutego 08, 2005, 09:12:11 pm »
bo to mialo byc wfrpg a nie nsh2 wafle jedne :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2325 dnia: Lutego 08, 2005, 09:27:36 pm »
a powstała forma pośrednia i też jest fajnie.... a postacie są wspólne.. dowodzi nimi osoba, która w danej chwili ma pada w dłoniach....

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2326 dnia: Lutego 08, 2005, 09:35:47 pm »
"rzuca sie na tanta i zabiera pada" nooo a jakie to fajne =] a ja qrde w fife 2005 gram bo chory jestem poraz kolejny :P i tam jest taka mega zajebcza piosenka the streets tylko nie pamietam tytulu :P

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #2327 dnia: Lutego 09, 2005, 09:33:02 am »
A ja o czymś nie wiem....?? O_o
Zellu czy mi się zdało czy mówiłeś coś o NSH?(tak apropo przydało by się coś dopisać..... :closedeyes: )

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2328 dnia: Lutego 09, 2005, 01:01:42 pm »
mieliśmy sesję w Total Offtopicu... teraz jest w dziale Fanfik, bo przyszedł taki jeden mietek, powoził się plakietką moderatora i wyeksmitował nas do innej piaskownicy

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2329 dnia: Lutego 09, 2005, 02:05:56 pm »
Cytuj
(tak apropo przydało by się coś dopisać.....  )
racja... ale ja odpadam nie mam czasu i weny... moze ty yuz dopiszesz cos jeszcze to moze sobie przypomna niektorzy o tym topicu i akcja ruszy z miejsca... nasze kochane mody wybacza ci te dwa posty :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #2330 dnia: Lutego 09, 2005, 03:37:05 pm »
No właśnie myślałam żeby coś dopisać...ale to już drugi raz jak bym napisała dwa posty pod rząd...no ale może napiszę^^  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2331 dnia: Lutego 09, 2005, 07:43:32 pm »
pika pika CHU!
wiecie co wam powiem- 161 epizod pokemonow jest fpyte =] sobie siedza i jedza serki pija mleczko i glaskaja krowki potem kopia dupsko zespolowi er a na koniec asz pokonuje Łitnej i jej miltanka sprytnym sposobem<jaaaaaaaa ale spojler normalnie popsulem cala radoche nie? > a 160 tez byl fajny, ide zobaczyc czy 162 tez...
<niema to jak nudna choroba>ktos wie czy nintendo nie majstruje przy nowej odslonie pokemonow? bo cos dawno nie gralem :/ <od czasu fire red i leaf green :P >

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2332 dnia: Lutego 09, 2005, 07:51:52 pm »
eee walcie podwójnych postów ile chcecie.. już to nie raz mówiłem że po ponad 24 godzinnej przerwie pisać możecie 2 post i ja to zedytuje, żadnego problemu mi to nie robi.... a w NSH to nawet edytować nie będę bo tam za bardzo sie  męczycie zebym wam edytował....


e ty naserio oglądasz Pokemony? masz na kompie?? musimy się wymienić... 160 odcinków ciekawe ile ci będę musiał zapłacić za nagranie tylu płyt :P


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #2333 dnia: Lutego 09, 2005, 08:35:18 pm »
Dobra to w takim raize napiszem może jeszcze dziś jak dobrze pójdzie^^

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2334 dnia: Lutego 09, 2005, 09:05:55 pm »
mam odcinki od 160 narazie do 164 :P ale moim nowym celem zyciowym jest miec je wszystkie wiec luz, poczekaj tak do wakacji =]

<a tak serio to nieliczylbym zabardzo nato, tak akurat z nudow kilka epizodow sciagnalem :P >
« Ostatnia zmiana: Lutego 09, 2005, 09:08:26 pm wysłana przez Morchol »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2335 dnia: Lutego 10, 2005, 12:09:39 am »
KoChaM HiPhoP bo hIpHOp jEsT FaJnY...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2336 dnia: Lutego 10, 2005, 12:44:28 am »
t0 sP0k0 z|0M3k, k4zDy g0 k0cH4

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2337 dnia: Lutego 10, 2005, 12:46:19 pm »
n0 p3wn13 z3 k4zdy g0 k0ch4 4 j4k n13 k0ch4 t0 n13ch l3p13j  p0k0ch4 :F  



Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2338 dnia: Lutego 10, 2005, 07:45:44 pm »
szok... mamy na forum 1 goscia ;o ciekawe jak tu trafił.... albo to ktoś z was zaopmniał się zalogować, ale wątpie bo ogląda temat anim z http...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2339 dnia: Lutego 10, 2005, 07:58:26 pm »
i jeszcze dzisiaj w ktoryms temacie pisal "NiestałyUser" O_o czyli albo ktos reklamuje, albo jak sie wpisze w googlach "rożowe słoniki z wibracjami" jesteśmy w czołowce wynikow :P