Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3165439 razy)

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2220 dnia: Stycznia 08, 2005, 09:05:22 pm »
...zarucie pokarmowe... szpital... lewatywa...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2221 dnia: Stycznia 08, 2005, 09:14:48 pm »
taa wszyscy widze zdrowi :P

Offline Mastif

  • Soldier
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #2222 dnia: Stycznia 08, 2005, 09:15:49 pm »
Nie ma to jak pogadac o czyms "przyjemnym inaczej"  :P  
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2005, 09:18:39 pm wysłana przez Mastif »
When a person wants to protect something or somebody precious to him... He can be truly strong.

Actually posting as Uchiha Shin

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2223 dnia: Stycznia 08, 2005, 09:27:45 pm »
...stringi gipsona...stringi tanta...stringi taty gipsona...stringi 2 taty gipsona...stringi wujka mietka spod butki...stringi sprzataczki ze szkoly (gosciu jest sprzataczka, zeby nie bylo!!!)...

[ja naprawde nie jestem monotematyczny :V]
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2224 dnia: Stycznia 08, 2005, 09:39:08 pm »
BAH

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2225 dnia: Stycznia 08, 2005, 09:42:15 pm »
BIM BADA BUM

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #2226 dnia: Stycznia 09, 2005, 03:50:19 am »
huh? WAAAAZUUUUUUUP  
:meditate: bzzzz

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #2227 dnia: Stycznia 09, 2005, 06:48:49 am »
Cześć ludziska...pewnie zastanawiacie się co ja robię tu tak wcześnie?(Jak dla mnie to jest wczesna godzina...przynajmiej nigdy nie byłam tu tak wcześnie...wathever)...a no dlatego...że znów dręczą mnie koszmary senne...ciekawe co ja będę robić tyyyyylllleee czasu...chyba pogram sobie w FF9....

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2228 dnia: Stycznia 09, 2005, 10:48:19 am »
Kocie, złaź z monitora bo trzęsiesz i nie widzę co piszę.
Głupi kot, zostaw kursor!
« Ostatnia zmiana: Stycznia 09, 2005, 10:49:06 am wysłana przez Goha »

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #2229 dnia: Stycznia 09, 2005, 12:53:43 pm »
Mój kot bawi sie papierkami :F (ta wypełnia faktury :P )




Cytuj
pewnie zastanawiacie się co ja robię tu tak wcześnie?
Ja wssstaje tak wcześśśnie tylko jak wybieram sssię do szkoły :P a tak to wssstaje mniejwięcej o tej poże co ten posssst zossstał napisssany  =]  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2230 dnia: Stycznia 09, 2005, 01:01:45 pm »
łoboże.............................wymiatam nauczylem sie juz peirwszego skryptu PHP.rzondze :J
zobaczymy czy SZ oblsuguje HTML'a i PHP w postach

<html>
<body>
dzis jest: <br>
<?php echo gmdate ("d y m") ;
?>
</body>
</html>

EDIT: a jednak nie
« Ostatnia zmiana: Stycznia 09, 2005, 01:02:32 pm wysłana przez S&S »

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #2231 dnia: Stycznia 09, 2005, 02:30:41 pm »
[wc]mamo to ja[/wc]
[wc]WC[/wc]
[klops][krokiet=3/sztuki][winiary][+barszcz/2kubki][/winiary][/klops]

lipa : MBS też nie obsługuje :/


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2232 dnia: Stycznia 09, 2005, 02:45:29 pm »
wszyscy jestescie pupkami.. ja nie mialem neta wczoraj i juz sie balem ze mi odlaczyli... wiecie rok temu w grudniu zalozylem i jeszcze za zalozenie nie zaplacilem nawet... ale nie jednak hlopaki mnie lubia i mi nieodlaczaja.. no ale kto nie lubi takiego slicznego, inteligentnego chlopca jak ja? wszyscy mnie kohaja i na gg zawsze prosza o moje nagi fotki ew. o moje stingi lub adresy kolegow 80 latkow bajerujących dzieciaki na necie.... a wy i tak macie wszyscy w domu suharki ktore wam sasiedzi na korytarzu na kaloryfer wystawiaja zebyscie glodni nie byli, a sciemniacie ze macie jakies kotlety winiary, mak donaldy i inne dzemy kradzione z hotelów..


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2233 dnia: Stycznia 09, 2005, 02:49:01 pm »
Cytuj
na gg zawsze prosza o moje nagi fotki ew. o moje stingi lub adresy kolegow 80 latkow bajerujących dzieciaki na necie....
to nie o mnie mowa :shu:
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2234 dnia: Stycznia 09, 2005, 04:12:06 pm »
Cytuj
wszyscy mnie kohaja
z meska czescia rodziny na czele :F

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2235 dnia: Stycznia 09, 2005, 05:38:04 pm »
eee... to gipson ma jakas damska czesc rodziny? aa no tak ma siostre...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2236 dnia: Stycznia 09, 2005, 05:45:14 pm »
Cytuj
aa no tak ma siostre...

a to smerf leśny, a jak sie pytalem czy ma siostre coby zdjecia mi przysłac to mowil ze tylko brata ma :F

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Total offtopic
« Odpowiedź #2237 dnia: Stycznia 09, 2005, 07:47:45 pm »
hyhy, no to moze Ci brata podeslać ;)

juhu, przed chwilą wrocilam z kanzasu (konstantynow, takie cos [trudno to nazwac miastem, ale wies to nie jest] kolo lodzi) i tam gral moj braciszek bo byl ten no.. final WOŚP  :grin:  ale fajnie bylo.. przed nimi gral jakis badziewny zespol, a jak wkroczyla kapela mojego brata to bylo zarąbiscie  :P i kazdy pogo (no dobra nie wiem jak to sie nazywa, jakos podobnie, tak wszyscy na siebie skaczą..) tanczyli.. i..i... rozpierdolili mi cyfrowke  ;(  <_< .. naszczescie satrą  :grin:  ale bylo naprawder fajnie :)
sory ze przerwalam jakąś rozmowe <??>  :rolleyes:

no wreszcie odpowiedni temat :)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2238 dnia: Stycznia 09, 2005, 07:53:44 pm »
i wydało się kto ucieka z lekcji polskiego...... Tak nieskładnego posta, Selphie dawno nie widziałem ...... a może po prostu się zjarałaś, czy coś :P
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Total offtopic
« Odpowiedź #2239 dnia: Stycznia 09, 2005, 08:06:09 pm »
ja?!?!?! no co ty..  :rolleyes:  to że starych nie bylo o niczym nie swiadcxzy...  B)
ale wiesz co, dziekuje ze mi przypomniałeś o polskiem, na jutro streszczenie..  <_<  a moze by tak powiedziec.. np ze mnie brzucio boli  :grin: