Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3165417 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2180 dnia: Stycznia 06, 2005, 08:45:53 pm »
eeee okej to zaraz posty z tad usune i dam z powrotem... nic nie montujcie.. wlasciwie to sam sobie pomyslalem zen iepotrzebnie polaczylem :/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #2181 dnia: Stycznia 06, 2005, 08:48:40 pm »
Ale te posssty sie porypanie złączyły O_o


A wiecie że można dział zakodować np. takie Forum Offtopic może być dossstępne za podaniem kodu :shifty:  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2182 dnia: Stycznia 06, 2005, 08:49:09 pm »
very stupid idea Gipsi.... ctrl+Z ctrl+Z ctrl+Z i weź te posty stąd wywal

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2183 dnia: Stycznia 06, 2005, 08:56:16 pm »
faq usunales akurat jak czytalem od nowa i doczytalem tylko do budowania przeze mnie helikoptera z zapalek :F <rzuca sie z przepychaczka na gipsona>
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2184 dnia: Stycznia 06, 2005, 09:00:25 pm »
panowie wiecie jakie gula załapałem jak rozlączałem temat a nagle mi net padł... już myślałem że od nowa będe usial zaznaczac te ponad 200 postów... i niechcacy przenioslem tam klka postow z offtopica... mozeciem i dac za to warna...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #2185 dnia: Stycznia 06, 2005, 09:02:28 pm »
Cytuj
mozeciem i dac za to warna...

ja sie poskarze poprostu twoejmu tacie <muahahahahahahahahah>

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2186 dnia: Stycznia 06, 2005, 09:06:23 pm »
tato i tak mi nic nie zrobi bo leży naje*bany pod drzewem bo zblliża się piątek więc trzeba to było uczcić flaszeczkami wina... jutro bedzie oblewał sobote a w sobote pójdzie oblanie niedzieli...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #2187 dnia: Stycznia 06, 2005, 09:08:13 pm »
O_o nie wsspominałeś że 7cloud7 to twój ojciec :P

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2188 dnia: Stycznia 06, 2005, 09:13:29 pm »
Gipsioszku czemy powiedzialeś wszystkim??? Mieliśmy z tym poczekać do wieczora, no ale teraz <bieże pejcz i różowe kajdanki z futerkiem> porozmawiamy inaczej:)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2189 dnia: Stycznia 06, 2005, 09:25:46 pm »
nieeeeeeeeeeeeeee niechce znowu mieć w buzi tej dziwnej żeczy z 2ma kuleczkami... nieeeeeeeee pomocy zelluś,tant, morhol dajcie mu stringi to się uspokoi... gdzie masz swojego gosiaka fiutku... mnie boli juz... brzuh... dzis nie moge... wez innyh do zabawy...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2190 dnia: Stycznia 06, 2005, 09:29:20 pm »
Oj Gipsiu Gipsi przecież dobrze wiesz że ty jesteś moją Gosią:) Hehehe a stringi oddałem komuś na gwiazdke na forum...hmmmmm kto to był...jak cie znajde guwniażu to zobaczysz żeby mi majtki kraść niwyżyty zboczku.

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #2191 dnia: Stycznia 07, 2005, 05:45:05 am »
:F 2zł od jednegu użycia .. WW ty masz zniżke po 1zł bo ci zrujnuje ;V


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2192 dnia: Stycznia 07, 2005, 02:17:20 pm »
Cytuj
:F 2zł od jednegu użycia .. WW ty masz zniżke po 1zł bo ci zrujnuje ;V
yyy ale o co chodzi krzysiu?

a tak pozatym to któś mnie tu oskarża o to że przezemnie znikneły posty... otoż nie! jak ja przenosiłem posty to one się nie straciły... sam się ździwiłem ale pop rzenosinach di Totall oftopic się nie odjęły a powinny... ale nawet jakby się odjęły to później by wróciły na plus po tym jak je dałem z powrotem do Archiwum Z -bo w tamtym dziale się naliczają,... to nie przeze mnie ślicznoty :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #2193 dnia: Stycznia 07, 2005, 03:29:51 pm »
jedno użycie ":F" 2zł no nie :].. bo jak kiedyś zaczołem stosować ":F" na gg to każden sziks sie pytał co to znaczy.. a potem koniec z monopolem i teraz to jest jak szarańcza ;V


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2194 dnia: Stycznia 07, 2005, 03:31:22 pm »
2 zl za ":F"? to ja sie przenosze na inne znaczki :V
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #2195 dnia: Stycznia 07, 2005, 03:35:11 pm »
Lepiej samemu pomyśleć i stworzyć sobie własnego emotikona, a oto propozycje:
:o)
O)
#|
:}
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2196 dnia: Stycznia 07, 2005, 03:37:27 pm »
taa..... toż to genialne w swojej prostocie.. tylkoc ciekaqwe kto się połapie w tych emotach... a tobie Dark M i tak nic nie zapłace.... Pokaż mi najpierw papierek że masz copyright'a do ":F"  :F
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #2197 dnia: Stycznia 07, 2005, 03:40:45 pm »
Cytuj
toż to genialne w swojej prostocie..
Ten tekst słyszałem wiele razy w pewnym miejscu - oglądasz jakiś Talk Show w TV?
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #2198 dnia: Stycznia 07, 2005, 03:48:55 pm »
Cytuj
oglądasz jakiś Talk Show w TV?
Nie jakiś talk show tylko Kubę Wojewódzkiego. Ten gość wymiata na maksa... on potrafi z każdego zrobić deb**a i idio*ę. Teraz tylko czekam aż zaprosi do studia andrzeja leppera, albo kwaśniewskiego :F
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #2199 dnia: Stycznia 07, 2005, 04:00:04 pm »
Właśnie stąd słyszałem ten głos, też uwielbiam pierwszego chama trzeciej rzeczypospolitej.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!