Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3159991 razy)

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #19660 dnia: Grudnia 12, 2006, 12:23:47 pm »
mojuego ssseplenienia raczej nie ussslyszycie bo po
1. mówi ość niewyraznie i szybko na tyle ze po przejsciu przez moj slaby net niewiele byscie zrozumieli; po
2. z mojego mikrofonu zostala tylko podstawka i za cholere nie wiem gdzie reszta ;f

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19661 dnia: Grudnia 12, 2006, 04:00:06 pm »
Cytuj
Wkurza mnie to, że czepia się każdego zdania każdej osoby. Ma ogromne ego, ripostuje wszystko i wszystkich. Nie przyjmuje do wiadomości tego, że może się mylić, albo że wykracza poza pewne granice. Prepraszam... On się NIGDY nie myli...
To chyba ja :o przykladem moze byc ta dyskusja. http://forum.pspoland.pl/topics7/kiedy-psp2-vt3636,12.htm polecam zwlaszcza 3-cia strone. Nic mnie tak niedowartosciowuje jak dyskusja z maciekurban. Jest jedna z niewielu osob, ktorym bez ogrodek potrafie powiedziec, ze jest sa ode mnie wielokrotnie mniej inteligentne.

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19662 dnia: Grudnia 12, 2006, 04:17:57 pm »
Serdż, za chiny nie pasujesz do profilu tego kolesia. Zalogował się na forum gdzie urzęduje dosłownie kilku fanów pewnego netkomiksu (zawieszonego zresztą), są to zazwyczaj młokosy, reagujące impulsywnie na każdą chamskawą wypowiedź. No i właśnie, przyszedł taki "filemon" na takie forum, gdzie się wpada żeby powiedzieć "jest fajnie, rysuj dalej chłopie", ewentualnie wychwalanie pod niebo, bo, powiedzmy szczerze, robią tak ludzie którzy chcieliby rysować chociaż tak jak Juhas (autor), to normalne. Bez powodu zaczyna się podważanie opinii tych dzieciaków, nazywanie Juhasa "hujasem" i udowadnianie swojej wyższości nad całym rodzajem ludzkim. Plus, "dziewczyna" owego pana, poczęła udowadniać, że jest poważną artystką (pokazała jakąś pracę, jeśli to była jej, to winszuję, po cholerę ktoś o takich umiejętnościach przychodzi tu i się wywyższa?...). Ogólnie - kolo pozwalał sobie na wszystko. Jak Napoleon. Nie na jednej, czy dwóch osobach. Ale na wszystkich. Teraz po miesiącu wraca i zaczyna się od nowa. Aż mną nosi, ale nie potrafię panować nad takimi sytuacjami, więc się nie odzywam... Jeszcze mnie do swojego poziomu sprowadzi...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19663 dnia: Grudnia 12, 2006, 04:23:01 pm »
...i pokona doswiadczeniem ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19664 dnia: Grudnia 12, 2006, 05:27:47 pm »
Cytuj
http://forum.pspoland.pl/topics7/kiedy-psp2-vt3636,12.htm

LOL... fajne forum... chyba jednak sobie nie kupie tgo NDS'a, bo lepiej sobie w NFS i PES'a pograć.. no w końcu grafika prawie jak na PS2. Gry na NDS'a to SHIT... co nie, Sol?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19665 dnia: Grudnia 12, 2006, 05:46:18 pm »
Cytuj
Cytuj
http://forum.pspoland.pl/topics7/kiedy-psp2-vt3636,12.htm

LOL... fajne forum... chyba jednak sobie nie kupie tgo NDS'a, bo lepiej sobie w NFS i PES'a pograć.. no w końcu grafika prawie jak na PS2. Gry na NDS'a to SHIT... co nie, Sol?
Da, DS to prawdziwe gówno...Phoenix Wright to nieudana próba zrobienia gry kryminalnej. Posiada w 100% przewidywalną fabułę i dupiatą obrawę A/V. Elite Beat Agents ? Pheh...na cholerę mi jakaś gra z dupiatymi utworami. Mogłem sobie kupić PieSPi z Nyt For Szpyt Cabron [Hola, amigo ! Version] i Killzone, aby pozbyć się reszty szarych komórek. Po wuja mi ekran dotykowy, skoro mogę kupić do PSP dupny aparat cyfrowy ? Poza tym gry na DSa mają dupiatą grafikę...Po co komu dobra grywalność skoro można zaszpanować grafiką ?

Serdż - forum fanboyów PSP to raczej zły wybór jeśli szukasz rady. Lepiej idź na skizo.org.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 12, 2006, 05:47:50 pm wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19666 dnia: Grudnia 12, 2006, 05:52:04 pm »
Cytuj
Serdż - forum fanboyów PSP to raczej zły wybór jeśli szukasz rady. Lepiej idź na skizo.org.
ale tam sie zajebiscie flejma robi. Bo rzadko jest tam ktos kto ma wiecej niz 13 lat, a z doswiadczenia wlasnego wiem, ze takich ludzi latwo wyprowdzic z rownowagi. A ze sa za glupi po napisac cos senswonego, to feljmowanie z nimi rzadzi ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19667 dnia: Grudnia 12, 2006, 06:00:12 pm »
Cytuj
Cytuj
Serdż - forum fanboyów PSP to raczej zły wybór jeśli szukasz rady. Lepiej idź na skizo.org.
ale tam sie zajebiscie flejma robi. Bo rzadko jest tam ktos kto ma wiecej niz 13 lat, a z doswiadczenia wlasnego wiem, ze takich ludzi latwo wyprowdzic z rownowagi. A ze sa za glupi po napisac cos senswonego, to feljmowanie z nimi rzadzi ;]
Z tym się po części zgodzę, ale mnie czasem szlag trafia jeśli widzę takich udupów jak na tamtym forum (ofkoz nie mówię o Tobie ;]). Ich posty poprostu miażdżą. Zacytuj kolesia, który mówił, że gry na DSa są dla dzieci i daj jakieś skrinszoty z Phoenix Wrighta (głównie zdjęcia ofiar), Trauma Center, Resident Evil Deadly Silence i z Castlevanii (np. Gergotha z Dawn of Sorrow) ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19668 dnia: Grudnia 12, 2006, 06:40:37 pm »
Mam problem... jestem kuzynką Tami i Samaela i chciałam tu się zarejestrować, a nie mogę =='' Wkradłam się na konto Tami, żeby o to zapytać.  

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #19669 dnia: Grudnia 12, 2006, 06:55:23 pm »
Rejestracja jest niestety popsuta

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19670 dnia: Grudnia 12, 2006, 06:57:25 pm »
Cytuj
Mam problem... jestem kuzynką Tami i Samaela i chciałam tu się zarejestrować, a nie mogę == Wkradłam się na konto Tami, żeby o to zapytać.
Niestety na stronie są problemy z rejestracją, zresztą przeczytaj sobie tutaj:
http://squarezone.pl/forum/index.php?showtopic=557&st=100
Z tego co wiem trwają zarzarte prace nad jej przywróceniem więc próbuj dalej, w najbliższym czasie problem być może zniknie.
BTW, Siergiej nie miałeś przypadkiem kupować Xboxa 360?;]

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19671 dnia: Grudnia 12, 2006, 07:03:36 pm »
Aha, dzięki. To ja sobie tu nie posiedzę ;/ Idę zanim Tamiko wróci ze szkoły... ;/

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #19672 dnia: Grudnia 12, 2006, 08:54:38 pm »
niestety w tej wersji ACP nic nie zrobie ale w nowszej jest juz opcja 'zrob konto'

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Total offtopic
« Odpowiedź #19673 dnia: Grudnia 12, 2006, 08:58:50 pm »
Fajnie bo niedawno dostałem DQVIII i powiem jedno...giera zaj***ta.
Super grafa i wogóle klimat.Narazie mam na liczniku 6 godzin,ale ostatnio nie mam czasu(mój tata ma ok 35 godz.).Po przejściu DQ(co moze troche potrwać)zajme sie może Xenogearsem(byłem chyba n 2cd ,ale niestety straciłem save),albo CC,bo mało w neigo grałem.Dobr aidę sie uczyć na biologie.

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #19674 dnia: Grudnia 12, 2006, 09:02:38 pm »
Twój tata gra? :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19675 dnia: Grudnia 12, 2006, 09:04:35 pm »
Ja mam 50h w FFXII i jestem tą grą bardzo zadowolony. Fakt, troche z niego dungeon crawler, fakt, jak chce się być mocnym i mieć sprzęt na czasie, to trza pakować od czasu do czasu, ale gra się bardzo przyjemnie. Do tego wszyscy mówią fajnym archaicznym angielskim, a Fran, nie dość że wogóle jest świetna, to ma super głos (na początku mnie denerwował, ale teraz uważam, że jest idealny). No ale nie o tym.

Jutro mam wycieczke klasową heh.. zamiast zajęć z Env. Policy, wykładowca postanowił zabrać nas na zwiad po mieście, co byśmy przykład zagospodarowania przestrzeni zobaczyli... hmm... ale jakim ja tramwajem mam jechać na dworzec główny? 12ką i 6ką niby, ale tam cholera wiadukt remontują (już kuźwa rok go remontują) i jakiś objazd jest, czy coś... trudno, najwyżej jak się zgubię, to zagadam do kogoś po angielsku i będę udawał, że jestem cudzoziemcem.

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Total offtopic
« Odpowiedź #19676 dnia: Grudnia 12, 2006, 09:45:16 pm »
Cytuj
Twój tata gra? :P
No pytosz.Gral w FF'ki,Suikodeny,DQ,BoF,CC i CT,Legend of Mane i inne.To dzięki niemu gram w te wspaniałe giery.Ja PSX'a miałem jakoś chyba po premierze.I W PES'a(nie chce mi sie pisać całymi nazwami)fajnie się z nim gra.Jego ulubionym jRPg'iem jest FFVII i chyba DQVIII.Dobra idę spać bo chcę się raz w tygodniu wyspać.Narqa.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 12, 2006, 09:47:26 pm wysłana przez Vivi The Black Mage »

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19677 dnia: Grudnia 12, 2006, 10:43:46 pm »
Te Vivi, jakby twój stary szukał pracy, to go mogę do redakcji przyjąć hehehe... a tak wogóle, to fajnie, że takiego ojca masz, mój tylko w Lemmingi i sapera umie grać.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19678 dnia: Grudnia 12, 2006, 10:49:53 pm »
A mój tylko w szachy ;] Chociaz jak jzu czasem mnie odwiedzi i siadziemy do PESa, to ciezko go oderwac ;]

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #19679 dnia: Grudnia 12, 2006, 11:00:38 pm »
moj ledwo filmy wlacza ;f a matka umi tylko korzystac z neta i grac w pasjansa