Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3159967 razy)

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #19640 dnia: Grudnia 11, 2006, 06:52:17 pm »
Cytuj
Zbój to jest kolokwium ostatniej szansy... taki test, do którego podchodzą ci, którzy nie zaliczą ćwiczeń, a mają ambicje nie powtarzać semestru.
pierwsze widze ;f


Cytuj
Ej, badajcie takiego fajnego buga. Czasem nie widzę niektórych postów. Np. kiedy pisałem swojego poprzedniego posta to ostatni post, jaki widziałem to był post Tanta. Czasem też jak zedytuję jakiegoś posta to po edycji wogóle go (i 2-3 wcześniejszych) nie ma dopóki nie odświeżę strony.
pewnie tylko w operze... znowu ;p


Cytuj
są obliżki w sklepach
dupa to tylko chwyt niby sa obnizki ale cena sie nie zmiania albo zmienia sie nie wiele przeciwnie do wrazenia jakie daje przekreslenie wysokiej ceny ktora nigdy nie widniala na produkcie ;f

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Total offtopic
« Odpowiedź #19641 dnia: Grudnia 11, 2006, 08:09:44 pm »
Ja tu zająłem 5 miejsce w turnieju,a wy tu o jakiś dziwnych rzeczach gadacie i o świętach
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2006, 08:10:10 pm wysłana przez Vivi The Black Mage »

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #19642 dnia: Grudnia 11, 2006, 08:15:51 pm »
Gratulacje, teraz tylko transfer za granice i grzanie ławy murzynom :F (mam nadzieje, że zczaisz joke)

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #19643 dnia: Grudnia 11, 2006, 09:10:29 pm »
ta do afrykanskiej ligi ;f

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19644 dnia: Grudnia 11, 2006, 09:53:02 pm »
Cytuj
Ja tu zająłem 5 miejsce w turnieju,a wy tu o jakiś dziwnych rzeczach gadacie i o świętach

Gratulacje :D A czy świeta to nie dobry temat? Najlepsze w swietach i tak jest czas wolny XD

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Total offtopic
« Odpowiedź #19645 dnia: Grudnia 11, 2006, 09:57:34 pm »
Cytuj
Najlepsze w swietach i tak jest czas wolny
O TAK, w tym roku sporo tego bedzie, Wigilia jest w niedziele XD powinni dawac JESZCZEtydzien wolnego przed feriami swiatecnzymi zbyesmy się psychicznie przygotowali do gWIAZDKI. Ale przynajmniej po siwetach wolne..
Gratuluję Vivi ;]

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19646 dnia: Grudnia 11, 2006, 10:05:43 pm »
Jaka szkoda ze coraz mniej osob spotyka sie umnie przy stole ;( Ciekawe dlaczego tak musi byc...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19647 dnia: Grudnia 11, 2006, 10:30:42 pm »
Dokładnie.. niedziela - beznadzieja. Ja mam wolne dopiero od DWUDZIESTEGO DRUGIEGO! No zatłuke tego rektora na kotleta.

Cytuj
Ciekawe dlaczego tak musi byc...
Różnie bywa w życiu Agrias, a my nie zawsze mamy na to wpływ. Większość rzeczy zależy nie tylko od naszej woli, ale także drugich ludzi i niekontrolowanego przypadku. Dlatego trzeba cieszyć się tymi chwilami co mamy z najbliższymi, jak to pisał śp. ks.Twardowski - śpieszmy się kochać ludzi - tak szybko odchodzą. Polecam ci tomik wierszy jego pod tym tytułem. (kiedyś z taką pewną dziewczyną robiliśmy w jednym kościele.. cztery lata temu dokładnie, taki wieczorek poetycki-happening z tym tomikiem związany :) )
Jak chcesz żeby więcej osób zwracało uwagę na twoje posty, pisz może nieco rzadziej i troszeczkę dłuższe wypowiedzi, mniej wyrwane z całości. Napisz trochę więcej i może przełamiesz niechęć ze strony niektórych nieprzyjemnie do ciebie nastawionych obecnie użytkowników.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2006, 10:32:29 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #19648 dnia: Grudnia 11, 2006, 10:35:13 pm »
Cytuj
Napisz trochę więcej i może przełamiesz niechęć ze strony niektórych nieprzyjemnie do ciebie nastawionych obecnie użytkowników.
Na przykład mnie ;/

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19649 dnia: Grudnia 11, 2006, 10:37:21 pm »
Ciebie w szczególności ;) Jesteś ulubieńcem Agrias no.1 ;D

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #19650 dnia: Grudnia 11, 2006, 10:38:13 pm »
Cytuj
Ciebie w szczególności ;) Jesteś ulubieńcem Agrias no.1 ;D
Aż tak widać, że za nią nie przepadam? :P Ktoś też za nią nie przepada, wiem kto :P

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19651 dnia: Grudnia 11, 2006, 10:40:46 pm »
Po prostu tak bardzo za nią nie-przepadasz, że uznałem, że napiszę to w liczbie mnogiej :) Ale ja nie widzę powodów, żeby nie lubić Agrias. DObra tyle o Agrias, ide już bitches, fajkę i lulu, jutro wracam na uczelnie.

SEE YOU

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19652 dnia: Grudnia 11, 2006, 11:01:23 pm »
Duzo osob za mna nie przepada bo pisze denne posty. To oczywiste. Ja nie jestem wylewna jesli chodzi o pisanie, ale chyba nie chcieli byscie gadac ze mna, bo gadam szybko moze nie bez sensu ale trudno to wszytsko ogarnac.

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #19653 dnia: Grudnia 11, 2006, 11:03:24 pm »
Cytuj
ide już bitches, fajkę i lulu
Nic nie mów, dzisiaj "ostatnią" skosztowałem... Ale ile to już tych "ostatnich" było to nie liczę ;/ Oczywiście przy piwku "dla towarzystwa" odmawiać nie mam zamiaru, ale dość mam wydawania kasy na trucie się tym gównem... Hipokryzja jest piękna ;]

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19654 dnia: Grudnia 11, 2006, 11:21:57 pm »
Wy tu o "ostatnim" mowicie, a inni o "pierwszym". Ja juz przerzylam swojego pierwszego papierosa, ale pozniej nie probowalam. Pozniej tylko problemy sa z tego same sa. Rodzice obwachuja, robia naloty na nasz pokoj itd. Glupota jest w ogole "probonek".  

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19655 dnia: Grudnia 11, 2006, 11:22:00 pm »
Cytuj
Tak jest, nie uogólniam  Większości osób wstyd w ogóle, że mają matkę. Wkurwia mnie to strasznie, ta dzisiejsza młodzież (jeszcze kilkanaście dni i już będę -dziestolatkiem hehehe  )
Takie osoby, widocznie, nie zasługują na coś takiego jak matczyna miłość. Ja moich rodziców kocham ponad wszystko. Sam ostatnio męczę ich o to, żeby zorganizować gdzieś jakiś wspólny wyjazd (szczególnie mojego tatę, który ma od paru lat niezły zapieprz w pracy).
Cytuj
O właśnie. Dawajcie na święta na SZ, zrobimy sobie taką konferencję na SKYPE. Podłączajcie mikrofony i w końcu usłyszymy swoje głosy  Ja jestem ciekaw jak brzmi Tantalus i Gipsi (i Hisoka ale na nią nie ma co liczyć  ) Ganz pewnie się nie podłączy- ale żałujcie. On ma zajebisty, seksowny, aksamitny i taki brrr.. metroseksualny głosik hihihi. Musiol pewnie ma tubalny bas, sol chrypkę jak 40-letni palacz, sierhij typowy młodzieżowy głos a marv ssssyczy za każdym 's'
Dla mnie pomysł zajebisty, ale na Gipsiego nie ma co liczyć, bo się "wstydzić" będzie chłopak pewnie ;] Zresztą czy muszą być wszyscy z SZ ? Można zrobić nawet w 3-4 osoby konferencję. Zawsze lepsze to niż nic.
Cytuj
Ja też nie lubię kolęd, u mnie w domu nie śpiewamy (nie wyobrażam sobie tego), ale nawet jeśli ktos tak robi- to co w tym złego  Telewizor w tym roku wyłącze i poprzestawiam im, żeby w końcu rodzina razem była, a nie - ja poza domem, siora u siebie w pokoju o 22 wraca i słucha viva/mtv, a starzy sami razem oglądają film.
Niestety, ale mój tata wie jak ustawiać kanały na swoim TV ;] A jak poprzecinam kable to je ponaprawia.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2006, 11:22:44 pm wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19656 dnia: Grudnia 11, 2006, 11:57:28 pm »
Cytuj
Dla mnie pomysł zajebisty, ale na Gipsiego nie ma co liczyć, bo się "wstydzić" będzie chłopak pewnie ;] Zresztą czy muszą być wszyscy z SZ ? Można zrobić nawet w 3-4 osoby konferencję. Zawsze lepsze to niż nic.

W sumie mogę, nigdy nie korzystałem ze Skype'a... pewnie jeszcze mikrofon się przyda do tego.. kupie sobie przed świętami, to możemy w boże narodzenie razem kolędy pośpiewać hehe..

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19657 dnia: Grudnia 12, 2006, 07:50:02 am »
dla mnie to nie problem, z tymze skajpa uzywalem raz w zyciu i mam tylko konto mamy...ale to w sumie zadna roznica, zaloze ze swoje ;]

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19658 dnia: Grudnia 12, 2006, 09:22:39 am »
Cytuj
Cytuj
Dla mnie pomysł zajebisty, ale na Gipsiego nie ma co liczyć, bo się "wstydzić" będzie chłopak pewnie ;] Zresztą czy muszą być wszyscy z SZ ? Można zrobić nawet w 3-4 osoby konferencję. Zawsze lepsze to niż nic.

W sumie mogę, nigdy nie korzystałem ze Skype'a... pewnie jeszcze mikrofon się przyda do tego.. kupie sobie przed świętami, to możemy w boże narodzenie razem kolędy pośpiewać hehe..
Jestem za :o

http://www.thinkaboutit.fora.pl/viewtopic.php?p=1393#1393
Mam ochotę tak pojechać kolesiowi, że się nie pozbiera. Nie wiem, za kogo się uważa. Szkoda że inne jego posty pokasowali, bo dałabym wam przykład "kulturalnego, wulgarnego chama", jeśli coś takiego istnieje. Wkurza mnie to, że czepia się każdego zdania każdej osoby. Ma ogromne ego, ripostuje wszystko i wszystkich. Nie przyjmuje do wiadomości tego, że może się mylić, albo że wykracza poza pewne granice. Prepraszam... On się NIGDY nie myli...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 12, 2006, 10:21:34 am wysłana przez Goha »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19659 dnia: Grudnia 12, 2006, 10:45:05 am »
Cytuj
http://www.thinkaboutit.fora.pl/viewtopic.php?p=1393#1393
Mam ochotę tak pojechać kolesiowi, że się nie pozbiera. Nie wiem, za kogo się uważa. Szkoda że inne jego posty pokasowali, bo dałabym wam przykład "kulturalnego, wulgarnego chama", jeśli coś takiego istnieje. Wkurza mnie to, że czepia się każdego zdania każdej osoby. Ma ogromne ego, ripostuje wszystko i wszystkich. Nie przyjmuje do wiadomości tego, że może się mylić, albo że wykracza poza pewne granice. Prepraszam... On się NIGDY nie myli...

Hmm.. no to już wiemy, gdzie poszedł qiax...