Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3160323 razy)

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Total offtopic
« Odpowiedź #19700 dnia: Grudnia 13, 2006, 09:40:40 pm »
Dobrze że ja nie miałem przywitania i miłości SZ'nowej.Ale nikomu nie wadziłem.

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19701 dnia: Grudnia 13, 2006, 09:42:59 pm »
Ja jestem tutaj troche dłuzej od ciebie i mnie nikt nie pokochal ;(

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19702 dnia: Grudnia 13, 2006, 09:44:12 pm »
Cytuj
Cytuj
Nie wiem czemu,ale wydaje mnie sie ze grisznak tutaj zostanie na dlugo. Juz widac ze go pokochaliscie. Ja nigdy nie zaznalam milosci SZ'nowej ;(
Wiesz...jak wchodzi tu jak w buciorach i zaczyna rozkazywać wokół jakby był tutaj od kilku lat to raczej ciężko go pokochać. Jedynie w pupkę można pokochac jeden raz ;/
Zgadzam się z Solem to nie było zbytnio elo...
Agrias, za wyjątkiem częstych offtopów i pisania czasem czegoś trochę od rzeczy to nie widziałem byś na kogoś wrzucała albo zachowywała się jak nie wiadomo kto, więc nie widzę jakiś szczególnych powodów dla których można by cię nie lubić;]

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #19703 dnia: Grudnia 13, 2006, 09:48:00 pm »
chill  ppl chill meliski se zaparzcie albo pokrzywki czy innego badziewia co czcigodne babcieradiówki pija, on sie jeszcze zdałni do naszego poziomu , i wodogłowia dostanie jak my, bedzie luz ;]
« Ostatnia zmiana: Grudnia 13, 2006, 09:53:28 pm wysłana przez GLenn »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19704 dnia: Grudnia 13, 2006, 09:52:00 pm »
7 razy czytalem Glennowego posta. I jestem zajebisty - zrozumialem o co chodzilo ;D

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19705 dnia: Grudnia 13, 2006, 09:52:48 pm »
Cytuj
chill  ppl chill meliski se zaparzcie albo pokrzywki czy innego badziewia co czcigodne babcieradiówki pija on sie jeszcze zdałni do naszego poziomu , i wodogłowia dostanie jak my bedzie luz ;]
Do złych osób to raczej piszez ;] Ja poprostu wyraziłem swoje zdanie, które jak widać, znalazło poparcie ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19706 dnia: Grudnia 13, 2006, 09:52:53 pm »
Cytuj
Ja jestem tutaj troche dłuzej od ciebie i mnie nikt nie pokochal

Jak to nie, wszyscy cię kochają...

Cóż, Grisznak zachował się troche zbyt.. hmm... niekoleżeńsko, ale może się wkręci w klimat.

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19707 dnia: Grudnia 13, 2006, 09:53:43 pm »
CZasami nie wiem czy jestem tak tempa czy cóś ale nie wiem kurde o co chodzi wam. Np. teraz GLenn gada o czyms,a ja wogole tegp nie rozumim :D

Cytuj
QUOTE (DarkButz @ 13.12.2006, 21:31:25)
QUOTE (Agrias5864 @ 13.12.2006, 21:28:19)
Nie wiem czemu,ale wydaje mnie sie ze grisznak tutaj zostanie na dlugo. Juz widac ze go pokochaliscie. Ja nigdy nie zaznalam milosci SZ'nowej 


Wiesz...jak wchodzi tu jak w buciorach i zaczyna rozkazywać wokół jakby był tutaj od kilku lat to raczej ciężko go pokochać. Jedynie w pupkę można pokochac jeden raz ;/


Zgadzam się z Solem to nie było zbytnio elo...
Agrias, za wyjątkiem częstych offtopów i pisania czasem czegoś trochę od rzeczy to nie widziałem byś na kogoś wrzucała albo zachowywała się jak nie wiadomo kto, więc nie widzę jakiś szczególnych powodów dla których można by cię nie lubić;]

No ja wiem ze ja jestem czasami wkurzajaca przez offtopy itd. Cóż postaram sie pisac sensowniejsze wypowiedzi

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #19708 dnia: Grudnia 13, 2006, 09:55:18 pm »
Cytuj
CZasami nie wiem czy jestem tak tempa czy cóś ale nie wiem kurde o co chodzi wam. Np. teraz GLenn gada o czyms,a ja wogole tegp nie rozumim :D
 
za młode dziecko jestes

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19709 dnia: Grudnia 13, 2006, 09:59:50 pm »
Cytuj
QUOTE (Agrias5864 @ 13.12.2006, 20:53:43)
CZasami nie wiem czy jestem tak tempa czy cóś ale nie wiem kurde o co chodzi wam. Np. teraz GLenn gada o czyms,a ja wogole tegp nie rozumim 



za młode dziecko jestes

Nie jest tak zle. Za 10 razem wiedzialam o co chodzi :D Brawo GLenn gdy ty piszesz posata na 4um musze uruchomic swoje szare komorki ;p

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19710 dnia: Grudnia 13, 2006, 09:59:58 pm »
Haha, parę godzin mnie nie było i takie piekiełko małe widzę XD

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19711 dnia: Grudnia 13, 2006, 10:05:48 pm »
Ej ja do konca nie wiem o co wam chodzi, przeciez griszniak jakos okropnie sie nie zachowal. Poprostu sie zdziwil ze ktos mu prawde powiedzial o jego avatarze... a to co pozniej pisal to on poprostu ma taki charakter z tego co zauwazylem.
Wogole to podobno on jest debilem. Z tego co zauwazylem to ludzie sie z niego smieja i proja ze jest poprostu debilem ;]
Troche siedzialem na IW i widze ze jest smetnym kolesiem ktory lubi sie czepiac o pierdoly, ale na innych forach zesto czytalem jak ludzie mowili ze to poprostu zjep.
No ale jak bylem na IW to tak srednio to widzialem, czasem czytajac jego posty sie irytowalem, ale moze to przez to ze mialem juz okreslona wizje jakas...


EDIT:::
O juz mi sie przypomnialo co mnie w nim irytowalo ;] Ciekawe czy to bedzie ujawnialo sie tez i na naszym forum ;]
« Ostatnia zmiana: Grudnia 13, 2006, 10:28:03 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #19712 dnia: Grudnia 13, 2006, 10:23:26 pm »
Cytuj
GLenn gada o czyms,a ja wogole tegp nie rozumim

Nie próbuj, będzie tylko gorzej ;] Ja tam dawno zrezygnowałem ;)

"buractwo to ty masz w avie" mnie zabiło ;] ktoś tutaj przeżył szok kulturowy chyba ;]
« Ostatnia zmiana: Grudnia 13, 2006, 10:23:49 pm wysłana przez Morchol »

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #19713 dnia: Grudnia 13, 2006, 10:26:00 pm »
Cytuj
widze ze jest smetnym kolesiem ktory lubi sie czepiac o pierdoly
czyli taki pomniejszy qiax? ;f  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19714 dnia: Grudnia 13, 2006, 10:35:52 pm »
Ja bym chciał zobaczyć flame'a między qiax'em, a Grisznakiem.... może im jakiś sparing urządzimy?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19715 dnia: Grudnia 14, 2006, 12:06:40 am »
ej pasi wam ze w sumie za dwa tygodnie juz sylwester ;/ niezla lipa dopiero przed chwila sie skaplem ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19716 dnia: Grudnia 14, 2006, 12:12:01 am »
Cytuj
ej pasi wam ze w sumie za dwa tygodnie juz sylwester ;/ niezla lipa dopiero przed chwila sie skaplem ;/
Mi to osobiście wisi. Rok temu spędziłem sobie elegancko Sylwestra w domu, zjadłem z rodzicami zajebistą kolację i poszedłem grać. Nie lubię za bardzo imprez, szczególnie hucznych jak właśnie Sylwester.
Poza tym nie mam za bardzo gdzie się wybrać ;]
« Ostatnia zmiana: Grudnia 14, 2006, 12:12:28 am wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #19717 dnia: Grudnia 14, 2006, 12:21:32 am »
Sylwester, Łah, w tym roku chyba pierwszy raz spędzę go poza domem, dziewczyna mnie zaprosiła, bo będzie mieć wolną chatę. Z reguły zawsze siedziałem w domu i grałem.


Zief, pograłem w Castlevanię i Animal Crossing, kret radził mi umyć ręce po wyjściu z kible :F Teraz ide spać';]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19718 dnia: Grudnia 14, 2006, 07:10:51 am »
Ja pewnie pojde do kumpla i wezme ze soba PS2 ;] I bedzie we 4-ch grac w jakiegos syfiastego CS-a po LAN-ie i w PESa 6 ;]

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19719 dnia: Grudnia 14, 2006, 12:17:22 pm »
Cytuj
Poprostu sie zdziwil ze ktos mu prawde powiedzial o jego avatarze...
Eh kurde ale w jaki sposób ? To że my rozumiemy, że jak mówisz, że ktoś "ma niesamowitą chu*nie w avie" to nie znaczy, że zrozumie to ktoś kto cie nie zna. Można przecież powiedzieć komuś, że ma słabego ava i uzasadnić to jakoś porządnie. Ale jak komuś kto pierwszy raz pyta o swój avatar, mówi się, że ma chu*nie i bez żadnego uzasadnienia to ja się wcale nie dziwię jego reakcji. Mi albo innym uzytkownikom by to wisiało, ale komuś kto nie zna tego forum taka odpowiedź może wydawać się agresywna. Oczywiście nie mam urazy do ciebie Gipsi i doskonale was wszystkich rozumiem ale wy starajcie się zrozumieć, iż on miał prawo odebrać to jako wypowiedź naładowaną w jakimś małym stopniu uprzedzeniami i z lekką nutą agresji. ;]
Zwłaszcza, że jak ktoś jest porywczy to nie powinno się go drażnić. ;]
Nie znaczy to też, że ja wymagam od ciebie uzasadniania takich wypowiedzi, bo mi to jest zbędne i jak napiszesz, że ktoś ma chu*nie w avie to wiem, że ma dla ciebie tak słaby av, że aż szkoda ci było to uzasadniać. ;] Zupełnie cię rozumiem i nie wywołało to we mnie ani krzty urazy, ale sądzę, że napewno można było uniknąć tej sytuacji.
Cytuj
Ciekawe czy to bedzie ujawnialo sie tez i na naszym forum ;]
Jeśli przeczyta tego właśnie twojego posta to szanse na to będą mniejsze. ;]
 
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...