Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3160501 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19500 dnia: Grudnia 08, 2006, 12:03:59 am »
IRC....   ;/
« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2006, 12:04:26 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19501 dnia: Grudnia 08, 2006, 12:15:29 am »
Damn...przy Multiplayerze Metroid Prime Hunter nabiera nowego znaczenia ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19502 dnia: Grudnia 08, 2006, 12:21:30 am »
Cytuj
IRC....   ;/
Nie rozumiem... Może uzasadnij swoją wypowiedź. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19503 dnia: Grudnia 08, 2006, 12:29:57 am »
Gipsi pewnie nie umie sam skonfigurować IRCa, a jak kiedyś pomógł mu w tym kolega to jakaś babka odrzuciła jego propozycję na cybersex i Gipsi ma teraz uraz ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19504 dnia: Grudnia 08, 2006, 09:01:09 am »
Cytuj
Gipsi pewnie nie umie sam skonfigurować IRCa, a jak kiedyś pomógł mu w tym kolega to jakaś babka odrzuciła jego propozycję na cybersex i Gipsi ma teraz uraz ;]
No dokladnie ;]

A tak powazniej IRC to chujnia ;]
Powiedzcie mi po co mielibysmy zakladac swoj kanal IRC?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19505 dnia: Grudnia 08, 2006, 10:47:42 am »
Bo jest lepszy od Polchata, z którego i tak nikt nie korzysta. A jeśli ktoś nie potrafi skonfigurować podstawowych funkcji IRCa np jak zmiana serwera czy kanału, to jeszcze gorsza 'chujnia' bedzie. MIMO iż wystarczy mieć na dysku IRCa i kliknąć zwyczajny link, który sam przekieruje na dany serwer i kanał.
Co z problem napisać mały guide dla niekumatych... Jak ktoś podejmie się stawianiem i moderacją pokoju, to ja mogę zająć się samouczkiem... Dzi, już dawno złożyłam taką propozycję, ale zostałam zbyta równie błyskotliwą odpowiedzią :F

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19506 dnia: Grudnia 08, 2006, 10:50:05 am »
Dobra, co z tego ze bedziemy wiedizeli jak skonfigurowac IRCa i tak dalej... powiedzcie mi po co bedziemy go mieli konfigurowac? Bo kompletnien ie wiem po co nam kanal IRC.
 


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19507 dnia: Grudnia 08, 2006, 10:51:46 am »
IRC nam ni wuja nie potrzebny ;]
Z chata nikt nie korzysta, wiec z IRCA tez nie bedzie. Raczej proste ;]

...I'm a bitch, I'm a lover, I'm a child, I'm a mother...
genialna nuta ;]

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19508 dnia: Grudnia 08, 2006, 10:58:36 am »
Co racja to racja, bo nikt idlować nie będzie, co by kanał nie upadł. Konferencji też tu nikt urządzać nie będzie. Nie będę też siała tekstami że znajomość IRCa przyda się na przyszłość, bo wiadomo - jak ktoś mocno nie chce, to uniknie ;]
Serdż - ja znalazłam ostatnio Sweet Harmony by Beloved XD
« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2006, 11:00:17 am wysłana przez Goha »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19509 dnia: Grudnia 08, 2006, 12:47:08 pm »
Ale pomyślcie tylko, że dzieki takiemu rozprzestrzenieniu się SZ jak np. własne konto na YouTube, kanał IRC i wiele innych możliwości możemy się dobrze rozleklamować, zwerbować więcej ludzi aż w końcu dokonamy inwazji i zmonopolizujemy polską scenę jRPG. A inne konkurencyjne strony będą nas błagać abyśmy wstawili ich baner na naszą główną. A potem... potem możemy zająć się opanowywaniem świata !!!111jeden MMUUAAHAAHAAHAAAA !!!!111 ;)

Btw. Nikt nie zmusza nikogo do założenia sobie IRCa, ja sobie dziś sciągam program i wszystko konfiguruję.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2006, 12:49:51 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19510 dnia: Grudnia 08, 2006, 12:48:41 pm »
Dzisiaj SubFan, jutro cały swiat! ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19511 dnia: Grudnia 08, 2006, 02:38:25 pm »
Jeżeli ktoś chce zrobić pokój SquareZone na IRC'u, to prosze bardzo. Zawsze można sprawdzić jak to wygląda, chociaż też nie wiem po co nam to. Można to zrobić od tak, z nadzieją, że może kiedyś będzie wizja rozwinięcia tego bardziej, jak ten mój pomysł z YouTube... who knows. W każdym razie, ja się od tego umywam, bo o IRC'u wiem niewiele.

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #19512 dnia: Grudnia 08, 2006, 06:52:35 pm »
łał... życie bez kompa jest bez kitu dobre ;] Ile ja rzeczy zdążyłem zrobić przez te parę dni, na które normalnie nie miałbym czasu przez zamulanie przy ekranie to łach ;]
Niema bata, od teraz włączam tylko w weekendy, i ewentualnie jeśli będzie naprawdę potrzebny ^^  

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19513 dnia: Grudnia 08, 2006, 07:23:30 pm »
^^ Dzisiaj znowu mialam występ chóru. Dzisiaj wogole jestem od 6h na nogach :cry: nawet sie nie wyspalam...

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19514 dnia: Grudnia 09, 2006, 08:25:43 am »
Ten temat chyba już za długo się otwiera, przynajmniej mi bo mi potrafią czasem pingi skakać a nawet pakiety nie dochodzą czasem więc zanim to otworzę to często nawet nie daje rady. ;/
 
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19515 dnia: Grudnia 09, 2006, 10:04:17 am »
Cytuj
Ten temat chyba już za długo się otwiera, przynajmniej mi bo mi potrafią czasem pingi skakać a nawet pakiety nie dochodzą czasem więc zanim to otworzę to często nawet nie daje rady. ;/
Dlatego jak bedzie tysiac stron to nie ma bata, robimy Total Offtopic 2.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19516 dnia: Grudnia 09, 2006, 10:05:37 am »
Ahahahahahahahahaha....kocham Gipsa ;/
Nie ma to jak nagrac komus 4 plytki, z ktorych dziala jedna XD

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19517 dnia: Grudnia 09, 2006, 10:16:26 am »
Cytuj
Cytuj
Ten temat chyba już za długo się otwiera, przynajmniej mi bo mi potrafią czasem pingi skakać a nawet pakiety nie dochodzą czasem więc zanim to otworzę to często nawet nie daje rady. ;/
Dlatego jak bedzie tysiac stron to nie ma bata, robimy Total Offtopic 2.
Mi o dziwo się otwiera normalnie, zresztą była już dyskusja na ten temat i pomysł nie przeszedł http://squarezone.pl/forum/index.php?showtopic=1471. Chyba lepiej popracować nad wysypującą się bazą danych MYScoś tam;]

Mi kiedyś kumpel nagrał 10 płyt, z czego chodziły 2;]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19518 dnia: Grudnia 09, 2006, 10:38:27 am »
Cytuj
Mi kiedyś kumpel nagrał 10 płyt, z czego chodziły 2;]
Ja tego jedyne dzialajacego - PES-a - i tak musialem u kuzyna nagrac od nowa, bo sie przycinal ;f No ale wazne ze dziala chociaz PES6 :D

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19519 dnia: Grudnia 09, 2006, 11:20:41 am »
Cytuj
Ahahahahahahahahaha....kocham Gipsa ;/
Nie ma to jak nagrac komus 4 plytki, z ktorych dziala jedna XD
Ej ale u mnie dzialaly ;/ Znaczy sie sprawdzlaem Finala i dzialal i PES tez dzialal, Okami mi sie nie chcialo, a Valkyrie nie pamietam ;]
Lipa w c***j... moze sproboj przegrac.


Cytuj
Mi o dziwo się otwiera normalnie, zresztą była już dyskusja na ten temat i pomysł nie przeszedł http://squarezone.pl/forum/index.php?showtopic=1471. Chyba lepiej popracować nad wysypującą się bazą danych MYScoś tam;]
To ze nie przeszlo to nic nie znaczy. Teraz przejdzie. Jak bedzie 1000 stron to musimmy zaczac od nowa bo to ze sie wolno wgrywa to nie jedyny problem. Tego tematu nie da sie poprawnie moderowac juz, bo jakby sie chcialo wydzielic niektore posty to nie ma bata. Nie zdola sie temat zaladowac wtedy.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?