Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163995 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18860 dnia: Listopada 15, 2006, 12:39:42 pm »
I dont get it at all...

Anyway Tant kiedys pisal jak na studiach i czemu niby umiram.. ale zapomnialem odpisac ;]
A wiec tak na studiach mam w sumie grupe taka nijaka, ale jest jedna taka dziewczyna ktora zajebiscie w c***j lubie i chocby i tylko dla niej moglbym chodzi do szkoly, pare innych dziewczyn tez w miare wporzo... w grupie jest 20 osob i trzech chlopakow (razem ze mna) reszta to dziewczyny.Jesli chodzi o nauczycieli to sa zajebisci w c***j, no bo wszystkie wyklady sa po angielsku (bodajze oprocz dwoch) a jak wiadomo ludzie mowiacy po angielsku jacys tacy bardziej weseli sie wydaja i rak tez jest w tej skzole, kazdy usmiechniety, zuca zarcikami, podczas mowienia zmieniaj akos zajebiscie ton jak zawsze w angielskich filmach czy cos, no i lekcje sa elegancko ciekawe... no ale trzeba sie uczyc systematycznie ;/
A ja nie umie juz sie uczyc wogole..  lata w gastronomie czyli szkole dla usmiechnietych mnie wykonczyly, i nie posiadam juz skilla nauki ;/
Liczylem ze jak pojde na studia to bedzie tak jak ty zawsze umierasz przed zaliczeniami... bo ty pisales i inni moi kumple tez maja na swoich studiach tak ze c***ja sie ucza prawie a pozniej pod koniec jak jest sesja to wtedy kuja na maxa wszystko... no a ja tak nie mam.. jezyka jednak rza uczyc sie zsystematycznie.
W srode jest tak ch***wy dzien ze mam 2 przedmioty z taka spoko nauczycielka na ktore sie trzebazajebiscie duzo uczyc i przerabiac w domu materialow... co i niezbyt pasi ;/
No i pewnie po pol roku mnie wyjebia z tamtad bo narazie juz 2 egzaminy nie zaliczylem (bedzie chyba z 8 w calym semestrze z tego przedmiotu) i dzis mialem z drugiego tego trudnego przedmiotu egzam i tez pewnie go nie zalicze ;]
No ale po za ta sroda to reszta lekcji jest lajtowa i moze zlaicze, ale to to jest hardcore...
tak czy inaczej... widzisz jak to jest teraz jak sie czyta czyjes chu*owe pierdoly o szkole?! Nie ciekawie prawda? ;] Wdzisz teraz do czego ty nas zmuszasz swoimi wypocinami o nowym planie lekcji ;]
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2006, 12:40:41 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18861 dnia: Listopada 15, 2006, 02:44:35 pm »
<mama> adrian idz spac
<Adrian> Poco??
<mama> bo masz jutro na 8
<tata> sluchaj mame
<Adrian> Kto normalny siedzi ze starymi na lanie w domu??
<tata> chodz do pokoju bo nie rozumiem co koles do mnie pisze
<Adrian> Chyba dam ta powalona rodzinna rozmowe na basha, Chyba nikt nie ma takiej lipy jak ja.Nawet sciagac nie moge bo "lagi" ci robie.
<mama> idz spac
<Adrian> juz mamo :|
<tata> nie dyskutuj i przyjdz najpierw przetlumacz
<Adrian> Czego nie rozumiesz??
<Adrian> tato powiesz??
<tata> niewazne juz
<Adrian> Tato idziesz spac??Bo sciaganie bym sobie wlaczyl ?
<tata> Ani mi sie waz.
<Adrian> Mamo powiedz tacie zeby spac poszedl.
<Adrian> Proszeeeee
<mama> darek hodz do lozka
<Adrian> Tato idz zalatw sobie sprawy z mama .A ty mamo naucz se pisac
<mama> zamknij morde gowniarzu i idz spac a jak rano nie wstaniesz to ci nakopie w morde
<tata> hahahah mama sie wkuzyla
<Adrain> juz ide wyluzujjjj

Bash sie stacza...fabrykowanie cytatow, to najglupsze co mozna robic ;/

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18862 dnia: Listopada 15, 2006, 02:46:59 pm »
Cytuj
No ale po za ta sroda to reszta lekcji jest lajtowa i moze zlaicze, ale to to jest hardcore...
tak czy inaczej... widzisz jak to jest teraz jak sie czyta czyjes chu*owe pierdoly o szkole?! Nie ciekawie prawda? ;] Wdzisz teraz do czego ty nas zmuszasz swoimi wypocinami o nowym planie lekcji ;]
Hehe ja dziś miałem pierwszy dzień kursu eh kurde troche tego jest i w domu też trzeba se to przypominać bo codziennie będą dochodzić nowe materiały a jest tego tyle że jakby sie tylko uczyć przed samym egzaminem to ni hu hu siłą woli tego sie nie zrobi.
Jest dziś tego materiału prawie 80 slajdów prezentacji a do tego jeszcze sporo ważnych notatek spisałem na tym. Dobrze, że kumam mniej więcej i w miarę łatwo zaadoptować ten materiał.  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18863 dnia: Listopada 15, 2006, 02:54:38 pm »
Cytuj
Bash sie stacza...
Już od dłuższego czasu.
Cytuj
fabrykowanie cytatow, to najglupsze co mozna robic ;/
Co drugi cytat jest ostatnio fabrykowany.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18864 dnia: Listopada 15, 2006, 03:19:21 pm »
Cytuj
Anyway Tant kiedys pisal jak na studiach i czemu niby umiram.. ale zapomnialem odpisac ;]
A wiec tak na studiach mam w sumie grupe taka nijaka, ale jest jedna taka dziewczyna ktora zajebiscie w c***j lubie i chocby i tylko dla niej moglbym chodzi do szkoly, pare innych dziewczyn tez w miare wporzo... w grupie jest 20 osob i trzech chlopakow (razem ze mna) reszta to dziewczyny.Jesli chodzi o nauczycieli to sa zajebisci w c***j, no bo wszystkie wyklady sa po angielsku (bodajze oprocz dwoch) a jak wiadomo ludzie mowiacy po angielsku jacys tacy bardziej weseli sie wydaja i rak tez jest w tej skzole, kazdy usmiechniety, zuca zarcikami, podczas mowienia zmieniaj akos zajebiscie ton jak zawsze w angielskich filmach czy cos, no i lekcje sa elegancko ciekawe... no ale trzeba sie uczyc systematycznie ;/
A ja nie umie juz sie uczyc wogole.. lata w gastronomie czyli szkole dla usmiechnietych mnie wykonczyly, i nie posiadam juz skilla nauki ;/
Liczylem ze jak pojde na studia to bedzie tak jak ty zawsze umierasz przed zaliczeniami... bo ty pisales i inni moi kumple tez maja na swoich studiach tak ze c***ja sie ucza prawie a pozniej pod koniec jak jest sesja to wtedy kuja na maxa wszystko... no a ja tak nie mam.. jezyka jednak rza uczyc sie zsystematycznie.
W srode jest tak ch***wy dzien ze mam 2 przedmioty z taka spoko nauczycielka na ktore sie trzebazajebiscie duzo uczyc i przerabiac w domu materialow... co i niezbyt pasi ;/
No i pewnie po pol roku mnie wyjebia z tamtad bo narazie juz 2 egzaminy nie zaliczylem (bedzie chyba z 8 w calym semestrze z tego przedmiotu) i dzis mialem z drugiego tego trudnego przedmiotu egzam i tez pewnie go nie zalicze ;]
No ale po za ta sroda to reszta lekcji jest lajtowa i moze zlaicze, ale to to jest hardcore...

Łah, też masz po angielsku wszystko na uczelni? Ale wiesz, jak nie zaliczysz jednego, czy tam dwóch przedmiotów, to jeszcze żadna tragedia, możes wtedy następny semestr awansem robić. No i zawsze jest sesja poprawkowa, a u nas zdaża się, że po egzaminie z czegoś mamy jeszcze 2 terminy do możliwej poprawy... czyli dałnem trzeba być, żeby 3 razy nie zdać egzaminu z tego samego heh...

Cytuj
tak czy inaczej... widzisz jak to jest teraz jak sie czyta czyjes chu*owe pierdoly o szkole?! Nie ciekawie prawda? ;] Wdzisz teraz do czego ty nas zmuszasz swoimi wypocinami o nowym planie lekcji ;]

Nie no fajnie, przynajmniej coś konkretnego do przeczytania, a nie posty na jedną linijke...

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18865 dnia: Listopada 15, 2006, 04:47:53 pm »
Mój kot to ma hyba ADHD. Skacze po wszystkim i po wszystkich, biega, wariuje wspina sie po ludziach O_o. Wbija pazury we wszystko co się rusza. Gdy go próbuje pogłaskać to najczęściej kończy się to wbiciem pazurów i gryzieniem a ma cholernie ostre zęby ipazury bo jeszcze młody jest. A bardzo spokojnie się przy nim zachowuje i nie robie gwałtownych ruchów ale on i tak gryzie. Jest ogólnie nieprzyjemny strasznie, czasem tylko położy sie na kolanach i zaśnie ale nie moge go pogłaskać czy podrapać za uchem bo zaraz chce palce poodgryzać w całości O_o. Co z nim zrobić ? Może głodzić, żeby nie miał siły na nic heh. Mam nadzieję, że z tego wyrośnie chociaż wątpie w to, bo jak będzie duży to jak będzie wskakiwał ludziom na głowy to niefajnie. ;/ Nie będzie miejsca na jego marny byt na tym świecie heh. ;/ Ja nie chciałem tego kota...
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Total offtopic
« Odpowiedź #18866 dnia: Listopada 15, 2006, 05:02:50 pm »
Fajny kocur ;) Ale takie typy są, niektore są fajne ze dają się głaskać, wychodzą w nocy wracają rano i w ogole takie mile, wdzieczne a niektore to takie.. chamy no :P Skoro jest mlody (ten Twoj) to moze jesczze wyrosnie na fajnego kota, ale kot dziewcyzny mojego brata jest okropny, wchodzi na szafe pod sufit i skacze na ludzi ;| Tak z nienacka

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18867 dnia: Listopada 15, 2006, 05:05:47 pm »
Cytuj
Co z nim zrobić ?
zajeb*j kutasa ;]

Cytuj
Łah, też masz po angielsku wszystko na uczelni? Ale wiesz, jak nie zaliczysz jednego, czy tam dwóch przedmiotów, to jeszcze żadna tragedia, możes wtedy następny semestr awansem robić. No i zawsze jest sesja poprawkowa, a u nas zdaża się, że po egzaminie z czegoś mamy jeszcze 2 terminy do możliwej poprawy... czyli dałnem trzeba być, żeby 3 razy nie zdać egzaminu z tego samego heh...
U mnie jest chyba jedna poprawka egzaminu...ale nie wiem jak to jest z zaliczeniami, bo z tego nie bede mia egzaminu tylko poprostu zaliczenia sie daje na koniec... a jak 8 testow nie zdam to polaczonych wszystkich z nich slowek tym bardziej nie zdam ;]
Co to jest ten awans? W sensie ze jak nie zaliczysz jednego pzedmiotu to chodzisz dalej w kolejnym semestrze ale musisz odrabiac ten przedmiot ktory nie zaliczyles i dalej chodzisz na lekcje z niego i probojesz jeszcze raz?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18868 dnia: Listopada 15, 2006, 05:16:02 pm »
Cytuj
QUOTE
Co z nim zrobić ?


zajeb*j kutasa ;]

No co ty ;p Tak kotka malego chcesz potraktowac ...
 

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Total offtopic
« Odpowiedź #18869 dnia: Listopada 15, 2006, 05:49:19 pm »
Cytuj
Cytuj
Co z nim zrobić ?
zajeb*j kutasa ;]

 
Gipsi ty brutale :P Tobie jedno we głowie,nie,prawie jedno.

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #18870 dnia: Listopada 15, 2006, 06:51:59 pm »
Cytuj
Cytuj
Cytuj
Co z nim zrobić ?
zajeb*j kutasa ;]

 
Gipsi ty brutale :P Tobie jedno we głowie,nie,prawie jedno.
ja jestem jeszcze za upierdoleniem ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18871 dnia: Listopada 15, 2006, 07:01:41 pm »
Cytuj
Co to jest ten awans? W sensie ze jak nie zaliczysz jednego pzedmiotu to chodzisz dalej w kolejnym semestrze ale musisz odrabiac ten przedmiot ktory nie zaliczyles i dalej chodzisz na lekcje z niego i probojesz jeszcze raz?

Ta. Idziesz do przodu z materiałem, a np. na trzecim semestrze znowu chodzisz na zajęcia z przedmiotu, który polałeś w pierwszym, razem ze studentami z pierwszgo roku i potem w ich sesji go zdajesz. U nas jest taka akcja, że każdy przedmiot jest inaczej wartościowany (ileś punktów ma) i jeżeli suma punktów z przedmiotów, które polałeś jest chyba mniejsza od 10 to możesz awansem lecieć i je poprawiać potem. Więc raczej za dużo staraj się nie polać.

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #18872 dnia: Listopada 15, 2006, 08:27:02 pm »
Cytuj
Co z nim zrobić ? Może głodzić, żeby nie miał siły na nic heh.
moj tez tak sie wscieka tyle ze nie zawsze zamiast zagladzac to go karm ile wlezie jak sie spasie nie pobiega chwile sie zmeczy i przez reszte dnia bedzie spal albo lezal ;f tak jak moj ;p a zaglodzony kot bedzie ci lazil po kontach i miarczal

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #18873 dnia: Listopada 15, 2006, 08:47:34 pm »
łach ale fajnie być pozytywnie lajtowo wstawionym ;] dawno tego o dziwo nie odczuwałem ;] więc sorka z góry jak dzisiaj jakieś błędy będę robił<choć w tym mi firefox pomaga;]> albo pierdoły pisał ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18874 dnia: Listopada 15, 2006, 08:51:20 pm »
Po krótkiej partyjce w Tetris DS mogę powiedzieć, że Tetris jeszcze daje radę.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Total offtopic
« Odpowiedź #18875 dnia: Listopada 15, 2006, 09:29:25 pm »
Cytuj
Cytuj
Cytuj
Cytuj
Co z nim zrobić ?
zajeb*j kutasa ;]

 
Gipsi ty brutale :P Tobie jedno we głowie,nie,prawie jedno.
ja jestem jeszcze za upierdoleniem ;]
Tylko wara od mojego psa,zresztą to jest bokser więc nie podskakuj :P
Troche cytatów się nazbierało :D  
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2006, 09:30:12 pm wysłana przez Vivi The Black Mage »

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18876 dnia: Listopada 15, 2006, 10:27:31 pm »
Cytuj
Cytuj
Co z nim zrobić ? Może głodzić, żeby nie miał siły na nic heh.
moj tez tak sie wscieka tyle ze nie zawsze zamiast zagladzac to go karm ile wlezie jak sie spasie nie pobiega chwile sie zmeczy i przez reszte dnia bedzie spal albo lezal ;f tak jak moj ;p a zaglodzony kot bedzie ci lazil po kontach i miarczal
No ja ostatnio obmyślałem czy by go porzątnie nie utuczyć. Sporo smalcu bym mu wytapiał często i tak by się spasł że by nie mógł wejść po schodach, bo by brzuchem zachaczał o schodki to by na ludzi na pewno się nie wspinał hehe.
Kurde kiedyś mój piesek ważył 3 kilo , był strasznie ruchliwy, wesoły i lubił się bawić, a teraz wązy 4 kilo ponad i jest strasznie leniwy , większość czasu leży od czasu do czasu coś z nim powariuje ale rezygnuje szybciej bo hyba siły nie ma. Pewnie wszystko dlatego że miała szczeniaka małego a my go oddaliśmy komuś ;/ I teraz ma doła ale to już od ponad pół roku heh. No i fajną ma sierść też , kurde trochę trzepnięty jest bo ja go głównie wychowałem i miałem największy wpływ hehehe, czasem odpierd**ał dziwne rzeczy. Ale teraz to leniwy jest i tylko czasem zacznie biegać jak popie**olony. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Total offtopic
« Odpowiedź #18877 dnia: Listopada 15, 2006, 10:30:29 pm »
juz ktorys raz pod rzad piszesz 'hyba' zmaiast 'chyba' :P
A ja mam spasioną swinke morską, ktora nie ma tylnich nog (znaczy ma, ale miala zlamane (obie) i teraz się jej dziwnie zrosły) ale jest bardzo fajnai wygląda jak bizon albo żubr. I chudą mysze, ktora ucieka ale wraca :)

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18878 dnia: Listopada 15, 2006, 10:35:14 pm »
Widze ze teraz temat o waszych "spasionych pupilach" :D
Ja nie mam spasionych psów ,mam 2 -jeden byl nawet na wystawie psow nierasowych i zajal 1 miejsce (nie chwiale sie ) ,a drugi to odczarek belgijski (taki czarny,dosc duzy) . Wogole to mialam duzo zwierzat ;]
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2006, 10:36:03 pm wysłana przez Agrias5864 »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18879 dnia: Listopada 15, 2006, 10:35:54 pm »
Przynajmniej nie kałkało ;P Kurde musze tego nowego firefoxa dorawać !  ;)  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...