Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164062 razy)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #18900 dnia: Listopada 15, 2006, 11:12:19 pm »
po dłuzszym zastanowieniu masz racje jak była his to było fajnie teraz tak jakos pospolicie jest ;/

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18901 dnia: Listopada 15, 2006, 11:17:41 pm »
Cytuj
po dłuzszym zastanowieniu masz racje jak była his to było fajnie teraz tak jakos pospolicie jest ;/
Fajnie było dopóki nie zrobiła sobie z TO osobistego pamiętnika szkolnego ;/
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18902 dnia: Listopada 16, 2006, 12:20:16 am »
Cytuj
Cytuj
(G-1 @ 15.11.2006, 22:35:54)
dorawać ! wink.gif

Oj tak wink.gif
Eh kurde klawisze mi się plączą. Aż strach pomyśleć co bym pisał na porządnej kapie. Pewnie takie rzeczy, że przy nich słowo "Mothoplor" powinno się znaleźć w słowniku języka polskiego hehe.

Dziś stało się coś strasznego. Siedziałe przy konsoli grając w Front Mission 3 (tak Gipsi, gram w to ;)) I podczas walki położyłem się wygodnie na kanapie bo siedzenie stało się niewygodne w tej chwili. I tak sobie leżąc i tłukąc wanzery oczy mi się zamykały coraz częsciej i nawet nie poczułem jak zasnęłem podczas walki prawie cały czas coś tam w niej robiąc, później to hyba tylko X naciskałem cały czas aż przestałem hehehe. Nawet zaczeło coś mi sie tam śnić ale zbudziłem się niedługo naszczeście hyba tylko dlatego, że muzyka leciała mi do słuchawek. Spojrzałem na zgarek i naszczęscie stwierdziłem, że tylko jakieś kilkanaście minut spałem, ale beka, że tam jeszcze jakiś czas X naciskałem.  O_o

Cytuj
Co do kota, to przywyknij... Mojemu nie przeszło. Głodzenie też nie pomaga, jak mówi Marv. Mój kot głodzi się sam z własnej woli, bo daję jej tylko suche żarcie i zawsze ma pełną michę (w sensie, że zawsze ma co jeść, a nie że jedna porcja karmy stoi od tygodnia). Przegryza coś od czasu do czasu w nocy, a tak to kradnie gdzie i co popadnie (jak ten mój żółty ser z kanapki godzinę temu). Jest chuda (ale nie wychudzona), zwinna, biega jak głupia i ciągle nie umie wyrabiać się na zakrętach na śliskiej posadzce. I skacze na futrynę. Tak gdzieś do 3/4 długości. Ot tak sobie.
To ten co tak dziwnie w karton wszedł ? hehehe ;)

O kurde własnie zobaczyłem ile dziś postów walnęłem i nie myślałem że az tak. Dobra ide spać. Dobranoc wsszyskim i do jutro może jutro tez cos napisze hehe.
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2006, 01:04:47 am wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #18903 dnia: Listopada 16, 2006, 01:03:55 am »
taa też tęsknie za "starymi" "dobrymi" czasami jak mogłem sobie wejść popołudniu w TO i przebić się przez 5 stron wywodu na temat kto co komu w pupkę wkłada i jaki kto ma plan dnia na następny tydzień ;/
...ee...dobra..nevermind
Marudzicie, przy agrias przynajmniej jest śmiesznie i jak już człowiek myśli, że nic go nie zaskoczy... ;]

V for Vendetta bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, polecam jeśli ktoś nie widział a ma możliwość. Spodziewałem się kichy strasznej a tu przyjemny szok ;]
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2006, 01:04:50 am wysłana przez Morchol »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18904 dnia: Listopada 16, 2006, 06:29:30 am »
No V jak Vendetta jest dobry byłem na tym w kinie i sie nie zawiodłem. Całkiem fajny klimat w filmie. Ogólnie dobry film.

Hmm spanie 5 godzin jest cool. ;/ Pocieszam się, że wróce w miare szybko. Ale i tak nie lubie dosypiać po połuydniu albo przy konsoli hehe. ;)
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #18905 dnia: Listopada 16, 2006, 03:32:31 pm »
Cytuj
(use your brain...)
say what?! ;f

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Total offtopic
« Odpowiedź #18906 dnia: Listopada 16, 2006, 08:19:12 pm »
Coś cicho,cieszcie się ludzie,pojutrze weekend :D  

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18907 dnia: Listopada 16, 2006, 08:29:32 pm »
Cytuj
Coś cicho,cieszcie się ludzie,pojutrze weekend :D
No i z czego tu się cieszyć? I tak w sobote musze zapitalać do roboty;]

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #18908 dnia: Listopada 16, 2006, 08:30:44 pm »
ta a jutro matura próbna z matmy heh to ci beda jajca

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Total offtopic
« Odpowiedź #18909 dnia: Listopada 16, 2006, 08:32:31 pm »
Cytuj
Cytuj
Coś cicho,cieszcie się ludzie,pojutrze weekend :D
No i z czego tu się cieszyć? I tak w sobote musze zapitalać do roboty;]
Ja ma w sobotę rano sparing,a później wolność :D  

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #18910 dnia: Listopada 16, 2006, 08:36:12 pm »
A ja w sobotę jadę na "zakupy" (kupić jakieś koszulki bo brak mi jest ;]), potem kobita do mnie przyjeżdża.....no i wieczorem wolność :P

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18911 dnia: Listopada 16, 2006, 08:36:44 pm »
EEEEh kurde jestem niewyspany ale fajnie że jest troche beczki też na kursie heheh.
Sporo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć o neostradzie. ;)
 
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Total offtopic
« Odpowiedź #18912 dnia: Listopada 16, 2006, 09:15:39 pm »
Ja tez jestem niewyspany,ząb mnie boli i wogole jakoś zasnąc nie mogę,dopiero po mgodzinie leżenia w lóżku zasypiam.

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18913 dnia: Listopada 16, 2006, 10:51:54 pm »
Cytuj
Dziś stało się coś strasznego. Siedziałe przy konsoli grając w Front Mission 3 (tak Gipsi, gram w to wink.gif)
Ej ale czemu to do mnie sie z tym zwracasz? Ja nie stwarzam ;] FM3 to jedna z lepszych pozycji na psone byla... i na pewno lepsza od FFTactics.

Cytuj
I podczas walki położyłem się wygodnie na kanapie bo siedzenie stało się niewygodne w tej chwili. I tak sobie leżąc i tłukąc wanzery oczy mi się zamykały coraz częsciej i nawet nie poczułem jak zasnęłem podczas walki prawie cały czas coś tam w niej robiąc, później to hyba tylko X naciskałem cały czas aż przestałem hehehe. Nawet zaczeło coś mi sie tam śnić ale zbudziłem się niedługo naszczeście hyba tylko dlatego, że muzyka leciała mi do słuchawek. Spojrzałem na zgarek i naszczęscie stwierdziłem, że tylko jakieś kilkanaście minut spałem, ale beka, że tam jeszcze jakiś czas X naciskałem. blink.gif
Ja tak zawsze mam z jrpgami ostatimi czasy ;] Zreszta juz za mlody jak jeszcze w FF8 gralem to nocnymi porami tak to siek onczylo... szczegolnie podczas dlugich summonow ;]

Cytuj
taa też tęsknie za "starymi" "dobrymi" czasami jak mogłem sobie wejść popołudniu w TO i przebić się przez 5 stron wywodu na temat kto co komu w pupkę wkłada i jaki kto ma plan dnia na następny tydzień ;/
...ee...dobra..nevermind
To byly przejebane dni... ja wtedy powaznie myslalem o odejscu z SZ... ba nawet na troche odszedłem.

Jezeli chodzi o sobote to wstane rano pocaluje dziewczne zrobie jej sniadanie, zjemy pocaluje ja w czolko... i powiem zeby wypierdalala do domu bo mam nadzieje ze do tego czasu bede mial juz sciagniety koncert Hyde Faith DVD bo narazie mam tylko jakas wersje mp4 skonwertowana na potrzeby psp bo jakis pajac tylko takie cus uploadnal na torrenta ;/ Ale mam nadzieje do soboty bedzie juz dvd rip...
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2006, 11:01:08 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18914 dnia: Listopada 16, 2006, 11:55:15 pm »
Cytuj
Ej ale czemu to do mnie sie z tym zwracasz? Ja nie stwarzam ;] FM3 to jedna z lepszych pozycji na psone byla... i na pewno lepsza od FFTactics.
E no wiem, że jeszcze psone uważasz ale starsze rzeczy to byś nie przełknął.
Zresztą uzywasz słowa ""byla..."". A co ona znikneła gdzieś czy co ? ;] Nadal jest zajebistym tytułem na PSone.
Btw. Ostatnio mam też FF Origins. ;F ;] Na razie nie grałem jeszcze. ;]

Cytuj
To byly przejebane dni... ja wtedy powaznie myslalem o odejscu z SZ... ba nawet na troche odszedłem.
To pewnie wtedy co nowymi newsmanami zostali Siergiej, Sol i Musiol później ale nie pamiętam kolejności dokładnie.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #18915 dnia: Listopada 17, 2006, 12:14:06 am »
pupa, Sergiej był dość długo ale zaczął sie opierdalać (zanim ja sie pojawiłem na SZ), no i newsy pisał Tant, potem chwile był Gipsi, chyba, chwile Sol no i ja potem pisałem newsy...a robiłem to hu-hu.....wybornie :P <jestem skromny>, jak mnie awansowali to wrócił Gipsi i chwała bogu, bo to NAJLEPSZY newsman jakiego do tej pory SZ miało! (IMO)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18916 dnia: Listopada 17, 2006, 12:24:27 am »
Cytuj
Ej ale czemu to do mnie sie z tym zwracasz? Ja nie stwarzam ;] FM3 to jedna z lepszych pozycji na psone byla... i na pewno lepsza od FFTactics.

Bluźnisz synu, bluźnisz... FM3 był świetny, nie powiem, ale do FFT mu dużo brakuje jeszcze... przede wszystkim fabularnie, bo system to wszędzie jest podobny heh...

Cytuj
pupa, Sergiej był dość długo ale zaczął sie opierdalać (zanim ja sie pojawiłem na SZ), no i newsy pisał Tant, potem chwile był Gipsi, chyba, chwile Sol no i ja potem pisałem newsy...a robiłem to hu-hu.....wybornie tongue.gif <jestem skromny>, jak mnie awansowali to wrócił Gipsi i chwała bogu, bo to NAJLEPSZY newsman jakiego do tej pory SZ miało! (IMO)

Ja to tam może ze 5 news'ów na krzyż napisałem, tak naprawde nigdy nie byłem newsmanem. Poprostu pare razy jak coś zobaczyłem, czego na SZ nie było, to wrzucałem na główną.
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2006, 12:24:55 am wysłana przez Tantalus »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18917 dnia: Listopada 17, 2006, 12:24:32 am »
No wiedziałem. ;) Czyli wychodzi na to, że gdyby Gipsi w tamtym czasie nie odpoczął sobie od SZ to Musiolik by się tak nie wykazał. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18918 dnia: Listopada 17, 2006, 12:36:27 am »
Cytuj
Cytuj
Ej ale czemu to do mnie sie z tym zwracasz? Ja nie stwarzam ;] FM3 to jedna z lepszych pozycji na psone byla... i na pewno lepsza od FFTactics.

Bluźnisz synu, bluźnisz... FM3 był świetny, nie powiem, ale do FFT mu dużo brakuje jeszcze... przede wszystkim fabularnie, bo system to wszędzie jest podobny heh...
Objection ! FM3 miała o wiele lepszą fabułę, a możliwość wyboru dwóch scenariuszów napewno czyniła tą grę nieliniową w przeciwieństwie do FFT. Owszem, FFT był świetną grą, ale nie wciągnął mnie tak bardzo i nie zżyłem się tak bardzo z postaciami jak to było w przypadku FM3. W FFT było ich natomiast za dużo i często nie łapałem kto jest kim. Jeżeli bierzemy pod uwagę grafikę, a raczej animację postaci to owszem, FFT przewyższa FM3, w którym scenki 3D były trochę nie-teges (szczególnie jeśli były pokazywane modele postaci). Ale jednak jednorazowa zdrada Lukava była lepsza niż zdrada co drugiej osoby (najczęściej znajomego/członka rodziny/przyjaciela) w FFT. Z systemem też bym się kłócił. To, że obie gry są taktycznymi RPGami to raczej nie czyni ich identycznymi.

Wyczuwam, że przerodzi się to w walkę "FFT vs. FM3" ;/
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18919 dnia: Listopada 17, 2006, 12:50:09 am »
Chociaż ciężko mi się przyznawać to powiem, że wczoraj prawie się rozkleiłem przy FM3.  ;( Do tego jeszcze ostatnio gra mi sprawiła taką walkę, że chyba tego nie zapomnę, na początku przeceniłem się troche i iedy został mi jeden wanzer z Ryogo w środku, a wrogich wanzerów było 4 (w tym 2 z rakietami i 2 do melee) i jeszcze jeden duży pojazd typu hover miał 1280 hp i walił po 440 hp a melee.
Straciłem wszelką nadzieję ale próbowałem jakoś temu zaradzić pomimo, że mój wanzer miał jakieś 75% hp w tym momencie.
I powiem tylko, że jakoś wybrnęłem z tego i za pomocą mojego wanzera (którego skręciłem z różnych części w skrócie powiem że ta konstrukcja zajebiście mi się sprawdza zawsze), któremu łapki oderwało później i jeszcze dwóch pustych które stały na polu bitwy, rozpieprzyłem ich. Fajnie by było jakbym miał to nagrane heh.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...