Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163993 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #18840 dnia: Listopada 14, 2006, 07:05:32 pm »
Dżi, Yume - tzw. ryzyko zawodowe :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18841 dnia: Listopada 14, 2006, 07:11:56 pm »
Yume a wogole to jak ty maszn eta? Łacze stale? Modem? Neostrada? czy moze dekoder polsatu? ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18842 dnia: Listopada 14, 2006, 07:16:47 pm »
Heh to lepiej hyba zostać w domu i wziąść się za skręcanie długopisów i nie narażać się na trudne przeżycia hehehe. ;)
Naszła mnie myśl właśnie że jednaj najlepiej to siedzieć i nic nie robić kurde jak z tą pracą nie wyjdzie to przesiedze może pare miechów tak jak ostatnio codziennie troche pomagać tylko staremu w jego pracy. Hmm ale wiele nie zarobie pracując u starego hyba że brałby więcej zamówień. A chciałbym wyrobić się z kasą troszkę co ta właśnie nowa praca mi daje możliwość. Wtedy mógłbym jeszcze w następnym roku urządzić sobie swój wymażony hardcore room z PS3 muehehehe.

Edit: Yume przerobił pewnie starą rosyjską radiostację na radiówkę hehe.
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2006, 07:18:33 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #18843 dnia: Listopada 14, 2006, 07:18:28 pm »
Praca...jest fajna o ile odpowiada naszym preferencjom i zainteresowaniom,  choć ja w zime odśnieżam u matki teren wokół sklepu i tam dostaje troszke kaski, a tak to lipa ;/

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18844 dnia: Listopada 14, 2006, 07:21:02 pm »
Musiol to ty nie wiesz, że też możesz pracować ? Równie dobrze mogą ci płacić jak dorosłemu hehehe.  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #18845 dnia: Listopada 14, 2006, 07:27:00 pm »
Wiem, że od ukończenia 16 lat mogę pracować, ale jest bardzo ciężko dostać u mnie w okolicy robotę takiemu młodzikowi, pracodawcy unikają zatrudniania takich młodych ludzi, za dużo z tym roboty, w przyszłym roku szkolnym zaczynają mi się praktyki, to zaraz sobie załatwię prywatnie również w sobotę pracę i będę normalnie pracować, o ile się uda, ale matka ma znajomości dużo :P  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18846 dnia: Listopada 14, 2006, 07:31:51 pm »
Cytuj
A chciałbym wyrobić się z kasą troszkę co ta właśnie nowa praca mi daje możliwość. Wtedy mógłbym jeszcze w następnym roku urządzić sobie swój wymażony hardcore room z PS3 muehehehe.

Edit: Yume przerobił pewnie starą rosyjską radiostację na radiówkę hehe.
Lepiej poprostu za czesc swojej pierwszej wyplaty kup sobie playstation 2 przerobione albo ze swapem (tylko ze swapem nie kupuj najnowszych modeli bo toole nie podchodza;/) i przejdz RE4, DMC3, Captain Tsubase, MGS2 i 3 i pare spocznych rpgow...
A na PS3 poczekaj pare lat az stanieje, wyjdzie jakakolwiek przerobka, i beda juz nagrywarki jakies w miare do gier....

Cytuj
jest fajna o ile odpowiada naszym preferencjom i zainteresowaniom, choć ja w zime odśnieżam u matki teren wokół sklepu
No to patrz akurat chyba odpowiada twoim zainteresowaniom ;]

Cytuj
Musiol to ty nie wiesz, że też możesz pracować ? Równie dobrze mogą ci płacić jak dorosłemu hehehe.
Ba moga mu placic jeszcze wiecej niz doroslemu! W koncu pedofile placa wiecej niz zwykli dziwkarze ;]


Cytuj
Wiem, że od ukończenia 16 lat mogę pracować, ale jest bardzo ciężko dostać u mnie w okolicy robotę takiemu młodzikowi, pracodawcy unikają zatrudniania takich młodych ludzi, za dużo z tym roboty, w przyszłym roku szkolnym zaczynają mi się praktyki, to zaraz sobie załatwię prywatnie również w sobotę pracę i będę normalnie pracować, o ile się uda, ale matka ma znajomości dużo tongue.gif
No ale przede wszystkim po co ci praca w tym wieku? Masz szkole to nie ma czaus na robote... no chyba ze nie chcesz miec czasu wolnego dla siebie. Ale tojest lipa ;/
A wogole to do jakiej skzoly poszedles ze bedziesz miec praktyke?
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2006, 07:32:35 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #18847 dnia: Listopada 14, 2006, 07:38:17 pm »
Cytuj
No to patrz akurat chyba odpowiada twoim zainteresowaniom ;]
jak nic :P ale prawie żadna praca nie hańbi :P

Cytuj
Ba moga mu placic jeszcze wiecej niz doroslemu! W koncu pedofile placa wiecej niz zwykli dziwkarze ;]
To czemu mi nic nie płacisz skubańcu? ;f

Cytuj
No ale przede wszystkim po co ci praca w tym wieku? Masz szkole to nie ma czaus na robote... no chyba ze nie chcesz miec czasu wolnego dla siebie. Ale tojest lipa ;/
Żeby mieć kasę na swoje wydatki, bo przecież ile można od starych wyciągać kasy na rzeczy do kompa, konsole czy gry. Wolny czas? Mam go nadmiar, chyba, że jestem z dziewczyną swoją.

Cytuj
A wogole to do jakiej skzoly poszedles ze bedziesz miec praktyke?
Technikum Informatyczne, najlepsze w regionie (tak jestem ambitny/głupi), później specjalizacja na programistę chyba ;]
lipna stronka mojej szkoły ;]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18848 dnia: Listopada 14, 2006, 07:44:15 pm »
Cytuj
Ba moga mu placic jeszcze wiecej niz doroslemu! W koncu pedofile placa wiecej niz zwykli dziwkarze ;]
kuna, chocby dla tego tekstu warto bylo 3 lata na SZ siedziec ;p

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18849 dnia: Listopada 14, 2006, 08:29:37 pm »
Cytuj
Yume a wogole to jak ty maszn eta? Łacze stale? Modem? Neostrada? czy moze dekoder polsatu? ;/
No neostrada to nie jest ale lepsze to niż nic. A tak naprawdę to postanowiłem zamieszkać w kafejce, a z neta korzystam gdy ją zamykają i nikt mnie nie widzi.

Dżi, wyczuwam nutke niepokoju w twojej wypowiedzi;]

Cytuj
Żeby mieć kasę na swoje wydatki, bo przecież ile można od starych wyciągać kasy na rzeczy do kompa, konsole czy gry
W nieskończoność;] Jest takie przysłowie: jak dają to bierz jak biją to uciekaj;]  

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Total offtopic
« Odpowiedź #18850 dnia: Listopada 14, 2006, 09:54:36 pm »
Fajnie jutro mamy geografie zamiast polaka,a ja się teraz kaplem,że mamy zadko z gegry :P  

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18851 dnia: Listopada 14, 2006, 10:09:05 pm »
ahahahaha .... Dżi, masz zajebiście do bani pracę, ci powiem. Pracowanie jako konsultant przy neostradzie i to jezcze pewnie przy darmowej linii to najbardziej badziewna i szarpiąca nerwy praca. Wiem z doświadczenia, zwłaszcza że moi kumple i nie kumple na kapie i poza kapą też lubią sobie podzwonić czasem na bezpłatną infolinię neostrady i porobić jaja z ludzi tam pracujących ;/
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18852 dnia: Listopada 14, 2006, 11:13:20 pm »
Cytuj
ahahahaha .... Dżi, masz zajebiście do bani pracę, ci powiem. Pracowanie jako konsultant przy neostradzie i to jezcze pewnie przy darmowej linii to najbardziej badziewna i szarpiąca nerwy praca. Wiem z doświadczenia, zwłaszcza że moi kumple i nie kumple na kapie i poza kapą też lubią sobie podzwonić czasem na bezpłatną infolinię neostrady i porobić jaja z ludzi tam pracujących ;/
Skądś to znam. Ja "charuje" przy składaniu filmików na Adobe Premiere 6.5 (wesela, studniówki) a odkąd w robocie podlączono mi neostrade, ilość błędów w filmach i reklamacji od klientów wzrosła gdzieś o 400%. Jednym słowem pozotawienie mnie sam na sam z netem było wielkim błędem (a jeszcze większym zatrudnienie mnie na tą posadę hehe)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18853 dnia: Listopada 14, 2006, 11:15:43 pm »
Cytuj
Lepiej poprostu za czesc swojej pierwszej wyplaty kup sobie playstation 2 przerobione albo ze swapem (tylko ze swapem nie kupuj najnowszych modeli bo toole nie podchodza;/) i przejdz RE4, DMC3, Captain Tsubase, MGS2 i 3 i pare spocznych rpgow...
A na PS3 poczekaj pare lat az stanieje, wyjdzie jakakolwiek przeróbka, i beda juz nagrywarki jakies w miare do gier....
A czy ja wykluczyłem że kupie PS2 ? ;) Mówiłem o hardcoreroomie to bedzie hardcoreroom jak sie uda hehe. ;) Z tym PS3 to rzeczywiście można troche poczekać ale zależy co wydadzą też bo jak wyjdą jakieś dobrze zapowiadające się tytuły dość wcześnie to oryginały moge kupić heh.

Cytuj
ahahahaha .... Dżi, masz zajebiście do bani pracę, ci powiem. Pracowanie jako konsultant przy neostradzie i to jezcze pewnie przy darmowej linii to najbardziej badziewna i szarpiąca nerwy praca. Wiem z doświadczenia, zwłaszcza że moi kumple i nie kumple na kapie i poza kapą też lubią sobie podzwonić czasem na bezpłatną infolinię neostrady i porobić jaja z ludzi tam pracujących ;/
To ja może odpowiem cytująco:
Cytuj
ale prawie żadna praca nie hańbi tongue.gif
Heh mnie to jebie że czasem ktoś tam zazwoni dla beki, mogłoby to nawet być codziennie ale w to wątpie. Ja mam stalowe nerwy i mi to lotto, po prostu niech se dzwonia nudzić mi się nie będzie hehe. Albo czasem też sobie na nich nieco powrzucam. Powiem do nich: ALTALAVISTA GNIOTY, albo Shuyin was zniszczyyyyyyy!!!!!!!1111 ciekaw byłbym ich reakcji hehe.
Zresztą:
Cytuj
to najbardziej badziewna i szarpiąca nerwy praca.
Skąd to wiesz masz jakichś informatorów którzy wiedzą coś o tym? Na pewno ci pracownicy chodzą z głęboką deprechą , biorą psychotropy i próbują co tydzień popełnić samobójstwo heh. Nie sądzę.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #18854 dnia: Listopada 14, 2006, 11:22:42 pm »
Cytuj
Ja mam stalowe nerwy i mi to lotto, po prostu niech se dzwonia nudzić mi się nie będzie hehe. Albo czasem też sobie na nich nieco powrzucam. Powiem do nich: ALTALAVISTA GNIOTY, albo Shuyin was zniszczyyyyyyy!!!!!!!1111 ciekaw byłbym ich reakcji hehe.
 
albo: Wyj***ć Ci kutasie obesrany? XD

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18855 dnia: Listopada 14, 2006, 11:32:52 pm »
Cytuj
Skąd to wiesz masz jakichś informatorów którzy wiedzą coś o tym? Na pewno ci pracownicy chodzą z głęboką deprechą , biorą psychotropy i próbują co tydzień popełnić samobójstwo heh. Nie sądzę. 

wiesz.... z reakcji panów do których były te telefony wywnioskować można że raczej nie bli specjalnie zadowoleni i raczej im się nie uśmiechało to specjalnie.... Zresztą ja osobiście ie wierzę, ze będziesz dostawał tylko jeden taki telefon dziennie. W polsce jest za duże stężenie idiotów ;]
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18856 dnia: Listopada 14, 2006, 11:34:36 pm »
Zaraz, przecież G-1 jest z trójmiasta... hehehe... może mu jakiś głupi telefoniczny żart zrobie ("Is your fridge running? Better go catch it HAHAHAHAHAHAHA").

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18857 dnia: Listopada 15, 2006, 12:05:13 am »
Cytuj
Zaraz, przecież G-1 jest z trójmiasta... hehehe... może mu jakiś głupi telefoniczny żart zrobie ("Is your fridge running? Better go catch it HAHAHAHAHAHAHA").
Cytuj
W polsce jest za duże stężenie idiotów ;]
Hmmmm...  ;)

Ale i tak prawdopodobieństwo że trafisz akurat na mnie jest znikome ;)
Hyba że...    Nah

Cytuj
albo: Wyj***ć Ci kutasie obesrany? zeby.gif
Heh ja tak nie potrafię hyba pójdę do T3K na kurnik uczyc się ciętej riposty bo jest mistrzem niepowtaralnym w swoim rodzaju hehehe. ;)

Hmm jakby ten koleś odpowiedział nato: "To ja poproszę raz na wynos" hmm...
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18858 dnia: Listopada 15, 2006, 12:06:40 am »
Cytuj
Cytuj
Zaraz, przecież G-1 jest z trójmiasta... hehehe... może mu jakiś głupi telefoniczny żart zrobie ("Is your fridge running? Better go catch it HAHAHAHAHAHAHA").
Cytuj
W polsce jest za duże stężenie idiotów ;]
Hmmmm...  ;)

Ale i tak prawdopodobieństwo że trafisz akurat na mnie jest znikome ;)
Hyba że...    Nah
Look on the bright side...będziesz miał sporo bashowych tematów ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18859 dnia: Listopada 15, 2006, 08:44:46 am »
[08:43] Fricketman: rawr?
[08:44] Goha: meow

Kolejny piękny dzień :F

[08:44] Fricketman: ^_^
[08:44] Goha: sup, tired?
[08:44] Fricketman:  
[08:45] Fricketman:  
[08:45] Fricketman:  
[08:45] Fricketman: uhm
[08:45] Fricketman: i guess, sorry my keyboard was like WTF

Znaczy co, usiadł na niej pewnie O.o
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2006, 08:48:33 am wysłana przez Goha »