Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163928 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18820 dnia: Listopada 13, 2006, 09:39:53 pm »
No Goofy i Donald o 2 najfajniejsze postacie w KH obok Ansema, ktory jest mocno zajebistym bishonenem. Seymour to przy nim Hulk Hogan.

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18821 dnia: Listopada 13, 2006, 09:56:52 pm »
eee..... czołem wszystkim. Nie wiem, czy zauważyliście, ale nie było mnie prze ostatnie dwa miechy więc tak tylko uprzedzam, ze wróciłem.... No i to y było na tyle, nie będę sę specjalnie rozpisywał, bo raz że mi się nie chce, dwa że muszę jeszcze nadrobić spore zaległości na 4um, a trzy, że i tak wszyscy mają to w dupie ;]
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #18822 dnia: Listopada 13, 2006, 10:05:56 pm »
To Cię nie było W_w? :F ;/

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18823 dnia: Listopada 13, 2006, 10:13:40 pm »
Cytuj
To Cię nie było W_w?
taaa... czekałem który pierwszy to napiszę. wizard w każdym razie dementuje różne plotki, jakie mogły się narodzić i stwierdza, że naprawdę nas nie było.  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18824 dnia: Listopada 13, 2006, 10:54:40 pm »
Cytuj
QUOTE (Agrias)
Ja mam faceta od angolca ktory bije "wskaznikiem". Juz nawet go zaskarzylismy do dyrektorki a ona powiedziala ze on tak zawsze zeby.gif
Wiem to jest bez sensu ale taka prawda



Dla ciebie wszystko jest bezsensu ;]

Bo duzo jest rzeczy bez sensu ? Naprzyklad po co ten zbedny komentarz ?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #18825 dnia: Listopada 13, 2006, 11:05:04 pm »
bo każdy ma prawo komentować co chce, ot urok wolnego kraju

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18826 dnia: Listopada 13, 2006, 11:16:59 pm »
Jutro ide zdobyć prace hehe. Zdam tylko jakiś banalny test z obsługi komputera zrobie 2 tygodniowy kurs za który będę jeszcze dostawac kasę a potem 8 h dziennie siedzenia przy kompie i odbierania sporadycznie telefonów (mam nadzieję, że sporadycznie ;)) za jedyne 6.50 na godzinę. ;) Dobra jutro wstaję o godzinie 0600 więc wypadałoby zasnąć chociaż nie wiem czy dam rade normalnie chodzę parę godzin później. Zegar mi się przestawił od tego bezrobocia hehe.  ;)

Edit:
Btw. Czy wie ktoś czy można dostać gdzieś taką kalkomanię z tatuażem ze wzorem skrzydełek na plecy ? ;) Zresztą jutro sprawdze w jednym miejscu czy mają możliwość robienia takich kilkumiesięcznych tatuaży ;)
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2006, 12:20:59 am wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18827 dnia: Listopada 14, 2006, 03:03:07 am »
Damn it... właśnie kiedy się wciągnąłem w Grandie i wyposażyłem się w mocne zaklęcia i skill'e, gra się musiała zawiesić na jakiejś cholernej cutscence. Próbowałem 2 razy i chyba tego nie przeskoczy =_=... będę se chyba musiał płytke wyczyścić/przegrać... jeszcze sobie przed snemu ludzi w Tenchu pociacham i spadam...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18828 dnia: Listopada 14, 2006, 01:36:04 pm »
I co jak tam Dżiłan masz te robote? ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18829 dnia: Listopada 14, 2006, 01:51:43 pm »
Hehe byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. Krótka była. ;) Myślałem że sie nie dostane jak czytali wyniki po wszystkim przyjeli sporo ludzi i kumpla też ale jak tak czytali nazwiska to juz myślałem że mojego nie będzie na 100% bo już prawie wszystkie przeczytali. Pomyślałem "Damn nie doceniają moich zdolności hyba". ;) I przeczytali moje nazwisko na końcu. Hehehe Teraz będe mieć intensywny szybki kurs 14 dniowy, w każdym dniu od 8 do 14 a potem Egzamin ! Wystarczy jedyne 60 % na egzaminie i będę już działać hehe, certyfikat jeszcze jakiś dają hehe. Za 6.50 per hour ale brutto, ale zobaczy się jak będzie męczyc ta praca siedząc na dupie 8 h dziennie. Wiadomo że na początku nie będę w tej robocie siedzieć w nocy a dają więcej hehe. Ale później już będe z kumplem w nocy siedzieć i mmorpgi męczyć albo jakieś pierdoły ala kulki lub saper, hehe zawsze o tym mażyłem. ;) Ale jak bedzie mnie strasznie męczyć ta robota to w huj nie będe tam siedział jak debil i z nudów pisać artykuły dla nas.  ;) Chociaż i tak pewnie lepsze niż ciepła posadka w Mc donaldzie.
Btw. Na rozmowach najbardziej hyba stawiali na dyspozycyjność i jak ktoś nie miał wolnego czasu od poniedziałku do piątku to nara.  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18830 dnia: Listopada 14, 2006, 02:00:02 pm »
No jak ktos nie ma czasu od poniedzialku do piatku to po co wogole szukac roboty ;]
A co to za praca wogole ze tak siedzisz niyb przy kompie? Masz jakies hakerskie programy tworzyc dla microsofta? pisac jakies pisma dla szefow roznych firm? Wypelniac pity ZUSowskie? (Cokolwiek to naczy hahaha ;D)
Czy co? Moze to kafejka internetowa jest tak na serio i tobie sie pojebalo i myslisz ze oni ci beda dawac 6.5 za godzine a tak naprawde to ty im masz placic za kozystanie z internetu ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18831 dnia: Listopada 14, 2006, 02:06:51 pm »
Cytuj
No jak ktos nie ma czasu od poniedzialku do piatku to po co wogole szukac roboty ;]
A co to za praca wogole ze tak siedzisz niyb przy kompie? Masz jakies hakerskie programy tworzyc dla microsofta? pisac jakies pisma dla szefow roznych firm? Wypelniac pity ZUSowskie? (Cokolwiek to naczy hahaha ;D)
Czy co? Moze to kafejka internetowa jest tak na serio i tobie sie pojebalo i myslisz ze oni ci beda dawac 6.5 za godzine a tak naprawde to ty im masz placic za kozystanie z internetu ;/
Hehe dobre ale nic z tych żeczy. ;) Będe odbierać telefony od klientów neostrady i pomagał rozwiązywać problemy. Czaisz taki troubleshoting heh. Mam nadzieję, że  telefonów wiele nie będzie hehe. No na pewno nie w nocy, a do tego jeszcze więcej płacą za to hehe. Ogólnie to spoko praca, jeszcze certyfikat zrobie sobie za free przez to szkolenie, a po tej pracy może dalej będę sie szkolić w podobnym kierunku. Chciałbym zahaczyć nieco o webmasterowanie i sobie przypomnieć przy okazji co ten mój dziwny nauczyciel tam gadał na lekcjach WSiGu kiedy ja spałem albo męczyłem pasjansa hehe. ;)
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2006, 02:12:09 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18832 dnia: Listopada 14, 2006, 05:12:56 pm »
Darn, nie wiedziałam, że pierwsza wizyta u ginekologa może być taka zabawna. Może niektórych dziwi, że to w ogóle piszę, ale jako że mamy tu parę młodych dziewczyn... Śmiać mi się chce! Jestem strasznie wstydliwa i nerwowa, ale teraz normalnie śmiać mi się chce jak o tym pomyślę. Lekarz zadaje mi kilka dziwnych pytań, ja mu na to "ale ja pierwszy raz jestem" i wszyscy w brecht. Wprawdzie poszłam tylko po poradę, ale raz kozie śmierć, mam już 23 lata i uwierzcie mi, czuję się lepiej wiedząc, że po tym bardziej wstydliwym aspektem jest ze mną wszystko w porządku.
Typowe badanie trwa zaledwie parę sekund, typowe, czyli pobranie próbki do cytologii. Baby, nie bać się i iść najwcześniej jak się da, skierowania nie trzeba :D
PS: Jeśli któraś z dziewczyn ma pytania, to postaram się pomóc, gg albo mail.
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2006, 05:16:52 pm wysłana przez Goha »

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18833 dnia: Listopada 14, 2006, 06:03:19 pm »
Dziś jest mój wielki dzień bo właśnie stałem się szczęsliwym posiadaczem internetu z którego wreszcie mogę korzystać we własnym domowym ognisku. Muszę przyznać że czuje się nieco dziwnie oglądając SZ po raz pierwszy z domowego kompa, sam nie wiem czemu;]

Dżi, jak szukasz pracy to zostań ginekologiem, robota też łatwa, dobrze płatna...no i przyjemna zarazem. ;)
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2006, 06:04:39 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #18834 dnia: Listopada 14, 2006, 06:06:07 pm »
Cytuj
Dżi, jak szukasz pracy to zostań ginekologiem, robota też łatwa, dobrze płatna...no i przyjemna zarazem. ;)
Szczególnie "oglądanie" pań po 40stce ;/

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18835 dnia: Listopada 14, 2006, 06:12:45 pm »
Cytuj
Cytuj
Dżi, jak szukasz pracy to zostań ginekologiem, robota też łatwa, dobrze płatna...no i przyjemna zarazem. ;)
Szczególnie "oglądanie" pań po 40stce ;/
No ale czasem może też przyjść Goha (dont't kill me it's joke;)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18836 dnia: Listopada 14, 2006, 06:32:30 pm »
Cytuj
Darn, nie wiedziałam, że pierwsza wizyta u ginekologa może być taka zabawna. Może niektórych dziwi, że to w ogóle piszę, ale jako że mamy tu parę młodych dziewczyn... Śmiać mi się chce! Jestem strasznie wstydliwa i nerwowa, ale teraz normalnie śmiać mi się chce jak o tym pomyślę. Lekarz zadaje mi kilka dziwnych pytań, ja mu na to "ale ja pierwszy raz jestem" i wszyscy w brecht. Wprawdzie poszłam tylko po poradę, ale raz kozie śmierć, mam już 23 lata i uwierzcie mi, czuję się lepiej wiedząc, że po tym bardziej wstydliwym aspektem jest ze mną wszystko w porządku.
Typowe badanie trwa zaledwie parę sekund, typowe, czyli pobranie próbki do cytologii. Baby, nie bać się i iść najwcześniej jak się da, skierowania nie trzeba :D
PS: Jeśli któraś z dziewczyn ma pytania, to postaram się pomóc, gg albo mail.
Pierwszy raz bylas? Niezle... a robil ci moze cos co nazwal "a teraz bedzie troche nie mile badanie"? ;] Albo lepiej nie odpowiadaj ;]

Cytuj
No ale czasem może też przyjść Goha (dont't kill me it's joke;)
E tam.. lepiej Gosce patrzec w oczy (na zdjeciu np;])
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2006, 06:33:08 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #18837 dnia: Listopada 14, 2006, 06:42:56 pm »
Cytuj
Cytuj
No ale czasem może też przyjść Goha (dont't kill me it's joke;)
E tam.. lepiej Gosce patrzec w oczy (na zdjeciu np;])
Na to coś sie w zeszłe wakacje zakochał? :P

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18838 dnia: Listopada 14, 2006, 06:56:54 pm »
Szfak >_<

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18839 dnia: Listopada 14, 2006, 07:02:22 pm »
Cytuj
Cytuj
(RadicalDreamer @ 14.11.2006, 18:03:19)
Dżi, jak szukasz pracy to zostań ginekologiem, robota też łatwa, dobrze płatna...no i przyjemna zarazem. wink.gif

Szczególnie "oglądanie" pań po 40stce ;/
Heh ciekawą pracą byłoby robienie w sexshopie, tylko obawiam się, że tu jeden aspekt może być podobny "Szczególnie "oglądanie" pań po 40stce ;/" Przychodzących obejrzeć nowe modele pejczy, kajdanek, latelsowych i skóżanych z ćwiekami wdzianek albo jakichś ciekawych gadżetów. Brrrrrrrrrr :o  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...