Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163924 razy)

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Total offtopic
« Odpowiedź #18800 dnia: Listopada 11, 2006, 10:57:18 pm »
No właśnie jak pisali???Bo nie jestem tu najstarzszym forumowiczem ;)
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2006, 11:17:03 pm wysłana przez Vivi The Black Mage »

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18801 dnia: Listopada 12, 2006, 06:26:36 am »
własnie spelniłem swój obywatelski obowiązek i dokładnie o szóstej odwiedziłęm lokal wyborczy i skreśliłem cztery krzyżyki, które być moze zaważą na losach mojej gminy, powiatu i województwa... a teraz do roboty :F
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #18802 dnia: Listopada 12, 2006, 09:07:16 am »
gleen - jak pisać?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18803 dnia: Listopada 12, 2006, 10:08:52 pm »
Ok, dobra, reinstall z backupa Ghosta jest ok... Ale dobieranie tego, czego wtedy nie miałeś na dysku śmierdzi gorzej, niż full reinstall....

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18804 dnia: Listopada 13, 2006, 03:18:15 pm »
Dammit... Wlasnie przyszla mi paczka z 13 grami na ps2. Poza tym wciaz mam do przejscia KH i LOTR: Trzecia Era. Oprocz tego juz sie sciaga Gothic III. Gry to niefajna rzecz... Jak ja moglem narzekac na brak czasu przy zepsutym plejaku?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18805 dnia: Listopada 13, 2006, 03:23:10 pm »
Cytuj
Poza tym wciaz mam do przejscia KH
Jak masz daleko do konca, to wez sobie odpusc - ta gra fajne ma tylko ostatnie lokacje ;]
 

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18806 dnia: Listopada 13, 2006, 03:25:01 pm »
A ja czekam na DB ciągle z tymi grami nowymi.... a w międzyczasie zapodałem sobie RPG'a, którego ściągnąłęm sobie dawno temu, wypaliłem i odstawiłem na później - Grandia III. Powiem wam, że to kawał dobrej gry... liniowa bezwstydnie i stereotypowa do bólu, ale gra się naprawde bardzo miło.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18807 dnia: Listopada 13, 2006, 03:36:58 pm »
ja Grandie jak zwykle wlaczylem tylko do sprawdzenia, ale od razu "zaobserwowalem ;/" ze ma zaj***sta grafike ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18808 dnia: Listopada 13, 2006, 03:41:01 pm »
shitny debil J. ;/

Na fizyce mielismy dzis zastepstwo z najbardziej zniewiescialym nauczycielem - panem J. Dal nam jakies zadania do rozwiazywania z matematyki, wiec sie tym luzno zajelismy w naszych 6-cio osobowych lawkach, przy okazji costam sobie rozmawiajac, grajac itd. Nagle ten kretyn mowi, ze nie bedzie dalej prowadzil lekcji, bo ktos powiedzial "wypierdalaj" i ten ktos ma sie przyznac. I pan J. oczywiscie jest pewien ze to ktos z pierwszych dwoch lawek (tak - siedzialem wyjatkowo w jednej z nich ;/ shit ;/). Nikt nic takiego nie powiedzial i ten oszołom po prostu słyszy glosy - ale nieeee! On nie przyzna sie ze nie doslyszal i zrobil afere na cala szkole. I jeszcze nasza wychowawczyni ma wzywac rodzicow ludzi z tych 2 lawek pierwszych ;/ Po co do cholery? ;/ Zeby udowodnic ze pan J. to debil z omamami sluchowymi? Sheeesh....;/

Pewnie napisalem to nieskladnie i niezrozumiale, ale jestem wkurzony i nie chce mi sie tego czytac ;/
« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2006, 03:41:47 pm wysłana przez Siergiej »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18809 dnia: Listopada 13, 2006, 03:48:00 pm »
Cytuj
ja Grandie jak zwykle wlaczylem tylko do sprawdzenia, ale od razu "zaobserwowalem ;/" ze ma zaj***sta grafike ;]

No, oprawa wizualna jest istotnie zaj***sta, muzyka też całkiem całkiem... całokształt mi się bardzo z Radiata Stories kojarzy.

Cytuj
Na fizyce mielismy dzis zastepstwo z najbardziej zniewiescialym nauczycielem - panem J. Dal nam jakies zadania do rozwiazywania z matematyki, wiec sie tym luzno zajelismy w naszych 6-cio osobowych lawkach, przy okazji costam sobie rozmawiajac, grajac itd. Nagle ten kretyn mowi, ze nie bedzie dalej prowadzil lekcji, bo ktos powiedzial "wypierdalaj" i ten ktos ma sie przyznac. I pan J. oczywiscie jest pewien ze to ktos z pierwszych dwoch lawek (tak - siedzialem wyjatkowo w jednej z nich ;/ shit ;/). Nikt nic takiego nie powiedzial i ten oszołom po prostu słyszy glosy - ale nieeee! On nie przyzna sie ze nie doslyszal i zrobil afere na cala szkole. I jeszcze nasza wychowawczyni ma wzywac rodzicow ludzi z tych 2 lawek pierwszych ;/ Po co do cholery? ;/ Zeby udowodnic ze pan J. to debil z omamami sluchowymi? Sheeesh....;/

Fajnie masz w tej swojej podstawówce... było się na wolność słowa powołać

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Total offtopic
« Odpowiedź #18810 dnia: Listopada 13, 2006, 04:10:17 pm »
Heh, ja mialam przez rok nauczycielke od angielskiego ktora brala leki psychotropowe, caly czas pod nosem flugała (mowie powaznie), miala schizy, w ogole kretyn to bylo jej ulubione slowo, mnie nazwala idiotka :/ podobno zrzucila kiedys dziewcyzne z krzesla, ale byc moze to tylko plotki..
Tamiko, może kojarzysz panią Różę V.?
 

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18811 dnia: Listopada 13, 2006, 05:23:48 pm »
Eh, w każdej szkole się coś podobnego trafi... Jak już przykładami strzelacie, to u nas w podstawówce trafiła się pani od muzyki, która roztrzaskała uczniowi flet na głowie... Facet który rzucił uczniowi piłką od kosza w bebech tak, że go dyscyplinarnie zwolniono... I takie tam.
« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2006, 05:28:30 pm wysłana przez Goha »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18812 dnia: Listopada 13, 2006, 05:51:26 pm »
U mnie babka z historii rzuca kluczami w ucznów. Tak wogóle to mam niezajebiste zwolnienie do 23 listopada. Plecy mi odpadają, byłem dzisiaj na RTG i dopiero w czwartek za tydzień lekarz będzie miał czas go obejrzeć ;/ A nawet nie moge się schylić.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #18813 dnia: Listopada 13, 2006, 06:16:31 pm »
no niezbyt zajebiste zwolnienie, szczególnie, że tylko jutro jeszcze do szkoły i potem do końca tygodnia wolne z powodu próbnych matur ;] Czy to tylko u mnie tak pięknie jest? zmajstrowali nam jakieś wyjścia na film konkursy i inne badziewia na te trzy dni, ale kto by na to szedł ;]
« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2006, 06:17:16 pm wysłana przez Morchol »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18814 dnia: Listopada 13, 2006, 06:46:48 pm »
Ty... a moja szkola jakas zjebana ;/ nie ma zadnych zwolnien mimo ze sa probne matury ;/ co za lipa ;/

 


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18815 dnia: Listopada 13, 2006, 07:33:51 pm »
Ja mam faceta od angolca ktory bije "wskaznikiem". Juz nawet go zaskarzylismy do dyrektorki a ona powiedziala ze on tak zawsze XD
Wiem to jest bez sensu ale taka prawda  

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Total offtopic
« Odpowiedź #18816 dnia: Listopada 13, 2006, 07:37:03 pm »
He,a moja szkoła jest zaj... 1 GMS rulezzzzzz :D  

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18817 dnia: Listopada 13, 2006, 07:37:36 pm »
Cytuj
Ja mam faceta od angolca ktory bije "wskaznikiem". Juz nawet go zaskarzylismy do dyrektorki a ona powiedziala ze on tak zawsze zeby.gif
Wiem to jest bez sensu ale taka prawda

Dla ciebie wszystko jest bezsensu ;]
« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2006, 07:40:08 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18818 dnia: Listopada 13, 2006, 07:44:27 pm »
Fak...czemu moje tabletki przeciwbólowe nazywają się Dicloberl RETARD ? ;/
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18819 dnia: Listopada 13, 2006, 07:52:54 pm »
Cytuj
Jak masz daleko do konca, to wez sobie odpusc - ta gra fajne ma tylko ostatnie lokacje ;]
Jestem raczej bardzo daleko od konca, ale chce to przejsc z dwoch powodow:
- mam KH2
- Donald zarzadza
Chociaz i tak pewnie KH poki co pojdzie w kat bo mam teraz za duzo dobrych gier i za malo czasu na nie.
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"