Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163660 razy)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18660 dnia: Listopada 03, 2006, 07:07:17 pm »
Przede wszystkim nie warto głosować na socjalistów. Nawet nie warto, tylko nie wolno. Dzisiaj codziennie zbieramy plony socjalizmu i plony tych wszystkich osób, które rządziły. Niedawna tragedia tej dziewczynki to właśnie przez to, że szkoły zapewniają bezpłatną edukację. Sytuacja hipotetyczna. Jesteście szefami szkoły- co będziecie robić, aby utrzymać się na rynku? Ja zatrudniłbym najlepszą kadrę, zapewnił bezpieczeńśtwo- a przynajmniej starał się o to. Starał się, aby było jak najlepiej, bo w przeciwnym wypadku rodzice nie poślą swoich dzieciaków do szkoły, która nic nie zapewnia. Nauczyciele ode mnie odejdą, bo znajdą sobie lepszą szkołę - i jestem na bruku. Nie wiem czy wystarczająco platycznie to opisałem, ale w sytuacji prywatnego, wolnego rynku działają zasady bardzo proste i oczywiste. Natomiast dzisiaj mamy taką sytuację, że dyrektor ma w dupie, bo i tak i tak dostanie kase, ticzerzy mają w dupie (a nawet strajkują. Co ciekawe, podczas strajków, ci co mieli jeszcze wykłady w prywatnych szkołach, do nich poszli - pomimo strajku) i w ogóle kładziemy lachę, niech życie trwa jak to ponoć było za komuny.

I tak jest ze wszystkim. Zamiast obniżyć podatki dla przedsiębiorców, to oni robią albo ulgi, albo o zgrozo, programy walki z bezrobociem. Do takich programów, czy wydzielania ulg zatrudnia się coraz to nowszych urzędników, na których idą podatki- i wszyscy od razu płacą większe podatki. Podatki to element podstawowy socjalizmu, bo z nich się wszystko utrzymuje. Mogę się mylić, ale obecnie podatki to kluczowy element naszego PKB :) Co jest skandaliczne, ale kogo to obchodzi.

Gdy nie posyłacie dzieci do szkoły (a całe życie przecież nie posyłacie) to podatkami płacicie na "bezpłatną edukację".  Gdy nie chodzicie w ogóle do lekarza (sytuacja hipotetyczna) to i tak płącicie na "bezpłatne leczenie". Ja byłem raz u dentysty państwowego. Kobieta zaczęła mi wiercić do nerwa, bo uznała że ząb jest martwy. W końcu mnie tak wkurwiła, że zlazłem z fotela i poszedłem sobie. Znajoma starego- dentystka, oceniła że ząb jest zdrowy i trzeba naprawiać. Od tego czasu nie chodze do pańśtwowych denstystów.

No i tak mogę bez końca. Akcyza + podatek drogowy, benzyna jedna z najdroższych w Europie (w Białorusi kosztuje 2,50 zł), wyższa cena za autogaz, wyższe ubezpieczenia społeczne. To wszystko wina socjalistów. A do tej pory rzadziły same partie lewicowe-socjalistyczne. SLD, AW"S", UW, UD, KLD. PO i PiS to ci sami ludzie, którzy już rządzili. PO nie jest partią liberalną- bo co to za partia liberalna, która głosuje zabecikowym (!), a PiS to tacy sami socjaliści. Jedyne w czym się różnią, to że PiS jest zadeklarowaną partią dekomunizacyjną. Dlatego też ruszyły wszystkie afery- jak zabójstwó papały, lustracja księży, lustracja, likwidacja WSI. Inaczej nie ruszyłyby, bo przez 16 lat nie ruszyły. Mordercy i oprawcy bohaterów siedzieli na swoich wysokich emeryturach i śmiali się bohaterom prosto w oczy. Teraz wszystkie brudy wychodzą, wychodzi prawdziwe oblicze "bohaterów z 1989 roku"- jak Kuronia, Moczulskiego, Mazowieckiego i innych. Tylko w tej sferze popieram PiS.

Ja jestem zwolennikiem wolnego rynku, takich ideologii jak ta Smitha, van Hayeka, Misesa, Friedmana. Do tych ludzi nie odwołuje się żadna partia. Ani agrarystyczna samoobrona, ani socjaldemokratyczne PiS, SLD, SDPL, PD, PO. Bo to wszystko socjaldemokracja nic innego. Jeśli SLD to są liberałowie, to ja jestem anarchistą.

Ja głosuje na UPR. Niektórzy nazywają UPR sektą, albo plaktonem, ale ja przynajmniej nie wybieram mniejszego zła i nie mam wyrzutów sumienia, że rządzą idioci. Idioci, tacy jak Komorowski, od lotnika na drzwiach od stodoły.

Trochę dałem się ponieść. DLaczego nie zagłosuje na Platformę- chociażby dlatego, że jeszcze pamiętam co te gnoje robiły z krajem. Najbardziej interesowałem się sprawami wojska- a w czasach rządów AWS właśnie miało dojść do wielkiej reformy wojska i policji. Wiceministrem ON został wtedy bardzo sympatyczny pan Romuald Szeremetiew, a pomagało mu kilkoro generałów- w tym mój idol z dzieciństwa, gen. Petelicki (załozyciel GROM i w ogóle super-szpion ;) ). Szeremetiew chciał kupić porządną broń i uzbrojenie dla wojska, ale długo nie porządził, bo okazało się, że jego zastępca brał łapówki. Potem okazało się, że jego zastępca nie brał łapówek, ale to Szeremiet dostał sporo kasy łapówki, dostał super chatkę i samochód "w kopercie". Po prawie sześciu latach procesów, okazało się, że wszystko było legalnie(od początku było wiadomo, ale potrzeba było tylu lat, żeby oczyścić niewinnego człowieka. Od tamtego czasu nie ma go w telewizji, a jego plany nie zostały zrealizowane).. Odsunięto Szeremietai zakupiono całkowitą chałę. Polskie wojsko jest w opłakanym stanie- a za jego reformę odpowiada minister Komorowski- jeden z liderów obecnej platformy. Jego słynne zdanie "polski lotnik poleci na drzwiach od stodoły"- to odpowiedź na zarzut jednego z dziennikarzy (Skrzydlatej Polski), który zarzucił mu, że te F-16 to wcale nie takie dobre samoloty jak mówi. Kiedyś po obejrzeniu filmu "Samowolka", powiedział też, że "polski zołnierz nie może być mięczakiem". Totalny ignorant, idiota i cham.
A co do Donalda- to łgarz, co udowodnił przy aferze "dziadka" z wehrmachtu. Donald jest od początku w polskiej poilityce- ale w swojej reklamówki niczym nie może się pochwalić, pomimo tego, że zajmował dość wysokie stanowiska. Jego partia - KLD - zajmowała się ówczas procesem prywatyzacji- a jej owoce mamy dzisiaj za oknem. Do tego jego zaangażowanie w rozbicie lustracji w 1992 roku (polecam film "Nocna zmiana") i obecne zachowanie- atakowanie Kaczyńskich, którzy chcą rozbijać układy postkomunistyczne i niszczyć agentów w mediach. Bo platforma przez aferą z Suboticiem uważała, że media są "wolne i obiektywne", jednak sami widzicie, jak ajest prawda.

Ludzie z tych samych partyjek- jak to niektórzy określają- Salonów- od szesnastu lat rządzą krajem i nic nie mamy z ich działań. Dzieje się coraz gorzej. Pracy coraz mniej, podatki coraz większe. Zamiast tworzyć miejsca pracy, tworzy się chore programy i nowe urzędy...

Nie chcę mi się już więcej pisać. To jest temat na książkę, a nie na wypowiedź na forum. Powiem krótko- prędzej zagłosuje na nacjonalistyczne LPR niż na złodziei z PO. A głosował będe, jak już pisałem na UPR. Każdemu polecam na zapoznanie się z ich programem który jest na ich oficjalnej stronie.
« Ostatnia zmiana: Listopada 03, 2006, 07:28:18 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18661 dnia: Listopada 03, 2006, 07:42:04 pm »
Cytuj
Nie chcę mi się już więcej pisać. To jest temat na książkę, a nie na wypowiedź na forum. Powiem krótko- prędzej zagłosuje na nacjonalistyczne LPR niż na złodziei z PO. A głosował będe, jak już pisałem na UPR. Każdemu polecam na zapoznanie się z ich programem który jest na ich oficjalnej stronie.

Wiesz ,mam tylko 13 lat i nie jestem zorientowana jesli chodzi o sprawy polityczne ( mam na to czas ) ale gdybym mogla glosowac to glodowalabym na PO ( heh ,LPR powiadasz ,ciekawe :D Giertych tez z tamtad I co jest taki dobry ) Program to oni moga sobie wsadzic gdzies ,czyli w nos ( co jest napisane przez nich w programie a co spelniaja z tego to dwie inne bajki )
 

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18662 dnia: Listopada 03, 2006, 08:06:49 pm »
Cytuj
Cytuj
Nie chcę mi się już więcej pisać. To jest temat na książkę, a nie na wypowiedź na forum. Powiem krótko- prędzej zagłosuje na nacjonalistyczne LPR niż na złodziei z PO. A głosował będe, jak już pisałem na UPR. Każdemu polecam na zapoznanie się z ich programem który jest na ich oficjalnej stronie.

Wiesz ,mam tylko 13 lat i nie jestem zorientowana jesli chodzi o sprawy polityczne ( mam na to czas ) ale gdybym mogla glosowac to glodowalabym na PO ( heh ,LPR powiadasz ,ciekawe :D Giertych tez z tamtad I co jest taki dobry ) Program to oni moga sobie wsadzic gdzies ,czyli w nos ( co jest napisane przez nich w programie a co spelniaja z tego to dwie inne bajki )
ROTFL
Piszesz, ze jesteś niezorientowana, a potem piszesz o PO, a potem jakichśprogramach. Agrias, bez urazy, ale nie masz o tym żadnego pojecia, wiec hm... Mortus miał kiedyś taki fajny sig na forum - jeśli masz powiedzieć coś bez sensu, nie mów tego wcale.

Giertych zły? nie taki znowu Giertych straszny. Przynajmniej pomoże choć troche porządku w szkołąch zrobić, bo to co lewica zrobiła to jakaś pomyłka jest. żeby nauczyciel bał sie lekcji prowadzić, bo bez powodu dziecko może zrobić co chcesz, nie możesz mu zwrócić uwagi, a jak zwrócisz, to CIe pozwie o molestowanie. bez jaj, to co mamy teraz w szkołach jest chore. a Giertych chociaż idzie w dobrym kierunku. nie wszystkie jego pomysły są dobre, ale część na pewno jest lepsza od tego co proponują socjaliści, albo złodziejska Platworma (Anty)Obywatelska. Owszem platworma jest obywatelska, ale dla wybranych. jesli chcecie społeczeństwa kastowego, to głosujcie na PO, bo podział miedzy biednymi i bogatymi jeszcze tylko sie pogłębi.

Cytuj
( co jest napisane przez nich w programie a co spelniaja z tego to dwie inne bajki )
Że niby to o LPR. wiesz biedna osobo - PO pisze, obiecuje, a potem z włąsnych słów gówno robi. i proponujesz głosowanie na nich
LOL
usmiałem się aż mnie teraz brzuch boli :F
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18663 dnia: Listopada 03, 2006, 09:50:11 pm »
Tak, popieram Giertycha. Obecnie to co głosi, to wbrew pozorom mądre rzeczy. To, że przedstawia się jego partię w telewizji jako faszystów a jego jako idiotę- co to znaczy? Nic, bo nie wiemy jak jest naprawdę. Agrias telewizja to bardzo silna broń. Ona kształtuje to, jak spoglądamy na polityków. Obecnie promuje się właśnie Donalda Tuska- jako tego nowego, niesplamionego wcześniejszymi gierkami. Ale on cały czas tam był, tylko teraz wyszedł do ludzi- bo reszta jego kolegów już jest brudna.

Giertych mówi bardzo mądrze i popieram prawie wszystkie jego pomysły. Gówniarzom w szkołach za dużo się pozwala i trzeba to przykrócić.

Ja słucham ludzi i tego co ludzie mówią, nie telewizji. Zresztą, wystarczy przypomnieć aferę z Suboticiem, żeby wiedzieć jak bardzo obiektywne mamy media w Polsce.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18664 dnia: Listopada 04, 2006, 05:43:45 am »
Cytuj
http://www.radio.com.pl/trojka/salon/default.asp?ID=2644
Jak chcecie na tego łgarza głosować ponownie, to sobie przeczytajcie.
Eh przeczytałem, chociaż uważam, że polityka jest tak brudną i śmierdzącą sprawą, że nie jest warta abym poświęcał jej nie wiadomo ile czasu.
Z tego wywiadu można stwierdzić, że żeczywście Donald ciągle kręci. Bronił tak tego raportu, który nawet po cytatach tego redaktora widocznie miał wiele nieścisłości i aż dziw bierze, że ludzie z PO nie potrafią pisać o sprawdzonych rzeczach tylko kręcić.
Btw. Jednak odkąd rządzi ten kto rządzi mam wrażenie jakby w mediach coś się zmieniło. W mojej ulubionej stacji radiowej jest mniej audycji autorskich a to one właśnie najbardziej mnie przyciagały i były jak najbardziej niezależne. Przypadek jakiś? Nie sądzę.
Zresztą rażą mnie hasła partii, w których używane zbyt często słowo razem. A spieprzajcie, nic razem z wami nie chce mieć wspólnego. ;)
Co do pomysłów ministra edukacji to raczej niewypałami są jego projekty. Niepotrzebny nacisk widze w kwesti kar. Czemu służyc mają kary skoro uczniowie i tak  nic z nich nie wyniosą ponieważ cały ich system wartości jest niewłaściwy. Uczniowie nie  wyciągają wniosków ze swoich czynów, kar jakie mieliby odsłużyć, ze wszystkiego. Kary niewiele by dały zwłaszcza tym najbardziej zwyrodniałym, nieskrępowanym i zdeprawowanym elementom. Trzeba po prosu pomóc całej młodzieży, bo większość jest źle wychowana na dodatek głównie przez ulice zamiast przez rodziców. Trzeba dawać im przykłady odpowiedniego zachowania się bo system wartości jest hyba niewłaściwy skoro większość uważa kogoś za donosiciela, "społeczniaka", jeśli matka kolesia z klasy pójdzie na policje z powodu kilku kolegów którzy go regularnie biją w szkole, dyrektor szkoły nic nie robi w tej sprawie. Podaje pewien przykład, który widziałem w telewizji. Ci kolesie na prawdę bili w każdym tygodniu teog chłopaka, później grozili mu nieraz, że ktoś go połamie, że to i owo... Nie jestem pewien czy słowa związane ze śmiercią były w tych groźbach, ale słowa łatwo przechodzą przez gardło i pewnie śmiercią też mu grożono, ale nie pamiętam dokładnie. Ale najważniejszą rzeczą, która dotyka jest to że większość uczniów tejrze szkoły uważało właśnie tego bitego chłopaka za donosiciela i winiło go za to, że jego matka poszła na policję. WTF ? Jestem pewien, że taka postawa nie dotyczy tylko uczniów tej szkoły ale większości ludzi w młodym wieku. Pewnie każdy z was spotkał się z taką postawą jak nie wobec was to wy tą postawą się kierowaliście. Ale w takim wypadku nawet nie chciałbym wpółczuć co tylko wyrażam głęboki żal, wobec osób z taką postawą, i że całe to pieprzone przedszkole ma taki poroniony system wartości. Według mnie trzeba porządnych pedagogów w szkołach, którzy zajeliby się młodzierzą. Kary nie mają sensu jeśli osoba która je odbywa nie rozumie, nie zdaje sobie sprawy dlaczego ją odbywa.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18665 dnia: Listopada 04, 2006, 09:09:12 am »
Cytuj
W mojej ulubionej stacji radiowej jest mniej audycji autorskich a to one właśnie najbardziej mnie przyciagały i były jak najbardziej niezależne
Audycji autorskich czyjego autorstwa? Mi się raczej wydaję, że dopiero teraz wpuszczono "na salony" tych dziennikarzy, o których wcześniej nigdzie się nie mówiło - np. Cezary Michalski czy Piotr Semka. Oni tam gdzieś funkcjonowali, ale to był taki plankton, dzisiaj natomiast obu mogę zobaczyć w TVN24 w loży prasowej, gdzie wcześniej widziałem tylko "starych czerwonych wydajaczy" typu Passent, Żakowski, Paradowska. Ludzi, którzy jak żyję całe życie są w telewizji/prasie.

Co do kwestii szkoły. Ja specjalnego wychowania nie otrzymałem i raczej po wszystko sam sięgnąć musiałem. Nie będę teraz opisywał historii mojego dzieciństwa.. Ja nikomu krzywdy nie zrobiłem, zawsze zachowywałem się fair wobec innych osób i nie potrzebowałem specjalnego wychowania. Tak samo jak większość uczniów. Obecna sytuacja w szkołach, jest odbiciem obecnej sytuacji w kraju - kraj schodzi na psy i ludzie też na nie schodzą. Coraz bardziej z każdym rokiem. Ale akurat w szkole, nie wyobrażam sobie, żeby przestępcom (bo dla mnie czterech wyrostków którzy bezczelnie i bezkarnie gwałcą dziewczynkę na oczach klasy, to jest przestępstwo, a nawet gorzej) trzeba było teraz pomagać. Każdy potrafi myśleć i każdy musi być świadom tego co robi. Obecnie w szkołach oni są praktycznie nietykalni, nie wolno dziecka uderzyć, bo nauczyciele stracą pracę- a wiadomo jak teraz ciężko o pracę. Natomiast dzieciaki nie nakładają koszy na śmieci ticzerom dlatego, że mają problemy, że im hormony buzują, czy że po prostu mają samobójcze myśli, jak to w tym okresie. A dlatego, żę czują się bezkarni, że wiedzą, że są nietykalni itp.
Szkoła moim zdaniem nie ma prawa wychowywać, bo od wychowania są rodzice. Ale w obecnym naszym socjalistycznym ustroju, rodzic- który uderzy dziecko pasem- trafia do kryminały (!), więc kto ma wychowywać? Nie wiadomo, są nietykalni całkowicie. Ale wracając do tematu- chcę po prostu wiedzieć, że żaden młodociany skurwysyn nie tknie mojej córki, gdy pośle ją do gimnazjum/liceum. Zresztą, pewnie sam bym go potem za to ukarał, nie wyobrażam sobie życia po stracie córki.
« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2006, 09:14:42 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18666 dnia: Listopada 04, 2006, 10:52:26 am »
Cytuj
Przede wszystkim nie warto głosować na socjalistów. Nawet nie warto, tylko nie wolno. Dzisiaj codziennie zbieramy plony socjalizmu i plony tych wszystkich osób, które rządziły. Niedawna tragedia tej dziewczynki to właśnie przez to, że szkoły zapewniają bezpłatną edukację. Sytuacja hipotetyczna. Jesteście szefami szkoły- co będziecie robić, aby utrzymać się na rynku? Ja zatrudniłbym najlepszą kadrę, zapewnił bezpieczeńśtwo- a przynajmniej starał się o to. Starał się, aby było jak najlepiej, bo w przeciwnym wypadku rodzice nie poślą swoich dzieciaków do szkoły, która nic nie zapewnia. Nauczyciele ode mnie odejdą, bo znajdą sobie lepszą szkołę - i jestem na bruku. Nie wiem czy wystarczająco platycznie to opisałem, ale w sytuacji prywatnego, wolnego rynku działają zasady bardzo proste i oczywiste. Natomiast dzisiaj mamy taką sytuację, że dyrektor ma w dupie, bo i tak i tak dostanie kase, ticzerzy mają w dupie (a nawet strajkują. Co ciekawe, podczas strajków, ci co mieli jeszcze wykłady w prywatnych szkołach, do nich poszli - pomimo strajku) i w ogóle kładziemy lachę, niech życie trwa jak to ponoć było za komuny.
Zgodzilbym sie, ale jak patrze co w tym chorym kraju sie dzieje, to czasem nawet jestem bliski odniesienia wrazenia, ze komuchy pokroju SLD byly lepsze niz obecna, zenujaca wladza, ktora swoja droga tez jest bliska do zrobienia z Polski kraju socjalistycznego...
Cytuj
Jeśli SLD to są liberałowie, to ja jestem anarchistą.
No bez zartow. To nie liberalowie, tylko komunisci.
Cytuj
Ja głosuje na UPR. Niektórzy nazywają UPR sektą, albo plaktonem, ale ja przynajmniej nie wybieram mniejszego zła i nie mam wyrzutów sumienia, że rządzą idioci. Idioci, tacy jak Komorowski, od lotnika na drzwiach od stodoły.
Bylbym sklonny sie z Toba zgodzic, bo gdybym mial juz prawa wyborcze, tez zaglosowalbym na Unie. Problem polega na tym, czy lepiej jest zaglosowac na UPR i nic nie zyskac ale miec poczucie ze "chociaz probowalem i nie mam sobie nic do zarzucenia", czy faktycznie wybrac mniejsze zlo?
Cytuj
Tylko w tej sferze popieram PiS.
Ta. Ale PiS z jednej strony jest "zadeklarowana partia antykomunizacyjna" a z drugiej zaklada sobie Centralne Biuro Antykorupcyjne, o uprawnieniach porownywalnych z tymi, ktore w czasie PRL-u mialy Sluzby Bezpieczenstwa.
Cytuj
DLaczego nie zagłosuje na Platformę
Bo nie warto? ;] Platforma nie ma jaj. Ta partia jest tak niesamowicie bezplciowa, bezbarwna i bezplodna ze zal dupe sciska. Jedyna co umieja robic, to staraja sie oczernic PiS. Gdyby to oni wygrali wybory pewnie byloby tak samo jak treraz, tylko zamieniliby sie z partia Kaczynskich rolami.
Cytuj
Nie chcę mi się już więcej pisać. To jest temat na książkę, a nie na wypowiedź na forum.
To jest temat na dyskusje.
Cytuj
A głosował będe, jak już pisałem na UPR. Każdemu polecam na zapoznanie się z ich programem który jest na ich oficjalnej stronie.
Popieram :)
Cytuj
Wiesz ,mam tylko 13 lat i nie jestem zorientowana jesli chodzi o sprawy polityczne ( mam na to czas ) ale gdybym mogla glosowac to glodowalabym na PO ( heh ,LPR powiadasz ,ciekawe biggrin.gif Giertych tez z tamtad I co jest taki dobry ) Program to oni moga sobie wsadzic gdzies ,czyli w nos ( co jest napisane przez nich w programie a co spelniaja z tego to dwie inne bajki )
OMG =.=. Sparafrazuje sig Mortusa, o ktorym wspomnial juz Smogu: "Lepiej jest nie odzywac sie i wydawac sie glupim, niz powiedziec cos i rozwiac wszelkie watpliwosci."
Cytuj
Giertych zły? nie taki znowu Giertych straszny. Przynajmniej pomoże choć troche porządku w szkołąch zrobić, bo to co lewica zrobiła to jakaś pomyłka jest. żeby nauczyciel bał sie lekcji prowadzić, bo bez powodu dziecko może zrobić co chcesz, nie możesz mu zwrócić uwagi, a jak zwrócisz, to CIe pozwie o molestowanie. bez jaj, to co mamy teraz w szkołach jest chore. a Giertych chociaż idzie w dobrym kierunku. nie wszystkie jego pomysły są dobre, ale część na pewno jest lepsza od tego co proponują socjaliści, albo złodziejska Platworma (Anty)Obywatelska. Owszem platworma jest obywatelska, ale dla wybranych. jesli chcecie społeczeństwa kastowego, to głosujcie na PO, bo podział miedzy biednymi i bogatymi jeszcze tylko sie pogłębi.
No nie wiem czy ten Giertych taki dobry. O maturach nawet nie wspominam, bo to taki niewypal jak twarz Romana. Pomysl z zakazem uzywania komorek na lekcji? OK - jestem jak najbardziej za - sam nie nosze telefonu do szkoly, bo taka forma szpanu mnie nie bawi - jest IMHO idiotyczna. Ale czemu minister nie wspomnial nic o nauczycielach? Notorycznie sie zdarza, ze odbieraja na lekcjach telefony, ktorych nawet nie racza wyciszyc, czy przelaczyc na wibracje. Dzielenie szkol, na te dla, ze tak powiem, huliganow i normalne dzieci? A jak pan Giertych ma zamiar to rozpoznawac w przypadku 7-latkow? ;/
Cytuj
a jego jako idiotę- co to znaczy?
Dla mnie on jest idiotą - nie potrzebuje TV-ka zeby go tak postrzegac.
Cytuj
Gówniarzom w szkołach za dużo się pozwala i trzeba to przykrócić.
Tu sie zgodze. Aczkolwiek w jaki sposob? Giertych bodajze proponowal prace spoleczne. I o ile ci, ktorym zdarzyl sie jakis pojedynczy wybryk i zostana ukarani, moga je wykonac, to juz hipotetyczni przestepcy i tak te prace beda omijac szerokim lukiem. Chodze do gimnazjum i wiem jak to wyglada.
Cytuj
Szkoła moim zdaniem nie ma prawa wychowywać, bo od wychowania są rodzice.
Tez tak czasem mysle, ale pomysl o rodzinach patologicznych - takich przypadkow szkola nie powinna pozostawiac sama sobie.

Z gory przepraszam, za prawdopodobnie spora liczbe bledow skladniowych i dziwnych wtraconych frgmentow, ale mam puterem i w najblizszym czasie robie format ;]

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #18667 dnia: Listopada 04, 2006, 11:07:39 am »
widac ze nie macie o czym pisac jakby wam brakowalo pytan ariaspin dotyczacych jaki rodzaj majtek nosicie -_-

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18668 dnia: Listopada 04, 2006, 11:26:49 am »
...a ty grasz w bitefight ;]

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18669 dnia: Listopada 04, 2006, 11:29:06 am »
Cytuj
mniejsze zlo?
W obecnej sytuacji, czym jest mniejsze zło? Do wyboru mamy samych socjalistów, z tą różnicą, że jedni tylko domagają się wygnania komunistów z szeregów polskiej polityki (czyli PiS). Za to PiS nadrabia rozmachem w swoich planach socjalnych. Ja nie widzę tutaj mniejszego zła, chyba tylko LPR. Do czego to doszło!

Cytuj
Ta. Ale PiS z jednej strony jest "zadeklarowana partia antykomunizacyjna" a z drugiej zaklada sobie Centralne Biuro Antykorupcyjne, o uprawnieniach porownywalnych z tymi, ktore w czasie PRL-u mialy Sluzby Bezpieczenstwa.
Nigdy chyba nie odważyłbym się na porównanie organizacji zbrodniczej, nie lepszej w swoich metodach (a zapewne jeszcze gorszej) od hitlerowskiej SD z jakimś śmiesznym urzędem. CBA to nie policja polityczna i nie mają takiego samego wachlarzu uprawnień. SB/UB odpowiadało tylko przed GRU, tylko jemu było podległe(praktycznie byli bezkarni, zresztą cały PRL opierał się na rozkazach z Kremla). CBA może co najwyżej założyć podsłuch, albo spisać czy ktoś jest gejem czy hetero.

Cytuj
Bo nie warto? ;] Platforma nie ma jaj. Ta partia jest tak niesamowicie bezplciowa, bezbarwna i bezplodna ze zal dupe sciska. Jedyna co umieja robic, to staraja sie oczernic PiS. Gdyby to oni wygrali wybory pewnie byloby tak samo jak treraz, tylko zamieniliby sie z partia Kaczynskich rolami.
Ale właśnie o to chodzi. To jest partia dla każdego aferała. Nieważne, czy ma poglądy lewicowe, czy prawicowe. Razem ze wszystkimi złodziejami. Jeśli to kogoś interesuję, to polecam poczytać o panu Olechowskim, Piskorskim i w ogóle o historii polskiej prywatyzacji, na czele z J.K.Bieleckim. Bielecki prywatyzował banki, a obecnie stoi na czele największego z nich. Podobnie z Don Balcerone, który jawnie sponsoruje fundacje swojej żony !!! A media milczą i robią aferę, gdy zobaczą brudne buty Jaro Kaczyńskiego.

Cytuj
Notorycznie sie zdarza, ze odbieraja na lekcjach telefony, ktorych nawet nie racza wyciszyc,
Z tego co pamiętam, ich także dotyczy zakaz. Dlatego byli tacy oburzeni w wypowiedziach dla WSI24.
Cytuj
. Dzielenie szkol, na te dla, ze tak powiem, huliganow i normalne dzieci? A jak pan Giertych ma zamiar to rozpoznawac w przypadku 7-latkow? ;/
Heh, do szkoły nie chodziłeś :) Bez problemu można to nawet w przedszkolu rozpoznać. Zresztą w przypadku 7-latka wystarczy chyba tam jakiś klaps na dupsko. Bo wątpie, czy czterech siedmiolatków dopuści się tego, do czego ostatnio doszło.

Cytuj
Dla mnie on jest idiotą - nie potrzebuje TV-ka zeby go tak postrzegac.
Teraz zobacz, cała wiedza którą na jego temat posiadasz, pochodzi z WSI24, Polszmatu czy innych stacji telewizyjnych. Telewizja to chyba najpotężniejsza obecnie broń, bo potrafi promować polityków a innych gnoić. A jak się nie da zgnoić to ich przemilczeć. Dlatego promowani są tacy światli ludzie jak Rezydent z zasadami, Premier z krakowa (kilka lat temu Leszek Miller i Aleksander Wielki Kwaśniewski), a gnoi się Leppera (w sposób przesmiewczy) oraz Giertycha (w sposób faszyzujący). Tzw. metoda czarnego PR. Pamiętacie afery z biedronkami w telewizji, dotyczące nieświeżego żarcia i molestowania pracownic?
Ja ostrożnie patrzę na "wolne i obiektywne" media, zwłaszcza na WSI24 oraz Polszmat, ze swoimi Pochanke i Lisem,  które jako dogmat już mają, że "Tylko Platforma powinna rządzić Polską", lewackie gazety w stylu Wyborczej czy Polityki, w których zatrudnieni są czerwoni do szpiku kości dziennikarze jak Paradowska, Żakowski. I ci wszyscy ludzie, jak jedno ciało twierdzą, że tylko Donald. Że lustracja jest be, bo niszczy ludzi! Ze w ogóle III RP to cudo a PRL to fajne czasy były. Szkoda gadać.

Cytuj
Tu sie zgodze. Aczkolwiek w jaki sposob? Giertych bodajze proponowal prace spoleczne. I o ile ci, ktorym zdarzyl sie jakis pojedynczy wybryk i zostana ukarani, moga je wykonac, to juz hipotetyczni przestepcy i tak te prace beda omijac szerokim lukiem. Chodze do gimnazjum i wiem jak to wyglada.
Wiesz, nalepiej byłoby sprywatyzować te szkoły. Zawieram kontrakt z rodzicami- wasz bachor będzie się u mnie uczył, kosztuje to tyle. Szkoła jest bezpieczna i ma wysoki poziom. Ale jak coś przeskrobie, to wywalam go i zrywam kontrakt. W końcu taki łobuz, albo by się dostosował, albo nie miałby wykształcenia w ogóle. Oczywiście, państwo wolnościowe nie funduje życia darmozjadom, więc albo myślałby jak zarobić pięniądze, albo zdechłby z głodu.

Cytuj
takich przypadkow szkola nie powinna pozostawiac sama sobie.
Słuchaj, nikt tak dobrze o mnie nie zadba, jak ja sam. W ogóle pomoc socjalna to jakiś głupi wybryk, a rodziny patologiczne to efekt właśnie socjalizmu. O wiele więcej finantropów i organizacji charytatywnych masz w państwach wolnościowych niż socjalistycznych. Po co wspierać państwo, które samo sobie przypisuje działalność socjalną?  

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18670 dnia: Listopada 04, 2006, 11:30:29 am »
Sorry za dubla. Dobra bitches, ja się pakuje i wracam do Szcza-cina.


http://kobieta.gazeta.pl/poradnik-domowy/1...21,3070265.html

Mamy tutaj strzelca na forum? :F
« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2006, 11:36:02 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18671 dnia: Listopada 04, 2006, 11:49:41 am »
Maielm jeszcze podyskutowac a Ty wyjezdzasz :( Jak mozesz?

Cytuj
Skorpion - podrywacz, tzw. erotoman gawędziarz. Dużo gada, mało robi. Będzie przechwalał się swoimi miłosnymi podbojami, ale wszystko należy podzielić przez trzy. Jest dobry w gadce, jednak w sypialni zazwyczaj wychodzi na jaw jego nieudolność.
wydalo sie ;/

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #18672 dnia: Listopada 04, 2006, 12:12:48 pm »
hihi ja z znaku Barana jestem XD

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18673 dnia: Listopada 04, 2006, 12:29:12 pm »
Cytuj
Maielm jeszcze podyskutowac a Ty wyjezdzasz :( Jak mozesz?

Cytuj
Skorpion - podrywacz, tzw. erotoman gawędziarz. Dużo gada, mało robi. Będzie przechwalał się swoimi miłosnymi podbojami, ale wszystko należy podzielić przez trzy. Jest dobry w gadce, jednak w sypialni zazwyczaj wychodzi na jaw jego nieudolność.
Nie gadam z tobą. Jesteś tylko dobry w gadce, taki to z ciebie erotoman gawędziarz. ;)

Jade kurde, studia trzeba robić, magistra i potem doktora i potem ze studentkami romansować :F W końcu jestem wulkanem energii, jak to pisze Wybiórcza :F

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #18674 dnia: Listopada 04, 2006, 01:37:37 pm »
ty sie lepiej przyznaj z jakiego znaku ty jestes :F

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18675 dnia: Listopada 04, 2006, 01:43:19 pm »
Cytuj
Waga - potrzebuje czasu, żeby się zaangażować emocjonalnie i dopiero wtedy decyduje się na seks. Faceci spod tego znaku uchodzą za leniwych i niedojrzałych w sferach seksu.

To głupie, ale właściwie, całkiem trafne.

Zaangażowałbym się do tej rozmowy o polityce, ale za cholere nie chce mi się waszych postów długich czytać heh... no ale może przed wyborami poczytam wywody Chiefa, co by nie narysować krzyżyka w zwłym miejscu potem.
« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2006, 01:44:02 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18676 dnia: Listopada 04, 2006, 01:44:25 pm »
Glosuj na UPR.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18677 dnia: Listopada 04, 2006, 01:47:42 pm »
No dotąd zawsze tak robiłem. Z tym, że wiecie, w tych wyborach, co są teraz, nie ma tak dużego znaczenia kto jest z jakiej partii. To ma być władza lokalna, więc oni i tak w tą dużą polityke się mieszać nie będą... jeżeli ktoś ma ciekawy program na zrobienie czegoś z gminą, powiatem, województwem, czy czymśtam, to zagłosować na niego można, nawet jak postkomuch, wszechpolak, czy rolnik po solarium.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18678 dnia: Listopada 04, 2006, 02:12:46 pm »
Taki fajny artykuł.
http://www.kapitalizm.org/?action=show_article&art_id=502
Plan UPR to plan minimum, jak tam piszę. Jak najmniej podatków, jak najmniej "socjalu", jak największa swoboda dla obywateli.
Mistrz Muszka-Mikke po całym necie rozprowadza swój plan :F
http://korwin-mikke.blog.onet.pl/2,ID145502076,index.html
Który nie rożni się specjalnie od programu całej partii. Dla mnie głos na UPR to nie jest zmarnowany głos.

Zobaczymy jak tam neta szybko załatwie, to może przed wyborami jeszcze coś popiszę. Na razie spakowałem sobie sporo fajnych gierek(np. Hitmana :) ) i filmów (Kałboj Bibap :D ) i wyruszam do zaśnieżonego miasta.

A co do zodiaku- ja jestem wodnik i
Cytuj
Wodnik - wulkan energii. Seks w jego wydaniu to niekończąca się seria pomysłów, od których może zakręcić się w głowie. Kocha się powoli, jest mistrzem w przedłużaniu gry wstępnej. Lubi nowinki.
Te nowinki strasznie zabrzmiały :F A tak w ogóle to kolejny posrany artykuł z wybiórczej :)

 

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #18679 dnia: Listopada 04, 2006, 02:13:19 pm »
Cytuj
Wodnik - wulkan energii. Seks w jego wydaniu to niekończąca się seria pomysłów, od których może zakręcić się w głowie. Kocha się powoli, jest mistrzem w przedłużaniu gry wstępnej. Lubi nowinki.
ahahahaha mozecie mi naskoczyc ;f wsio prawda noo moze poza wulkanem energi ;p az taki energiczny nie jestem