Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163580 razy)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18620 dnia: Października 29, 2006, 02:16:25 pm »
Ten, dolany do absolwenta. I nie, nie lubie pomarańczonewgo.

http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/wl...yty,811025,2943
Jak byłem mały, zawsze szukałem sposobu, aby wejść do damskiego kibla. A to takie proste.
« Ostatnia zmiana: Października 29, 2006, 02:28:11 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18621 dnia: Października 29, 2006, 03:52:21 pm »
JA lubię sok jabłkowy. Grejfrutowy czasem bo aż mnie skręca jak wypiję. ;)
Ale Wino owocowe jest najlepsze. ;)
 
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Total offtopic
« Odpowiedź #18622 dnia: Października 29, 2006, 06:54:21 pm »
Sok gerjfrutowy jest najlepsiejszy! Jabułkowy tez zrestza dobry, dwa moje ulubione :P
Kurcze, lekkiego dolka mialam, weszlam na form i sobie przeczytalam, ze 'Ostatnio zarejestrował się: kondon' to nie wiem, glupawki dostalam, z 30 sekudn sie z tego smialam. Jestem glupia ;/

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18623 dnia: Października 29, 2006, 07:15:00 pm »
od dwóch dni mi net działa gówniano. Wybiera sobie na które strony wejdzie a na które nie, nie pozwala mi wbić na GW.
Speed test w normie, dyski całe, brak zarazów, kable okay... szlag mnie trafia.

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18624 dnia: Października 29, 2006, 07:29:19 pm »
Moj ulubiony sok to jablkowo-mietowy i winogronowy - miodzio , grejfrutowy tez dobry ale nie przepadam za nim tak bardzo jak za tymi
 

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Total offtopic
« Odpowiedź #18625 dnia: Października 29, 2006, 07:57:25 pm »
jablkowo-mietowy uwielbiam tymbark, ale to nie sok o.O

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18626 dnia: Października 29, 2006, 08:52:10 pm »
Super. TO teraz napiszcie jakie lubicie skarpetki, czy w króliczki czy w czerwone serduszka.

Nie, nie chcę tego wiedzieć. Tak tylko napisałęmm, żeby przerwać te głupie wyliczanki. Tak, wiem, że dopiero teraz dostane heavy-metalowy odzew od wszystkich. :F

A tak w ogóle to obejrzałem w końcu tych "Oficerów" i powiem wam, kretyński serial. W niczym nie umywa się do "Gliny", to raczej taka kiepska komedia, bo gra aktorska i zachowania bohaterów na to wskazują.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18627 dnia: Października 29, 2006, 08:59:34 pm »
Cytuj
jablkowo-mietowy uwielbiam tymbark, ale to nie sok o.O
Właśnie...to płynny beton ;/ Ostatni "sok" jabłkowo-miętowy jaki piłem smakował jak sok jabłkowy zmieszany z flegaminą ;/ Tak...tymbarkowy też piłem i nie był lepszy.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18628 dnia: Października 29, 2006, 09:12:12 pm »
No jak cos jest jablkowo mietowe, to raczej z zasady ssie pauke ;/

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18629 dnia: Października 29, 2006, 09:15:53 pm »
Yer damn right Sol, Serge... Tymbark ogólnie jest fpytny, ale miętowo-jabłkowy napój tymbarku ssie na maxa.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #18630 dnia: Października 29, 2006, 09:55:18 pm »
mój ulubiony to jabłkowy i o smaku czarnej porzeczki :P

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18631 dnia: Października 29, 2006, 10:11:49 pm »
Wracam i widzę iż temat soków nadal na topie... :D  A ja lubie soki marchwiowe^^ BTW najgorszy sok, to sok z krowy, czyli mleko :P

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #18632 dnia: Października 29, 2006, 10:48:17 pm »
mleko jest fpyte!!!

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18633 dnia: Października 29, 2006, 11:40:04 pm »
Gdzieżbytam... Mleko jest złe i mroczne i próbuje opanować świat. A ty jesteś jednym z tych, którego umysł mleko opętało... Uważaj na nie. Jest niecne i zdradliwe  :P  

MATURA TO BEZEDURA^^'

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #18634 dnia: Października 29, 2006, 11:49:31 pm »
Cytuj
za oknm jakaś mrzawka drobna, a wiatr wieje tak, że pada ona poziomo heh...
no shit myslalem ze tp tylko u mnie na ukrainie tak pada (wiadomo czarnobyl i te sprawy ;f)

Cytuj
mleko jest fpyte!!!
taa ja nawet kiedys wcinalem lyrzeczkami mleko w proszku ;f

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18635 dnia: Października 30, 2006, 12:19:16 am »
Nienawidze miętowo jabłkowego , jest okropny. :sick: Ale Mleko uwielbiam czasami mam okresy , że wypijam jeden litr dziennie jak tylko jest. Teraz pije jedno bezpośrednio z kartonu. Sok marchwiowy też lubie rok temu to piłem go regularnie i widać było, że mi skóra zmieniła lekko kolor nawet.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18636 dnia: Października 30, 2006, 12:40:19 am »
Cytuj
Gdzieżbytam... Mleko jest złe i mroczne i próbuje opanować świat. A ty jesteś jednym z tych, którego umysł mleko opętało... Uważaj na nie. Jest niecne i zdradliwe  :P
te Twoje piep**nie jakie to mleko jest złe i podłe staje sie nudne. zmień temat, albo poczuj gniew mego chomika. o. to jest najgłupszy póki co kretynizm jaki padł z Twych ust. gorszej głupoty wymysleć nie mogłaś. no ale cóż, nie od dziś wiadomo, ze ludzie z plastyka są jebnieci i to niekoniecznie w ten pozytywny sposób.

i tym optymistycznym akcentam pragne powiedzieć dobranoc ^^
Kame Hame Ha

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18637 dnia: Października 30, 2006, 05:59:49 am »
Rzeczywiscie milo sie z toba gawendzi szczegolnie przed snem ;p Jeszce zapomnialam o soku pomidorowym :D  - pycha  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18638 dnia: Października 30, 2006, 06:49:31 am »
Jak cos jest marchwiowe, to na ogol jest geste. A jak cos jest marchwiowe i jest geste, to jest prawie najgorszym napojem jaki istnieje (najgorsze jest Karmi) ;/

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18639 dnia: Października 30, 2006, 10:20:25 am »
Cytuj
Ten, dolany do absolwenta. I nie, nie lubie pomarańczonewgo.

http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/wl...yty,811025,2943
Jak byłem mały, zawsze szukałem sposobu, aby wejść do damskiego kibla. A to takie proste.
czy ktos wie, jak wyłączyć te pierd***ne reklamy bo nic nie idzie przez nie przeczytac :/ wkurza mnie to na maksa, bo juz nie pierwszy raz wchodze na jakąś strone, a tu reklama zasłaniająca cały teksti i mało tego, nie mz żadnego pierd***nego "X" aby ją tam kliknąć  i zamknąć. zasrany wiek reklamy. mam w nosie reklamy PZU, odwalcie sie, mam gdzieś 0 groszy za sms w Heyah, bo od lat trzech jestem szcześliwym PoPowiczem... nie cierpie nachalności, a to jest jawna nachalność... to wiecie jak te reklamy wyłączyc?

Cytuj
Rzeczywiscie milo sie z toba gawendzi szczegolnie przed snem ;p

no co, chyba z rodzoną siostrą moge sobie pozwolić na czułe i zdrowe relacje miedzy rodzeństwem i dość nietypowe "pieszczoty" :F

Cytuj
(najgorsze jest Karmi) ;/
Hallelujah Brother :) i jeszcze Gingers. nie ma to jak Okocim Mocne :F albo Brok. pyszny Brok na imprezce :) mniam. samkuje jak Carlsberg a jest o połowe tańszy :F
Kame Hame Ha