Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3162996 razy)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18180 dnia: Października 09, 2006, 11:55:09 pm »
Mam zamiar zaplanować jak całość będzie wyglądać zanim napiszę. Więc pewnie zaplanuje ilosć rozdziałów a z ich długością to zobacze jak wyjdzie , bo chciałbym mieć tam dużo opisów całego świata, w którym to by się działo.

Edit: Tak sobie pomyślałem , że może nawet mała książka by z tego mogła być jak mnie poniesie.  O_o  
« Ostatnia zmiana: Października 09, 2006, 11:56:34 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18181 dnia: Października 10, 2006, 12:01:38 am »
No ja mam przeciętnie 3 strony na rozdział, a poszło ich już 21. Jeszcze jak się doda te pare rozdziałów, co było dłuższych od normalnego, to bym już z 70 stron miał, takim umiarkowanym drukiem. Mogłem zrobić jak Ignitius i przestać pisać Isoga z myślą o jego sprzedaniu hehe...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #18182 dnia: Października 10, 2006, 12:18:09 am »
umieram....kyrde...jednak Pytus jest mistrzem....posty Gipsiego i Chiefa ripostujace jego zachowanie miazdza jeszcze bardziej XD

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #18183 dnia: Października 10, 2006, 12:39:05 am »
Cytuj
cały dzien mu dzis w PMach tłumacze na jego prośbe naczym polega jego błąd który mam w sigu a on dalej niewie oco chodzi ;/
errrrm chodzi o to ze 1 na 4 osoby w polsce o liczebnosci 38mln+ zna japonski? ya?


Cytuj
Nasz przyjaciel Dżecht ma 3 konta. Jecht, Hugo i jecht1. Co robimy, panowie ?
niech sie wytłumaczy hugo widze uzywal ale nie staral sie zataic i gadac sam ze soba ;p wiec moze hasla zapomnial czy cos

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18184 dnia: Października 10, 2006, 01:06:00 am »
Fajnie byłoby coś napisać w świecie z jakiegoś jrpg'a , ale ja chciałbym stworzyć własne dzieło , własny świat .Nawet jak miałoby się to okazać trudniejsze. Tworząc wszystko od początku ma się dużo więcej swobody i to by mi bardziej odpowiadało. Chociaż wiąże się to ze stworzeniem całego świata w którym miałaby się toczyć akcja.
« Ostatnia zmiana: Października 10, 2006, 10:36:05 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18185 dnia: Października 10, 2006, 09:23:00 am »
Cytuj
Cytuj
cały dzien mu dzis w PMach tłumacze na jego prośbe naczym polega jego błąd który mam w sigu a on dalej niewie oco chodzi ;/
errrrm chodzi o to ze 1 na 4 osoby w polsce o liczebnosci 38mln+ zna japonski? ya?
Nie...Chodzi o to, że 1 na 4 osoby w polsce o liczebności 38mln+ NIE zna japońskiego
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18186 dnia: Października 10, 2006, 10:55:01 am »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18187 dnia: Października 10, 2006, 02:09:21 pm »
Mój kot jest nienormalny , wspina się wszędzie gdzie tylko można. Wchodzi nawet po mnie. Próbuje wspiać się po mojej nodze kiedy ja spodni nie mam. Bardzo nieprzyjemne uczucie kiedy wbija ci swoje pazury w nogę. AAAARGH , k***a znowu wskoczył mi na udo teraz , kiedy pisze tego posta. Kurde ale mam podrapane nogi.
On lubi wchodzić nawyżej jak tylko się da. jak go trzymasz na kolanach to wskakuje na ramie i na kark. -.- Nawet wole nie myśleć gdzie będzie wchodzć jak urośnie.
Za karę puściłem mu D&B ze słuchawek. :> Nie przepada za D&B. Strasznie tuli uszy , mróży oczy i spieprza. Ale nie będę mu więcej puszczał D&B.  ;)
Nawet wole nie myśleć gdzie będzie wchodzć jak urośnie.
« Ostatnia zmiana: Października 10, 2006, 02:12:05 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Escariot

  • Soldier
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #18188 dnia: Października 10, 2006, 02:28:39 pm »
Widać że kot nie za się na dobrej muzyce :D. Raz widziałem na You Tube Jak jeden kot wariował przy metalu O_o. Normalnie jeszcze troszke i by pogował :D



MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #18189 dnia: Października 10, 2006, 03:29:10 pm »
Cytuj
Cytuj
Cytuj
cały dzien mu dzis w PMach tłumacze na jego prośbe naczym polega jego błąd który mam w sigu a on dalej niewie oco chodzi ;/
errrrm chodzi o to ze 1 na 4 osoby w polsce o liczebnosci 38mln+ zna japonski? ya?
Nie...Chodzi o to, że 1 na 4 osoby w polsce o liczebności 38mln+ NIE zna japońskiego
relatywizm ja napisalem jego cytat w inny sposob a ty zaznaczyles jaki jest blad ;p

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #18190 dnia: Października 10, 2006, 04:55:07 pm »
łah...pierwszy raz bilboard kampanijny PiSu poprawil mi humor.
Jest obrazek gdzie w dłoniach leży jabłko, a ktoś dopisał obok jabłka "Ewa też kusiła" XD
« Ostatnia zmiana: Października 10, 2006, 04:55:36 pm wysłana przez Musiolik »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18191 dnia: Października 10, 2006, 04:57:39 pm »
Cytuj
łah...pierwszy raz bilboard kampanijny PiSu poprawil mi humor.
Jest obrazek gdzie w dłoniach leży jabłko, a ktoś dopisał obok jabłka "Ewa też kusiła" XD
dopisek do dopiska - "Z dobrym sut... e... skutkiem" :F
Kame Hame Ha

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18192 dnia: Października 10, 2006, 06:14:57 pm »
Cytuj
Yume ! Wróciłem i jestem wciąż żywy. Twoim błędem było , że mnie nie dobiłeś. Ktoś mnie znalazł i dał mi nowe ciało. A teraz nadchodzi czas mojej zemsty ! MUAHAHAHAA!
<ubrany już w strój shinobi wkłada maskę na twarz, poprawia broń i wychodzi z domu>

A teraz z innej beczki. Dziś wpadł mi do głowy pomysł żeby napisać własne opowiadanie /fika. Wymyśliłem mniej więcej zarys początku jak i co ma wyglądać , oraz trochę na jakich wydażeniach ma się opierać całość. Jutro jak się dobrze wyśpię to pewnie wpadnie mi do głowy pare pomysłów , jak wszystko złożyć w ciekawą i spójną całość.
Ale do napisania pierwszego rozdziału długa droga.  ;)
Dżi, aż strach się bać ;)  A co do tego fika, to polecałbym najpierw trochę popracować nad ortografią hehe.

A tak BTW, już niedługo powinienem mieć stałe łącze w domu i będe mógł korzystać z neta o każdej porze. Tak więc jakby co, to wyśle ci PeMa Tant...o ile Wasza dawna propozycja jest wciąż aktualna, bo nie wiem jak tam się teraz sprawy mają.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #18193 dnia: Października 10, 2006, 06:31:14 pm »
Yume - jest jest, gadałem wczoraj o tym z Tantem..i jak najbardziej jest

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18194 dnia: Października 10, 2006, 06:57:45 pm »
No... zasilenie redakcji, to na co czekałem. Jak G-1 i Yume wstąpią, to już się zacznie coś dziać, mamy jeszcze Anouk i FieryBird od fanartów dodatkowo. Kolega Escariot wygląda na sensownego człowieka, więc może... kiedyś.... w każdym razie, aż serce rośnie, jak widzę, że redakcja się rozwija. Swoją drogą, dobrze by było w takim razie jakiś artykuł do deadline'u napisać i przejsć tego cholernego FM5 (damn.... jest trudny..... momentami bardzo trudny).

Z cyklu "Jak to uczelnia robi z Tanta dałna (jeszcze większego)":

Kurde, normalnie dawno nie mieliśmy z kumplami takiej beki, jak na dzisiejsej ekofilozofii... fuck, jakbym ja wiedział, że to taki zabawny przedmiot, to bym poszedł na uniwersytet i został filozofem, bo naprawde można boki zrywać na wykładach. Oczywiście nie dlatego, że temat jest śmieszny czy coś... jest w istocie koszmarnie nudny, to chyba najnudniejsze wykłady w mojej krótkiej historii studiowania. Ale jakimi tekstami sypie babka..... pare najfajniejszych: "Duchowy telos europejskiego człowieczeństwa, leży w filozofii i jest nieskończoną ideą, ku której zmierza wselkie duchowe stawanie się"... albo jeszcze dobra była "synteza teoretycznej uniwersalności i uniwersalnie zainteresowanej praktyki". Sounds great, isn't? To wszystko to jakieś cytaty "genialnego filozofa", o którym nikt nie słyszał, który wywalił wykład na temat "Immanentnej teleologii Europy" (co to znaczy? Beats me...). Wyobraźcie sobie, że babsztyl sypał takimi hasłami co chwile (mam ich ze 30ci zapisanych w zeszycie, wszystkich nie napisze, bo mi się nie chce), a my siedzimy w tylnych ławkach i nie możemy z beki. Moja uczelnia jednak ma dałna....

BTW. Mój ulubiony cytat od Mistrza TidusaTszyTysiące to:

Cytuj
komentujecie moje kazde slowo, jak tylko zrobie bląd w wyrazie to odrazu ku%$a na mnie wsyztsko, modzi i redaktorzy (oprzocz Tanta) sa po*^%%$ni
WIEM ZE KU^$$A DOSTANE WARNA A WY CH^%E NIC BO jestescie lalusiami ktorzy sa debilami z downami

Może temat założymy "Twoje ulubione teksty n00b'ów" heh...  
« Ostatnia zmiana: Października 10, 2006, 07:08:22 pm wysłana przez Tantalus »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #18195 dnia: Października 10, 2006, 08:27:34 pm »
jestem za ;) a moj ulubiony text to ...
Cytuj
tak? c***ju zasrany ?
mam sluchac wskazuwek takich jak:
mol, down itp. ??
jesli tak stawiacie sprawe to wporządku ide sobie nigdy juz tu nie wroce
tylko Tantalus sie zdziwi
oraz
Cytuj
ak to mozesz mowic do swojej starej lamo
stary cie wola zebys mu loda zrobic
ALTALAVISTA GNIOTY
ahahahahaha jak to widze to padam XD
« Ostatnia zmiana: Października 10, 2006, 08:28:40 pm wysłana przez GLenn »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18196 dnia: Października 10, 2006, 08:45:21 pm »
Moje ulubione to "ALTALAVISTA GNIOTY" i "Shuyin was zniszczy!!!!!1111111jedenjedendwa"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #18197 dnia: Października 10, 2006, 09:09:15 pm »
a mój ten co mam w sigu :P

Shuyin3000

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #18198 dnia: Października 10, 2006, 10:23:55 pm »
Jestem Shuyin przyszedłem was zniszczyć!!!jedenjeden

<podchodzi do musiolika i go niszczy>

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #18199 dnia: Października 10, 2006, 10:25:54 pm »
ej no k***a ;/ wpierw mi sie mp3 spierdala ;/ a teraz jakiś jełop se żarty robi ;/