Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163211 razy)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18120 dnia: Października 06, 2006, 10:35:08 pm »
Cytuj
Nie no, ja oponuje za krzesłem elektrycznym.
Czyli jesteś przeciwko krzesłu elektrycznemu?
« Ostatnia zmiana: Października 06, 2006, 10:35:21 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18121 dnia: Października 06, 2006, 10:36:38 pm »
"oponować za" nie wyrażało afirmacji? Niech diabli wezmą te niuanse językowe...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18122 dnia: Października 06, 2006, 10:38:56 pm »
Jak już wspomniałem gilotyna jest efektywniejsza.
Cytuj
Aż mi żal się bawić w perwersyjne sado-maso be Hisoki... jak przeczyta te posty po czasie, to się wścieknie.
Joke, joke, everything is joke here :F
« Ostatnia zmiana: Października 06, 2006, 10:54:54 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #18123 dnia: Października 06, 2006, 10:43:40 pm »
http://www.onet.pl/0c9
z innej beczki ;/ Japonia to jednak dziwny kraj ;/

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18124 dnia: Października 06, 2006, 10:49:03 pm »
mam mega kape i gram w lego star wars :F to sie nazywa urozmaicenie dnia :F a wy kadłubkowi hackerzy uważajcie z puszkami od szłepsa, bo jak kumpel bawił się w reklamę pepsi to sobie całe czoło puszką pociął, więc wiesz Tant - jak chcesz byc pięknym biszonenem odstaw puszki na bok :F
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #18125 dnia: Października 06, 2006, 10:51:05 pm »
zmeneliłeś sie Smogu ;]
dołączyłeś do Gipsiego ;]

Suteki da ne? <łah....FF X nawet fajne jest>

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18126 dnia: Października 06, 2006, 10:53:32 pm »
ja byłem zmeliniony, tylko ze miałęm przerwe od akademika. a teraz znów w akademiku jestem. po za tym nie rozumiem kobiet, ale to nie jest rozmowa na TO :F
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18127 dnia: Października 06, 2006, 10:54:16 pm »
Cytuj
http://www.onet.pl/0c9
z innej beczki ;/ Japonia to jednak dziwny kraj ;/

O kur.... ale kurde, kto wie, czy tam w japonii jakiś bamber nie żyje taki sam, jak nasz Gipsi, który zamiast j-rock'a słucha polskiego popu. I pewnie chodzi codziennie do sklepu i kupuje brzoskwiniowe sake, po czym upija się do nieprzytomności, wraz z dziewczyną oglądając koncert Blog 27 na kompie.

Cytuj
całe czoło puszką pociął, więc wiesz Tant - jak chcesz byc pięknym biszonenem odstaw puszki na bok

A co, nie można być bishonenem z pociętym czołem? Powiedz to Squall'owi hehe...
« Ostatnia zmiana: Października 06, 2006, 10:56:53 pm wysłana przez Tantalus »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18128 dnia: Października 06, 2006, 11:21:11 pm »
Cytuj
QUOTE (Radical w innym temacie)
jak ktoś chce może dać mi warna, albo nawet bana na stronę


Nie no, ja oponuje za krzesłem elektrycznym.
JA bym proponował koniecznie obedrzeć ze skóry i posypać solą ! :>
Albo mega hardcore :
Nakarmić pożadnie nosorożca , dać mu mega mocne środki przeczyszczające.
I przykleić lewą rękę Yume do lewego pośladka nosorożca a prąwą do prawego pośladka.I pożądnie ukłuć w dupe nosorożca!
Wtedy by dopiero Yume miał przesrany bieg.   :lol:

Cytuj
http://www.onet.pl/0c9
z innej beczki ;/ Japonia to jednak dziwny kraj ;/
HEhe ja dziś to w radiu usłyszałem. I nie mogłem uwierzyć.
« Ostatnia zmiana: Października 06, 2006, 11:21:35 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #18129 dnia: Października 06, 2006, 11:30:05 pm »
a ja proponuje włozyc mu wilgotny recznik na chama do gardla gdy recznij zacznie przywierac wyszarpac go na chama ]:->

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18130 dnia: Października 06, 2006, 11:35:07 pm »
Cytuj
a ja proponuje włozyc mu wilgotny recznik na chama do gardla gdy recznij zacznie przywierac wyszarpac go na chama ]:->
a ja pana proponuje do lekarza co nogi leczy wysłac, bo na głowę juz za późno - nic jej nie uratuje :F
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18131 dnia: Października 06, 2006, 11:41:41 pm »
Cytuj
http://www.onet.pl/0c9
z innej beczki ;/ Japonia to jednak dziwny kraj ;/
Normalna sprawa. One raczej wszedzie popularne sa, i w wielu innych krajach tez sa bardzo wysoko na listach przebojow. Skoro wiec Japonia szalala tak bardzo za TATU o ktorych nawet anime powstalo, to czemu nie mieli by polubic blog 67 czy jak one sie nazywaja.
Tak czy inaczej mowienie ze Blog 27 to polski zespol jest troche smiesznie i to tak jak mowic ze Podolski i Klose sa polakami... owszem te panny sa polkami, ale wypromowali i stworzyli je niemcy, ktorzy sami pompuja kase aby byly dziewczyny popularne. Bo jakby tymi dziewczynami zajmowali siep olscy producenci to te male Ku*ewki nagraly by pewnie tylko jedna piosenke, zagralyhy by ja w programie "dzwięko gra" albo talent za talent i po wydaniu albumu nie bylo by nic wiecej o nich slychac.
Ide spac ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18132 dnia: Października 07, 2006, 01:00:49 am »
Niezly chartkor. Od ponad godziny siedze i tluke Nothing Else Matters z wokalem. Jeszcze Zell zacznie spiewac heh...

A co do "oponowania" - ja slyszalem to bardzo czesto w takim kontekscie, jak to Tant przedstawil, sam zreszta nierzadko tego uzywam.
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18133 dnia: Października 07, 2006, 01:21:09 am »
na NEM nie mam siły... wszyscy co grają na gitarze umieją to zagrac, a ja w ramach buntu do dziś nie umiem tego grac.i wiecie - dobrze mi z tym. wole męczyć Enter Sandman z wokalem :F ale wokal w moim wykonaniu jest co najwyżej do d**y :F dziśza to przecwiczyłem 4 albo 5 chwytów i w kilka chwil opanowałem kawałek Orgasmatron, do opanowania którego bierałem się od pół roku :F tera mam w planach King Nothing :F

---jedit---

zapomniełem napisac ze King Nothing mam zamiar opanowac :F
« Ostatnia zmiana: Października 07, 2006, 01:23:57 am wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18134 dnia: Października 07, 2006, 01:29:14 am »
Hmm a Orion ktoś umie zagrać ? ;]

King of Nothing to już by był morowy ;]
A może Waste my hate dałbyś rade zagrać ?
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18135 dnia: Października 07, 2006, 01:34:12 am »
Cytuj
Hmm a Orion ktoś umie zagrać ? ;]

King of Nothing to już by był morowy ;]
A może Waste my hate dałbyś rade zagrać ?
Orion... hm, Intro i kilka pierwszych taktów potrafiłem kiedyś zagrać, ale potem przestałem cwiczyć ten kawałek i tak jakoś musiał bym go sobie odświeżyc.

Waste My Hate...  poczeka jeszcze. Najpierw mam w planach jeszcze poznac Outlaw Torn, Bleeding Me i LowMans Lyric :F



---jeditjed---

sprawdzilem tabulature Wasted my hate - nic trudnego - 1 gora dwa wieczory na opanowanie kawalka plus ze dwa na prace nad tempem grania ;f

dla porownania master of puppetz uczylem sie z przerwami jakiec 3-4 tygodnie
« Ostatnia zmiana: Października 07, 2006, 01:54:22 am wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18136 dnia: Października 07, 2006, 01:55:24 am »
Jeszcze z lżejszych to Unforgiven byłby niezły.
A jakbyś Zagrał Seek & Destroy i Jump to Fire z porządnym wokalem to by był już kosmos.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18137 dnia: Października 07, 2006, 02:05:17 am »
seek'n'destroy  bez solówki zagram w całości - mój drugi kawałek Metalliki, którego sie uczyłem grac.. w sumie jak sie chwale to sie pochwale co umiem :D
Metallica:
Enter Sandman
Master Of Puppets
Last Carres
Seek N Destroy
Welcome Home (Sanitarium)
Iron Maiden
The Number Of The beast
Wicker Man
AC/DC
Highway To Hell

to są te, które bez solówki zagram w całości

plus: Battery, Metal Militia, One, Bleeding Me, Whenever I May Roam, Blackend, In Bloom, Smells Like NIrvana, Fear Of The Dark, 2minutes To midnight, Evil That Men Do, Orgasmatron, Chop Suey, Deer Dance, Hypnotize, Spiders, Sugar i jeszcze kilka kawałków Kultu :F - lista nie jest imponująca jak na kogos kto juz rok ma gitarę :F ale jak zaznaczyłem - mam. solidna nauka zaczełą sie dopiero od połowy wakacji, a wczesniej było tzw " brzdąkanie""
« Ostatnia zmiana: Października 07, 2006, 09:53:20 am wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18138 dnia: Października 07, 2006, 11:43:01 am »
Cytuj
na NEM nie mam siły... wszyscy co grają na gitarze umieją to zagrac
Moze dlatego, ze to zaj***sta balladka? Moze sie przydac, jesli dziewczyna nie bedzie gustowac w napierdalankach typu Yngwie ;)
Cytuj
Jeszcze z lżejszych to Unforgiven byłby niezły.
IMO Unforgiven II jest o niebo lepszy.

A jak juz jestesmy przy temacie Metallici - I disappear to spoko kawalek, wczoraj go odkrylem ;F
« Ostatnia zmiana: Października 07, 2006, 11:43:43 am wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #18139 dnia: Października 07, 2006, 03:05:39 pm »
Teh....zróbmy Trivie o SZ ^^ :F