Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163282 razy)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #18080 dnia: Października 05, 2006, 07:06:33 pm »
mam już plan i raczej mam przerąbane:

poniedziałek [glory, glory]
15.15-17 historia doktryn [wykłady]

wtorek [damn!]
9.30-11-angielski
11.15-13.00-prawo karne [wykłady]
13.15-15.00-historia doktryn [ćwiczenia]
15.15-17.00-prawo cywilne [ćwiczenia]
17.40-19.30-WF [łyżwy]

środa [ujdzie,ale beznadziejny przedmiot]
9.15-11.00-prawo finansowe [wykłady]
11.15-13.00 prawo finansowe [ćwiczenia]...już żałuję,że olałam ekonomię

czwartek [damn again]
8.00-9.30-angielski
11.15-13.00-informatyka prawnicza [ćwiczenia]
13.15-15.00prawo konstytucyjne [ćwiczenia]
15.15-17.00-prawo karne [ćwiczenia]

piątek
7,15-9.00 [!!!!!!]-informatyka prawnicza [wykłady.Mam nadzieję,że rozrywkowe, bo inaczej śpię w ostatnim rzędzie]
9.00-11.00-prawo konstytucyjne [wykłady]
11.00-14.00-prawo cywilne [3 godziny wykładów :/]
 

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #18081 dnia: Października 05, 2006, 08:45:40 pm »
ffffajnie tylko po co nam on ;f


Cytuj
Heh...właśnie dostałem wezwanie na rejestrację przedpoborową. Pijawki jedne wojskowe...
errr a ty przypadkiem nie masz tej kategori errr F czy jakos tak? pozatym slyszalem ze jak sie ozeni to juz se daja spokój ;f

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #18082 dnia: Października 05, 2006, 09:04:20 pm »
chcę żebyście cierpieli ze mną, współczuli mi itp ^_^

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18083 dnia: Października 05, 2006, 09:16:42 pm »
Cytuj
ffffajnie tylko po co nam on ;f


Cytuj
Heh...właśnie dostałem wezwanie na rejestrację przedpoborową. Pijawki jedne wojskowe...
errr a ty przypadkiem nie masz tej kategori errr F czy jakos tak? pozatym slyszalem ze jak sie ozeni to juz se daja spokój ;f
Nie mam jeszcze żadnej kategorii, bo dopiero na rejestrację idę ;f
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18084 dnia: Października 05, 2006, 09:25:45 pm »
Cytuj
współczuli mi

Współ-co? Nie znam...

Cytuj
Nie mam jeszcze żadnej kategorii, bo dopiero na rejestrację idę ;f

Ja narazie kombinuję jak nie iść do woja. Siakoś w następnym tygodniu robię sobie spacerek na WKU, daje im indeks i jestem kolejny rok do przodu. Może mi się uda dociągnąć do 60tki w ten sposób.... (bo do tego wieku jest obowiązek służby zdaje się...)

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18085 dnia: Października 05, 2006, 09:56:18 pm »
Cytuj
Cytuj
ffffajnie tylko po co nam on ;f


Cytuj
Heh...właśnie dostałem wezwanie na rejestrację przedpoborową. Pijawki jedne wojskowe...
errr a ty przypadkiem nie masz tej kategori errr F czy jakos tak? pozatym slyszalem ze jak sie ozeni to juz se daja spokój ;f
Nie mam jeszcze żadnej kategorii, bo dopiero na rejestrację idę ;f
W takim razie chyba powinieneś się cieszyć, bo może teraz polatasz sobie na swoich samolocikach w realu;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18086 dnia: Października 05, 2006, 10:04:49 pm »
Cytuj
Cytuj
Cytuj
ffffajnie tylko po co nam on ;f


Cytuj
Heh...właśnie dostałem wezwanie na rejestrację przedpoborową. Pijawki jedne wojskowe...
errr a ty przypadkiem nie masz tej kategori errr F czy jakos tak? pozatym slyszalem ze jak sie ozeni to juz se daja spokój ;f
Nie mam jeszcze żadnej kategorii, bo dopiero na rejestrację idę ;f
W takim razie chyba powinieneś się cieszyć, bo może teraz polatasz sobie na swoich samolocikach w realu;]
Nie, bo C czy tam D mam gwarantowane. Zresztą nigdy bym nie poszedł do naszych "sił" powietrznych ;/
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18087 dnia: Października 05, 2006, 10:47:54 pm »
Cytuj
Nie, bo C czy tam D mam gwarantowane. Zresztą nigdy bym nie poszedł do naszych "sił" powietrznych ;/
To staraj się nie iść. ;] Idź na studia zamiast marnować sobie czas w wojsku. (I teraz ja to mówie  <_< )
Dostaniesz pewnie kategorię X , czyli do walki z kosmitami :F
Zresztą w zasadniczej służbie wojskowej i tak nikt nie lata bo do tego trzeba wyższą szkołę sił powietrznych ukończyć. A i tak mało kogo przyjmują bo trzeba mieć końskie zdrowie. ;]
Ludzie dam wam rade: Nie idzcie do woja !!!
Hyba , żebyście trafili tak jak ja to byście się troche poopie**alali. ;]

Cytuj
wtorek [damn!]
9.30-11-angielski
11.15-13.00-prawo karne [wykłady]
13.15-15.00-historia doktryn [ćwiczenia]
15.15-17.00-prawo cywilne [ćwiczenia]
17.40-19.30-WF [łyżwy]

O_o uuuuoo niezły dzień . Ja to bym musiał zjeść dobre śniadanie (Nuttella i te sprawy , żeby mieć mnóstwo energii ;] ),wypić mocną kawe z cukrem (taką siekierę pożądną) a potem o 15 jeszcze z jednego red bulla wypić , żeby jakoś przyswajać wiedze na takich wykładach , a na łyżwach to bym się hyba zabił na lodzie po tylu godzinach siedzenia.
« Ostatnia zmiana: Października 05, 2006, 10:49:27 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #18088 dnia: Października 05, 2006, 10:52:00 pm »
najgorzej,że na UG można co najwyżej kupić do jedzenia fast foody ,albo słodycze. Czyli jak dla mnie to tylko słodycze,ale tym się nie najem :/
 

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18089 dnia: Października 05, 2006, 11:12:40 pm »
Cytuj
najgorzej,że na UG można co najwyżej kupić do jedzenia fast foody ,albo słodycze. Czyli jak dla mnie to tylko słodycze,ale tym się nie najem krzywus.gif
To pozostaje tylko dobre śniadanie zjeść i zabrac ze sobą drugie.
No i red bull by nie zaszkodził , chociarz są inne podobne napoje energetyzujące z kofeiną. Ja nie sugeruję , żebyś kupował/a (niepotrzebne skreślić ;) ) tego typu napoje bo to jest raczej kosztowne , ale gdybym ja miał taki dzień to bym pewnie tak robił.
Dobrze chociarz ,że ostatni jest W-F bo już mysleć by się nie dało o 19.00 , a na W-Fie tyle myślenia już nie trzeba co na wykładach. ;]
W sumie nie jest tak źle bo reszta dni to luz jak nic ;]

BTW. Dziś postawiłem lustro na ziemi i miałem beke z kota jak skakał :F
Nazwe go hyba Berserker bo skacze po meblach i się bawi bez przerwy jak oszalały. ;]
« Ostatnia zmiana: Października 05, 2006, 11:13:02 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18090 dnia: Października 05, 2006, 11:22:51 pm »
Cytuj
Ja nie sugeruję , żebyś kupował/a (niepotrzebne skreślić  ) tego typu napoje bo to jest raczej kosztowne
Tiger kosztuje 2 zl za puszke 0,25 (a jak sie uda natrafic na dobry sklep, to litrowka za 4 zl), a jest taki sam, jak Red Bull.
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18091 dnia: Października 05, 2006, 11:24:21 pm »
co ja wam będę mówił o swoim planie... take a look. Plan jest tak śmiesznie porąbany miejscami, bo w painie wyciąłem z niego to, na czym mnie nie ma, żeby was nie skołować (nie trzeba wiele, aby pogubić się w planie zajeć, jaki dostajemy co semestr). Na początku myślałem, że będzie tragicznie, ale udało mi się wszystkie ważne rzeczy tak poprzesuwać, że jest tak jak jest. Do tego laborek nie mam do stycznia (te w  czwartek, oznaczone jako La), a Eco-philosophy mam raz na dwa tygodnie.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18092 dnia: Października 05, 2006, 11:50:41 pm »
Cytuj
co ja wam będę mówił o swoim planie... take a look.
O_o dobrze ,że tych laborek jeszcze nie masz bo jest nieziemsko poustawiany plan.

Cytuj
To staraj się nie iść. ;] Idź na studia zamiast marnować sobie czas w wojsku. (I teraz ja to mówie dry.gif )
Wycofuje to.  DB IDŹ DO WOJA !!!  ;)

PS. Wydajemi się , że niejaki Yoruno nie wróci już hyba ;)
« Ostatnia zmiana: Października 06, 2006, 02:13:04 am wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18093 dnia: Października 06, 2006, 10:07:41 am »
Cytuj
PS. Wydajemi się , że niejaki Yoruno nie wróci już hyba wink.gif

czyzby mnie minelo jakies meczenia newbies pod moją nieobecnosc czy jak? :P

Plany.... nie no, zajebiste macie :F ja mam w sumie tylko poniedziałek zawalony od 8 do 16.40 a tak to mam przewaznie cwiczenia na 11 i koncze o 13 :P a piątek wolny. nie ma to jak ostatni rok :F

wojsko... wypadałoby tam sie przejsc do WKU, aczkolwiek dwa lata temu gosciu dał mi odroczenie od razu na 3 lata licencjata :) zajebiscie normalnie :D
Kame Hame Ha

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #18094 dnia: Października 06, 2006, 04:23:05 pm »
Cytuj
Może mi się uda dociągnąć do 60tki w ten sposób.... (bo do tego wieku jest obowiązek służby zdaje się...)
raczej do 27 ale dla ciebie moga zrobic wyjatek ;p
wiecie ja sie szczerze zastanawiam czy studia nie sa przypadkiem gorsze od woja ;f

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18095 dnia: Października 06, 2006, 05:36:47 pm »
Cytuj
hmm paradox matematyczny ta? ja dzis 2 poznałem:
Ile to jest 2 podzielić na pół?
LOL! Nawet ja to wiedzialem ;] przyznaj sie Marv, ze tak naprawde to studiujesz, tylko masz 20iles lat i wciaz jestes w podstawowce ;]

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18096 dnia: Października 06, 2006, 05:51:26 pm »
Cześć wszystkim. Nawet nie wiecie jak dziwnie mi się wstukuje w klawiature cokolwiek po takiej przerwie, chcoiaż nie było mnie raptem dwa tygodnie... albo i mniej. Monitor jakiś taki dziwny się wydaje, bo przywykłem do tych w czytelniach bibliotecznych na których na razie czytałem jakieś pierdoły i pierdółki.
Mieszkam sobie w Szczecinie z kumplem i jest elegancko. Mamy taki burdel, że rano człowiek budzi się w swoich lub cudzych spodniach (tj. jego głowa w nich spoczywa), woreczki po zupkach chińskich lub tych "w 5 minut" walają się po podłodze, a w radiu lecą przeboje Dżemu. Chociaż w domu jestem dopiero godzinkę już tęsknie za tamtą chatką na peryferiach. Najgorsze w tej całej układance są studia, które zapowiadają się strasznie nudnie, ale jeszcze nudniejsi są ludzie na roku. Podchodzę do takiego jednego "przyszłego prawnika", co to nosił na koszulcę Ernesto Guevarę i pytam się "DLaczego nosisz mordercę na koszulcę". I dowiedziałem się, że Che nie dość że walczył o wolność wszystkich ludzi, to jeszcze opiekowałsię bezdomnymi kotkami (a w szczególności tymi z oklapniętymi łapkami). Nie wiem, nie widzę tam żadnych humanistów-filozofów, a co dopiero przyszłych prawników.
Najgorzej że jestem oderwany od rzeczywistości, tj. w pokoju mam tylko radyjo, a z neta mogę korzystać w czytelni w której wiecie, czuje się obserwowany. W planach mam zapisanie się do szczecińskiej sekcji UPR i koła naukowego które specjalizuje się w prawie karnym. :F O, tej buźki mi brakowało.  

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #18097 dnia: Października 06, 2006, 05:58:30 pm »
cześć Szefie ^^ %-)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #18098 dnia: Października 06, 2006, 06:12:37 pm »
przynajmniej w szczecinie masz koło UPR a ja w tym nędznym włocławku mam hm... LPR i Samoobronę. No i SLD. PiS gdzies jest podobno :F ale jeszcze na oczy nie widziałem :P ostatnio ze znajomym własnie byłą gadka o mordercy Che i nie mógł mi uwierzyc jak rozmawialismy sobie na temat zabijania przez wojownika o wolnosc i sprawiedliwosc dzieci dla zabawy.
Kame Hame Ha

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Total offtopic
« Odpowiedź #18099 dnia: Października 06, 2006, 06:36:50 pm »
Cytuj
studia, które zapowiadają się strasznie nudnie
Może głupio pytam ale jaki dokładnie kierunek studiów? :f