Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163926 razy)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17740 dnia: Września 24, 2006, 10:59:29 pm »
Cytuj
A tak BTW Chieffu... tak sie zastanawialem i musze zapytac. To zdjecie czarnobiale w twoim sigu to twoje misato? A ten ziomek w plaszczu pijacy kawe to Ty szykujacy sie do wyjazdu?
Tak. To nieuchronne :) Jeszcze miesiąc temu strasznie chciałem opuścić to miasto, a teraz w ogóle nie chcę nawet z domu wychodzić...

 

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17741 dnia: Września 24, 2006, 11:07:15 pm »
Ładnie w tym twoim Urugwaju Chief....

od razu wyprzedzam pytanie: dzisiaj nie zapomne o SquareZonkach, prawde mówiąc mam już gotowego posta w notatniku i tylko czekam godzinę aż go wkleję heh..

Damn it.. dzisiaj dowiedziałem się, że muszę się szybko zapisać do grupy językowej na hiszpański, bo jak nie, to cholera mnie wbiją do losowej. A nie chcę się rosyjskiego uczyć =_=... jutro jadę na PG, może jeszcze autograf jakiegoś profesora znajde do indeksiku...

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Total offtopic
« Odpowiedź #17742 dnia: Września 24, 2006, 11:12:20 pm »
Ja bym się chciała czeskiego uczyyyć. Ktoś tu uczy się czeskiego? Trudny jest?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17743 dnia: Września 24, 2006, 11:18:45 pm »
A tam czeski... Ja, gdybym mogl wybierac, zamiast niemieckiego wybralbym lacine. Podobno zajebiscie trudna, ale za to jak brzmi!
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #17744 dnia: Września 24, 2006, 11:20:38 pm »
ja tez bym poprosił albo japoński jak tant :F to byłby mega szpan nie ma co ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17745 dnia: Września 24, 2006, 11:22:33 pm »
Cytuj
Ja bym się chciała czeskiego uczyyyć. Ktoś tu uczy się czeskiego? Trudny jest?
Powiedz mi, że żartujesz...
Tant ! Nie idź a hiszpana ! Idź na ruska ! Potem mnie go pouczysz ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17746 dnia: Września 24, 2006, 11:27:26 pm »
Ja bym chciał znać staromandżurski to by dopiero było zajebiście.
Łacina przy nim jest miękka. ;)
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17747 dnia: Września 24, 2006, 11:37:21 pm »
DB - No mam do wyboru hiszpański, niemiecki, francuski, szwecki, włoski albo rosyjski. Ja wogóle nie mam ochoty się uczyć trzeciego języka obcego, więc włoski i francuski odpadają, bo trudne. Niemiecki i rosyjki odpadają, bo niecierpie tych języków (wybacz DeBe). Szwedzki jest ogólnie fajnym językiem, ale moja ciotka naucza hiszpańskiego na UG i w paru jeszcze szkołach i mówi, że mogłaby mnie nauczyć tego języka w miesiąc. Więc wybieram hiszpański, bo to bedzie przynajmniej luźne do zdania.

Swoją drogą, ja się dosyć lubię uczyć języków. Jeszcze pod koniec roku będę zdawał "4級文字語彙" (4th level exam) i już się nie mogę czekać jak to będzie szpanersko wyglądało w moim CV. Jeszcze skończę studia, nauczę się programować w ActionScript'cie i będzie git...
« Ostatnia zmiana: Września 24, 2006, 11:37:52 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #17748 dnia: Września 24, 2006, 11:44:15 pm »
* - "będzie git" - według słownika studentów - spieprze za granice, albo dorwe unas ciepłą posadke w macdonaldzie

a w moim p******m liceum na profilu humanistycznym niemam łaciny ;/  

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17749 dnia: Września 24, 2006, 11:45:01 pm »
Cytuj
4級文字語彙
Aż taki dobry jesteś ? KTo to organizuje? Chyba Ambasada, bo jakoś nie przypominam sobie japońskich szkół w Polsce. Poza tą informatyczną..
Dlaczego na japonistykę nie poszedłeś w takim razie?

Cytuj
szpanersko wyglądało w moim CV
Jak mi to prawo podpasuje (w co szczerze wątpie) to zostane sobie robić doktorat. To takie dalekosiężne plany, ale wtedy będę PAN DOCHTUR. Zamiast psze pana, będą do mnie mówić PANIE DOCHTURZE!

Co do łaciny to miałem ją w liceum, ale się nie uczyłem. W ogóle obijałem się strasznie, a teraz czuję, będzie ciężko. Ale wiecie, bez kompa i bez telewizji, to pewnie będę się uczył... albo szlajał po barach i monopolowych ;)
« Ostatnia zmiana: Września 24, 2006, 11:46:14 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17750 dnia: Września 24, 2006, 11:49:25 pm »
Bary i monopolowe Chieffu to ty zostaw lepiej dla mnie :D
« Ostatnia zmiana: Września 24, 2006, 11:49:43 pm wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17751 dnia: Września 25, 2006, 02:58:05 pm »
Tant cabron saluda el Skłerzon! ;] Bylo sie uczyc ruskiego bo jest przebanalny. To jest w zasadzie polski, z innym akcentem i paroma roznicami w postaci dywan - kawior, pilka - miadź, herbata - czaj itd. Juz nie wspomne o pytaniach ktore niczym sie nie roznia od zdan twierdzcych poza innym akcentem.

Ale hiszpanski tez jest genialny ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17752 dnia: Września 25, 2006, 04:33:46 pm »
Cytuj
spieprze za granice, albo dorwe unas ciepłą posadke w macdonaldzie

Ty no, siora mi powiedziała, że w rafinerii gdańskiej, po moim kierunku ludzi przyjmują i dają 2.8k od startu. Na początek jest to dosyć zadowalający mnie kapitał... no ale jeszcze sobie poczekam zanim pracować zacznę. Trzeba te studia skończyć.... a tak apropo skończenia studiów - zdałem matme na 3. Znaczy to, że jak tylko pozbieram autografy, to jestem oficjalnie studentem drugiego roku.

Cytuj
Aż taki dobry jesteś ?

4th level jest lamerski. Listening z tego to ty byś zdał nawet, mając minimalną wiedzę na temat słówek. Z tymi zadaniami z gramatyki może być różnie, tak jak i z rozpoznawaniem kanji.... ale to jest do zdania. Mam 100 kanji do wkucia i gramatyka do powrórzenia, a jak to zrobię, to egzamin powinienem łyknąć luźno. Koło 70% robiłem na ostatnim próbnym razem z Yuki, a ona mnie wtedy tak z marszu przeegzaminowała, jak ja się wogóle nie uczyłem heh.

Cytuj
KTo to organizuje?

Ambasada... ale w PJWSTK to się będzie odbywać, czyli do Warszawy na to pojechać będę musiał tak, czy siak...

Cytuj
Dlaczego na japonistykę nie poszedłeś w takim razie?

1) Musiałbym wyjechać z Gdańska, a ja jestem zbyt wygodny, żeby w akademiku mieszkać.
2) Mając zdany.. hmm.. powiedzmy 2nd Level, to ja będę po japońsku nawijał lepiej niż studenci japonistyki. A do tego, jak będę mial w CV o tym wzmianke, to będą mnie traktować jak japoniste.
3) Jeszcze by mi japoński zbrzydł od uczenia się go na uczelni...

Cytuj
Jak mi to prawo podpasuje (w co szczerze wątpie) to zostane sobie robić doktorat.

Tak wysoko jeszcze nie mierzę. U mnie jest tak, że po 7 semestrach będę inżynierem, a po kolejnych 3, przez które muszę jeszcze prace napisać i ją obronić na końcu, będę magistrem inżynierem. Potem bym musiał prace doktorancką napisać, ale myślę, że magister mi styka. Jak go będę miał, to się będę za robotą rozglądał... damn, przydałoby się jeszcze prawo jazdy zrobić jednak...

Cytuj
Tant cabron saluda el Skłerzon!

Casta manana muchacho, la cucaracha por favor amigo, buenos aires muchos gracias gringo. To tyle, jeżeli chodzi o moją znajomość języka hehehe.. a nie, jeszcze wiem, że "Serveza" to piwo po hiszpańsku... może się przydać kiedyś hehe...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17753 dnia: Września 25, 2006, 04:55:48 pm »
Cytuj
buenos aires
To z Killera? ;]
Cytuj
Casta manana muchacho, la cucaracha por favor amigo, buenos aires muchos gracias gringo. To tyle, jeżeli chodzi o moją znajomość języka hehehe.. a nie, jeszcze wiem, że "Serveza" to piwo po hiszpańsku... może się przydać kiedyś hehe...
!puta!

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #17754 dnia: Września 25, 2006, 05:17:50 pm »
que passa senioritas?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #17755 dnia: Września 25, 2006, 05:33:40 pm »
morrons ;/ :F

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #17756 dnia: Września 25, 2006, 05:45:06 pm »
one of them said and laughted of his own stupidity
 

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #17757 dnia: Września 25, 2006, 05:46:10 pm »
shut up lag maister :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17758 dnia: Września 25, 2006, 05:49:24 pm »
Look who's talking now, leetspeaker...

Dobra, koniec napinania się językowymi sztuczkami. Kupujcie sobie nowy numer PSX Extreme. Niby nic fajnego, od taka gazetka za 8 zeta, ale za to są 2 moje zdjęcia tam (i jeszcze kilka robionych przeze mnie z tego co widziałem), a na jednym udzielam właśnie wywiadu dla TVN24. Swoją drogą, nie wyemitowali go jednak.... a szkoda, bo cała ludzkość musi znowu zniecierpliwiona czekać na mój telewizyjny debiut. No nic, kiedyś będę sławny i będę miał setki tysięcy fanów i miliony fanek na całym świecie. To nieuniknione.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17759 dnia: Września 25, 2006, 07:55:09 pm »
Tant, wiesz. Mnie tam w sumie japoński język nie grzeje, za to kultura i obyczaje ! Studenci swoją drogą są fajni, ostatnio na jakimś forum rozmawiałem z jednym ze studentów japonistyki i jak on się zachwycał japońskim giri. Szkoda, że nie mógł tego skonfrontować z inwazjami na Koree i kopcami z uszu, czy też obozami śmierci podczas IIWŚ. :) Ale troszkę żałuje, że nie będę studiował japonistyki. Cóż, wszystkiego mieć nie można...

Może wojna wybuchnie? ;) Wtedy mordowałbym szwabów i ruskiech.

Dobra, ide spać. Z rana wyjeżdzam. Trzymajcie się brzydale i pamiętajcie kto tutaj naprawdę rządził. Buziaki dla Ganza, Gipsona, Tanta, Smoga, Anuka, Sierhija, Hisoki, Sola i reszty pociesznych maciejów z SZ.


Tak będę biegał codziennie na uniwerek :F
« Ostatnia zmiana: Września 25, 2006, 09:40:56 pm wysłana przez Chief Roberts »