Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164003 razy)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17700 dnia: Września 21, 2006, 10:53:27 pm »
Cytuj
A ja tobie życze , żebyś sobie polatał kiedyś w prawdziwym F-15 , Widziałem dawno temu jakieś ogłoszenie w Anonsach : był f15 na sprzedarz i dość drogo :) serio tak było .
Łah...F-15...najlepszy Air Superiority Fighter na świecie...Zajebiście było by takim polatać...CHociażby w jakimś wariancie dwuosobowym jako pasażer...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17701 dnia: Września 21, 2006, 10:56:16 pm »
No to ja też się przyłączam do życzeń. A życzę tego czego i sobie życzę, aby Polska była w końcu normalnym krajem, w którym nie będą rządziły kaczory, tuski, lepery i geirtychy, żeby ktoś powywieszal na drzewach komunistów i rządził mądry król ;)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17702 dnia: Września 21, 2006, 10:59:57 pm »
Cytuj
Łah...F-15...najlepszy Air Superiority Fighter na świecie...Zajebiście było by takim polatać...CHociażby w jakimś wariancie dwuosobowym jako pasażer...
No na pewno nie życzyłbym ci lotu jakąś Irydą ;)  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17703 dnia: Września 21, 2006, 11:09:24 pm »
Wszystkiego najlepszego DarkButz. Wyniki wstawię za godzine, przemęczcie się jeszcze. Wyobraźcie sobie, że jeszcze mi swoje głosy podesłał niejaki White_wizard, a spowodowały one pewną rotacje na miejsach (dla mnie fajną z jednej strony i niefajną z drugiej). Wyniki pierwszej z kategorii nie będą raczej dla nikogo zaskoczeniem, ale poczekam ze wstawieniem posta do godziny zero, żeby było tak... symbolicznie.

Chief - słowo daje, na tym posterze Tusk ma ryj jak Cezary Pazura. Przyjrzyjcie mu się...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17704 dnia: Września 22, 2006, 12:05:33 am »
Cytuj
Chief - słowo daje, na tym posterze Tusk ma ryj jak Cezary Pazura. Przyjrzyjcie mu się...
Wiesz, ze to samo sobie pomyślałem :)
 

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17705 dnia: Września 22, 2006, 10:01:11 am »
Dobra ziomki ja znikam na okolo 3 dni bo jade dzis w gory z ekipa i bede tam az do niedzieli. Niechciejcie jakie winko wypaszone kupilem kumplowi za 2.50 na prezent... no poprostu cudo "Cherry" sie nazywa i ma taka naga dupke na okladce ;]
Niezly hardcore.
No a po za ytm to turlajcie sie i do nastepnego...


P.S. Kurw* ja sie boje jezdzic atem ;/ moj kumpel prowadzi i w sumie czasem tam gdzies jezdzi daleko no ale kurde moje zycie jest piekne a ja sie bje ze mogloby sie z konczycc w wyniku jakiejs napinatoskiej jazduy mojego kumpla albo innych ch*jni ktore spowoduja ze niezbyt doswiadczony kierowca nie da sobie rady na drodze ;/
No ale nie mozna byc pesymista. Na pewno wracam do was w niedziele ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17706 dnia: Września 22, 2006, 10:06:14 am »
Mocarella strasznie pasuje do moich śniadań. Jest mdła, mięciutka, i w ogóle taka jakaś nijaka. Zawsze jadłam ją jako dodatek, pomiędzy innymi rzeczami i w ogóle nie wiedziałam jak to smakuje. Ale dziś położyłam sobie bez niczego na chlebie i wszamałam, popijając herbatką i znalazłam metaforę przedziwnie pasującą nie tlyko do śniadań, ale i do mojego życia. Pierniczyć o szczególach nie będę, bo słuchać tego nie chcecie, jednak od teraz raz w tygodniu kupię sobię kostkę mocarelli. Przynajmniej nie trzeba jej gryźć za mocno. Rano jestem anemiczna i szczęką ruszać się nie chce.

Chciałabym więcej gadać z Frickiem, na żywo znaczy się. Mój mówiony angielski śmierdzi, wprawdzie rozumiem co się do mnie mówi, ale brak praktyki sprawia, że nad odpowiedziami myślę zbyt długo. Joey jest Australijczykiem, jak wiadomo, mają ten swój dziwny akcent i używają innuch sformułowań niż Brytyjczycy, więc czasem muszę spytać go o znaczenie tego, czy tamtego. Tylko ze na przeszkodzie stoi strefa czasowa  >_> jak ja się pojawiam, to on kładzie się przed wyjściem do roboty.
Nie wiem tylko czy jest to jakaś poważna zachcianka, czy tylko taka sobie, bo on ma słodziutki głos ^^
« Ostatnia zmiana: Września 22, 2006, 10:08:28 am wysłana przez Goha »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17707 dnia: Września 22, 2006, 11:56:48 am »
Oj czarno widzę ten egzamin, który piszę dzisiaj o 14ej. Moja metoda "ekstremalnego wkuwania" nie jest specjalnie skuteczna przy takiej ilości materiału i takich w nim brakach. Uczyłem się przez 16 godzin, robiąc sobie przerwy co jakieś 45 minut, aby sobie kawe zaparzyć, do kibla pójść, wbić na SZ lub się wykompać. Skończyłem się uczyć pare minut temu, jak mi się zaczęły macierze rozmazywać w skrypcie heh (a jeszcze mam połowe wzorów do wkucia heh). Próbowałem rozwiązywać zadania z książki, ale wychodziły mi prawie wyłącznie te łatwe.... mam nadzieje, że na egzaminie będą nie specjalnie wyszukanie przykłady, które można rozkminić, chwile nad nimi siedząc. Nie czuję się na siłach, żeby to zdać. Nie czuję się na siłach nawet, żeby pojechać na uczelnie, bo teraz to bym tylko spał. No ale nie poddam się bez walki.... zdam, będzie zaj***ście... nie zdam, i tak przechodze na następny rok awansem, ale egzamin będę musiał znowu zdawać w sesji zimowej. Spróbuje to zdać, a jak wrócę koło 16ej, to mnie pewnie do północy nie zobaczycie na SZ.... mam nadzieję, że zdąże dojść do łóżko i nie zasne w tramwaju, czy na chodniku, czy gdzieśtam...
« Ostatnia zmiana: Września 22, 2006, 11:57:43 am wysłana przez Tantalus »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17708 dnia: Września 22, 2006, 04:58:11 pm »
Najlepszego Sol
Powodzenia Tant

Mniejsza ze jedno i drugie spoznione ;]

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Total offtopic
« Odpowiedź #17709 dnia: Września 22, 2006, 05:05:08 pm »
Richard Hammond w stanie ciezkim (lecz stabilnym) w szpitalu.. :/
'Pobijał rekord predkosci kierujac bolidem o napedzie odrzutowym, do wypadku doszlo przy predkosci 450km/h..'

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #17710 dnia: Września 22, 2006, 05:21:41 pm »
noto kolejny po Irvinie sie doigrał...  

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17711 dnia: Września 22, 2006, 05:23:03 pm »
Gipsi ja od kiedy mam prawko nie znoszę gdy ktoś inny prowadzi auto. Wcześniej super mi się jeździło ale teraz po prostu ciarki mnie przechodzą jak ktoś jeździ..

Goha najlepszy akcent mają moim zdaniem Szkoci :) Niby mówią po angielsku, ale nie jak pierwszy raz miałem kontakt z nimi, ni cholery nic nie rozumiałem. Całkowicie inna wymowa i chyba najbardziej problematyczny z akcentów. I wcale nie pierniczysz o szczególach, piszesz zdecydowanie zbyt rzadko :)
« Ostatnia zmiana: Września 22, 2006, 05:23:44 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17712 dnia: Września 22, 2006, 06:44:52 pm »
Z reguły nie staram się, bo nie mam własnego zdania, jeśli już mam, nie umiem uzasadniać, a jak już coś zaczynam, to kończy się użalaniem nad sobą, więc po co to komu. Wolę strzelać "blogasy, ot chociażby dziś jeszcze wpadł do mnie kolega z klasy Akodo, z którym też się "zakolegowałam". Sławek jest już po swoim drugim tomiku poezji, jest bardzo miłym, inteligentnym facetem, aż wstyd mi przy nim ust czasem otwierać, w każdym razie obok pisania wierszy ma inne hobby, mianowicie robienie wina :] Przyjechał dziś do mnie z prezentem - nowym tomikiem i butelką półwytrawnego winka (mniam), w zamian za winogron z mojego ogródka ;p

Zaczął się event w Nightfallu, właśnie czekam na dogranie plansz.
A od jutra zajęcia...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17713 dnia: Września 22, 2006, 07:13:29 pm »
Cytuj
Z reguły nie staram się, bo nie mam własnego zdania, jeśli już mam, nie umiem uzasadniać, a jak już coś zaczynam, to kończy się użalaniem nad sobą, więc po co to komu.
Nic w tym złego, a myślę, że zawsze jest lepiej się z kimś podzielić tym co leży na sercu. Każdy miewa złe chwilę i gorsze dni. Jesli masz własne zdanie to z chęcią je poznamy, ot choćby dlatego, żeby bliżej poznać Gohę i jej poglądy:)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #17714 dnia: Września 22, 2006, 07:57:40 pm »
Tak sobie pojawiam się i znikam...przez ten czas zdążyłam zaliczyć jedną z poprawek,a za drugą muszę zapłacić 400 PLN, bo poprawkę oblałam :/ I trzeba się będzie w końcu nauczyć syfu typu : jak się nazywała klasa średnia w  mezopotamii, jaki był ustrój Genui [opisać], jakie kompetencje miał nmiestnik Sycllii, jak się nazywała ziemia dana żołnierzowi w mezopotamii czy kto podpisał konstytuję Hiszpańską z 1830 [było z 8] :F

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17715 dnia: Września 22, 2006, 09:53:00 pm »
Co wszyscy tak cicho siedzą na forum i nic nie piszą? Czekacie z niecierpliwością na wyniki ? ;)
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17716 dnia: Września 22, 2006, 09:59:23 pm »
Dżi, tak już po prostu jest na tym forum. Większość osób wchodzi i "ogląda stronę głowną forum" albo "przegląda listę zalogowanych użytkowników". :)

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17717 dnia: Września 22, 2006, 10:02:37 pm »
Po prostu jesteśmy wyjątkowo wstydliwi :blush:
Tak w ogóle to o której będą wyniki? Tant, nie mógłbyś ich wrzucić trochę wcześniej?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17718 dnia: Września 22, 2006, 10:22:18 pm »
Cytuj
Po prostu jesteśmy wyjątkowo wstydliwi :blush:
Tak w ogóle to o której będą wyniki? Tant, nie mógłbyś ich wrzucić trochę wcześniej?
O północy, Tant będzie wrzucał każdy pojedynczy wynik każdego dnia o północy. Jednak nie pisał nic po powrocie z uczelni....
« Ostatnia zmiana: Września 22, 2006, 10:22:56 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17719 dnia: Września 22, 2006, 10:25:13 pm »
HaHAHa nie zdziwiłbym się gdyby Tant zaspał  bo nie spał dziś przez tą swoją naukę matmy.I kawa nawet go nie dobudzała zbytnio.
Ale może nastawił budzik i poda wyniki i pójdzie dalej spać ;)
« Ostatnia zmiana: Września 22, 2006, 10:25:26 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...