Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164053 razy)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17640 dnia: Września 21, 2006, 12:37:24 am »
491.6 kilobits per second
No może być ten wynik jak na pięćsetdwunastkę ;)
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17641 dnia: Września 21, 2006, 12:38:41 am »
Zawsze ci wyjdzie troche mniej niż mas naprawde. Dodaj sobie jeszcze to, co tam się wyświetla obok napisu Storage, aby mieć normalny przesył.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17642 dnia: Września 21, 2006, 12:45:36 am »
Da się używać Torrenta i emule jednocześnie ? Pewnie spytacie po co ? Ale tylko tak hipotetycznie pytam.
Przypomniało mi się coś, kumpel mi kiedyś mówił , żebym sobie zrobił wysokie ID w emule, albo zaczął sciagać w DC++ ale tam musiałbym przekierować modem itp. wiec nie chciało mi się robić. Mam ochotę teraz trochę pogrzebać chociarz trochę lamie w tych sprawach.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17643 dnia: Września 21, 2006, 12:51:25 am »
Ja próbowałem uruchomić jednocześnie Azureusa i eMule'a na moim kompie.. to nie był specjalnie szczęśliwy pomysł. Jak się łącze na nich rozdzieliło, to żaden nie ściągał heh... lepiej miej włączony jeden program p2p na raz, szczególnie jak masz 512ke.

Dobra, spadam się uczyć matmy, chociaż i tak wiem, że zaraz tu wrócę, bo jest uzależniony od SZ... jak przez was poleje egzamin, to powiem marvowi, żeby zbanował was wszystkich.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17644 dnia: Września 21, 2006, 01:46:44 am »
Oi ,ostatnio moje łącze chodzi na maxymalnych obrotach non stop. Mam do nagrania jakieś 100 cd-r. Na co ja to wszystko nagram ? Kiedy ja to wszystko nagram ? Kiedy ja to wszystko przesłucham , przejde , obejrzę ?  ;)
I hyba odświerzę sobie pamięć i pogram trochę w gry na SNES i GBA.  ;)  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17645 dnia: Września 21, 2006, 01:57:49 am »
Cytuj
Oi ,ostatnio moje łącze chodzi na maxymalnych obrotach non stop. Mam do nagrania jakieś 100 cd-r.

Nie wiem, czy wiesz, ale ludkość wymyśliła take cudowne urządzenie, które się zwie nagrywarka DVD.

Damn.. mam opracowaną jakąś 1/10 materiału (tą najprostszą), a mi już odpie**ala.... czarno widzę tą matme...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17646 dnia: Września 21, 2006, 02:24:58 am »
Zadzwoń do psora u którego będziesz zdawał.
-Śpi pan? BO JA SIĘ UCZĘ!!!

;)
Ale wtedy masz gwarantowane, ze nikt nie zda ;)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #17647 dnia: Września 21, 2006, 06:47:28 am »
hmm 819.6 +100 storage a to przy włączonym śmigającym jak burza emulu i torrencie ;] ale to dlatego raczej ze rano malo ludzi siedzi, w weekendowe wieczory to by było tak max 30 ;]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17648 dnia: Września 21, 2006, 09:09:24 am »
Yaaaay ;] Przez noc sciagnelo mi sie 50% Yakuzy i dalej ssie po 60 iles kb/s ;] Mam tylko nadzieje ze jako ze tam pisze PAL multi to ze to bedzie rzeczywiscie multi language ale ze dubbing nie bedzie po Francusku ;/

Kiedy kur*a okami bedzie ;/


Cytuj
Nie wiem, czy wiesz, ale ludkość wymyśliła take cudowne urządzenie, które się zwie nagrywarka DVD.
I to jest lipa bo jan igdy nie moge uzbierac materialu ktory nagram na DVD... bo niechce nagrywac calej muzy naraz tylko jestem rzyzwyczajony ze na jednym cd-r zawsze nagrywalem jedna plytke jednego artysty (klipy lajvy mp3) a teraz kupa... kisi sie na dysku ;/
« Ostatnia zmiana: Września 21, 2006, 09:10:38 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17649 dnia: Września 21, 2006, 01:23:58 pm »
Cytuj
I to jest lipa bo jan igdy nie moge uzbierac materialu ktory nagram na DVD... bo niechce nagrywac calej muzy naraz tylko jestem rzyzwyczajony ze na jednym cd-r zawsze nagrywalem jedna plytke jednego artysty (klipy lajvy mp3) a teraz kupa... kisi sie na dysku ;/

Heh u mnie jest to samo , żeby nagrać jakieś albumy na DVD trzeba ich kilka zebrać , żeby miejsce się nie marnowało.
Zresztą lubie porządek i kiedy jeden album jest na jednej płycie. Nie zniósłbym gdybym miał kilka różnych albumów na jednej płycie, zwłaszcza różnych artystów.
Zresztą cd-r nagrywa się u mnie jakieś 2 minuty może 3. Więc będe się musiał zebrać i ponagrywać to jak tylko kupię płytki.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17650 dnia: Września 21, 2006, 01:47:36 pm »
No i plany zakupu PSPka w piiiiiizde poszly, bo oczywscie cholerne sprzatanie jakis mieszkan zamias w sobote i niedziele jak mialo byc, bedzie w poniedzialek i wtorek, czyli 200 zeta w plecy ;/ ale chujnia czyli ze ;/

Ale przynajmniej doszly plyty od Gipsa ;]

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17651 dnia: Września 21, 2006, 02:55:19 pm »
heh , chcialabym miecc PSP , fajne gry sa , w szczegolnosci zagralabym w Tekena dark resuration (za wszelkie bledy przepraszam ,ma sie troche zlasowany mozg po 8 h w szkole )

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Total offtopic
« Odpowiedź #17652 dnia: Września 21, 2006, 03:29:26 pm »
ych.. szkola.. moja wczoraj oznajmila ze wprowadza mundurki od 2 semstru ;/ i jeszcze uczniowie projektoja  :w00t:  zajebiscie ?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17653 dnia: Września 21, 2006, 03:31:17 pm »
Cytuj
ych.. szkola.. moja wczoraj oznajmila ze wprowadza mundurki od 2 semstru ;/ i jeszcze uczniowie projektoja  :w00t:  zajebiscie ?
HA-HA !
Ja narazie nie chodzę do szkoły. Aftereffect po narkozie jeszcze mam. Besides 3 dni głodowałem.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Total offtopic
« Odpowiedź #17654 dnia: Września 21, 2006, 03:34:25 pm »
nozesz kurnasz, juz bedymy jakos niedlugo miec identyfikatory, bedzie chodzic z pieknymi fotami naszych ryjow przypietymi do bluzki, myslalam ze na tym poprzestana, ale nie!
Dzizys  ;(  

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17655 dnia: Września 21, 2006, 03:41:50 pm »
yhy z identyfikatorami to ja tez chodze z moim zdjeciem ( hhihi) ja mialam isc do prywatnej szkoly i tam mialy byc mundurki , boze jak tak mozna .

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Total offtopic
« Odpowiedź #17656 dnia: Września 21, 2006, 04:06:32 pm »
Cytuj
.. moja wczoraj oznajmila ze wprowadza mundurki od 2 semstru ;/ i jeszcze uczniowie projektoja
Dają wam wolną rękę? E no co ty może po części  np. jeśli chodzi o kolor albo czy spódniczki mają być plisowane czy nie <coś w tym stylu pewnie.
Heh ja jestem z rocznika, który tak jakby uciekł przed mundurkami z gimnazjum. Zaraz po naszym wyjściu mieli je wprowadzić. Ale co się dziwić> szkoła full-prestiż, na drugim miejscu jest w mieście bo na pierwszym jest prywatna. Ja zauważyłam, że grono poedagogiczne z dyrektorką na czele dążyło do stworzenia z tego gimnazjum najlepszej szkoły. >__<
Co do mundurków to uważam, że troche to głupie jeśli np. tylko jedna do trzech szkół w mieście mają mundurki, bo uczniowie budzą dziwne zainteresowanie. A tak gdyby każda alo chociaż większość szkół je miała to byłaby to codzienność (jak w Japan ^^). Jakby nie było jednolite stroje są dobrym sposobem na pozbycie się nieproszonych osób ze szkoły. Moje zdanie: mundurki - jeśli ciekawe i nie ponure to owszem, czemu nie.
« Ostatnia zmiana: Września 21, 2006, 04:08:43 pm wysłana przez Anouk »

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17657 dnia: Września 21, 2006, 04:17:44 pm »
Ja nic do mundurków nie mam, tzn. zależy. Jeśli byłyby takie jak w Azumandze Daioh lub Evangelionie to mogłabym nosić. No, w EL też były fajne, ale w Polsce długo takich nie będzie. Widziałam polskie mundurki i jestem przerażona :/

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17658 dnia: Września 21, 2006, 04:19:28 pm »
mundurki to dobry pomysł, bo:
po 1 primo - szkoła to nie rewia moda, ale duża część dzieci wychowanych na bravo i vivie o tym zapomina. a gdy uczennice przychodzą ubrane tak jakby zaraz po szkole miały isc do pracy pod latarnię, to az się w głowie nie miesci (to jest moja opinia jako przyszłego nauczyciela :F )
po 2 primo - zlikwiduje to w panstwowych szkołach wywyzszanie sie bogatej gówniazerii nad biedniejszymi rówiesnikami z  wiosek itd. wiecie, odwołując się do mojaj osoby - jak chodziłem do padstawówki to byłem jedną  z tych biedniejszych osób. i człowieka szlag brał. a tak przynajmniej wreszcie jakas sprawiedliwość będzi ha
Kame Hame Ha

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Total offtopic
« Odpowiedź #17659 dnia: Września 21, 2006, 04:34:30 pm »
Cytuj
Dają wam wolną rękę? E no co ty może po części np. jeśli chodzi o kolor albo czy spódniczki mają być plisowane czy nie <coś w tym stylu pewnie.
Nie. Robia projekty, rysuja i czekaja na akceptacje.
Cytuj
po 1 primo - szkoła to nie rewia moda, ale duża część dzieci wychowanych na bravo i vivie o tym zapomina. a gdy uczennice przychodzą ubrane tak jakby zaraz po szkole miały isc do pracy pod latarnię, to az się w głowie nie miesci (to jest moja opinia jako przyszłego nauczyciela  )
U mnie akurat tego problemu nie ma, spoora czesc raczej chodzi w dziurawych spodniach z gitarami i kostami  i stara sie byc rock'n'roll :P

Jesli mundurki bylyby fajne.. to moze nawet to dobrey pomysl. Dyrce chodzi o prestiz (niby najlepsze gim w lodzi jesli ktos wierzy w rankingi, no ale przynajmniej ladnie to brzmi). Ale to bez sensu, bo praktycznie nigdzie mundorkow nie ma.. no i ciekawe ile beda kosztowac ;p