Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164842 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #17100 dnia: Września 05, 2006, 09:24:10 pm »
Cytuj
Mam tylko nadzieje, ze tennajblizszy bedzie fajny bo ma ogromny potencjal, patrzac przez pryzmat zakoncznia poprzedniego ;]
no takich dwoch mastahow to sie walki zepsuc raczej nieda ;]  mam tylko nadzieje ze zrobia "podwojny" odcinek z tej okazji ;] wlasnie niesciagalem przez pare ostatnich epizodow, a teraz obejrzalem ten ostatni i mnie znowu Bleach podjarał minimalnie


za 4 dni premiera Okami w zrozumiałej wersji językowej... raczej nietylko ja czekam juz na torreny z tego co zaobserwowalem ;]

damn... Kingdom Hearts 2 zarządza duzo bardziej niz jedynka<noi bardziej niz CoM> ;] przeszedlem chyba w 3 dni hardkorowego grania, konczac wczoraj... jakichs 6-7 skrzynek mi brakuje i inne pierdolki jeszcze porobic moge... KH zjada dowolnego finala na śniadanie ;] jak ktoś jeszcze niegrał to raczej zachecam, zresztą co ja bede mowil jak wystarczy na sigi i avy na forum spojrzec zeby zobaczyc ze chyba nietylko mi sie podoba ;]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17101 dnia: Września 05, 2006, 09:29:44 pm »
Nie wiem jak KH2, ale KH1 jest raczej cienkie jak sik pajonka do Hollow Bastion. A Okami bedzie miaaazdzyc. Na szczescie mam prenumerate N+ i sobie jutro ladnie poczytam ladna recenzje, mam nadzieje Gulasha ;]

Cytuj
no takich dwoch mastahow to sie walki zepsuc raczej nieda ;]
No mam nadzieje. Bo fillery do tej pory ogladalem w sumie tylko dla tego, ze chcialem zobaczyc jak prezentuje sie Byakuya w walce, bo w mandze tez sie cos nie kwapia zeby poslac go do boju, a to moja ulubiona postac w Bleachu ;/ Ale niestety znajac zycie Kariya skopie mu dupe bo on moze zjadac wszystko w soul society i pewnie zje Senbonzakure ;/ oby nie - to by bylo wiejskie
« Ostatnia zmiana: Września 05, 2006, 09:30:35 pm wysłana przez S&S »

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17102 dnia: Września 05, 2006, 09:30:34 pm »
Cytuj
damn... Kingdom Hearts 2 zarządza duzo bardziej niz jedynka<noi bardziej niz CoM> ;] przeszedlem chyba w 3 dni hardkorowego grania, konczac wczoraj... jakichs 6-7 skrzynek mi brakuje i inne pierdolki jeszcze porobic moge... KH zjada dowolnego finala na śniadanie ;] jak ktoś jeszcze niegrał to raczej zachecam, zresztą co ja bede mowil jak wystarczy na sigi i avy na forum spojrzec zeby zobaczyc ze chyba nietylko mi sie podoba ;]
polać mu, dobrze gada ;]

i pozostaje tylko czekać i mieć nadzieje, że trzecia część trylogii nie będzie tak chu*owa jak to z reguly ma miejsce w tylogiach ;]
 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #17103 dnia: Września 05, 2006, 09:38:09 pm »
Cytuj
Heh, czytałem :) Mają jedno zwycięstwo :D
eee chyba nieliczysz rewolucji francuskiej? niebardzo się da wygrac "wojne z samym sobą" raczej =p

"Sadly, widespread use of condoms by American forces forestalls any improvement in the French bloodline."  

leże i kwicze XD

stary i oklepany dowcip:
-Dlaczego we Francji jest zakaz używania fajerwerków?
-bo zawsze poddawał sie najbliższy garnizon wojska

Cytuj
i pozostaje tylko czekać i mieć nadzieje, że trzecia część trylogii nie będzie tak chu*owa jak to z reguly ma miejsce w tylogiach ;]
no narazie jest tendencja jak najbardziej zwyżkowa ;] a wiadomo juz cośkolwiek o trójce<czwórce>?

Sergiej - a w prenumeracie dostajesz szybciej czy w sprzedarzy tez juz jutro bedzie? dobrze by bylo, bym sobie czytnal w empiku po szkole ;]<jeden z niewielu plusow powrotu do szkoly - mam empik "podrodze"<czyli wysiadam z autobusu 3 przystanki wczesniej =p>>

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17104 dnia: Września 05, 2006, 09:45:50 pm »
Prenumerata N+ to shit, ale ja mam daleko do Empika, a KrK to wiocha i Neo nigdzie poza Empikiem tu nie dostaniesz (ja sie nie spotkalem). Takze w kioskach juz jest ;]

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17105 dnia: Września 05, 2006, 10:55:36 pm »
Cytuj
eee chyba nieliczysz rewolucji francuskiej? niebardzo się da wygrac "wojne z samym sobą" raczej =p
Przecież ją wygrali! :F Dlatego kłamstwem jest, że nie wygrali zadnej wojny. Zwycięska Franca wiedzie lud na barykady z czerwonym sztandarem komunizmu.  

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17106 dnia: Września 06, 2006, 08:53:48 am »
Cytuj
damn... Kingdom Hearts 2 zarządza duzo bardziej niz jedynka<noi bardziej niz CoM> ;] przeszedlem chyba w 3 dni hardkorowego grania, konczac wczoraj... jakichs 6-7 skrzynek mi brakuje i inne pierdolki jeszcze porobic moge... KH zjada dowolnego finala na śniadanie ;] jak ktoś jeszcze niegrał to raczej zachecam, zresztą co ja bede mowil jak wystarczy na sigi i avy na forum spojrzec zeby zobaczyc ze chyba nietylko mi sie podoba ;]
KH2 w dużej mierze zawdzięcza swoją popularność ilości licencji które w niego wpakowano. Praktycznie każdy znajdzie tam coś dla siebie i młodsi i starsi gracze i fani Squre i fani Disneya (chociaż właśnie przez to niektórzy zarzucają mu komercje). Jeśli chodzi o mnie to KH 2 akurat miło mnie zaskoczył całkiem niezłą fabułą. Nie podobały mi się tylko zbyt proste i masherskie walki, no ale cóż, nic nie jest doskonałe.

A co do Okami, to gra ta z pewnością będzie jednym z największych hitów tego roku. Właśnie za takie gry kocham japończyków, zero komercji, odjechany pomysł i wspaniała oprawa. Już zaczynam ostrzyć zęby na ten tytuł :)
« Ostatnia zmiana: Września 06, 2006, 08:55:11 am wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17107 dnia: Września 06, 2006, 04:07:47 pm »
Hm...ponoć mam z religii księdza, który jest homo...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17108 dnia: Września 06, 2006, 06:27:30 pm »
Pojedynczy Blicz z tygodniowym opoznieniem? WTF is this shit?!
Poza tym - czemu fillery Bleacha maja tylko koncowki fajne ;/

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17109 dnia: Września 06, 2006, 08:15:19 pm »


czy u was na gg Anouk tez ma taki zdałniony opis, co całe okno zajmuje ?
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #17110 dnia: Września 06, 2006, 08:21:19 pm »
yup, też ma ;]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17111 dnia: Września 06, 2006, 08:22:54 pm »
ja nie uzywam gg tylko konekta i u mnie to wyglada normalnie:


ale w konekcie jak sie najezdza na jakas osobe kursorem to w nowym okienku pokazuje sie jej pelny opis i wtedy rzeczywiscie cos jest nie tak ;/




wooooo dzisiaj nasi graja ;D


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17112 dnia: Września 06, 2006, 09:21:22 pm »
fajna tapeta :P a nasi dzis grają... i co z tego? jak wygrają, to wygraja, i będziemy hepi, a jak dosteną w dupę, to jeszcze nasi kibice będą Serbom kibicowac i tyle. heh. po MŚ nasz zespół robi sie coraz bardziej do niczego ;/ dlatego wolę PESa5 - tam przynajmniej mamy mistrzostwo :F
Kame Hame Ha

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #17113 dnia: Września 06, 2006, 10:19:28 pm »
na opis gg jest taki symbol co nic nie zajmuje i sluzy jako enter wiec taki opis mozna zrobic bez problemu

heh myslałem ze to tylko ja mam sam siebie na komunikatorze ;f
« Ostatnia zmiana: Września 06, 2006, 10:21:08 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17114 dnia: Września 07, 2006, 07:59:04 am »
Oczywiscie na pulpicie Gipseja obowizakowo Paint zeby byl latwo i szybko dostepny ;]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17115 dnia: Września 07, 2006, 08:28:33 am »
Cytuj
Oczywiscie na pulpicie Gipseja obowizakowo Paint zeby byl latwo i szybko dostepny ;]
ehhh a wlasnie chcialem dac konkurs -Znajdz roznice miedzy tymi dwoma obrazkami. Z pewnoscia bys go wygral ;]
No ale dobze ze konkursu nie oglosilem bo tym o to sposobem nagroda glowna czyli moje obsmarkane chusteczki chigieniczne zostanie w domu...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17116 dnia: Września 07, 2006, 09:01:14 am »
Mam takie małe trywialne pytanie, jak przy każdym quocie napisać autora i czas posta, tak jak zrobił to Gipsi, w poście powyżej?

Gipsi, właśnie opisałem tego elementa o którego ci wczoraj chodziło, więc jak chcesz to looknij do Chrono Sagi :)
« Ostatnia zmiana: Września 07, 2006, 09:02:16 am wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17117 dnia: Września 07, 2006, 09:08:06 am »
Cytuj
Mam takie małe trywialne pytanie, jak przy każdym quocie napisać autora i czas posta, tak jak zrobił to Gipsi, w poście powyżej?

Gipsi, właśnie opisałem tego elementa o którego ci wczoraj chodziło, więc jak chcesz to looknij do Chrono Sagi :)
Po prawej stronie posta masz taki przycisk cytuj. Ja go teraz kliknalem na twojej wypowiedzi wiec teraz znowu pokaze sie cytowanie z nickiem i godzina...

Mozna tez to zrobic recznie, tylko ze wtedy juz nie mozna chyba pisac godziny a jedynie nick. Musisz poprostu napisac tak:
(quote=Radical Dreamer pałka mała która lubi majonez)i tutaj dajesz tresc posta i zamykaszpoprostu cytowanie jak robisz w normalny sposob, czyli:(/quote) ~Z tym ze z nawiasami kwadratowymi~ Wygladac to wtedy bedzie tak:

Cytuj
Ahoj ja semRadical i lubie spac bo snia mi sie wtedy erotyczne sny z Dodą trzymającą mojego siusiaka w ręku zamiast mikrofonu

No i dzieki zaraz obadam na tehnike razzly ;]
« Ostatnia zmiana: Września 07, 2006, 09:12:04 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17118 dnia: Września 07, 2006, 12:22:16 pm »
Jakiś ty dowcipny Gipsi

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #17119 dnia: Września 07, 2006, 01:50:47 pm »
Cytuj
Jakiś ty dowcipny Gipsi
a jak! W koncu nie na darmo co tydzien ogladam progrm Szymona Majewskiego! Tak, tak - robie to po to aby być dowcipnym.

Wie ktos czy sa juz moze jakies toole do swap magica dla najnowszych wersji konsol ps2 slim? ;/ Bo kumpel kupil najnowsza teraz te co chodza po 499 i kapa ;/ podobno nie wyprodukowano do nich jeszcze tooli ze swapa -tak przynajmniej mowi jakis maciej w sklepie... jakby jakis waszznajomy chcial kupic to pierw go ostrzezcie.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?