Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164834 razy)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16920 dnia: Sierpnia 30, 2006, 04:39:19 pm »
Cytuj
Cytuj
Cytuj
A myślałem, że do 2k dojade przed tobą W_w heh... no ale nic, jeżeli liczyć wszystkie posty, to i tak ja mam najwiecej nabite, bo będzie tego jakieś 6.5k wszystkiego heh... ale kto by to liczył?
 
ja to policzyłem. aktualnie masz 5580 postów. dokładnie. równo. ktos jeszcze chce wieziec ile ma postów?
Ja :F

A już nie. Myślałem ze to bardziej skomplikowane :F
[chcesz cfaniaku zbierać punkty przez squerzonkami to się nagle pomocny i usłużny zrobiłeć co ?:D :F %-) ]
ktos musi, nie? ;)
Kame Hame Ha

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16921 dnia: Sierpnia 30, 2006, 04:51:21 pm »
Ja mam 4905...i kto tu jest zaraz za Gipsim Tant? :P

Offline Sephiron

  • Soldier
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16922 dnia: Sierpnia 30, 2006, 05:01:39 pm »
Możesz zliczyć ilośc moich postów.Przynajmniej to nie będzie trudne zadanie :D

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #16923 dnia: Sierpnia 30, 2006, 05:03:10 pm »
to mi policz jak tak bardzo ci sie nudzi ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #16924 dnia: Sierpnia 30, 2006, 05:03:26 pm »
a ja? ;f bede miał chociaż 2,5k ?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16925 dnia: Sierpnia 30, 2006, 05:11:29 pm »
a mi dla odmiany policz, ile znakow napisalem lacznie we wszystkich postach ;F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16926 dnia: Sierpnia 30, 2006, 05:11:46 pm »
Musiol masz około 4000 postów :) Wejdźcie sobie w profil i tam macie podane ile postów stanowi jaki procent - i wsio ;)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #16927 dnia: Sierpnia 30, 2006, 05:51:48 pm »
a nie lepiej dodac posty posiadane +te w offtopiku?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16928 dnia: Sierpnia 30, 2006, 05:57:12 pm »
a archiwum z?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16929 dnia: Sierpnia 30, 2006, 06:10:30 pm »
Cytuj
ja to policzyłem. aktualnie masz 5580 postów. dokładnie. równo. ktos jeszcze chce wieziec ile ma postów?

Walnąłeś się. Ja mam 6473 posty, z tym włącznie. Liczy się to wchodząc w profil osoby i wybierając "Znajdź wszystkie posty tego użytkownika. Następnie mnożysz ilość stron przez 25 (tyle sie postów na stronie wyświetla w wyszukiwarce) i odejmujesz różnice 25-liczba postów na ostatniej stronie. (jak masz na ostatniej stronie wyszukiwarki 7 postów, to od wcześniej wymnożonej liczby odejmujesz 18). Easy... każdy student politechniki to zrobi hehe...

EDIT::

Można obliczyć to inną metodą, ale mniej dokładną. Wchodzis w profil osoby i tam jest liczba postów w jego najbardziej aktywnym forum i ile procent stanowią napisane tam posty, do liczby jego wszystkich postów. Zwyczajnie, dzielisz liczbe postów w danym forum przez procent i mnożysz razy 100. Metoda mniej dokładna, bo wartość procentowa jest zaniżana przez forum. MI w ten sposób wyszło 6408.(8) postów heh.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 30, 2006, 06:13:46 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16930 dnia: Sierpnia 30, 2006, 06:31:20 pm »
pewnie dlatego sie walnal, ze nie pokazalo mu postow z zastrzezonych dzialow
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #16931 dnia: Sierpnia 30, 2006, 06:48:57 pm »
te anouk tam link jest grywalną postacia i to całkiem niezłą szczególnie jak młotek weźmie ;]

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Total offtopic
« Odpowiedź #16932 dnia: Sierpnia 30, 2006, 07:39:15 pm »
Serio? No ja byłam pozytywnie zaskoczona, ale tej części serii nie znam, a pierw pomyślałam: pewnie im się co pomerdało xD To jest tam jako dodatkowa postać albo co??

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16933 dnia: Sierpnia 30, 2006, 07:45:01 pm »
Cytuj
Cytuj
ja to policzyłem. aktualnie masz 5580 postów. dokładnie. równo. ktos jeszcze chce wieziec ile ma postów?

Walnąłeś się. Ja mam 6473 posty, z tym włącznie. Liczy się to wchodząc w profil osoby i wybierając "Znajdź wszystkie posty tego użytkownika. Następnie mnożysz ilość stron przez 25 (tyle sie postów na stronie wyświetla w wyszukiwarce) i odejmujesz różnice 25-liczba postów na ostatniej stronie. (jak masz na ostatniej stronie wyszukiwarki 7 postów, to od wcześniej wymnożonej liczby odejmujesz 18). Easy... każdy student politechniki to zrobi hehe...
 
no własnie tą metodą policzyłem
224*25 = 5600
-20 = 5580.
no i jesli jest błąd, to tylko dlatego, ze moga sie nie liczyc posty z zastrzezonych działów.

Cytuj
Serio? No ja byłam pozytywnie zaskoczona, ale tej części serii nie znam, a pierw pomyślałam: pewnie im się co pomerdało XD To jest tam jako dodatkowa postać albo co??

kazda wersja soul calibura dosała innego fajtera dodatkowego - na ps2 był Heniek stary piernik z tekkena, na x-klocku Spawn, a na GaCku - własnie Link :)
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16934 dnia: Sierpnia 30, 2006, 08:45:53 pm »
Cytuj
Można obliczyć to inną metodą, ale mniej dokładną. Wchodzis w profil osoby i tam jest liczba postów w jego najbardziej aktywnym forum i ile procent stanowią napisane tam posty, do liczby jego wszystkich postów. Zwyczajnie, dzielisz liczbe postów w danym forum przez procent i mnożysz razy 100. Metoda mniej dokładna, bo wartość procentowa jest zaniżana przez forum. MI w ten sposób wyszło 6408.(8) postów heh.
Tant  ja o tym napisałem kilka postów wyżej, więc nie musiałeś edytować :*

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16935 dnia: Sierpnia 30, 2006, 08:50:19 pm »
Tant nie wiedzial bo czyta tylko swoje wlasne posty... jest w sobie bezgranicznie zakochany niczym Musiolik strzelajacy sobie przynajmniej 4 fotki dziennie ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16936 dnia: Sierpnia 30, 2006, 08:55:02 pm »
Nie, on po prostu walczy o Squarezonkę dla najlepszego najfajniejszego moderatora na forum :F ale i tak nie wygra z Szefem Internetu.

A tak w ogóle  Streszczenie wywiadu o DOAX2
Cytuj
Here's what Itagaki says in the interview with Famitsu Xbox:

1. He put some of his best programmers to work on the sunburn system and they came up with an engine capable of overlaying up to 255 different sunburn patterns. However, it's pointless to go this far, so they had to decide how many suburn layers the game would actually support. Some people in the team felt one was enough, but he figured that they'd already taken the trouble to create the engine, so they might as well use it. They ran some tests and saw that upon the third layer the pattern started to look messy, so they locked it to two layers max.

What this basically means is that you can combine sunburn patterns for two different bathing suits at the same time, but no more.

2. Sunburn marks will reflect different levels of tanning. So, when you change bathing suits, your tanlines may start to dissipate as unburned areas get their own relative tan. The point is to be realistic and to let the player enjoy the watching the girls get tanned "beautifully." For players interested in this sort of thing, the sunblock and tanning lotions are back.

3. There are so many new elements for fans to enjoy that Itagaki's worried they might not be able to present them all before the game's release date.

4. They currently have over 180 gravure scenes. They're redoing some of the more popular ones from the previous game, like Hitomi on the swing. There is (at least) one more surprise as far as the gravure mode's concerned, which will be revealed in subsecuent issues of Famitsu.

5. There are parts of the island which only appear special gravure scenes which only come out when certian conditions are met. They're not particularly "hidden", though - you should be able to find them just by playing normally.

6. This time there are three different hotels to choose from: Seabreeze Cottage, Gemstone Suite and Moonlight Reef. Seabreeze cottage is a "floatting cottage." Helena's pictures were taken there. Moonlight Reef is kinda "girl-ish." The hotel you choose somehow has an effect on the feel of the game. It plays into your "strategy" (again, he's being deliberately vague).

7. The garbage can system's been completely done away with in favor of the "how-good-you're-getting-along" system.

8. It's official: Kasumi's knockers have grown in size. Seeing as how it's the tenth anniversary of DOA, Itagaki decided to redesign Kasumi and Ayane's physiques so as to return to the series' roots. Still pictures only convey about 3% of their current "charms", though (I believe he's referring to the fact that you can't see them, er, "wiggle" in still pictures).

9. Itagaki's just done finalizing which bathing suits will be available to which girls. He thinks that in the last game, anywhere from 50 to 70 % of bathing suits were not captivating at all. He feels that lots of bathing suits were just pretty much the same. This time, all bathing suits have their "uniqueness." In the previous game, he felt it was like all you needed to do was play as Lisa, but this time all the girls will each have their "captivating" suits. Not just in the "kinky" sense, but captivating overall. He's only addopting suits which reflect each character's taste, allure and uniqueness. They're now working on every character being able to wear every bathing suit, and things are going along smoothly.

10. He's currently working on each girls comment for each accesory. All accesories have a default description, but the girls will also give their own two cents on them.

11. He believes the camera system will offer the player the most freedom ever. He's taking inspiration from Halo to provide a "FPC" (First Person Camera).

12. The game's currently 70% complete. They've already done the Japanese voice recording and are currently doing the English voice recordings. He thinks the voices will fit: the voice actress who will do the voice of Tina is (allegedly) an actual Texan, for instance. The Japanse version will *also* include the English language recordings (no word on whether or not the Overseas version will also include Japanese voice-overs, but I'd say it's a given). Oh, and the first day tour will be different from last time, where Lisa was always your guide. Apparently they have a surprise in store in this regard.

« Ostatnia zmiana: Sierpnia 30, 2006, 08:59:24 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16937 dnia: Sierpnia 30, 2006, 09:19:00 pm »
Famitsu XBOX? WTF?! Od kiedy w Japonii wiedza co to Xbox? Przeciez Xpudlo i X360 w sumie, od kiedy sa na rynku, sprzedaly sie w Japonii mniej wiecej w takiej ilosci egzempalrzy, jak GBA przez ostatni miesiac ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #16938 dnia: Sierpnia 30, 2006, 09:30:37 pm »
Cytuj
niczym Musiolik strzelajacy sobie przynajmniej 4 fotki dziennie ;]
 :prr:
haha ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16939 dnia: Sierpnia 30, 2006, 10:19:54 pm »
Cytuj
Tant nie wiedzial bo czyta tylko swoje wlasne posty... jest w sobie bezgranicznie zakochany niczym Musiolik strzelajacy sobie przynajmniej 4 fotki dziennie ;]

Ja nie jestem w sobie bezgranicznie zakochany. Poprostu znam swoją wartość hihi.... ale i tak mam doła, bo dostaje wciry w SquareZonkach, co znaczy tyle, że mnie naprawde nikt nie lubi i jestem życiowym przegrańcem.