Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164772 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16820 dnia: Sierpnia 27, 2006, 09:56:40 pm »
Kurde teraz zaluje ze nie bylem ;/
Filmik fiutka sie sciaga...
tant jak bylo? Fajnie? Stoisko bylo taka wsia jak atykul o minizlocie sz czy normalne mieliscie stoisko ;] na innym forum dziewczyna zahwalala mi quiz to chyba nie bylo zle co? ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16821 dnia: Sierpnia 27, 2006, 09:59:14 pm »
Szczerze powiem że stoisko ladne było i podobało mi sie zagospodarowanie czasu :)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16822 dnia: Sierpnia 27, 2006, 10:09:47 pm »
Dzisiaj wam napiszę kompletne strzeszczenie wydarzeń i wkleje jako temat do Ogłoszen... tylko muszę zdjęcia zgrać jeszcze..... ile ładują się baterie takie normalne akumulatorowe w ładowarce? Bo muszę podładować, żeby mi aparat zadziałał i żebym zdjęcia zrzucił.

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #16823 dnia: Sierpnia 27, 2006, 10:24:30 pm »
jee działka rullez czyli no cześć - wróciłem ;] choć wiem że nikt niezauwazyl ze mnie 1 dzien niema, niemusicie tego pisac ;] to teraz w punktach

-@Glenn no stronka niedziała, sprobuje sie polaczyc zaraz ale jak mowisz ze padł to lipa, poszukam se nowego najwyzej, albo ty mozesz cos znalezc, niekoniecznie 1.8.0 nowsze tyż moga być

-@DB łał to jednak są na forum dwie osoby które lubią PinkFloydow ;] na kompie jakos usiebie zaduzo ich nieslucham, ale ile godzin sie z kumplami spedzilo z wlączoną plytą<noi z czymś do spalenia;]><animals zarządza straasznie> to niezlicze ;] na koncert mialem nadzieje ze pojde bo ojciec mial zalatwic bilet na ostatnią chwile ale wkoncu niewyszlo ;( a transmisja by mi nierobila bo i tak na dzialce bylem jednak =p jeszcze sprostowanie bo tu pare osob glupoty pisalo - koncert mial oficjalnie Peter Gilmour ale się zjechali wszyscy ktorzy mogli wsumie<Syd Barret niezyje> plus w c***j innych muzykow z ktorymi Gilmour swoje solo nagrywał, między innymi Leszek Możdżer<kocham tego gościa wsumie ;]>

-@Gipson - imo przywieszanie plakatow na taśme było fajne jak sie mialo 10 lat i chcialo miec fajnych piłkarzy na ścianie, bo tak to wieś straszna, rwie sie, gnie brudzi, za grosz klasy, jak juz się znajdzie plakat naprawde tego wart to do szklarza i w antyrame, moze i drogie troche<kolo 50 zeta spokojnie moze być> ale warto

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16824 dnia: Sierpnia 27, 2006, 10:48:42 pm »
Ahahahahah fiutek ostatin filmik swietny ;D
No i widze ze zdjecie sie wam ze sciera udalo zrobic ;] A tak BTW to co wy ieliscie taka kape ze polowe zdjec robiliscie trzymajac aparat do gory nogami? ;/

~Tant
Cytuj
hehehehe.... akcja z TVN24 była jedną z bardziej bekowych na tym konwencie. W jednej chwili patrzyłem na konkurs muzyczny, a w drugiej mnie Fenix zaprasza do mietków z TeFałEnu... ciekaw jestem kiedy to puszczą.
eeeej wkreeecasz... wkreeecasz nie?

~Morchol wiem ze  plakaty nascianie to wiocha (a na tasme to juz wogole -dlatego ona wogole w gre nie wchodzila) ale Hyde na scianie i tak prezentuje sie fajnie i juz zistanie ;]No tylko dziewczyna moja sie smiac bedzie i z kumplami jak w pesa grac bedziemy to pewnie kazdy po strzeleniu bramki bedzie wolal "Hyyyydeeee dziekuuuje" i bedzie mu dawal buziaka ;/ tak jak dziekuja mu podczas gdy leci jego muzyka a padnie gol ;]
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 27, 2006, 10:51:48 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16825 dnia: Sierpnia 27, 2006, 10:50:59 pm »
Cytuj
eeeej wkreeecasz... wkreeecasz nie?

Heh.... nie. Wąsaty mieczysław z TVN24 przeprowadził ze mną wywiad do kamery. Dziwna akcja to była, wyglądać pewnie będę jak ostatni kretyn, już nie pamiętam nawet co tam mówiłem heh. To wszystko trwało jakieś 3 minuty heh...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #16826 dnia: Sierpnia 27, 2006, 10:56:00 pm »
Cytuj
~Morchol wiem ze  plakaty nascianie to wiocha (a na tasme to juz wogole -dlatego ona wogole w gre nie wchodzila) ale Hyde na scianie i tak prezentuje sie fajnie i juz zistanie ;]No tylko dziewczyna moja sie smiac bedzie i z kumplami jak w pesa grac bedziemy to pewnie kazdy po strzeleniu bramki bedzie wolal "Hyyyydeeee dziekuuuje" i bedzie mu dawal buziaka ;/ tak jak dziekuja mu podczas gdy leci jego muzyka a padnie gol ;]
noto tymbardziej do szklarza lecisz, łatwiej bedzie zmyć jak ktoś Hyde'a zaślini ;] a z tymi 50 zetami to chyba "ni w pi**e ni w oko" strzeliłem jednak i jest taniej spokojnie, wiec sobie jednak szybciej elegancki prezencik zrobie ;]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16827 dnia: Sierpnia 27, 2006, 11:06:11 pm »
chlip ;/
Tak sobie pomyslalem...ze jesli wszystkie moje plany  odnosnie kupna PSP-ka sie powoida to bede musial sprzedac DoA2, MGS2 i FFX na allegro zeby mi kasy starczylo...chlip ;/
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 27, 2006, 11:09:16 pm wysłana przez S&S »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #16828 dnia: Sierpnia 27, 2006, 11:07:02 pm »
mol murzynku bambo wejdz na gg ;]

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16829 dnia: Sierpnia 27, 2006, 11:23:45 pm »
A na jakim programie to ma lecieć(tzn. w jakim programie na tvn24)? I o co w ogóle chodzi?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 27, 2006, 11:24:06 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16830 dnia: Sierpnia 27, 2006, 11:30:52 pm »
Gostek mi nie powiedział. Mówił, że to bedzie w telewizji jak wróci i opracuje reportaż. Oni potem jeszcze biegali po całym budynku z kamerą i filmowali jak to ludzie tną w T5, Burnouta, SC3, PES5, czy inne ustrojstwo.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16831 dnia: Sierpnia 27, 2006, 11:34:01 pm »
No to pewnie w tym e-life, bo to chyba jedyny taki program w tej telewizji. Jakbyś palnął np. LEPPER musi odejść to byś był w głownym wydaniu ;)  
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 27, 2006, 11:34:23 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16832 dnia: Sierpnia 27, 2006, 11:37:40 pm »
Cytuj
No to pewnie w tym e-life, bo to chyba jedyny taki program w tej telewizji. Jakbyś palnął np. LEPPER musi odejść to byś był w głownym wydaniu ;)
Byśmy się stali popularni ! Mohery by wchodziły tu i wyzywały nas od faszystowskich/szatańskich gówien !

A tak wogóle to lipa, bo mi się torrent z Shadow of Colossus zatrzymał na 98,5%. 0 seedów.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 27, 2006, 11:38:45 pm wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16833 dnia: Sierpnia 27, 2006, 11:37:50 pm »
albo chłopaki pojawią się w programie UWAGA. Tant, będziesz zdoczencem numer 1 ze swoim biszoneniskim usmiechem :F
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16834 dnia: Sierpnia 27, 2006, 11:39:37 pm »
Cytuj
Cytuj
No to pewnie w tym e-life, bo to chyba jedyny taki program w tej telewizji. Jakbyś palnął np. LEPPER musi odejść to byś był w głownym wydaniu ;)
Byśmy się stali popularni ! Mohery by wchodziły tu i wyzywały nas od faszystowskich/szatańskich gówien !

A tak wogóle to lipa, bo mi się torrent z Shadow of Colossus zatrzymał na 98,5%. 0 seedów.
Patrząc na twój podpis, jak w banku mamy etykietkę "socjalistów" ;)

Cytuj
Tant, będziesz zdoczencem numer 1 ze swoim biszoneniskim usmiechem
Ta, i z biszoneńskimi warkoczykami ;)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #16835 dnia: Sierpnia 27, 2006, 11:41:38 pm »
i etykiete dałnow, jak by widzieli moje foty ;/ XD

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16836 dnia: Sierpnia 27, 2006, 11:42:30 pm »
Ahahaha...przypomniało mi się to forum "młodzi socjaliści", które chyba właśnie ty, Chief, podawałeś. Ciekawe jakie by były reakcje userów gdybym im walnął mój sig ?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 27, 2006, 11:42:48 pm wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16837 dnia: Sierpnia 27, 2006, 11:44:50 pm »
Hehe, no nie wiem, spróbuj. Najlepiej jeszcze wrzuć w avka jakiegoś LENINA i napisz post w którym wkleisz jeden z tekstów Marksa :F

Albo można zrobić konto uzytkownika o nazwie Adolf Hitler i krzewić tam pogląd, że za całe zło odpowiadają Żydzi i komuniści ;)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #16838 dnia: Sierpnia 27, 2006, 11:46:46 pm »
akurat na TVP1 leci film o Adolfie ;]

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16839 dnia: Sierpnia 28, 2006, 12:12:06 am »
Tak, ten film puszczają do znudzenia i jest beznadziejnie wykonany. O Hitlerze kręci się mnóstwo filmów, ale o Stalinie np. praktycznie wcale..