Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164743 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #16780 dnia: Sierpnia 26, 2006, 11:44:39 pm »
na całe szczęście, bo tak ,to byłoby śmiesznie, jak by sie połapał

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16781 dnia: Sierpnia 26, 2006, 11:50:30 pm »
I tak jest za głupi, żeby wiedzieć co i jak.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 26, 2006, 11:50:49 pm wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16782 dnia: Sierpnia 26, 2006, 11:51:38 pm »
A tak wogole to da sie dac bana zeby na stronke nie wchodzil? bo na stronie tez w shoucie przeklina i pisze pierdoly...

Aha no i jak byl administratorem forum to na stronie glownej mial jakies moce? Np zdjecia dodawanie czy cos? Tak jak Marv... czy na stronie byl nikim ;]

umieram... ico mnie ryje ;/
Ale za to znow kocham japonie i ogladam lipne japonskie seriale ;]

ide spac... ahahah ale akcja spac przed 24 ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16783 dnia: Sierpnia 26, 2006, 11:56:54 pm »
Cytuj
umieram... ico mnie ryje ;/
Ale za to znow kocham japonie i ogladam lipne japonskie seriale ;]

ide spac... ahahah ale akcja spac przed 24 ;/
Żypsi, uważam, że powinieneś załozyć bloga na któym byś pisał nieco więdcej, bo myśle że marnujesz się tutaj. Tylko, że za mało piszesz naprawdę, bo jesteś taką perełką pisarską..

Jakie seriale, Densha Otoko? :F

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #16784 dnia: Sierpnia 26, 2006, 11:58:25 pm »
strona i forum są niezależne, musiałby dostać od Asha moce

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16785 dnia: Sierpnia 27, 2006, 03:43:05 am »
NE SXE/F W/P N A/S/L PM ME PLZ IF U R D 1 2 C 4 A BJ KTHXOzłocę chyba tego, który to rozszyfruje.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16786 dnia: Sierpnia 27, 2006, 05:27:30 am »
Cytuj
NE SXE/F W/P N A/S/L PM ME PLZ IF U R D 1 2 C 4 A BJ KTHXOzłocę chyba tego, który to rozszyfruje.
Ech, wszystkiego nie czaje, ale to jest chyba oferta randkowa, na początku prośba o podanie preferencji seksualnych (?), potem o dane osobiste dotyczące osoby, potem prośba o wiadomość i na koniec pożegnanie.

Any sexy  female with picture and age/sex/location pm me please, if you are done to see for a blowjob, okay thanks.
Nie wiem :F Ide spać.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16787 dnia: Sierpnia 27, 2006, 09:31:25 am »
Cytuj
Cytuj
umieram... ico mnie ryje ;/
Ale za to znow kocham japonie i ogladam lipne japonskie seriale ;]

ide spac... ahahah ale akcja spac przed 24 ;/
Żypsi, uważam, że powinieneś załozyć bloga na któym byś pisał nieco więdcej, bo myśle że marnujesz się tutaj. Tylko, że za mało piszesz naprawdę, bo jesteś taką perełką pisarską..

Jakie seriale, Densha Otoko? :F
Nie smiej sie z mojej pieknej gramatyki ;]

O sprawdzilem ten Densha Otoko i dobre oceny dostaje na jdoramie ;] Moze kiedys ogladne... Ja narazie za soba mam 2 serie dopiero w tym Summer Snow ktory mnie ujal niesamowicie i byl jedyna rzecza  przy ktorej kilka razy zaplakalem -nie bojmy sie swoich łez! ;(
Pozniej jakos zapomnialem o dramach a racze niechcialo mi sie za nie zabierac no ale kumpel mnie poprosil zebym ogladnal jedna i wyslal mi plytki to zaczalem ogladac i znowu sie w to wkrece... Nobuta wo Produce to sie nazywa i niby to zostalo wybrane najlepsza drama 2005 roku ale chodzi o to ze w sumie  jak zaczalem to ogladac to stwierdzilem ze powinienem dray bardziej ogladac niz anime bo to daje jako taki wglad w japonie jako kraj, ich zachowania i wspolczesne przyzwyczajenia.
Zauwazylem ze ogladajac t przezywam duzo emocji, niesamowicie sie wkurwiam zawsze jak widze typowo japonskie dziewczynki ktore sa smutne i wstydza sie odzywac do ludzi a jak chlopak na nie patrzy to obracaja sie i uciekaja. Nie umieja walczyc o swoje tylko ze spuszczona glowa w dol odchodzai  daja sie bic. Nienawidze takich japonczykow a to typowy japonczyk w sumnie dla mnie... w dramach zawsze jakis taki maciej sie znajdzie. Zawsze tez znajdzie sie jakis taki wyluzowany ziomek zartownis wiec to na szczescie rekompensuje ;]

No nic... nie wiem za bardzo co ten post mial oznaczac ale luz ;/


Niezla akcja wczoraj zasnalem cos okolo 24 ;/ ale o tym wam mowilem.. jeszcze bardzie niezla akcja jest taka ze juz mam wreszcie ponad 4 godziny na ico ;] ale najlepsza akcja jest taka ze moja mama dzis w pracy to pewnie snoiadanie zjem o 14 a obiadu wogolen ie zjem bo mi sie nie bedzie hcialo a na kolacje pizza z lidera za 1.99 zl ;/

Cytuj
Hah ! Wiedziałem, że będziesz znał tytuł ;]
A czemu wiedziales ze ja bede znal tytul akurat? ;]
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 27, 2006, 11:48:19 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16788 dnia: Sierpnia 27, 2006, 12:12:19 pm »
Cytuj
a na kolacje pizza z lidera za 1.99 zl ;/
To chyba samo ciasto ;/ Aczkolwiek takie rmzone pizze za powiedzmy 5 czy szesc zeta sa niezle...ale tanszych nie widzialem nigdy..jestes pewien ze to 1.99? ;/

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16789 dnia: Sierpnia 27, 2006, 01:06:04 pm »
Cytuj
Cytuj
Hah ! Wiedziałem, że będziesz znał tytuł ;]
A czemu wiedziales ze ja bede znal tytul akurat? ;]
...przeczucie ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16790 dnia: Sierpnia 27, 2006, 01:28:19 pm »
Cytuj
Cytuj
a na kolacje pizza z lidera za 1.99 zl ;/
To chyba samo ciasto ;/ Aczkolwiek takie rmzone pizze za powiedzmy 5 czy szesc zeta sa niezle...ale tanszych nie widzialem nigdy..jestes pewien ze to 1.99? ;/
no na luzaka ;] To jest pizza z Leader Price'a tam wszystko jest tanie ;] No i nie jest to sam spod (w sensie ciasto) bo sa tam z 4 plastry salami (ktore i tak sciagam bo sie boje) i jakies wazywa chyba... ale ja i tak daje na to swoje wedliny i swoj ser zolty.
Zreszta te takie doktor otkery w sklepie tez kosztuja z 3.50 -4 zlote pizze, a w sumie to dla mnie prawie jeden chu* bo i tak zawsze daje sowje skladniki.




Cytuj
..przeczucie ?
Heh pamietam jak kupilem w moim zyciu pierwsza gazete z grami o konsolach czyli PSXextreeme numer 36 chyba to wlasnie tam byla ta gra ;] Pare dni pozniej kupilem N+ i tez tam chyb byla ;] Nigdy w nia nie gralem, a chyba zawsze chcialem zagrac ;]


~Si! Oreeetachi wai subete demoooo
Si! Oretaachi wa bukashi kana konokachi sialala shiinjite iteki takuta naze tajowooo
omoi dashitakishikiwa, tabta tsuki no hikiserowałaa daaakiiishiiimeeteeeeeeeeeeeee~


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16791 dnia: Sierpnia 27, 2006, 01:39:31 pm »
Cytuj
Cytuj
Cytuj
a na kolacje pizza z lidera za 1.99 zl ;/
To chyba samo ciasto ;/ Aczkolwiek takie rmzone pizze za powiedzmy 5 czy szesc zeta sa niezle...ale tanszych nie widzialem nigdy..jestes pewien ze to 1.99? ;/
no na luzaka ;] To jest pizza z Leader Price'a tam wszystko jest tanie ;] No i nie jest to sam spod (w sensie ciasto) bo sa tam z 4 plastry salami (ktore i tak sciagam bo sie boje) i jakies wazywa chyba... ale ja i tak daje na to swoje wedliny i swoj ser zolty.
Zreszta te takie doktor otkery w sklepie tez kosztuja z 3.50 -4 zlote pizze, a w sumie to dla mnie prawie jeden chu* bo i tak zawsze daje sowje skladniki.
Ja zawsze kupuje dwupak pizz za 5zł w Biedronce. Też zawsze dodaje swoje składniki - oregano+salami+ser, czasem czosnek jeśli jest.
Cytuj
Cytuj
..przeczucie ?
Heh pamietam jak kupilem w moim zyciu pierwsza gazete z grami o konsolach czyli PSXextreeme numer 36 chyba to wlasnie tam byla ta gra ;] Pare dni pozniej kupilem N+ i tez tam chyb byla ;] Nigdy w nia nie gralem, a chyba zawsze chcialem zagrac ;]
Ja mam demko na jednej z płytek OPSM'a polskiego, którego kupowalem od 3-ciego numeru. Potem, jak wszedł OPS2M, w PSM zaczęli dawać lipę, bo stare demka jakieś tam szły. OPS2M nie kupuję, bo nie mam w sumie potrzeby (demka zaczęły mi się nudzić i czasem bardzo odbiegają od oryginału) i jest za drogie, bo 27zł. OPSm kosztował 22zł chyba, ale wtedy dostawałem na niego kasę i był dostępny u mnie w kiosku.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16792 dnia: Sierpnia 27, 2006, 02:11:26 pm »
OPSM byl fajny...gdyby nie to, ze nie wiem co sie stalo z moja spora kolekcja numerow (moze poszla razem z moim PSOnem, ale watpie w to) to pewnie z checia bym po niego siegal od czasu do czasu by powspominac np. recenzje FFIX ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #16793 dnia: Sierpnia 27, 2006, 02:22:11 pm »
Cytuj
Z ciekawostek dropsa wspomne o ekipie TVN24. Wchodza.. szukaja kogos z organizatorow z ktorym moga pogadac o kreceniu. Pogadalem, zadeklaroawlem sie, ze znajde kogos z daleka ktory udzieli im krotkiego wywiadu. Mysle sobie.. kurde jak tu kogos znalezc ze Szczecina czy Gdanska i kto nie bedzie sie bal wystapic przed kamera. O dziwo wchodze i krzycze przy kaciku RPG czy jest ktos z daleka. "Ja jestem ze Szczecina" (a moze to bylo z Gdanska?). Udzielisz wywiadu przed kamera? "nie ma sprawy".

Może to był Tant? Oglądajcie TVN24, moze to on XD
 

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16794 dnia: Sierpnia 27, 2006, 02:26:09 pm »
heh no to tancior pewnie bedzie w TiVi i zrobi reklame sz ;]

a ten tak BTW to chlopakom chyba jakos tam spoko idzie, i chyba nie jest to wiocha jak z bilbordem mini zjazdu sz ;] Bo na forum o azjatyckiej kinematografii jakas dziewczyna mi tam cos napisala w pewnym temacie:

Cytuj
Aaa.Taki maly oftopic.Gipsi "bywasz" na Squarezone? Bo mi sie wydaje ze tak.A dlaczego pytam. Na extreme party wczoraj byla ekipa z Ashleyem na czele.Organizowali tam calkiem przyjemny konkursik.Odpadlam w polfinale bo nie wiedzialam za cholere kto w pierwotnej wersji FFVII mial nie wystapic.Ashleya znam od 4 EP.Calkiem spoko kolo [:P]
Wiec chlopaki chyba daja rade... kurde w sumie to teraz sie dziwie czemu nie pojechalem skoro okazalo sie ze weekend mam wolny ;/
Ale w sumie jestem poryty po magazynie to i tak bym tam umieral.. skoro dzis zasnalem o 24 to cos znaczy ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16795 dnia: Sierpnia 27, 2006, 02:33:34 pm »
Cytuj
OPSM byl fajny...gdyby nie to, ze nie wiem co sie stalo z moja spora kolekcja numerow (moze poszla razem z moim PSOnem, ale watpie w to) to pewnie z checia bym po niego siegal od czasu do czasu by powspominac np. recenzje FFIX ;]
Noo, recka FFIX była świetna. Za to wkurzyli mnie recką do FFVII i hasłem "Dalibyśmy tej grze 7/10, ale niech wam będzie." Pewnie grali w pierwsze 10 minut gry ;/
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #16796 dnia: Sierpnia 27, 2006, 02:37:09 pm »
Cytuj


a ten tak BTW to chlopakom chyba jakos tam spoko idzie, i chyba nie jest to wiocha jak z bilbordem mini zjazdu sz ;] Bo na forum o azjatyckiej kinematografii jakas dziewczyna mi tam cos napisala w pewnym temacie:

Cytuj
Aaa.Taki maly oftopic.Gipsi "bywasz" na Squarezone? Bo mi sie wydaje ze tak.A dlaczego pytam. Na extreme party wczoraj byla ekipa z Ashleyem na czele.Organizowali tam calkiem przyjemny konkursik.Odpadlam w polfinale bo nie wiedzialam za cholere kto w pierwotnej wersji FFVII mial nie wystapic.Ashleya znam od 4 EP.Calkiem spoko kolo [:P]
Wiec chlopaki chyba daja rade... kurde w sumie to teraz sie dziwie czemu nie pojechalem skoro okazalo sie ze weekend mam wolny ;/
 
Heh, pytania moje, ciekawe czy ktoś wygrał i znał odpowiedzi na te pytania, spytamy Tanta jak wróci :P (chyba nie dałem za trudnych, chce ktos liste tych pytań?)

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #16797 dnia: Sierpnia 27, 2006, 02:37:43 pm »
Cytuj
skoro dzis zasnalem o 24 to cos znaczy ;]
ze popadasz w depresje? ;f uwazaj bo to sie konczy w 25% samobojstwem ;p

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16798 dnia: Sierpnia 27, 2006, 02:55:18 pm »
damn...jakbym mial TVN24 to bym sie czail tylko zeby ujrzec morde Tanta, a tak, to pozostaje liczyc na to, ze w zwyklych faktach bedzie jakas wziamnka i morda naszego Rednacza lub jego zastepcy ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #16799 dnia: Sierpnia 27, 2006, 03:40:52 pm »
Ło..widze, że Tamiko wróciła ;]

Dobra, Maćki spadam se w coś pograć (Suikoden Tactics czy Winning Eleven 10?), bądźcie grzeczni XD