Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164796 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16860 dnia: Sierpnia 28, 2006, 05:13:02 pm »
Cytuj
wee, na SZ sie rejestrnął Sephiron, Tant ten o którym tak mówiłeś

Tak jak obiecał... Ashley się ucieszy hehehe...

Veni veni venias, ne me mori facias... SE-PHI-RON!!! <tuturu ruru turururu turu> SE-PHI-RON!!!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #16861 dnia: Sierpnia 28, 2006, 05:20:22 pm »
on na serio ma byc w redakcji?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16862 dnia: Sierpnia 28, 2006, 05:45:20 pm »
Cytuj
Smogu widze odkrył AYB, kilka lat po premierze :F

 
nie tyle co odkrył, ale odswiezył dzięki temu filmikowi
http://www.youtube.com/watch?v=ONg-KPtCM5s
Kame Hame Ha

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #16863 dnia: Sierpnia 28, 2006, 07:26:04 pm »
Cytuj
wee, na SZ sie rejestrnął Sephiron, Tant ten o którym tak mówiłeś
hmmmm czy ktoś uswiadomil tego biednego smiertlenika na co sie rzuca? wstąpienie do elity dziwakow i popaprańcow to nie lada zadanie ;f

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16864 dnia: Sierpnia 28, 2006, 10:26:26 pm »
wiecie, juz dawno nie pamieta, takiej zwiechy na SZ....  tematy rozmow wam sie wyczerpały, czy knujecie cos przeciwko mnie? - juz wiem, chcecie sie mnie pozbyc z tego forum, tak samo jak pozbyliscie sie T3000 mole jedne. ide spac
Kame Hame Ha

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #16865 dnia: Sierpnia 28, 2006, 11:20:03 pm »
T3000? jakis nowy model terminatora czy co ? XD

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16866 dnia: Sierpnia 28, 2006, 11:23:25 pm »
Nie! Jest to typ wirusa stworzony w celach sabotażowych...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16867 dnia: Sierpnia 28, 2006, 11:27:46 pm »
Cytuj
Smogu widze odkrył AYB, kilka lat po premierze :F



http://wiadomosci.onet.pl/1377149,69,1,0,120,686,item.html

Zamierza niestety tylko. Pewnie pajac traci na popularności i zapomnieliśmy o nim przez wakacje, to teraz musi zrobić trochę szumu. Dobrał także sobie ludzi faworyzowanych przez TVN - Smoktunowicz (PO)[b.mąż Hanny- szefowej wydarzeń] i Kalisza (SLD) wyjątkowo aroganckiego chama z lewej strony i postanowił, że zrobi aferę i zażąda 1,5 mln złotych, bo pewnie taką ma rocznie pensję i uważa, że tworzy rocznie 3000 dowcipów. Szkoda, że jakoś przez te 20 lat jego twórczości żadnego dowcipu nie poznałem, który sam by sobie napisał. Bufon. Niech złozy sprawę do sądu to mu dopieprzą część żądanej kwoty, jak taki kozaczek.
Co za kur*a pajac ;/ Juz widze te zarciki w TVNie w jego programiej ak sie tym szczycom... a raczej nie widze bo nie ogladam tej ch*jni, ostatnio widzialem jeden odcinek przypadkiem bo butz mial w opisie ze leci to go*wno to sprawdzilem i umarlem ;/ Njagorsze lipy to sa te kokursy mody ;/ kiedys widzialem na youtube japonska miss teraz byla jakas zarabii ;/
A co do tego co pisaleschieff to on na serio pisze wiele dowcipow bo wychodza chyba jakies tomiki... kiedys u wojewodzkiego chyba nawet mowil... byly zenujace ;/

Cytuj
hmmmm czy ktoś uswiadomil tego biednego smiertlenika na co sie rzuca? wstąpienie do elity dziwakow i popaprańcow to nie lada zadanie ;f
Ale to co? On chce wejsc do redakcji inner world?


ale gupi ten filmik ze snejkami ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #16868 dnia: Sierpnia 28, 2006, 11:28:04 pm »
jego imie brzmi Pytus !! ;]

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16869 dnia: Sierpnia 28, 2006, 11:47:37 pm »
Cytuj
Co za kur*a pajac ;/ Juz widze te zarciki w TVNie w jego programiej ak sie tym szczycom... a raczej nie widze bo nie ogladam tej ch*jni, ostatnio widzialem jeden odcinek przypadkiem bo butz mial w opisie ze leci to go*wno to sprawdzilem i umarlem ;/ Njagorsze lipy to sa te kokursy mody ;/ kiedys widzialem na youtube japonska miss teraz byla jakas zarabii ;/
A co do tego co pisaleschieff to on na serio pisze wiele dowcipow bo wychodza chyba jakies tomiki... kiedys u wojewodzkiego chyba nawet mowil... byly zenujace ;/
Nie, to nie o żartach była mowa. Swoją drogą, Wojewódzki go nieźle zjechał, a ta pała nawet nie potrafiła mu zripostować- no, ale jego tekściarze mu nie napisali, żadnego żarciku. Co do tomików- on pisze poezję, z tego co pamiętam. Publikowane są czasami w CKM chyba i dotyczą tematyki np. masturbowania się lub takich innych żartów, które może śmieszą kaprala na kompanii, albo mnie jak już tyle wypije, że nawet jak ktoś wemie książkę telefoniczną i będzie czytał numery to tarzam się ze śmiechu. Majewski to dla mnie wybitny pozer, któremu woda sodowa do łba uderzyła i nie mam zamiaru oglądać jego programu, gdzie humor zszedł już na poziom szamba. Wiecie, aluzje można dać, a im niższych ona lotów, tym bardziej trzeba ja zakamuflować, ale Majewski to rubaszny pajac. Nie wiem za co on dostaje te pieniądze.

Cytuj
tematy rozmow wam sie wyczerpały,
A co mamy pisać? Hejka, właśnie byłem w sklepie i kupiłem dwie kiełbasy oraz parówkę.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16870 dnia: Sierpnia 28, 2006, 11:55:50 pm »
i sie nie podzieliles? tos CHAM
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16871 dnia: Sierpnia 28, 2006, 11:59:31 pm »
Lubisz parówki ? ew. parówy? :F (żart w stylu majewskiego)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 29, 2006, 12:00:03 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16872 dnia: Sierpnia 29, 2006, 12:02:26 am »
hahaha (smieje sie z zartu w stylu majewskiego)

tia, smogi lubią parówki, taka ich smogowa natura
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 29, 2006, 12:02:40 am wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16873 dnia: Sierpnia 29, 2006, 04:07:44 am »
Cytuj
Ale to co? On chce wejsc do redakcji inner world?

Tu nie mowa o T3k, ale o Sephiron'ie, którego z Ashem poznaliśmy na konwencie. Dziwny agent... powiedział, że napisze mi coś do Valkyrie Profile i do FF3... ja w sumie nie mam nic przeciwko, zobaczymy, czy się nadaje...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16874 dnia: Sierpnia 29, 2006, 06:39:34 am »
Cytuj
Nie wiem za co on dostaje te pieniądze.
a ja wiem. za ogladalnosc, bo niestety u nas taki "humor" i takie "zarty" ciesza sie duza popularoscia... cytujac szefa internetu - zaczynam wierzyc w reinkarnacje ;F

a co do niusa z giertychem - dobrze ze nic nie jadlem podczas czytania go, bo chyba bym oplul klawiature...
Cytuj
Rzeczniczka ministerstwa edukacji Kaja Małecka powiedziała PAP, że szef resortu polecił zbadać, w jakim liceum Majewski nie zdał matury. "Jeżeli to prawda, to brak matury uchronił społeczeństwo przed 3 tys. dowcipów i warto się zastanowić, jak nagrodzić tę szkołę" - podkreśliła.
nic dodac, nic ujac
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #16875 dnia: Sierpnia 29, 2006, 10:41:53 am »
Ma ktoś z was na dysku jakąś płytę Holy Roman Empire ? Albo linka do niej? Tam na wokalu śpiewa taka babka, kumpel mi ich polecił, a plyte debil zgubił ;/
Pomoże ktoś ?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16876 dnia: Sierpnia 29, 2006, 11:11:50 am »
ahahahhahaha Szymon Majewski to jednak debil ;/ dowcipy? kur*a gdzie on widzi jakies dowcipy? Te jego zarciki polegaja tylko na robieniu z siebie wiekszego idioty i prezentowaniu tandetnego kiczu i wrzucania do programu jakis lipnych filmikow czy konkursikow ;/ Gdyby nie Rozmowy w Tloku, ktore pomyslem sa calkiem niezlym, to ten program bylby tak samo smieszny jak reklamy domestosa ;/

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16877 dnia: Sierpnia 29, 2006, 06:46:47 pm »
Z początku oglądałem ten jego program, właśnie dla wspomnianych rozmów w tłoku, ale z czasem straciły one świeżosć i smak (zwłaszcza jak z 5 minut przedłużyły się chyba do 15-stu). Mały wachlarz postaci i coraz denniejsze żarty. Do tego w ogóle nie pasujący do całego tego tok-szoł majewski, który siedzi i tylko sypie sucharami. Bo zamiast Majewski powinien się nazywać Sucharski.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16878 dnia: Sierpnia 29, 2006, 07:27:11 pm »
za rozmowy w tłoku powinienem w ogóle pozwac pana szymona do sądu, bo uzyłem tego tytułu jako pierwszy, dla juz dosc starego komiksu mego autorstwa. był nawet opublikowany w gazetce szkolnej ;)
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #16879 dnia: Sierpnia 29, 2006, 07:42:16 pm »
A ja zawsze nazywałem tak ten program Ewy Drzazgi :)