Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3165022 razy)

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #1560 dnia: Listopada 25, 2004, 04:31:41 pm »
Cytuj
geez dzisiaj w koncu powiedzialem mamie ze jestem ateista...
Być może mylisz pojęcia bo nie uważam że jesssteś ateissstą :> Ateiści czynnie zaprzeczają issstnieniu boga i wszyssstkiego o czym mówi katolicyzm, wg mnie jesssteś poprossstu chwilowo bezwierny (nie pamiętam jak "to" się nazywało ale...),  sssam taki jessstem :P
Ja osssobiście wole siebie nazywać poganinem, giaurem lub marvellistą (tudzieś zmieniam nazwe poglądu na dragonizm... ładniej brzmi :P) ;)




Ehhh uzależniłem się od kawy <_< jak ssse nie łykne na sssurowo czy nie wypije to kiepssssko sie czuje :( ... przypomina mi kogoś kto tu kiedyś pracował <_<  
« Ostatnia zmiana: Listopada 25, 2004, 04:35:19 pm wysłana przez Marvell »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1561 dnia: Listopada 25, 2004, 04:35:22 pm »
Cytuj
Ateiści czynnie zaprzeczają issstnieniu boga i wszyssstkiego o czym mówi katolicyzm
czyli pasuje... chociaz nie wiem co dokladnie masz na mysli mowiac czynnie... a co to jest giaur? :o tez twoj wymysl?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #1562 dnia: Listopada 25, 2004, 04:37:07 pm »
Giaura nie czytałes? :P (w sumie ja też i nie jessstem pewny czy tak sie pisze :P) jessst to osoba bez boga a nazwa pochodzi z krajów arabssskich :P


Cytuj
nie wiem co dokladnie masz na mysli mowiac czynnie
Chodzi mi o to że przekonujesz innych do ssswojich racji :> ... ja ossobiście jessstem tolerancyjny więc dla mnie ludzie moga wierzyc w co chcą ;)  ja mam własssnego boga :>
« Ostatnia zmiana: Listopada 25, 2004, 04:39:44 pm wysłana przez Marvell »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1563 dnia: Listopada 25, 2004, 05:04:26 pm »
Marvella? :>
ehhhhh.....kurde naszla mnie inwencja tworcza i nie wiem co z nia zrobic....help.

Zell-nie martw sie bedzie dobrze

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #1564 dnia: Listopada 25, 2004, 05:18:26 pm »
Serdżi to weś się za fika jak masz wenę^^

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1565 dnia: Listopada 25, 2004, 05:25:07 pm »
ok to giaur ujdzie... ale ty sie nazywasz poganem? przeciez poganie wierzyli ze przedmioty (kamienie itp.) sa takimi ich bozkami...
Cytuj
Chodzi mi o to że przekonujesz innych do ssswojich racji
a... wiec jednak pomylilem pojecia
Cytuj
ja ossobiście jessstem tolerancyjny więc dla mnie ludzie moga wierzyc w co chcą
same here
Cytuj
naszla mnie inwencja tworcza i nie wiem co z nia zrobic
tak jak yuz pisala - fic albo dopisz cos do nsh
Cytuj
Zell-nie martw sie bedzie dobrze
fenks
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1566 dnia: Listopada 25, 2004, 05:36:30 pm »
No to Zell jak masz mame głęboko więżącą to lipa... szczególnie jeszcze jak ci z takim tekstem do ciebie wyjechała... heh pogadaj z nią że nie ma bata żebyś był najbardziej z nich wszystkich wieżący, i nie masz po co tego przemyśłiwać, skoro nie czujesz tej wiary to przecież ie zmienisz się nagle w jakiegąś wieżącą bestie... to by bylo tylko złe gdybyś tak naglew zaczął się modlić, latać do kościoła i spowiadać co miesiąc...

co do ateisty -to poprostu człowiek który nei wieży w kompletnie nic... nie jestem pewien czy musi do tego przekonywać innych... przekonują to jechowi bardzo mocno do swoich poglądów i zpaipeprzają po domach z książeczkami :shu:

wiem żebyło określenie na człowieka który poprostu nie zabardzo interesuje się religią i nie praktykuje niczego ale nie neguje też stanowczo nie obecności boga (czyli nie afiszuje się z tym że nie ma boga tylko akceptuje to co myślą inni... no i może nawet w głębi duszy jest w stanie uwieżyć że ziemia nie powstała tak sama od siebie, tylko cos ją stworzyć musiało...)


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1567 dnia: Listopada 25, 2004, 05:39:39 pm »
tylko ciekawe so? :>
ehhhh Zell czemuzes sie przyznawal -_- ehhh no jak mwoielm bedzie dobrze......ale...........zawsze jest jakeis ale? O_o

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1568 dnia: Listopada 25, 2004, 05:42:11 pm »
Cytuj
w głębi duszy jest w stanie uwieżyć że ziemia nie powstała tak sama od siebie, tylko cos ją stworzyć musiało...)
to ja... ja wiem ze "cos" ja stworzylo ale napewno nie bog jakiejkolwiek religii znanej na ziemii... znajdz to okreslenie i bede tak sie mianowal od dzis :P
Cytuj
ehhhh Zell czemuzes sie przyznawal
bo nie mam zamiaru na sile latac na bierzmowanie i co niedziele do kosciolka i ukrywac to do konca zycia...
« Ostatnia zmiana: Listopada 25, 2004, 05:43:18 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1569 dnia: Listopada 25, 2004, 05:58:46 pm »
ahahhaha rzadzisz Zell :D

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #1570 dnia: Listopada 25, 2004, 07:41:40 pm »
Cytuj
w głębi duszy jest w stanie uwieżyć że ziemia nie powstała tak sama od siebie, tylko cos ją stworzyć musiało...
Eeee wybuch i powssstanie Supernovej zwanej przez ziemian Słońcem? :P

Cytuj
ale ty sie nazywasz poganem? przeciez poganie wierzyli ze przedmioty (kamienie itp.) sa takimi ich bozkami...
Uwież mi wiem co pisze :P zresztą nikomu nie sssa obce talizmany, amulety itp. :>


Cytuj
bo nie mam zamiaru na sile latac na bierzmowanie i co niedziele do kosciolka i ukrywac to do konca zycia...
Gratulacje doszedłes do tego momentu co ja 4 lata temu :lol: niedługo ssstworzysz własssnego boga lub nawet wiare/pogląd :> a w tedy zasiądziesz u mego boku :devil:
Moze ty mi pomozesz ssstworzyć ten pogląd :> bo siakoś tak sssamemu trudno w dzisiejszych czasssach <_<  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1571 dnia: Listopada 25, 2004, 08:01:50 pm »
no tak marv... ale najpierw cos musialo wybuchnac :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #1572 dnia: Listopada 25, 2004, 08:11:02 pm »
Supernova podczas narodzin i śmierci wywołuje potężny wybuch z tym że podczasss smierci powssstaje czarna dziura ;)  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1573 dnia: Listopada 25, 2004, 09:19:12 pm »
ale supernova/slonce z czegos musi powstac...a te wsyztskie gwiezdne pyly tez jakos powstaly :P i wogole cos-mos tez jakos pwostal :P Mravy mam propozycje co do Dragonizmu. Mozna go podzielic na "epoki" na przyklad:
1. Tworzenie swiata
2. Epoka niewiernych
3. Epoka odrodzenia (czyli czasy terazniejsze :P)

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #1574 dnia: Listopada 25, 2004, 11:12:01 pm »
Hmmm nie myślałem o tworzeniu hissstorii od nowa .. ale sie zassstanowie :>

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1575 dnia: Listopada 26, 2004, 09:10:17 am »
a mzona jakos pomoc?

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #1576 dnia: Listopada 26, 2004, 04:50:32 pm »
ta pisz na PM co wiesz lub ssswoje teorie :P ja to złoże w całość plusss ssswoje teorie :>

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1577 dnia: Listopada 26, 2004, 05:02:25 pm »
Chciałbym zaznaczyc, że dzisiaj zostały przekroczone dwie magiczne liczby.... pierwszą jest liczba nowych userów, która w końcu sięgnęła 1k, a drugą jest poziom warninga użytkownika, który głównie za moją decyzją sięgnął 60%... <głos z piekieł> I TO SAMO SPOTKA KAŻDEGO INNEGO SPAMERA, KTÓREGO ZOBACZĘ </głos z piekieł>... ale sie ze mnie złośliwy mod zrobił.... co ta władza robi z człowiekiem...

PS. BUAHAHAHAHHA... dostałem awans na moda działu Fanfik... <wypłakuje się w misia i głosno pociąga nosem> teraz mogę umrzeć szczęśliwy...

PPS. Wow.. doszło to do mnie dopiero po czasie.... jeszcze mnie na moda Offtopicu i HELP'a dali... jednak gnębienie spamerów na coś się przydało... ekhm ekhm....  Przysięgam uroczyście, że będę korzystał z mych nowozdobytych uprawnień, aby to piękne miejsce uchronić od spamerów, userów-idiotów i innych kataklizmów oraz żeby pomóc naszemu 4um rozwijać sie dalej ku lepszemu jutru...
« Ostatnia zmiana: Listopada 26, 2004, 05:15:20 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1578 dnia: Listopada 26, 2004, 05:26:59 pm »
lol :F

 

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1579 dnia: Listopada 26, 2004, 07:17:32 pm »
Cytuj
Chciałbym zaznaczyc, że dzisiaj zostały przekroczone dwie magiczne liczby.... pierwszą jest liczba nowych userów, która w końcu sięgnęła 1k, a drugą jest poziom warninga użytkownika, który głównie za moją decyzją sięgnął 60%... <głos z piekieł> I TO SAMO SPOTKA KAŻDEGO INNEGO SPAMERA, KTÓREGO ZOBACZĘ </głos z piekieł>... ale sie ze mnie złośliwy mod zrobił.... co ta władza robi z człowiekiem...

PS. BUAHAHAHAHHA... dostałem awans na moda działu Fanfik... <wypłakuje się w misia i głosno pociąga nosem> teraz mogę umrzeć szczęśliwy...

PPS. Wow.. doszło to do mnie dopiero po czasie.... jeszcze mnie na moda Offtopicu i HELP'a dali... jednak gnębienie spamerów na coś się przydało... ekhm ekhm....  Przysięgam uroczyście, że będę korzystał z mych nowozdobytych uprawnień, aby to piękne miejsce uchronić od spamerów, userów-idiotów i innych kataklizmów oraz żeby pomóc naszemu 4um rozwijać sie dalej ku lepszemu jutru...
no to życze dobrych połowów i rób nadal tak dorbą robote jak robiłeś dotychczas :)

LOL widze że Wizard wreszcie dotarł na forum^^ Czyżby wypuścili cie wreszcie z tego psyhiatraka w Bolivii i już nie masz tak wyjeba*ej psyhiki? :>


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?