Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3165045 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1540 dnia: Listopada 23, 2004, 09:37:43 pm »
Kurcze.... coś się dużo śmiesznych osób na 4um pojawia, które sobie za cel obrały szybkie dostanie bana.... właśnie ukarałem kolejnego kolesia... co z tego, że jest pierwszy raz na 4um.... niech się uczy na błędach <śmiech okrutego moda on>buahahahaha<śmiech okrutnego moda off>. Może opracój ktoś jakiś system, który będzie wysyłał każdemu nowemu userowi PW z kilkoma ważnymi instrukcjami albo link do "Posting and You" z siga FaLi? Zróbmy coś z tym, bo nas w końcu zaspamują na śmierć  
« Ostatnia zmiana: Listopada 23, 2004, 09:52:29 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1541 dnia: Listopada 23, 2004, 10:27:17 pm »
eee ich ostatnio jest mało... wiesz zanim ja się zabrałem za czyszczenie tematu HELP to tam było chyba z 40 ileś tematów i kilka się powtarzały... były tematy typu: "Jak wejść na chocobosa" i postanowiłem że będę tępił takie coś i widze że wy już też załapaliście że tworzenie tpiców osobno do każdej pomocy w grze jest bezsensowne... przynajmniej niektórzy... Tant to pracowity dziadyga :)  :spoko:

a co do użytkowników... wystarczy zobaczyć w jego profil czy ma zamiar zostać na dłużej... niektózy wypisują różne rzeczy o zainteresowania etc. a inni nic nie piszą i od razu tworzą topic o "pomocy z zapisaniem gry w FFVII bez użyca memory carda..."... ja tam pie**ole ich i mają ode mnie zjebke zawsze :)

..ale ostatnio już jakoś ich nie jade po majtach... miły sie zrobiłem :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #1542 dnia: Listopada 23, 2004, 11:14:42 pm »
Cytuj
Cytuj
Zgadnijcie kogo dzis na gg widzialem....Pana Dark M  Gipsey wraca twój idol i kolega do picja

ślicznie  i synku to nie moj idol, tylko milosc.... a idol to to jest Zella...

ehhh ja już nie moge się doczekać kiedy Bambi M bedzie mial neta  ale on czasami wchodzi na gg raz na jakis czas... jakbym mial juz neta to by pewnie juz siedzial wiec to byl hyba falszywy alarm na razie  
Też go widziałem bo przez jego pojawienie przez chwile mi gra sie zminimalizowała -_-' i sie wkurzyłem :P


Tant po to jesssst regulamin żeby nowi go czytali a ssskoro niekcą to dossstają banem po łbie <_< (ja na początku też nie czytałem, a zrobiłem to dopiero gdy mi polecono :P )


Cytuj
..ale ostatnio już jakoś ich nie jade po majtach... miły sie zrobiłem
Odpowiednie toważyssstwo kształci charakter :>  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1543 dnia: Listopada 23, 2004, 11:20:13 pm »
Cytuj
Odpowiednie toważyssstwo kształci charakter 

hehe może... albo poprostu już mi się niechce robić jazdy ludziom którzy robią coś nie na moim terenie.... niechce mi się ich jehać jakoś mocno... ach gdzie te czasy jak koleś stworzył topic/ankiete o wyższości Morrowinda nad jRPG... gdzie te czasy jak kolesie pisali powtórne tematy i dostawali miłe ostrzeżenia od Grzesia... no własnie gdzie te czasy? kiedy wrescie ktoś napisze coś głópiego na mojej strefie :P


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #1544 dnia: Listopada 24, 2004, 01:22:32 pm »
zauważyli? jeszcze 9 użytkowinikow i będzie całe 1k :> ... chyba się wezme za usssuwanie ssstarych nieaktywnych uzytkowników o zacnej liczbie sssumy possstów 0 <_<  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1545 dnia: Listopada 24, 2004, 01:48:40 pm »
Cytuj
ant po to jesssst regulamin żeby nowi go czytali a ssskoro niekcą to dossstają banem po łbie  (ja na początku też nie czytałem, a zrobiłem to dopiero gdy mi polecono)
buehehehe wstyd sie przyznac ale ja jeszcze regulaminu ani razu na oczy nie widzialem :shu:
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1546 dnia: Listopada 24, 2004, 03:37:53 pm »
eee ja tez, kto by czas tracił :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1547 dnia: Listopada 24, 2004, 04:30:33 pm »
ja tam czytałem od razu jak przybyłem na forum...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1548 dnia: Listopada 24, 2004, 05:02:48 pm »
ja tez nigdy :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1549 dnia: Listopada 24, 2004, 05:14:16 pm »
ja raz zacząłem, ale mi się w połowie znudziło...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1550 dnia: Listopada 24, 2004, 05:50:30 pm »
łeeeeeee chcialem zainbstalwoac G2 to nie mam jakiegos pliku cab czy cus takiego i fo tego mam 10 stron cwiczen na zadanie z geogra*ii

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1551 dnia: Listopada 24, 2004, 06:24:43 pm »
co to jest G2? :>

Heh... patrze tak na opisy na GG Yuzurihy i Tantalusa i jakieś takie podobne się wydają...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1552 dnia: Listopada 24, 2004, 06:32:41 pm »
Chyba maja inną genezę... sens faktycznie bardzo podobny, ale mój to fragment 'Wind's Nocturne" z Lunara.... przypadek... zbieg okoliczności... choć może....

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1553 dnia: Listopada 24, 2004, 06:58:22 pm »
G2 to piekna gra, jRPG......a tytul zgaduj :P (Heti Zell ciiiiiiiicho)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1554 dnia: Listopada 24, 2004, 06:59:28 pm »
hmmm... Grandia?
 

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1555 dnia: Listopada 24, 2004, 08:08:49 pm »
tjaaaaaaa....popsules Gispyemu zabafe :P

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #1556 dnia: Listopada 25, 2004, 03:39:10 pm »
A ja wczoraj i dzisiaj bawiłam się z tymi Chocobami z FF7 i nic mi nie wychodzi....niech to szlag tyle czasu na to zmarnowałam <_<  chyba dam sobie spokuj...
« Ostatnia zmiana: Listopada 25, 2004, 03:40:42 pm wysłana przez YUzuriha »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1557 dnia: Listopada 25, 2004, 03:49:12 pm »
najtrudniej jest zrobić czarnego... potem już jest łatwo. Nie wiem czy wiesz, ale jak im rangę podniesiesz na wyściagach to jest większa szansa uzyskania zielonego lub niebieskiego drania. A jak już te będziesz miała to reszta idzie bez problemu....

Kurcze... pierwszy raz od kilku miesięcy mam naprawde dobry humor. Taki naprawde dobry humor. Rany... jakie to dziwne uczucie. Z tego szczęścia zabrałem się nawet za pisanie fanfika... taaa.... teraz będzie dobry odcinek... narazie mam napisane jakieś 40% więc najwcześniej jutro będzie...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #1558 dnia: Listopada 25, 2004, 04:19:22 pm »
geez dzisiaj w koncu powiedzialem mamie ze jestem ateista... w sumie sam z siebie tego bym nie wykrzesal ale nadarzyla sie ku temu okazja w postaci znajomego nauczyciela ktory mowil cos ze rozrabiam na religii ale nie wie dokladnie o co chodzi... qrde... nie wiedzialem ze to bedzie takie trudne... moja mama jest osoba bardzo gleboko wierzaca i po prostu ja zaszokowalem... potem wyglosila mi oczywiscie stosowna mowe a to na koncu powiedziala to mnie dobilo... moje starsze rodzenstwo tez w sumie nie jest zbyt religijne ale jednak wierza w katolicyzm... i mama powiedziala ze we mnie pokladala najwieksze nadzieje ze bede tak gleboko wierzacy... i teraz ciagle mi powtarza zebym to przemyslal bo jej jest bardzo przykro... geez ale ze mnie zjeb :( ide sie zashurikenowac  :shu:  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #1559 dnia: Listopada 25, 2004, 04:21:50 pm »
nie lacz nie placz, chocmy skladać ofiary z wlasnych jelit jedynemu panu muahahahahah
:P :P :P